Siena | Apie kurortą

Siena - vienas gražiausių, konservatyviausių ir iki šiol vis dar viduramžių dvasia alsuojantis UNESCO saugomas nedidelis gotikinis miestelis.

Kelionės į Italiją nuo
365 €
Kelionės

Orai Sienoje. Kada keliauti?

Liepa yra karščiausias mėnuo Sienoje, kai vidutinė temperatūra yra 23 ° C (74 ° F), o šalčiausias - sausis 7 ° C (44 ° F). Drėgniausias mėnuo yra lapkričio, vidutiniškai 95,3 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra rugpjūčio mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 25 ° C (77 ° F).

Siena

Siena yra istorinis miestas Toskanos regione ir Sienos provincijos sostinė. Šis miestas yra gerai žinomas dėl savo nuostabios architektūros ir gražios pagrindinės aikštės - „Piazza del Campo“. Be to, Siena turi istorinį miesto centrą, kuris buvo paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Be to, Siena taip pat žinoma dėl legendinės Palio arklių lenktynių, kurios vyksta du kartus per metus ir pritraukia šimtus žiūrovų.
Kaip ir kituose Toskanos miestuose, Siena pirmą kartą buvo įsikūrusi etruskų gentyse ir tapo miestu imperatoriaus Augusto karaliavimo metu. Kadangi miestas nebuvo įsikūręs netoli bet kokių pagrindinių kelių, Romos eros metu jis ne klestėjo, tačiau Lombardų metu miestas išsivystė ir galiausiai tapo galinga Siena Respublika, kuri tęsiasi kelis šimtus metų. Vėlesniais metais Siena ir toliau buvo klestinti ir šiandien ji daugiausia priklauso nuo turizmo ir žemės ūkio pramonės. Tiems, kurie lanko Sieną, yra daug gražios architektūros, pavyzdžiui, „Palazzo Pubblico“ ir „Torre del Mangia“. Be to, mieste yra daugybė fantastinių muziejų ir galerijų, tokių kaip Sienos pilietinis muziejus ir Nacionalinė galerija. Istorinis Sienos centras yra vienas iš geriausių regione išsaugotų vietų ir yra tikras džiaugsmas tyrinėti.

Santa Maria Assunta katedra

Sienos katedra yra viena iš pirmaujančių gotikinės architektūros kūrinių visoje Italijoje. Šis pastatas yra tiesiog fantastinis, o jo išoriniai ir interjero dizainai yra didingi. Iš pradžių XIII a. Pastatyta katedra buvo šimtus metų miesto simboliu ir yra Piazza del Duomo istoriniame miesto centre. Katedros fasadas ir eksterjeras yra puikus ir pasižymi daugybe baltųjų akmenų ir marmuro dizaino savybių, taip pat keletas didžiųjų freskų. Be to, bažnyčios interjeras yra kvapą užgniaužiantis - praktiškai kiekvienas kampas puošia; nuo dryžuotų polichrominių marmuro arkos, puošnus auksinis kupolas ir gražios freskos virš pagrindinio altoriaus.

Piazza del Campo

„Piazza del Campo“ neabejotinai yra pagrindinė „Siena“ aikštė - tai puiki atvira aikštė, kurioje yra tiesiog stulbinanti architektūra ir visuomet šurmuliuoja vietos gyvenimas ir turizmas. Tai, kas daro šią aikštę taip kviečiančią, yra išlenktos pastatų linijos, kurios suteikia jaukumo jausmą. Šioje aikštėje įsikūrę žymūs pastatai apima milžinišką Torre del Mangia, gražią Palazzo Pubblico ir Gaia fontaną. Daugelis žmonių pradeda savo kelionę iš Sienos nuo pat šio taško, jame taip pat yra įvairių kavinių, restoranų ir parduotuvių. Graži viduramžių architektūra, gyva atmosfera ir įdomi aikštės forma daro tai puikia vieta.

Palazzo Pubblico

„Piazza del Campo“ įsikūręs „Palazzo Pubblico“ yra vienas iš garsiausių Sienos statinių ir išsiskiria dėl savo nuostabios architektūros ir dominuojančios Torre del Mangia. Ši viduramžių struktūra buvo sukurta XIII a. Ir tarnavo kaip respublikonų Sienos vyriausybės rūmai. Eksterjeras pasižymi itališku gotikiniu dizainu, kuriame yra dviejų atspalvių akmens apdaila ir daugybė gražių arkos langų. Be to, rūmų interjere yra keletas absoliučiai nuostabių freskų - praktiškai kiekvienas pagrindinis pastato kambarys yra padengtas puošniais dekorais ir spalvingais paveikslais. Galimos ekskursijos į rūmus, taip pat galima lipti į Torre del Mangia viršūnę.

Torre del Mangia

Šis lieknas 102 m aukščio bokštas didžiuojasi Palazzo Pubblico pabaigoje ir yra vienas iš žinomiausių miesto lankytinų vietų. Šis bokštas buvo pastatytas tuo pačiu metu, kaip ir rūmai. Galima įlipti į bokšto viršūnę nepriekaištingiems Sienos miesto vaizdams, tačiau reikia įspėti, kad jūs turite pakilti daugiau nei du šimtus žingsnių, kad pasiektumėte viršų, bet tai yra verta! Kai pasieksite viršų, galite pažvelgti į „Piazza del Campo“ ir pamatyti nuostabų Toskanos kraštovaizdį.

San Domenico bažnyčia

San Domenico bažnyčia yra vakarinėje istorinio miesto centro dalyje, jame yra įvairių stilių. Per daugelį metų ši bažnyčia buvo pakeista ir taip pridėjo keistą dizaino stilių susijungimą. Nors eksterjeras yra ne toks pat kaip Sienos katedra, interjeras turi gražią dekoraciją, pavyzdžiui, Santa Caterina koplyčią. Šioje koplyčioje yra puikių religinių freskų ir kai kurių marmuro skulptūrų. Be to, pagrindinėje navoje yra keletas puošnių religinių armatūrų, tokių kaip auksiniai kandelabrai ir altoriaus kūriniai. Šis pastatas yra dar viena puiki struktūra Sienos širdyje ir tikrai verta aplankyti.

Kelionės į Italiją nuo
365 €
Kelionės

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: