Makadi Bay | Apie kurortą

Norite ramaus poilsio? Vykite į Makadi Bay. Tai kurortas, garsėjantis nuostabiais smėlio paplūdimiais ir švariausia jūra. Makadi Bay taip pat laikomas viena geriausių kurortinių zonų, poilsiui siūlanti tik 4 ir 5 žvaigždutėmis įvertintus viešbučius. Pastarieji stūkso dykumą primenančioje pakrantėje. Šalia nėra jokių gyvenviečių, o barai, restoranai, parduotuvės ir visa kita infrastruktūra – tik viešbučių teritorijoje. Aplink tik smėlis, jūra, kalnai ir ramybė.

Poilsinės kelionės Makadi Bay su Teztour: mygtukas

Kiti Egipto regionai:

Orai Makadi Bay. Kada keliauti?Makadi Bay klimatas pasižymi karštomis, sausomis vasaromis bei švelniomis žiemomis. Yra saulėta ištisus metus ir labai mažai arba visai be kritulių. Nuo tipiško dykumos klimato Makadi Bay gelbsti artumas prie kranto. Vasarą karščiausia būna liepą ir rugpjūtį  (32 °C – 40 °C). Žiemą lapkričio - kovo mėnesiais temperatūra svyruoja nuo 21 iki 30 °C laipsnių. 

Ką pamatyti Makadi Bay?

Šv. Antano ir švento Pauliaus vienuolynai. Šv. Antano vienuolynas – seniausias ir didžiausias koptų vienuolynas Egipte. Jis datuojamas 4 a. Tai didelis kompleksas su bažnyčiomis, koplyčiomis, kepykla ir sodu. Jis apsuptas sienų. Šv. Pauliaus vienuolynas datuojamas 5 a. Jis pastatytas per aštuonis metus virš olos, kur gyveno Šv. Paulius. 

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: