Benidorm | Apie kurortą

Benidormas – prieš 1960 m. Benidormas buvo nedidelis kaimas. Dėl unikalios panoramos, suformuotos daugiaaukščiais pastatais, jis kartais vadinamas „Ispanijos Manhatanu“ arba „Benijorku“. Jis nepanašus į jokį kitą kurortą šioje pakrantėje. Geriausiais laikomi Benidormo miestelio apylinkėse esantys paplūdimiai. Šis miestelis garsus savo vandens atrakcionų parku ir nauju pramogų parku „Terra Mitica“.

Orai Benidorme. Kada keliauti?

Rugpjūtis yra karščiausias Benidormo mėnuo, kurio vidutinė temperatūra yra 25 ° C (78 ° F), o šalčiausias - sausis 12 ° C (53 ° F). Drėgniausias mėnuo yra rugsėjo mėn., Vidutiniškai 76 mm lietaus. Geriausias mėnuo maudytis jūroje yra rugpjūčio mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 25 ° C (77 ° F).

Levante paplūdimys

Tai yra vaizdas, labiausiai susijęs su Benidormu: šviesiomis aukso smėlio įlankomis, apribotas ilgąja dangoraižių linija ir sujungtas su mėlynų skėčių mišku. Paprastai paplūdimys užsipildo vasarą, bet net ir judriausioje dienoje galite rasti ramią vietą, kur bus vietos nuo minios, kurios yra ties pajūriu.Jei visi šie jūros orai gundo ir vilioja, aukštų daugiabučių namų pakraštyje yra restoranai ir Šiaurės Europos stiliaus barai. Jūs tikrai rasite kažką pagal savo skonį.

Poniente paplūdimys

Paplūdimys šalia Levante turi labai skirtingą atmosferą; nors ten pat yra tos pačios bokštų juostos, didžioji kurorto dalis yra nutolusi į rytus. „Poniente“ paprastai yra tyliau ir labiau orientuota į šeimą.Šis paplūdimys per pastaruosius kelerius metus gavo daug investicijų, jis taip pat tapo prieinamas neįgaliųjų vežimėliams. Kaip ir Levante, „Poniente“ banglenčių sportas yra vidutinio sunkumo, tačiau mažiau patyrę plaukikai turėtų vengti pernelyg daug plaukioti, nes srovės gali būti gana stiprios.

Mundomar

Laukinės gamtos parkai su parodomis ir demonstracijomis, bet „Mundomar“ yra gana modernus ir suteikia didelių aptvarų savo gyvuliams ir paukščiams. Taip pat atrodo, kad treneriai ir valdytojai turi ryšį su šiais delfinais ir jūrų liūtais, nes reguliariai rengia pasirodymus. Parko zoologijos sode taip pat galite pamatyti ūdrų, pingvinų ir įvairių primatų bei paukščių. Užsisakykite ypatingą patirtį, pvz., Susitikimą su delfinais akis į akį arba maudynes su jūros liūtais.

Terra Mítica

Tarp didžiausių Ispanijos pramogų parkų šis parkas įkvėptas senovės civilizacijų.Trys šios sritys yra Romoje, Egipte ir Graikijoje, ir visos jos pripildytos kalneliais, šou ir kitomis pramogomis.Vienas iš pirmaujančių atrakcijų yra „Magnus Colossus“, masyvus atrakcionų kalneliai, kurių ilgis yra daugiau nei kilometras. Jis tinka visiems, išskyrus mažiausius šeimos narius. Choreografiniai gatvės šou, kaip ir Spartacus sukilimas, yra visi įdomūs dalykai. Skirtingas atrakcionas, esantis tame pačiame biliete, yra „Iberia Park“, šalia esantis vandens sportas ir pramogos, paremtos Ispanijos senovine istorija.

Aqualandia

Greta „Mundomar“ yra vienas seniausių ir geriausių Ispanijos vandens parkų, atvėręs verslą 1985 metais. Jis ir toliau auga, o beveik kiekvienas sezonas pridedamas naujų važiavimų ir pramogų. Aukščiausias vandens slydimas Europoje, o naujasis „Vertigo“ siunčia lenktynininkus, besisukančius į 100 km / h.Vanduo visoms šioms pramogoms, baseinams ir sūkurinėms vonioms yra išleidžiamas tiesiai iš Viduržemio jūros. „Aqualandia“ bangų baseinas yra milžiniškas, tuo pačiu metu yra pakankamai vietos tūkstančiams plaukikų. Tai viena geriausių dienų Benidorme mažiems vaikinams, kurie nori šiek tiek daugiau įspūdžių.

Balcón del Mediterráneo

„Plaça del Castell“ yra akmens sodas su šachmatų lentomis ir baltais balustratais tarp Poniente ir Levant. Tai buvo Benidormo pilies vieta, kuri stovėjo šimtus metų, kol ji buvo sunaikinta Napoleono karų metu. Vaizdai abiejose aikštės pusėse yra didingi, bet niekas nepripažįsta Balcón del Mediterráneo pietiniame krašte. Čia galėsite prisėsti, kad apsižvalgytumėte po Viduržemio jūros ir Benidormo modernią panoramą.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: