Ligūrijos regionas | Apie Ligūrijos regioną

LIGŪRIJA – vienas mažiausių Italijos regionų prie Viduržemio jūros, šiaurės vakarų Italijoje. Nepaprasto skaidrumo vanduo, smėlėti paplūdimiai, pereinantys į stačias, tiesiog į vandenį krintančias uolas, ištisus metus žaliuojanti gamta, šilta jūra, malonūs žmonės ir puiki virtuvė - tai didžiausias Ligūrijos turtas ir nuostabi vieta romantiškam poilsiui.

Didžioji Ligūrijos dalis kalnuota ir kalvota su vingiuotais slėniais, nusileidžiančiais prie siauros pakrantės. Kaimai maži ir sudaryti iš izoliuotų sodybų. Gyvenvietės nutolusios viena nuo kitos ir dažniausiai išsidėsčiusios ant kalvų viršūnių. Ligūrija dažnai vadinama Italijos Rivjera, kurią sudaro dvi dalys – Rivjera di Levante ir Rivjera di Ponente. Sąlyginai Italijos Rivjerą į dvi dalis dalija Genujos miestas. Tai pats svarbiausias Italijos uostas, tai Kristupo Kolumbo miestas. Nors didžioji gyventojų dalis gyvena pakrantėje, žvejyba nevaidina didelės reikšmės ekonomikoje dėl Ligūrijos jūros dugno struktūros – pakrantė labai gili, o tai pat ir dėl mažo žuvų kiekio (gaudomos tik sardinės, skumbrė ir ančiuviai).

Orai Ligūrijoje. Kada keliauti?

Vykti atostogauti į Ligūrija geriausia nuo balandžio iki birželio mėnesių. Nes tik tada oras saulėtas, šiltas ir malonus taip pat keliaudami šiuo metu galėsite išvysti pavasarinę Ligūrijos gamtą.

 

Ką pamatyti Ligūrijos regione?

Ligūrijos regionas. Tai nedidelis regionas esantis Italijoje prie Viduržiemio jūros. Regionas išsidėstęs ant stačių pajūrio uolų.

Činkve Terės nacionalinis parkas – nacionalinis parkas šiaurės Italijoje, Kampanijos ir Ligūrijos regionuose, šalia Ligūrijos jūros. Nacionalinis parkas įkurtas 1999 m. įvertinant jo vaizdinę, agrikultūrinę, istorinę ir kultūrinę reikšmę. Ligūrijos kraštas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Imperija - yra Italijos miestas Ligūrijoje. Imperijos provincijos sostinė, istorinio Intemelia rajono centras. Imperija žinoma dėl gėlių ir alyvuogių auginimo. Vasarą atvyksta daug turistų, Piscina Felice Cascione baseine po stogu būna Italijos ir tarptautinių renginių.

 

 

 

 

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: