Spalvingoji Kinija ir „Avataro“ kalnai

Kelionės akcentai

  • 2025 10 25 ieškoma pavienė keliautoja, kreiptis į vadyb. Rebeką tel. nr. +37067026257
  • Išvysime vieną naujųjų pasaulio stebuklų – Didžiąją kinų sieną
  • Apžiūrėsime žymiąją Terakotos armijos kapavietę
  • Savo akimis pamatysime mistiškuosius „Avataro“ kalnus, išgarsintus Džeimso Kamerono filme
  • Pereisime vieną ilgiausių ir aukščiausių stiklinių tiltų pasaulyje, pakibusį virš Džangdziadzijės Didžiojo Kanjono
  • Kilsime Bailongo liftu, laikomu aukščiausiu ir greičiausiu kalnų liftu pasaulyje
  • Grožėsimės užburiančia kalnų ir slėnių panorama, net 7 km kildami lyniniu keltuvu į Tianmen kalną
  • Pažinsime rytų kovos menus Šaolino vienuolyne
  • Pekine ragausime garsiosios Pekino anties
  • Lankysimės viename didžiausių pasaulio miestų – Šanchajuje
Nuo2130
2025 03 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 3030
Keliaujant į Kiniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

„Nihau”! – išvertus iš kinų (mandarinų) kalbos lietuviškai reiškia „Labas“! Taip su Jumis tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasisveikins kelionės vadovas ir primins, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos Kinijoje jau prasideda! Pekino anties vakarienė, aštraus maisto degustacijos, didieji Kinijos megapoliai ir rami mažų miestelių atmosfera – viskas, ko reikia, kad tai būtų viena įsimintiniausių kelionių gyvenime. Tad pradedame kelionę po vieną seniausių pasaulio civilizacijų!
 

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

 

JUSTAS

 

 

„Keliauti po Kiniją pradėjau 2014 m. Kaip ir visi keliautojai, čia atvykau vedamas smalsumo ir pažinimo troškimo, kuris buvo patenkintas su kaupu. Didžiausias įspūdis, kurį paliko Kinija, buvo asmeninės nuomonės apie šią kontraversišką šalį pakeitimas. Vietoje atsilikusios, užterštos komunistinės šalies čia radau modernią, labai turtingą padangių karalystę, su draugiškais, smalsiais gyventojais. Be savo aukštų dangoraižių, skraidančių traukinių ir šviesų, ši šalis sužavėjo neišsemiamais istorijos ir kultūros klodais. Ne veltui Kinija yra laikoma viena seniausių pasaulio civilizacijų ir ilgiausiai gyvavusia feodaline valstybe pasaulyje. Kiekvieną kartą nekantrauju čia sugrįžti ir perteikti tą įspūdį, patirtį bei žinias savo keliautojams, su kuriais dažnai tampame draugais.“

 

Keliautojų grupes Justas lydi nuo 2013 m. Per visą šį laiką ant Didžiosiosios Kinijos sienos jis pabuvojo jau daugiau nei 20 kartų. Be Kinijos, kelionių vadovu Justas yra dirbęs Maroke, Šri Lankoje ir Vietname.

 

Skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 20:00 – 00:05 Stambulas – Pekinas 02:10 – 16:15 (+1)

Šanchajus – Stambulas 22:25 – 05:15 (+1) Stambulas – Vilnius 07:50 – 10:50

 

1
diena
VILNIUS – PEKINAS
Skrendam! Skrydis į Pekiną su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule. 
2
diena
PEKINAS (vakarienė)
Nusileidę Pekine, vyksime į viešbutį. Ar žinote, koks yra didžiausias kinų šeimų ritualas vakarienės metu? Be abejo, tai yra Pekino anties vakarienė. Lankysimės tradiciniame kinų restorane ragauti garsiosios Pekino anties. Tai tūkstantmečius siekianti kinų tradicija, be kurios kelionė po Kinija tiesiog neįsivaizduojama. Patyręs virėjas tiesiai prieš Jūsų akis meistriškai supjaustys antį ir papasakos, kaip reikia valgyti šį kinų pasididžiavimą, nes iš tiesų tai nėra paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pekino antis valgoma keliais etapais, o šią paslaptį Jūs sužinosite vakarieniaudami. Neužmirškite fotoaparato ir blonknoto užrašams – gal šį tradicinį patiekalą Jums pavyks pagaminti ir savo namiškiams? Po sočios vakarienės grįšime į viešbutį poilsiui prieš rytojaus pilną įspūdžių dieną. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
PEKINAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pradedame visos dienos turą po sostinę. Pažintį su šalies kultūra, papročiais ir ritualais pradėsime nuo Dangaus Šventyklos (Temple of Heaven) sodų. O ar žinote, kodėl čia vykstame iš pat ryto? Nes ryte čia renkasi vietiniai Pekino gyventojai, kurie kiekvieną dieną atvyksta daryti rytinės mankštos. Čia išvysite tiek vaikus, tiek senyvo amžiaus žmones, ritmingai atliekančius mankštos judesius prieš darbo ar mokslo dieną – tai ir įvairūs Tai Chi pratimai, žaidimai kamuoliu ir įvairiausios mankštos ant treniruoklių, kurie yra įrengti didžiuosiuose Pekino parkuose – tai tikrai neįprastas reginys europiečio akiai, o patiems kinams – įprasta dienos pradžia. Apžiūrime pačią Dangaus šventyklą, kurios ilgaamžė istorija siekia šimtmečius. Tęsiame pažintį su Kinija. Kokį Kinijos simbolį, kokį statinį esame matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimename? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kurios ilgis siekia daugiau nei 8000 kilometrų. Kinija neįsivaizduojama be Dižiosios kinų sienos, nes ši siena – tarsi visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų. Iš akmenų, žemės, medžio, plytų ir visokiausių kitų, tuo metu naudotų, medžiagų pastatyta siena buvo skirta apginti istorinę Kinijos teritoriją šiaurinėje dalyje, taip pat prekes vežančius pirklius, keliaujančius Šilko keliu, ir kontroliuoti migraciją. Ją buvo stengiamasi statyti ant kalvų ir uolų, kad atrodytų dar aukštesnė. Dabar šis UNESCO saugomas objektas – vienas populiariausių ir lankomiausių architektūrinių paminklų pasaulyje, kuriuo pasigrožėti užkopsime ir mes.

Aplankę šį stebuklą, važiuosime pro Pekino Olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės. Taip pat pamatysime vieną didžiausių pasaulio stadionų – Nacionalinį Pekino stadioną (Beijing National Stadium), kuris talpina daugiau kaip 80 tūkstančių žiūrovų. Jame buvo surengta žaidynių atidarymo ceremonija. Dėl išskirtinių architektūrinių savybių "Paukščių lizdo" pravardę gavęs pastatas savo svarba miestui dažnai lyginamas su garsiuoju Sidnėjaus operos ir baleto teatru. Arbata, arbata, arbata... Tai dar vienas žodis, kuris sukasi mūsų galvose, kai kalbame apie Kiniją ir šios šalies tradicijas. Arbatos gėrimas Kinijoje – ne tik neatsiejama kultūros, bet ir kasdienio gyvenimo dalis. Pekino gatvėse pastebėsite kinus, gurkšnojančius arbatą iš specialių gertuvių (beje, tai puiki dovana namiškiams!). Nakvynė viešbutyje.

4
diena
PEKINAS – LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime į tikrąjį kinų pasididžiavimą – Tiananmenio aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą Kinijos herojams atminti bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai. Veliau vyksime į traukinių stotį ir greituoju traukiniu važiuosime į Luojango miestą (Luoyang). Nakvynė viešbutyje Luojange.
5
diena
LUOJANGAS – SIANIS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę, ekskursiją šiandien pradėsime nuo Longmeno (Drakonų) vartų (Longmen Grottoes) – vienos iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurtos natūraliuose uolynuose. Penktajame amžiuje čia buvo iškasti specialūs urvai ir juose įrengtas budistinis vienuolynas, kurio istoriją šiandien atspindi tūkstančiai įvairaus dydžio ir formų Budos raižinių, drožinių bei skulptūrų. Apžvelgę šį Kinijos budizmo paminklą, dieną pratęsime domėdamiesi kitu to pačio tikėjimo palikimu šalyje – meistriškais kovos ir taikos menais, be kurių Kinija tiesiog neįsivaizduojama. Šaolinio vienuolynas (Shaolin Monastery) – kiniškojo meditacinio budizmo įkūrimo vieta ir žymiausia Rytų kovos menų (wušu) mokykla visame pasaulyje. Plačias vienuolyno apylinkes supa kalnai, tarp jų – Songšano kalnas (Songshan) – vienas iš penkių šventų kalnų Kinijoje. Šalia vienuolyno įkurtas internatas, kurio auklėtiniai nuo mažų dienų mokosi wušu. Pageidaujant, sumokėjus vietinį mokestį, turėsime galimybę stebėti parodomąją meistrų kovą arba išmėginti vienuolių kurtų vegetariškų patiekalų*. Po ekskursijos Loujange traukiniu vyksime į Sianį. Naktį praleisime Sianio viešbutyje.

6
diena
SIANIS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę pratęsime savo pažintį su įdomiausiais Kinijos objektais ir vyksime apžiūrėti vieno žymiausių pastarųjų metų archeologinio radinio – Terakotinės armijos (Terracotta Army Warriors). 1974 m. vietos laukų darbininkai kasdami šulinį viename iš ūkių aptiko daugybę molinių senovės karių galvų skirtingais veidais. Pasak legendų, vienas imperatorius mirdamas norėjo su savimi į kapus pasiimti viską, ką turėjo realiame savo gyvenime – tarnus, namus, gyvulius, todėl beveik 700 tūkstančių to meto darbininkų sukūrė jam išskirtinę kapavietę. Daugiau kaip keliasdešimt kvadratinių kilometrų užimančioje teritorijoje turėjo tilpti viskas, ko pageidavo imperatorius. Tarp šių figūrų yra karių, kovos vežimų, arklių, valdininkų, akrobatų, stipruolių ir muzikantų. Patys kinai šią vietą vadina aštuntuoju pasaulio stebuklu.

Vėliau aplankysime miesto simbolį – Didžiąją Siano miesto sieną (Xian Old City Wall) – 12 km ilgio gynybinę konstrukciją, kurią vis labiau bando užgožti žaibišku greičiu modernėjantis miestas ir jo dangoraižiai. Šis statinys tarsi padalija Sianą į dvi dalis – senąją ir naująją. Pirmojoje dar galima išvysti tradicinius „raitytus“ namų stogus ir senovinę kinų architektūrą, o antrojoje vienas po kito sparčiai dygsta nauji pastatai. Net ir šiandien sieną puošia senovinės patrankos, laikrodžiai ir istorinius primenančiais drabužiais apsirengę kareiviai. Taip pat aplankysime Didžiąją laukinių žąsų pagodą (Big Goose pagoda), pastatytą 652 m. Ši pagoda kadaise buvo skirta saugoti budistiniams religiniams tekstams ir Budos skulptūroms, kuriuos į Kiniją iš Indijos atvežė keliautojas ir vertėjas budistas Huanzangas. Vakarienei pasiūlysime koldūnus. Kinų virtuvėje yra daugybė koldūnų rūšių, taip pat jų pavadinimų. Įdarai dažniausiai yra maltos mėsos, daržovių ar krevečių mišinys. Taip pat yra keletas kepimo būdų. Vakarienės metu išmoksime virti vietinius koldūnus. Nakvynė Sianio viešbutyje.

7
diena
SIANIS – DŽANGDZIADZIJĖ (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankysime Siano musulmonų kvartalą (The Xi'an Muslim Quarter), dar kitaip žinomą kaip musulmonų gatvė, kurioje gyvena apie 3000 musulmonų. Čia gausu gatvės maisto restoranėlių ir kavinių. Šiame kvartale pasigrožėkite Sianio Didžiąja mečete, ji yra viena seniausių ir didžiausių mečečių Kinijoje. Taip pat čia yra 10 didelių ir mažų mečečių, pastatytų skirtingais laikais. Vėliau lauks skrydis į Džangdziadzijė (Zhangjiajie) nacionalinį parką. Beje, visuomenei plačiai žinomas jis tapo ne taip jau seniai – 1992 metais UNESCO pripažino jį Pasaulio paveldu, o ypatingai išgarsino Džeimso Kamerono filmas „Avataras“. Kalbama, kad būtent šių kalnų, miškų, krioklių ir kanjonų grožis įkvėpė režisierių. Atvykimas ir apgyvendinimas viešbutyje Džangdziadzijėje. 

8
diena
DŽANGDZIADZIJĖ (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių keliausime išbandyti „Bailong“ lifto, kuris kyla į 326 metrų aukštį Džangdziadzijė miškų parke centrinėje Kinijoje. Į svaiginančias aukštumas pakylama vos per 88 sekundes.

Taip pat šią dieną aplankysime Tainzi kalnus, dar kitaip vadinamius „Viršukalnių miškų valdovu“. Tai 67 kv. kilometrus užimantis gamtinis kalnų rezervatas. Kalnai susiformavę po vandeniu prieš 380 mln metų, aukščiausia kalno viršūnė siekia 1262 m. Nakvynė viešbutyje Džangdziadzijėje.

9
diena
DŽIANGDZIADZIJĖ (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien aplankysime Džangdziadzijės nacionalinį parką ir jame esantį stiklinį tiltą. Džangdziadzijės Didysis Kanjonas yra natūralus kanjonas, esantis Kinijos Hunano provincijoje. Tai vienas iš įspūdingiausių gamtos stebuklų Kinijoje, kuris pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Apie 2 valandas keliausime per kanjoną ir mėgausitės nuostabiu kraštovaizdžiu – įspūdingais uolų šlaitais, gausiais miškais, urvais, spalvingomis upėmis ir upeliais.  Ekstremalus sužavės pasivaikščiojimas netoliese įrengtu, beveik 300 metrų aukštyje „pakibusiu“ stikliniu taku. Permatomas tiltas po teritoriją išsiraizgė beveik pusę kilometro, tad stovėdami tako viduryje ir pažvelgę žemyn tikrai norėsite stvertis turėklo. Nakvynė viešbutyje Džangdziadzijėje.

10
diena
DŽANGDZIADZIJĖ – FENGHUANGAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių važiuosime į Fenghuango miestą. Senovinis Fenghuango miestas yra labai gerai Kinijoje žinomas istorijos – kultūros miestas. Jis buvo įkurtas 14 amžiuje šalia gražios upės. Išskirtinis šios vietos bruožas yra tas, kad miestas nėra paliestas civilizacijos išradimų. Senasis kvartalas turi daug gražių senovinių pastatų, kurie yra skirtingų architektūros stilių nuo Minų iki Cinų dinastijos. Aplankysime gynybinę sieną, kuri saugo senovės miestą iki šiol. Čia yra senovės bokštai, šventyklos, tiltai, šuliniai. Suvenyrai šiame mieste – tik rankų darbo. Nakvynė Fenghuange.
11
diena
FENGHUANGAS – DŽANGDZIADZIJĖ – ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių sugrįšime į Džiangdziadzijės nacionalinį parką. Aplankysime Tianmen kalną, kuris stūkso Hunano provincijos šiaurės vakaruose. Jo aukštis net 1519 metrų – iššūkis net ir profesionaliam alpinistui, tiesa? Vis dėlto, pasigėrėti nuo kalno atsiveriančia panorama siūloma visiems entuziastams – čia įkurtas vienas iš ilgiausių lyninių keltuvų visame pasaulyje. Keltuvo maršrutas tęsiasi net 7 km. Kelionė trunka maždaug pusvalandį. Tačiau kelias tikrai neprailgsta – pro stiklinių kabinų langus galima matyti galybę augmenijos, kalnus, uolas, slėnius, o taip pat kalnų kelią, kuriame yra net 99 vingiai. Žvelgiant iš viršaus šis kelias atrodo tikrai svaiginančiai! Užkilus į Tianmen viršūnę, keliautojų laukia specialūs takai, kuriais vaikštinėjant galima gėrėtis panorama. Kai kurios šių takų dalys – stiklinės. Sakote, baisu? Neneigsime, kūnas tikrai virpa, tačiau įspūdžiai patys geriausi. Vėliau lauks skrydis į Šanchajų. Nakvynė Šanchajuje.

12
diena
ŠANCHAJUS (pusryčiai, vakarienė)
Nihau! (šį pasisveikinimą tikrai jau būsite išmokę kelionės metu) sakome Šanchajui – vienam nuostabiausių Kinijos miestų, kuriame dangoraižiai remia saulę, o tviskanti šio miesto prabanga puikiai dera su senąja kinų architektūra. Įdomu tai, kad žodis "Shanghai" reiškė "pagrobti girtą ir prievarta įdarbinti jūreiviu" – kadaise tai buvo populiarus būdas surinkti jūreivių komandą. Vėliau šio žodžio reikšmė tapo bendresne ir reiškia "ką nors apgaule ar jėga priversti daryti". Šis apibūdinimas puikiai tiko miestui, garsėjusiam blogiu: narkotikais, lošimais.

Vis dėlto šiandien tai – vienas svarbiausių Kinijos švietimo (yra universitetų, mokslo institutų ir draugijų, astronomijos observatorija, daug teatrų) ir pramonės centrų visoje Kinijoje: išvystyta laivų statyba, naftos perdirbimas, tekstilė, elektronika, dviračių, radijo imtuvų, televizorių gamyba. Išvysime trečią pagal aukštį pastatą pasaulyje Šanchajaus pasaulio finansų centrą (Shanghai World Finacial Center). 474 metrų aukščio pastatas turi didžiausiame aukštyje kada nors įkurtą apžvalgos aikštelę. Galvas kelsime norėdami apžiūrėti ir vieną aukščiausių televizijos bokštų, vadinamą Rytų Perlu (Oriental Pearl Tower). Iš plieno ir gelžbetonio pagaminta konstrukcija statiniui suteikia tvirtumo bei lankstumo, galimybę pasipriešinti stipriems vėjo gūsiams bei žemės drebėjimams. Tik „Rytų perlas“ gali suteikti progą pasikelti vieninteliu dviejų aukštų liftu Kinijoje, kuriame vienu metu telpa 50 žmonių. Kartu su gidu ir kelionės vadovu aplankysime pačią miesto širdį, vadinamą Bundu (Bund) – istorinį rajoną, kuriame persipina britiška ir prancūziška architektūra. Iš čia galėsime apžvelgti kitoje upės pusėje atsiveriančią Pudongo (Pudong) dangoraižių panoramą. Buvusiuose pelkynuose pastatytas rajonas nustebins savo modernumu bei leis pasigrožėti unikaliausiais pastatais visame pasaulyje. Po pietų aplankysime itin prabangų Šanchajaus rajoną, vadinamą Prancūzų koncesija (French Concession), o tada vyksime į šurmulingąjį Nandžingo kelią (Nanjing Road) – vienų judriausių pėsčiųjų alėjų visoje Azijoje. Šioje pagrindinėje apsipirkinėjimo ir pramogų gatvėje tiesiog privalu pajusti miesto šurmulį ir ištirpti minioje prisėdus modernioje kavinukėje. Nakvynė viešbutyje.

13
diena
ŠANCHAJUS (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien po pusryčių vyksime aplankyti Yuyuan sodus (Yuyuan Garden) – tai tikra priešingybė anksčiau matytam dangoraižių miestui. Būtent šiuose soduose galima išvysti mažučių kinų architektūros namelių ir pasigrožėti kinų šeimomis, susirinkusiomis ramiai praleisti poilsio dienos.
Tarp labiausiai lankomų metropolio lankytinų vietų yra senovinė Jade Budos šventykla, veikanti budistų šventykla. Jos istorija prasidėjo nuo dviejų nefrito Budos statulos, kurias atvežė budistai iš Birmos. Atpažinti vienuolyno pastatą nesunku – jo sienas dengia ochra, tradicinė Šanchajaus budistų šventykloms. Turistai čia atvyksta pamatyti unikalių Budos statulų  ir atsikvėpti nuo miesto triukšmo viename iš arbatos namų. Šiandien pietums mūsų lauks ypatingas susipažinimas su tradicine Kinijos virtuve iš arčiau: vietinių gyventojų šeimoje mokysimės kiniškų patiekalų gamybos. Pakilsime į Šanchajaus televizijos bokštą*, tapusį neatsiejamu naujojo Šanchajaus simboliu. Vėliau trumpai pasivaikščiosime centrine megapolio gatve – Nankinlu (trukmė 40 min.) ir grįšite į viešbutį. Poilsis. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

14
diena
ŠANCHAJUS - DŽUDZIADZIAO - VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Šanchajaus užmiestyje esanį itin mažą ir jaukų vandens skalaujamą Džudziadziao miestelį. Šio miestelio dar nepasiekė turistų jūra, tad miestelis išlaikė autentišką gyvenimo suvokimą ir praktiką. Rytų Veneciją primenančiame miestelyje galėsime pasiplaukioti gondolomis, pavaikščioti po senamiestį. Vėliau lauks pervežimas į Šanchajaus tarptautinį oro uostą, skrydis į Vilnių.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas namo
Nuo2130
2025 03 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 3030

Apie Kiniją

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas. Kinijos klimatas ir reljefas labai įvairūs: šiaurės Kinijos centre driekiasi milžini&scar

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kiniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Pekine, 1 nakvynė Luojange, 2 nakvynės Sianyje, 3 nakvynės Džangdziadzijėje, 1 naktis Fenghuange, 3 nakvynės Šanchajuje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 3 pietūs, 9 vakarienės);
  • Visi pervežimai pagal programą;
  • Anglakalbio vietinio gido paslaugos;
  • Vietiniai skrydžiai Sianis – Džangdziadzijė – Šanchajus;
  • Greitojo traukinio bilietai (Pekinas – Luojangas, Luojangas – Sianis);
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Pekinas – Šanchajus – Vilnius (nuo 850 EUR);
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankytinus objektus ir muziejus (245 EUR/asm.);
  • Kinijos viza – 160 EUR;
  • Draudimas (būtinas) ~25 EUR;
  • Nusileidus Daxing oro uoste –  mokestis asmeniui 10 EUR;
  • Vienviečio kambario priemoka – 440 EUR;
  • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (~90 – 110 EUR/asm.), kuriuos kelionės pradžioje surinks kelionės vadovas;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

  • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
  • 2025 m. rudens datos dar gali nežymiai keistis pagal aktualų skrydžių tvarkaraštį.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas – Justas. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
  • Kiekvienas asmuo, norintis gauti KINIJOS vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą Vilniuje ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).

Kelionės užsakymas

Nuo
2130

+ skrydis apie: 900 visiems su skrydžiu: 3030
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančia gide! Naujiena!
Poilsis ir kultūra Maltoje
Malta
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Nepažintoji Saudo Arabija
Saudo Arabija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Egzotiškoji Kinija, tingiosios pandos ir Honkongas
Kinija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.