Guardamar del Segura | Apie kurortą

Guardamar del Segura – arba  dar kitaip trumpiau Guardamar yra savivaldybė Alikantės provincijoje, esančioje upės žiočių, Ispanijoje. Tai yra Viduržemio jūros kurortas, su dideliu pušynu  apie 11 km. ilgio balto smėlio papludimiu. Istoriškai tai – žvejų ir ūkininkų plotas, Guardamar del Segura piečiausio taško, kur kalbama Valensijos (katalonų tarmė).

Orai Guardamar del Segura. Kada keliauti?

Rugpjūtis yra karščiausias „Guardamar del Segura“ mėnuo, kurio vidutinė temperatūra yra 27 ° C (81 ° F), o šalčiausias - sausis 12 ° C (54 ° F).

Pasivaikščiokite gamtos rojuje

Kai žengsite žingsnį pėsčiomis Guardamar žemėje, jūs pasijusite šiek tiek arčiau gamtos, nes jos strateginė padėtis šalia Segura upės, su vaizdu į ilgą smėlėtą paplūdimį, apsuptą plataus smėlio kopų, paremtų pušimis ir eukaliptas. Puikioje aplinkoje „Guardamar“ yra vienas iš unikaliausių ir patraukliausių „Costa Blanca“ vietų. Guardamar neabejotinai yra gamtos mėgėjų rojus.

Eikite pėsčiomis palei mėlynosios vėliavos paplūdimius

„Guardamar“ turi keletą geriausių mėlynosios vėliavos paplūdimių visoje Ispanijoje, kurios tęsiasi beveik 14 kilometrų. Auksiniai smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo vandenys, jūros gyvybės gausa ir nuostabūs paplūdimio restoranai daro Guardamar ideali paplūdimio vieta Ispanijoje. Pietiniame gale yra pusiau miesto Campomar paplūdimys, kuris suteikia puikias plaukimo sąlygas plaukti, nes vidutinės bangos. Dar vienas šeimai palankus paplūdimys yra populiarus Playa El Campo su gražia promenada su gražiais barais ir restoranais.

Pasigrožėkite valčių prieplauka

Prie upės žiočių yra Guardamaro prieplauka, užpildyta smėlio kopomis ir jachtų klubais. Veikla aplink upę apima žvejybą, kupranugarius ir ekskursiją po San Antonio vėjo malūną. Yra medinis takas kopose, vedančiose visą kelią iki uosto, kuriame galite pastatyti savo transporto priemones. Taip pat galite rasti gražias žuvų parduotuves, kurios puikiai tinka norint gauti į rankas šviežių vietinių žuvų ir vėžiagyvių.

Pajuskite adrenaliną

„Guardamar“ taip pat yra ideali vieta nuotykių entuziastams, kurie mėgsta išbandyti savo įgūdžius įvairiuose vandens sporto šakose, pvz., Burlenčių sportu, baidarėmis, vandens slidėmis, nardymu, povandeniniu nardymu. Seklieji Guardamar vandenys puikiai tinka treniruoti savo nardymo įgūdžius. Tačiau galimybės pramogoms nesibaigia. Vietos savivaldybės sporto komplekse taip pat rasite lauko futbolo aikštę, teniso kortus ir krepšinio aikšteles.

Pasimėgaukite gamta

Guardamar mieste yra du puikūs parkai, Alfonso ir Reina Sofia. Puikių Alfonso parko pušų ir nuostabias smėlio kopas sujungia nuostabų Guardamar miestą su vienodai apsvaiginančia prieplauka ir siūlo geriausius pėsčiųjų ir dviračių maršrutus. Kita vertus, „Reina Sofia“ yra puikus parkas ramiam pasivaikščiojimui ir susipažinti su nuostabia laukine gamta - voverės, povai, gulbės ir paukščiai, kurie daro šį nuostabų parką gamtos mylėtojų rojus.

Pasižvalgykite po Guardamar pilį

Arabai pastatė pilį, saugoti žemę ir ji buvo smarkiai sugadinta XIX a. Žemės drebėjimo. Senoji Guardamaro tvirtovė yra nieko daugiau, nei gaubtas, bet siūlo įspūdingus vaizdus į miestą. Vaizdas iš pilies yra puikus, saulėlydis, vaizdas į vandenyną yra puikus vaizdas fotografijoms.

Valgykite geriausiuose restoranuose

„Guardamar“ restoranuose patiekiami viskas nuo skanių ispaniškų patiekalų iki išskirtinių vakarietiškų patiekalų. Tarp labiausiai pastebimų yra jūros gėrybės ir puikūs ryžių patiekalai, kurie yra „Guardamar“ kulinarijos pasididžiavimas. Taip pat galite paragauti įvairių Viduržemio jūros regiono patiekalų kartu su puikia atmosfera daugelyje specializuotų restoranų.

Mėgaukitės nuostabiomis šventėmis

Jei vien tik ekskursijos jus nepakankamai sužavės, nuostabūs Guardamar festivaliai neabejotinai išsklaidys jūsų mintis. Šventiniai renginiai yra svarbi Ispanijos kultūros dalis, o Guardamar yra tik vieta, kur galima pasiklysti nuostabiuose festivaliuose. Vietinių gyventojų gyvybingumas ir entuziazmas neabejotinai įtikins jus dalyvauti beprotiškoje šventinėje scenoje, o ne vien tik būti žiūrovu. Svarbiausia yra karnavalas, kuris vyksta vasario mėn., Kai šimtai žmonių eina gatvėms su juokingais kostiumais.

Išbandykite triukšmingą naktinį gyvenimą

Geriausias būdas suprasti vietinę kultūrą yra išplaukti į tikslią vietą, kur vietiniai gyventojai mėgsta bendrauti. Mėgaukitės geriausiu naktiniu gyvenimu gausiame naktinių klubų, poilsio erdvių ir barų pasirinkime „Guardamar“, kad galėtumėte kuo ilgiau praleisti naktį. Miestas gyvas, kai saulė nusileidžia ir vietinė minia eina į vakarėlį. Jūs galite beveik išgirsti muziką iš klubų ir barų, nes naktis eina į laukinį įsiutimą.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: