Riminio regionas | Apie Riminio regioną

Riminis

Riminis galbūt yra vienas iš žinomiausių ir garsiausių paplūdimių kurortų visoje Europoje. Tūkstančiai lankytojų čia stengiasi degintis priešais saulę, atsipalaiduoti paplūdimiuose ir pabėgti nuo užimto gyvenimo. Kaip Riminio provincijos sostinė, šiame mieste gyvena apie 146 000 gyventojų, todėl jis yra vienas didžiausių Emilijos-Romanijos regionas Italijoje. Šis Italijos regionas kažkada buvo iškilęs Romos imperijoje, o Romos miesto liekanos vis dar gali būti pastebėtos Rimini. Iš pradžių įkurtas 268 m. Pr. Kr. Miestas buvo gyvybiškai svarbi komunikacijos priemonė, o jo vieta Adrijos jūroje tapo svarbia tvirtove. Viduramžiais Riminis pasikeitė ir priklausė Ostrogotui. Jis taip pat buvo labai svarbus Italijos XIX a. Revoliucijos metu. Be fantastinių paplūdimių, Rimini taip pat turi daugybę istorinių vietų, gražių parkų, žavingų ir įdomių muziejų. Tai lengva suprasti, kodėl šis miestas yra toks populiarus ir kodėl turizmas sudaro didelę Riminio ekonomikos dalį.

 

Augusto arka

Didžioji arka Corso d'Augusto - Augusto arka yra fantastiška vieta ir pagrindinė istorinė vieta, esanti Riminio centre.Arka buvo pastatyta 27 m. Pr. Kr., Kuris buvo pastatyta gynybai, kuri buvo sunaikinta 1930 m. Ir buvo pavadinta Cezario Augusto garbei.Iš pradžių prie vartų buvo stovėjusi įspūdinga imperatoriaus statula, tačiau ji buvo pakeista vėlesniais viduramžių laikais.Šiandien stovi fantastiškoje padėtyje, nepaisant ilgo amžiaus, o aplinkinės vietovės yra malonios vaikščioti bei žavėtis šiuo svarbiu romėnų reliktu.

 

Riminio paplūdimys

Riminis garsėja savo ilgais aukso smėlio ruožais ir tai puiki vieta atsipalaiduoti, pasimėgauti saule ir plaukti šiltoje Adrijos jūroje.Nuo „Parco Federico Fellini“ paplūdimys tęsiasi už mylių ir yra apsuptas aukščiausios klasės viešbučių, paplūdimio barų, restoranų ir didelių smėlio plotų, apsuptų gultais.Apsvarstykite galimybę pasinerti į jūrą ir galbūt pastatyti smėlio pilį! Kurortų ir patogumų gausa padės jums ir jūsų šeimai pasilinksminti , o jūs tiesiog atsipalaiduokite pakrantėje.

 

Malatesta šventykla

Riminis turi daugybę religinių pastatų, tačiau nė vienas nėra toks įspūdingas ar garsus kaip Malatesta šventykla.Ši nebaigta katedra buvo pastatyta 9-ajame amžiuje ir buvo laikoma užbaigta 1400-aisiais.Katedra atrodo beveik baigta, tačiau akivaizdu, kad priekiniame fasade turi būti centrinis bokštas - vietoj to yra tarpas ir atvira plytų siena. Viduje gausu apdailos ir religinių artefaktų, tarp jų ir Giotto suprojektuotas puošnus krucifiksas ir Agostino di Duccio sukurtos skulptūros.Be to, ant sienų, kolonų ir arkos yra daugybė marmuro ir tinko kūrinių.

 

Miesto muziejus

Tiems, kurie domisi archeologija ir senovės istorija, „Museo della Citta“ yra ideali vieta apsilankyti.Šis nuostabus muziejus yra senojo vienuolyno ribose Via Luigi Tonini rajone, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Ponte di Tiberio ir Piazza Tre Martiri.Šiame muziejuje iki šiol galima rasti stulbinančią 1500 artefaktų ir relikvijų.Ypač įspūdingos parodos - tai nuostabios romėnų mozaikos, senovės monetų ir stiklo dirbinių bei netgi archajiškos chirurginės įrangos ekspozicijos.Taip pat yra renesanso meno kūriniai ir kai kurie garsūs menininkų, tokių kaip Bellini, šedevrai.

 

Tiberio tiltas

Kitas fantastiškas Romos gyvenvietės reliktas, Ponte di Tiberio tiltas, einantis nuo paplūdimio iki Parco XXV Aprile.Jei eisite nuo Augusto arkos link kanalo, jūs galiausiai nuvažiuosite prie gražaus Tiberio tilto.Pastatytas 20 m. Pr. Kr., Tai nuostabus bruožas, kad šis tiltas vis dar yra praktiškai tobulas, nors ir beveik 2000 metų. Jo 5 arkos tęsiasi kanalu, o ramią dieną tilto atspindys giliame mėlyname vandenyje sukuria puikų vaizdą.Aikštė Tre Martiri„Piazza Tre Martiri“, kaip miesto širdis, yra keletas momentų Rimini istorijoje ir yra populiari vieta, kurioje yra daug svarbių pastatų. Į pietinį aikštės galą rasite mažą, bet įspūdingą Tempietto di Sant Antonio ir Chiesa Dei Paolotti, o kitame gale yra fantastiškų parduotuvių ir aukštos kokybės restoranų ir kavinių.Tam tikrais metų laikais čia taip pat vyksta sezoninė prekyba ir kartais net muzikiniai koncertai. Nuostabus aikštės dizainas, jos nuostabi architektūra ir įvairūs patogumai, esantys čia, yra puiki vieta lankytis.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: