Kyrenia | Apie kurortą

Kirenijos miestas įsikūręs Turkijos valdomame Šiaurės Kipro Respublikoje, šiaurinėje salos dalyje. Kirenijos populiaciją dabar sudaro daugiausiai Turkų kipriečiai, britai ir turkai imigrantai. Tai labai senai apgyvendinta teritorija – archeologai rado gyventojų pėdsakų net iš Neolito eros, apie 5000 m pr. Kr.

Ši salos dalis puikus atostogų pasirinkimas tiems, kas pasiilgo atsipalaidavimo ir paprasto džiaugimosi gyvenimu ir supančiais vaizdais. Mieste ir apylinkėse rasite ir istorijos pėdsakų, ir nuostabią gamtą, ir pajusite kultūrinį gyvenimą.

Kireniją iš vienos pusės skalauja Viduržemio jūra, o sausumoje gaubia penkios kalvos. Čia daug viešbučių, smėlio paplūdimių bei veiklos įvairovė. Gamtos mylėtojų Kirenija taip pat nenuvils. Puikus užsiėmimas atvykusiems čia – pasivaikščiojimas vaizdingais maršrutais. Taip aplankysite Kirenijoje ir aplink ją esančias pilis, nuostabų miesto uostą.

Vietiniai čia yra ypatingai draugiški bei svetingi, nepraleiskite progos su jais pabendrauti vaikščiodami uosto krantine, kur galėsi paragauti vietinių patiekalų ar atsigaivinti vienoje iš daugybės kavinių. Krienija yra viduriukas tarp ramybės ir pašėlusių atostogų ritmo, bet atvykę čia visi susižavi gražiais paplūdimiais bei galimybe mėgautis nuostabiu oro ir vaizdais.

Poilsinės kelionės į Pafosą su Aza tours nuo
243 €
Viešbučiai ir kainos

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: