Playa de San Juan/Alicante | Apie kurortą

Platja de Sant Joan – yra įsikūręs trijų kilometrų nuo Alkudijos, tarp Punta de Manresa ir Platja de Sant Pere, čia tik smėlio paplūdimiai pusiasalio šiaurinėje pusėje. Apsuptas uolų paplūdimys turi smulkiu baltu smėliuko ir įvairūs privatūs namai, pastatyti tiesiai ant vandens, taip pat sumažėjo kopų sistemą. Tai smėlio teritorija yra apsupta uolų, ir ji turi baltą smulku smėlį ir įvairių namų ant kranto kopų, ir supančios augmenijos, Dagiai, pušys ir kt...

Koks yra geriausias metų laikas keliauti į Playa de San Juan Ispanijoje? Štai keletas vidutinių meteorologinių faktų:

Vidutiniškai šilčiausias mėnuo (-ai) yra liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiai.„Playa de San Juan“ turi sausus laikotarpius sausio, kovo, birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.Vidutiniškai šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis.Vidutiniškiausias mėnesis yra sausio mėn.Spalis yra drėgniausias mėnuo. Šį mėnesį reikėtų vengti, jei jums nepatinka lietingos dienos.Liepa yra sausiausias mėnuo.

Santa Barbaros pilis

„Benacantil“ kalno vainikavimas, didžiulė Alikantės viršūnė, paminklas, yra tvirtovė su viduramžių arabų kilme. Paskutiniai atnaujinimai įvyko Ispanijos aukso amžiuje 1500-aisiais, bet jei atidžiai stebėsite, rasite mažų fragmentų iš maurų laikų.Jei einate pėsčiomis, geriausias laikas pakilti yra anksti ryte, kol saulė yra ryškiausia, bet taip pat yra liftas, kuris važiuoja nuo Postiguet paplūdimio. Kiekvienas turėtų pakilti į dantytą sieną ir žvelgti į Alikantę, Viduržemio jūros regiono ir tamsių kalnų kraštovaizdžio panoramoje.

Explanada de España

„Alicante“ įmantri, marmurinė promenada yra naudinga kelio suradimui, nes jis prasideda senamiestyje ir tęsiasi miesto pakrantėje šalia prieplaukos. Daugumoje Ispanijos miestų šeimos pasivaikščiojimas yra gyvenimo būdo dalis, o pėsčiųjų takai, pavyzdžiui, „Explanada de España“, padeda jums tai padaryti.Gausite tikrą „Alikantės“ atmosferą, kai pasivaikščiosite po palmes ir stebėsite kasdienį gyvenimą mieste.Gražūs pakrantės vaizdai, po tamsios vasaros šis šviesiai apšviestas takas gaivina jūros brizas, pasibaigiančias dienas.

Archeologijos muziejus

Alikantės MARQ provincijos archeologijos muziejus yra ta vieta, jei norite sužinoti apie Alikantės kilmę. Pradėsite priešistorėje su medžiotojų rinkėjais ir pamatysite pirmuosius rankų darbo metalo gaminius, pagamintus aplink Alikantę. Tada yra Iberijos kambarys, skirtas daugeliui artimųjų romėnų archeologinių vietovių, kurios davė nuostabių skulptūrų ir keramikos dalių. Romos miestas Lucentum buvo artimas šiuolaikinei Alikantei, o daugybė keramikos, juvelyrinių dirbinių ir kitų kasdienių daiktų buvo išgauti iš jų. Galbūt labiausiai jaudinantys yra viduramžių laikai, kai trumpą laiką gretimos žydų, islamo ir krikščionių kultūros egzistavo visai šalia.

Casco Antiguo (Senamiestis)

Jums nereikės pamiršti senosios Alikantės dalies, panašiai kaip kaimas miesto centre. Ši kaimynystė išsiskleidžia ant pilies šlaito, o norint apsigyventi, turėsite derėtis dėl stačių gatvių ir laiptų tarp aukštų baltų sienų. Vietiniai gyventojai didžiuojasi savo namais, puošia savo balkonus ir duris su šviežiomis gėlėmis, tapydami žaliuzes.

Postiguet paplūdimys

Šalia senamiesčio yra labai patogus paplūdimys, jei nenorite keliauti prie jūros ir smėlio. Playa del Postiguet yra aukso smėlio paplūdimys, plaunamas labai šviesiomis bangomis.Jūs turite nueiti gana toli, kol jūra net pasiekia juosmens lygį, o iš vandens yra puikių vaizdų į dominuojančias Santa Barbaros sienas. Atsižvelgiant į jo dydį ir vietą, paplūdimys vasarą gali būti šiek tiek neramus, tačiau centrinė vieta reiškia, kad nėra vietų, kuriose būtų galima paragauti pietų.

Santa María bazilika

Seniausia ir gražiausia miesto bažnyčia yra arti kalno papėdės ir kelios gatvės nuo Postiguet paplūdimio. Kaip ir daugelis Ispanijos bažnyčių, Santa María buvo pastatyta virš buvusios mečetės, kai Alikantė buvo perkelta iš mūrų 13-ajame amžiuje. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra bažnyčios dvasiniai dvigubi bokštai. Įdomu tai, kad nors jie atrodo identiški, dešinėje yra iš 1300-ųjų, o kairysis - iš 1800-ųjų. Išsiaiškinkite gotikinę 14-ojo amžiaus Santa María statulą ir viduramžių, ankstyvą spausdintą knygą iš 1200-ųjų.

Šiuolaikinio meno muziejus

Malonus faktas apie šiuolaikinio meno muziejų yra tai, kad jis įsikūręs seniausiame Alikantės pasaulietiniame pastate, buvusiame 1687 m. Pastate, šalia Santa María bazilikos.Jį įkūrė 1976 m. Alikantės skulptorius Eusebio Sempere. Kolekcijoje yra apie 800 vienetų, atstovaujančių daugeliui švenčiausių XX a. Menininkų, įskaitant Picasso, Francis Bacon, Salvador Dalí ir Joan Miró.Tik trečdalis kūrinių gali būti rodomi bet kuriuo metu, o ekranas sukamas ištisus metus, todėl du apsilankymai nebus tokie patys.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: