Bario regionas | Apie Bario regioną

Baris – miestas Italijos pietuose, Apulijos regiono sostinė. Baryje bei netoliese jo nusidriekę paplūdimiai suteiks progą pamiršti rutiną ir leis įnikti į pelnytą atostogų laiką. Planuokite atostogas netoliese nuo Bario esančiame Polignano a Mare mažame miestelyje, kuriame be nuostabių vietų poilsiui prie jūros yra ir įdomių lankytinų vietų, viena iš jų – Grotta Palazzese esantis restoranas oloje! Baltojo smėlio paplūdimiais taip pat mėgaukitės ir Lido di Monopolis, o jūros mėlyne žavėkitės Giovinazzo miesteliuose.

Ką pamatyti Baryje?

  • Bario senamiestis tikrai vertas dėmesio – kiekvienas nedidelis namukas, įtalpintas siaurų gatvelių labirinte, yra vertas atskiro kadro ir dėmesio. Apžiūrinėdami vietinių gyvenimą nepamirškite užsukti į Šv. Nikolo katedrą!
  • Senasis uostas Porto Vecchio ir San Antonio molas yra puikiausios pasivaikščiojimų vietos, itin mėgiamos romantikų poilsiautojų.
  • Pietrytinėje miesto dalyje stūksto XIII a. miesto Egnazia griuvėsiai. Ši vietovė skirstoma į miestą, nekropolį ir akropolį. Jei esi romėnų architektūros gerbėjas, būtinai apsilankyk!
Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: