Genuja | Apie kurortą

Ligūrijos sostinė Genuja – vienas iš pagrindinių Viduržemio jūros uostų, didžiausias Italijoje. Šis miestas išsidėstęs ant kalvų ir yra pilnas architektūros paminklų.

Orai Genujoje. Kada keliauti?

Rugpjūtis yra karščiausias mėnuo Genujoje, kai vidutinė temperatūra yra 25 ° C (76 ° F), o šalčiausias - sausis 9 ° C (47 ° F). Drėgniausias mėnuo yra spalio mėn., Vidutiniškai 160mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra rugpjūčio mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 24 ° C (75 ° F).

Genuja

Genuja - tai platus miestas, kuris yra Genujos įlankoje, Ligūrijos jūroje, šiaurės vakarų Italijos regione. Dabartinis 588 000 gyventojų ir 1,5 mln. Didmiesčių gyventojų - Genuja yra 6-asis pagal dydį šalies miestas ir vienas svarbiausių ekonominių centrų. Miesto svarbiausia dalis yra jo didžiulis uostas ir laivų statyklos, esančios nuo XIX a. Kaip ir daugelyje Italijos regionų, Genuja buvo žmonių, gyvenančių tūkstančius metų, ir jos gamtinį uostą naudojo ir romėnai, ir etruskai. Genuja glaudžiai siejasi su Šventosios Romos imperija, o viduramžiais buvo žinoma dėl savo žiaurių jūrininkų ir karių. Vėlesniais laikotarpiais miestas sumažėjo dėl besikeičiančių prekybos maršrutų ir buvo prijungtas prie Napoleono imperijos. Šiais laikais ji vėl yra svarbi Italijos dalis.

Piazza De Ferrari

Molo rajono senamiesčio centre įsikūręs „Piazza De Ferrari“ yra vienas iš pagrindinių Genujos vietų ir siūlo daugybę įvairių lankytinų vietų. Pagrindinis Piazza bruožas yra didelis puošnus fontanas. Šis fontanas turi vandens purkštukų serija, kuri purškia į centrinį baseiną ir sudaro gražią simetrišką formą ir vandens kaskadą. Aplink fontaną yra daug svarbių pastatų, tarp jų - Dogų rūmai, Carlo Felice teatras, Genujos vertybinių popierių birža ir Galleria kunigaikščio rūmai. Pasigrožėkite skirtingais pastatais ir XIX a. Architektūra, išmeskite monetą į fontaną ir stebėkite, kaip vietiniai gyventojai vykdo savo verslą. Taip pat yra keletas mažų restoranų ir kavinių su lauko krėslais, kur galėsite atsipalaiduoti.

Porta Soprana

Genuja yra žinoma dėl savo vieną kartą eksponuojančios miesto sienos - per metus sienos buvo išplėstos ir uždarytos daugeliui miesto, nes jos buvo ilgiausios miesto sienos Italijoje. Dalis šio praeities ploto vis dar stovi Porta Soprana vartai ir bokštai. Šie du bokštai yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo „Piazza De Ferrari“ ir yra lengvai matomi iš daugelio miesto dalių. Greta abu bokštai yra apvalūs, iškilę ir suteikia nuostabią fotografijos galimybę.

Piazza Matteotti

Nors „Piazza Matteotti“ yra įsikūręs šalia „Piazza De Ferrari“ aikštės, tai yra nuostabi vieta, iš kurios atsiveria daugybė istorinių pastatų ir lankytinų vietų. „Doges Palace“ yra viename iš aikštės ir yra tikrai prabangus pastatas, apsuptas akmeninių stulpelių serijos, o kitame gale - nuostabus San Lorenzo katedra. Be to, čia dažnai vyksta prekyba ir jūs galite pasiimti didelį sandorį po to, kai susipainiojate su vietiniais gyventojais. Galiausiai taip pat yra Šv. Ambrogio bažnyčia, kuri yra fantastinis pastatas, kuriame yra puošnus interjeras.

San Lorenzo katedra

Paprastai žinoma kaip Genujos katedra, San Lorenzo bažnyčia yra fantastinis pastatas ir dažnai ignoruojamas. Architektūra primena Florencijos katedrą ir pasižymi panašiu dryžuotu marmuro ir akmens priekiniu fasadu - spalvos yra fantastiškos su žalumynais, rožiniais, juodaisiais ir baltais. Sukurta 1118 m., Ši bažnyčia stovėjo šimtus metų, o jos interjeras yra tikrai įkvepiantis. Viduje lubos labai dekoruotos freskomis ir gražiais spalvotais meno kūriniais. Rausvos marmuro kolonos puikiai supa centrinį altorių. Be to, yra ir nuostabių paveikslų, įskaitant Lazzaro Tavarone'o Šv.

Genujos akvariumas

Įsikūręs šalia Piazza Carciamento pagrindiniame uosto rajone, „Aquarium“ yra puiki vieta visai šeimai. Šiame pastate yra daugybė skirtingų jūros gyvybių, įskaitant žuvų, ryklių, delfinų, vėžlių ir medūzų veisles. Dvi pagrindinės temos yra Ligūrijos jūros būtybės (jūra, į kurią patenka Genoa uostas) ir Šiaurės Atlanto vandenyno aplinka. Visi ekranai ir rezervuarai yra gerai prižiūrimi ir erdvūs, o aplinka buvo atkurta, kad gyvūnai gautų viską, ko jiems reikia klimato ir gyvenamosios vietos požiūriu.

Genujos jūrų muziejus

XVI– XIX a. Genuja buvo pagrindinės karinės jūrų pajėgos; tai reiškia, kad mieste yra vienas didžiausių Europos jūrų muziejų. Šis muziejus yra tikrai įdomus ir įžvalgus, jame yra keturių aukštų istoriniai artefaktai, rekonstrukcijos ir parodos. Vienoje patalpoje yra įvairių pasaulinių ir atlantinių ekranų iš skirtingų laikotarpių, o kitoje - rekonstruotas virtuvės laivas. Kita vertus, antrame aukšte esantys kambariai turi daugybę daugybę jūrų instrumentų.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: