Torrevieja | Apie kurortą

Torevieja – gražūs smėlėti paplūdimiai, didžiausios Europoje sūraus vandens lagūnos su daugybe paukščių, istorinės vietos, gausybė įvairių ispaniškų ir kitų kraštų kavinių bei restoranų. Ir labai mažai priežasčių atsisakyti atostogauti čia. Kurortas yra tik 35 km į pietus nuo Alikantės tarptautinio oro uosto. Miestas įsikūręs pietinėje Valensijos provincijoje ir yra žinomas dėl dviejų didžiulių sūraus vandens lagūnų, kurios jį supa. Romėnų laikais ši vieta garsėjo puikiu uostu.

Orai Torrevieja. Kada keliauti?

Rugpjūtis yra karščiausias mėnesis Torrevieja, kurio vidutinė temperatūra yra 26 ° C (79 ° F), o šalčiausias - sausis 11 ° C (52 ° F). Drėgniausias mėnuo yra spalio mėn., Vidutiniškai 59 mm lietaus. Geriausias mėnuo maudytis jūroje yra rugpjūčio mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 25 ° C (77 ° F).

La Mata paplūdimys

Jei jūsų ideali paplūdimio idėja yra platus ir erdvus blyškios smėlio paplūdimys, plaunamas banglenčiu, tada „La Mata“ yra ta pati vieta. Tai mėlynosios vėliavos paplūdimys, apjuostas plačiajuosčiu taku, kuris tęsiasi visą 2.3 kilometrą. Jame yra 14 paplūdimio barų. Kaip pasieksite savo kelią į šiaurę, pamatysite, kad paplūdimys tampa dar tylesnis, o šiaurinėje riboje yra 14-ojo amžiaus prižiūrėtojo bokštas, kuris tarnauja kaip dalis gynybos, kai pakrantės Ispanija buvo pažeidžiama piratų išpuoliams.

Las Salinas de Torrevieja

Didelis Torrevieja pakrantės kraštas yra gamtos parkas su dviem didžiulėmis druskos lagūnomis. Į pietus yra „Laguna de Torrevieja“, turintis rausvą atspalvį ir toliau iškasamas jo druskai. Daugelis žmonių plaukioja šiuose vandenyse kurorto pusėje; tiesiog nepamirškite šiek tiek su vandeniu nusiplauti druską! Toliau yra „Laguna de la Mata“, už La Mata paplūdimio, ir čia galite nuvykti į vynuogynų apsuptą centrą.

„Flamingo“ vandens parkas

Žmonėms, atvykstantiems į Torrevieja su mažesniais vaikais, šis kompaktiškas vandens parkas yra įdomus būdas praleisti karštą popietę. Tai ne itin didelis, tik su keturiomis čiuožyklomis, bet yra labai gerai aprūpintas darbuotojais, su gelbėtojais, apimančiais kiekvieną baseiną ir važiavimą.Tėvai galės išsirinkti saulės gultą šešėlyje ir atidžiai stebėti savo vaikus be jų stebėjimo, juos prižiūrės ir parko darbuotojai. Taip pat yra baseinas, skirtas suaugusiesiems, norintiems pasinerti ir pasimėgauti restoranu, kuriame patiekiami greito maisto produktai, nors daugelis šeimų rengia iškylas.

Iglesia de la Inmaculada Concepción

Torrevieja pavadinimas ispanų kalba verčiasi į „senąjį bokštą“, o tai reiškia vieną iš vėlyvųjų viduramžių bokštai, kurie yra pastatyti tarpais palei pakrantę ir buvo seniai prieš miestą. „Senasis bokštas“ dingo, bet XVIII a. Pabaigoje akmenys buvo panaudoti šiai neoklasikinei bažnyčiai statyti. Geriausias laikas apsilankyti yra nuo turizmo sezono pradžios, Kalėdų, kai priešais esančioje aikštėje rodoma didelė ir labai išsami Belen (gimimo scena).

Vía Verde

Ispanija turi daug vaizdingų takų, kurie yra nebenaudojamų geležinkelio bėgių keliai, o Torrevieja turi puikų pavyzdį. Tai septynių kilometrų maršrutas, kuris buvo dalis linijos, kuri buvo pastatyta vietinės kasybos pramonės atėjimo metu, tačiau buvo uždaryta 1970 m. Dabar jis yra patogus pėsčiųjų ir dviračių maršrutas, einantis į rytinę Laguna Salada de Torrevieja pakrantę. Išeisite iš senosios geležinkelio stoties ir baigsite mažame Los Montesinos miestelyje. Kai išeisite iš kurorto, galėsite pamatyti vaizdus į marias ir krantą.

Torrevieja parkai

Kurortas turi daug žalių erdvių su daugybe parkų ir aikščių. Vasarą jie yra fantastiški rytais ir vakarais, kai oras yra šiek tiek gaivesnis. Labiausiai nuotraukos vertas yra „Plaza de la Constitución“, kuriame yra „Iglesia de la Inmaculada Concepción“ ir Torrevieja miesto rotušė. Vieną minutę galite eiti iki gėlių darželio, stebėti, kaip vėjas pučia žiedus , ir pamatyti miestą. Jardín de las Naciones yra didesnis ir tik kelios minutės į vakarus. Šio parko centre yra 6000 kvadratinių metrų ežeras su dekoratyviniu pusiasaliu, turinčiu Europos kontinento skalę ir kiekvienai tautai atstovaujamą vėliavą.

Kelionės laivu

Torrevieja uoste taip pat yra keletas kruizų kompanijų, siūlančių keliones į jūrą.Jūs galėtumėte pusę valandos užsukti į trumpą vietinės pakrantės turą, kuris yra geras pasirinkimas žmonėms, kuriems patinka plaukioti po jūrą. Jei jaučiatės drąsiai tada, jūs visada galite eiti iki Tabarca salos. Jūs nueisite į krantą pasivaikščioti po seną salos gyvenvietę, kur yra nedideli tradiciniai namai ant akmenimis grįstų kelių. Šimtmečius tai buvo sustojimo vieta Barbary piratams, kurie sukrėtė Ispanijos pakrantę.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: