Roma. Apie Romos regioną

Informacija apie Romos regioną, trumpas aprašymas apie Romą

Roma - Tai didžiausias miestas Italijoje taip pat Roma yra Italijos sostinė nuo 1870m. Miestas yra didelis turistų traukos centras, nes turi daug antikinių ir viduramžių paminklų taip pat turtingus muziejus.

Turizmo infrastruktūra garantuoja nepamirštamus įspūdžius. Roma turi gilią istorinę praeitį apie kurią liudija istoriniai paminklai, muziejai. Taip pat dauguma turistų į Romą plūsta dėl to jog Romoje yra popiežiaus rezidencija. Įdomus faktas, kad Roma yra trečias pagal turistų lankomumą miestas Europos sąjungoje.

Orai Romoje. Kada keliauti?

Roma yra turistų traukos centras, todėl čia turistinis sezonas vyksta ištisus metus. Tačiau geriausia į Romą vykti kovo - birželio ir rugsėjo – spalio mėnesiais, nes tik tada oras yra maloniai šiltas ir nebus per daug karšta ir galėsite grožėtis Romos vaizdais. Nerekomenduojama vykti lapkričio- gruodžio mėnesiais, nes tada Romoje yra drėgniausias klimatas.

Ką pamatyti Romos regione?

Roma - tai didžiausias miestas Italijoje. Jis vadinamas amžinuoju  miestu. Turistams didžiausią įspūdį kelia senovės Romos statiniai. Pavadinimo kilimo istorijų yra begalės, bet labiausiai atitinka: pagal Romulo ir Remo, mitinių miesto įkūrėjų, vardus.

Romos forumas - turistų labai mėgstama vieta. Tai yra didelis architektūrinis ansamblis. Beveik visi čia esantys pastatai siekia Romos respublikos laikus.

Koliziejus dar kitaip vadinamas Flavijaus amfiteatras –  Pastatytas 1972 metais didžiausias ir seniausias pasaulyje amfiteatras. Garsėjo gladiatorių kovomis tarpusavyje ir prieš laukinius gyvūnus. Vėliau, 404 m., šie kankinimai paskelbti nelegaliais.

Panteonas – šventykla Romoje, pastatyta valdant Romos imperatoriui Hadrianui. Šiuo metu turi katalikų bažnyčios statusą, pavadinimu Švč. Mergelės Marijos ir Visų Kankinių bažnyčia.

Trevi fontanas - yra didžiausias ir garsiausias Romos fontanas. Trevi fontanas yra didelio pastato fasadas, kurį suprojektavo architektas Nicola Salvi 1735 m. Trys centrinės skulptūros simbolizuoja Neptūną, apsuptą dviejų tritonų, kurių vienas mėgina susidoroti su nevaldomu jūrų arkliuku, o kitas veda ramesnį gyvūną. Jie simbolizuoja dvi prieštaringas jūros būsenas. Fontano aukštis 26,3 m, o plotis 49,15 m.

 

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP