Florencija | Apie kurortą

Florencija dar vadinama „italų renesanso lopšiu“ ir garsėja gausybe viduramžių bei Renesanso paminklų, viduramžiška atmosfera bei nuostabiu senamiesčiu. Jūs turėsite galimybę išvysti ir visame pasaulyje žymiausią svyruojantį pakrypusį pastatą Pizos bokštą, apsilankyti Chianti vyno regione ir paragauti miestelio vardu pavadinto Toskanos žymiojo raudonojo vyno.

Kelionės į Italiją nuo
365 €
Kelionės

Orai Florencijoje. Kada keliauti?

Liepa yra karščiausias mėnuo Florencijoje, kai vidutinė temperatūra yra 25 ° C (77 ° F), o šalčiausias - sausis 7 ° C (45 ° F). Drėgniausias mėnuo yra lapkričio, vidutiniškai 102 mm lietaus.

Uficių Galerija

Absoliutus renesanso meno lobis. Galiausiai žvilgsnis krypsta į vieną iš geriausių „Botticelli“ kūrinių: „Veneros gimimas“. Jei pradėsite ekskursiją anksti, jūs galite pamatyti penkioliktojo amžiaus tapybą, bet ne ilgai praleiskite prie Veneros kojų, nes yra šimtai daugiau ikoninių darbų. Mes rekomenduojame palikti ne mažiau kaip tris valandas, kad galėtume naršyti pasagos formos galeriją ir pažvelgti į visus dirbinius. Be to, pati vieta yra architektūrinė, įdomi; XIX a. pastatytas ir italų dailininko Giorgio Vasari sukurtas kolonadas, linijinės kolonos ir tradiciniai statramsčiai prisideda prie klasikinio dizaino - puikiai suprojektuojantis įspūdingą kūrinį, esantį jos sienose.

Piazzale Michelangelo

Vienas iš nedaugelio vietų, kur vienu metu galite pasinerti į visą nuostabų Florencijos vietų. Visoje upės pusėje Oltrarno rajone yra Piazzale Michelangelo. Iš senosios miesto sienos į vakarus žiūrėkite Duomo, Palazzo Vecchio arnolfo bokštą ir Uffizi upę. Tai nepamirštama panorama. Pasiimkite savo fotoaparatus ir paruoškite daug fotografuoti.

Il Duomo di Firenze

Gėlių Šv. Marijos katedra, geriau žinoma kaip Il Duomo di Firenze. Jūs tikriausiai jau žinote šį garsų kupolą. Tai buvo didžiausias pasaulyje iki 1881 m. Ir, jei neprieštaraujate 463 žingsniams ir kai kurioms siauroms erdvėms, užsukite į vidų, kad pačiame viršutiniame žibintuve atsiveria puikus vaizdas į miestą - aukščiausias Florencijos centro taškas. Jei dar neužsikimšęs, gretimas „Giotto“ Campanile (varpinė) siūlo dar vieną įspūdingą vaizdą ir puikią perspektyvą pačiam Duomui. Ir kultūros - „Opera Duomo“ muziejus yra šalia durų, kur galėsite atrasti klasikinius kūrinius gražiai pastatytoje erdvėje. Ten rasite neįtikėtinus šedevrus iš Donatello, Verrocchio, Michelangelo ir kt.

Mercato Centrale

Tai du aukštai maisto rojaus. Čia rasite du aukštus su tradiciniais pardavėjais, parduodančiais vyną, vaisius, mėsą, žuvį, sūrį, aliejų ir prieskonius ant žemės, o viršutiniame aukšte yra maisto aikštelė, kuri leidžia patogiai sustoti pusryčiams ir gerti kavą ar valgyti užkandžius ir gerti aperityvą.

Galerija dell'Accademia

Michelangelo liūdnas marmurinis Adonio veidas. Nors „Galleria dell'Accademia“ yra daugiau istorinių meno kūrinių, nei rasite daugumoje miestų, eilėje, kuri formuojasi kiekvieną dieną, kalbama intensyviai. Kiekvienas lankytojas yra dėl Dovydo, kuris stovi 17 pėdų aukščio, ir yra be galo atkartojamas ir parodijuotas, nes 26-metis Michelangelo jį išrinko prieš vieną 500 metų marmuro bloką. Palaukite eilutėje ir asmeniškai patikrinkite savo garsias kreives. Tai verta.

Borgo San Jacopo

„Michelin“ žvaigždė „Arno“ upės pakrantėje. Jokia kelionė į Italiją būtų visiškai be valgymo lauke, o „Borgo San Jacopo“ siūlo geriausius vaizdus, ​​kad galėtumėte susieti su maistu. Įsikūręs šalia Arno, galite pamatyti viduramžių akmenį „Ponte Vecchio“ („senasis tiltas“) iš restorano terasų. Žinoma, jums reikės rezervuoti vieną iš šių vietų, tačiau yra daug kitų terasų. „Enoteca Pitti Gola e Cantina“ atsiveria vaizdas į Pitti rūmus iš aikštės, o 4 „Leoni“ turi esminę „Trattoria“ terasą Oltrarno mieste.

Piazza Santo Spirito

Tipiškas ir autentiškas Oltrarno rajonas. Florencija yra pilna apsvaiginimo viešųjų aikščių, bet su visais stebėtojais, o ne daugeliu duos jums tinkamą miesto tikrąjį kosmopolitinį gyvenimą. Dėl to pereikite upę į bohemijos Santo Spirito aikštę: namuose yra tinkama gatvės parduotuvės, vietinių gyventojų turintys barai ir restoranai. Paleiskite į bažnyčią tam tikrą ramybę, arba sėdėkite ir stebėkite.

Kelionės į Italiją nuo
365 €
Kelionės

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: