Javea | Apie kurortą

Orai Javea. Kada keliauti?

Rugpjūtis yra karščiausias mėnesis Javea mieste, kurio vidutinė temperatūra yra 26 ° C (79 ° F), o šalčiausias - sausis 12 ° C (54 ° F). Drėgniausias mėnuo yra spalio mėn., Vidutiniškai 62,8 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra rugpjūčio mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 26 ° C (78 ° F).

Arenalo paplūdimys

Daugelis žmonių, atvykstančių į Javea, sustos šiame paplūdimyje ir niekur kitur neis. „Playa de Arenal“ kasmet pelno Mėlynąją vėliavą ir yra vienintelis smėlio paplūdimys kurorte. Tai beveik pusę kilometro ilgio ir gauna apdovanojimą už kruopščius švaros standartus ir valdymą, beveik visus patogumus, kuriuos norėtumėte. Visą vasarą čia dirba gelbėtojai, yra sporto patogumų, vaikų žaidimų aikštelės ir daugybė vietų, kuriose galėsite valgyti.

Istorinis centras

Viena seniausių Javea rajonų buvo sienos, nuo kranto, supančio miesto rotušę (Ayuntamiento). Vis dar galite pastebėti šių gynybos priemonių liekanas, pvz., „En Cairat“. Laikui bėgant gyventojų sumažėjo, ir nebuvo jokių tvirtinimų, bet jūs žinosite, kad esate senojoje miesto dalyje, nes gatvės pradės siaurėti ir laikytis netaisyklingo išdėstymo, kuris išliko nuo viduramžių . Seniausi namai ir rūmai yra spalvingi, sumaišyti baltos sienelės su vietiniu auksiniu „tosca“ smiltainiu.

San-Bartolomé-Bažnyčia

Vienas paminklas, kurį sudaro beveik vien tik išskirtinis vietinis smiltainis, yra XVI a. Bažnyčia, pastatyta Valensijos gotikos stiliaus. Šis uolos karjeras buvo iškeltas Cabo San Antonio, tiesiai į šiaurę nuo Javea. Bažnyčia buvo pastatyta, kai Corsairs buvo nuolatinė grėsmė pakrantės miestams, o tai paaiškina jos sunkią ir karinę išvaizdą. Viršuje yra dantyta siena ir netgi galite pamatyti ginklų, nes tai buvo prieglobsčio vieta atakų metu, kai žmonės dažnai buvo kaip vergai.

Playa de la Granadella

Kitas mėlynosios vėliavos paplūdimys yra 130 metrų ilgio ir tarp dviejų tvirtų kraštų paslėptas paplūdimys. Tai padeda išlaikyti jūros sroves ir vėją, todėl vanduo vargu ar gali būti ramesnis ir aiškesnis. Jūros skaidrumas pritraukia vandens sporto entuziastus, kurie naudoja kaip nardymo vietas. Sezono metu taip pat yra plaukiojanti platforma, puikiai tinka jauniems žmonėms, kurie neturės jokių sunkumų plaukdami šiuose sekliuose ir ramiuose vandenyse. Pats paplūdimys yra žvyras.

Cabo de la Nao

Pietinį įlankos kraštą riboja šis didžiulis kyšulys 120 m virš vandens. Tai yra rytinis taškas Valensijos bendruomenėje ir yra keletas puikių vietų, kur galite gauti nuotraukas ir vaizdus, ​​kurie patenka į Balearų salas. Viršutinėje dalyje taip pat yra trys restoranai, kiekvienas su lauko terasomis, kurias palaimino šios neįtikėtinos panoramos. Vasaros dienomis galite pasimėgauti užkandžiais ar šaltu gėrimu iš kiosko, esančio šalia apžvalgos.

Archeologijos ir etnografijos muziejus

„Javea“ muziejus užima vieną iš svarbiausių pilietinių pastatų - „La Casa-Palacio de Antoni Banyuls“, pastatytą 1600 m. Pradžioje. Antoni Banyuls buvo karališkasis kunigaikštis Felipe II ir jo rezidencija turi žavingą fasadą iš Javea vietinio smiltainio. Interjeras buvo atnaujintas 1800-aisiais, tačiau originalios plytelės išlieka ir vertos dėmesio. Viršutiniame aukšte yra įdomus eksponatas iš Javėjos įlankos vandenų, įskaitant senovės amforus ir naujausias patrankas. Žemiau galite sužinoti apie įvairius senus miesto sandorius žemės ūkio įrangą ir tradicinius tautinius kostiumus.

Žygiai

Miestas didžiuojasi savo natūraliu kraštovaizdžiu, o jei lankotės vietos turizmo tarybos svetainėje, galite atsisiųsti įvairių žygių PDF. Visuose yra lengvai pasiekiamų trajektorijų, o takai yra kruopščiai pažymėti. Čia yra nuostabus „SL CV 97“, kuris veda jus nuo „Crux del Portixol“ žemyn per mišką iki ramios Cala Barraca. Taip pat galite gauti vadovaujamų pasivaikščiojimų kalendorių, kuriam bus suteikta vietinė perspektyva apie vietovės pobūdį ir istoriją.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: