Egzotiškoji Kinija, tingiosios pandos ir Honkongas

Kelionės akcentai

 • Dalyvausime tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
 • Išvysime vieną naujausių pasaulio stebuklų – Didžiąją kinų sieną
 • Pažinsime rytų kovos menus Šaolino vienuolyne
 • Žavėsimės žymiąja Terakotos armija
 • Grožėsimės Guilino apylinkių gamta – kalvomis ir ryžių terasomis
 • Pamatysime įspūdingiausią pasaulyje dangoraižių panoramą Honkonge
Nuo1890
2021 03 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 620
su skrydžiu: 2510

Kelionės programa

„Nihau”! – išvertus iš kinų (mandarinų) kalbos reiškia „Labas“! Taip su Jumis tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasisveikina kelionės vadovas ir primena Jums, kad ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į Kiniją jau prasideda! Kartu pradedame kelionę į vieną seniausių pasaulio civilizacijų – Kiniją.  Kaip ir kiekvienoje mūsų kelionėje, stebinsime Jus kiekviename žingsnyje – Pekino anties vakarienė, įspūdingi  Jangšou ir Guilino miestai apsupti kalnų, aštraus maisto degustacijos, didieji Kinijos megapoliai ir mažų miestelių rami atmosfera, futuristinis Honkongas – viskas, ko reikia, kad tai būtų viena įsimintiniausių kelionių Jūsų gyvenime. Tad pradedame kelionę po vieną seniausių pasaulio civilizacijų! 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

JUSTAS

Keliauti po Kiniją pradėjau 2014 m. Kaip ir visi keliautojai, čia atvykau vedamas smalsumo ir pažinimo troškimo, kuris buvo patenkintas su kaupu. Didžiausias įspūdis, kurį paliko Kinija, buvo asmeninės nuomonės apie šią kontraversišką šalį pakeitimas. Vietoje atsilikusios, užterštos komunistinės šalies čia radau modernią, labai turtingą padangių karalystę, su draugiškais, smalsiais gyventojais. Be savo aukštų dangoraižių, skraidančių traukinių ir šviesų, ši šalis sužavėjo neišsemiamais istorijos ir kultūros klodais. Ne veltui Kinija yra laikoma viena seniausių pasaulio civilizacijų ir ilgiausiai gyvavusia feodaline valstybe pasaulyje. Kiekvieną kartą nekantrauju čia sugrįžti ir perteikti tą įspūdį, patirtį bei žinias savo keliautojams, su kuriais dažnai tampame draugais.

Keliautojų grupes Justas lydi nuo 2013 m. Per visą šį laiką ant Didžiosiosios Kinijos sienos jis pabuvojo jau daugiau nei 20 kartų. Be Kinijos, kelionių vadovu Justas yra dirbęs Maroke, Šri Lankoje ir Vietname.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 13:40 – 15:25 Helsinkis – Pekinas 18:05 – 06:55 (+1)

Honkongas – Helsinkis 00:45 – 05:25 (+1) Helsinkis – Vilnius 07:40 – 09:20

1
diena
VILNIUS – PEKINAS
Skrydis į Pekiną su vienomis geriausių skandinavų oro linijų „Finnair“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
PEKINAS (vakarienė)
Pekino oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Pakeliui į viešbutį sustosime aplankyti Dangaus Šventyklos (Temple of Heaven) sodų. Kiekvieną rytą čia renkasi vietiniai Pekino gyventojai. Čia išvysime tiek vaikus, tiek senyvo amžiaus žmones, ritmingai atliekančius mankštos judesius – tai įvairūs Tai Či  pratimai, žaidimai kamuoliu ir įvairiausios mankštos ant treniruoklių. Vėliau tęsime pažintį su šalies kultūra, papročiais bei ritualais ir vyksime ragauti Pekino anties. Lankysimės tradiciniame kinų restorane, kur patyręs virėjas papasakos, kaip reikia valgyti šią ypatingą antį, nes tai nėra paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Po sočios vakarienės vyksime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Pekine. 

3
diena
PEKINAS – DIDŽIOJI KINŲ SIENA – PEKINAS (pusryčiai, vakarienė) 
Kokį Kinijos simbolį esame matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimename? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kuri yra visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų. Aplankę šį stebuklą, važiuosime pro Pekino olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės. Taip pat pamatysime vieną didžiausių pasaulio stadionų – Nacionalinį Pekino stadioną (Beijing National Stadium), kuris talpina daugiau kaip 80 tūkstančių žiūrovų. Dėl išskirtinių architektūrinių savybių „Paukščių lizdo“ pravardę gavęs pastatas savo svarba miestui dažnai lyginamas su garsiuoju Sidnėjaus operos ir baleto teatru. Aplankysime ir tradicinius kinų arbatos namus, kuriuose darbuotojai papasakos apie kinų arbatos kultūrą, jos rinkimo ypatumus, arbatos rūšis, pamatysime arbatos ruošimo ceremoniją ir turėsime galimybę paragauti pagrindinių arbatų rūšių – juodos, baltos, gėlių ir įvairių kitų rūšių. Vakare rekomenduojame apsilankyti Kung Fu šou*. Nakvynė viešbutyje Pekine.

4
diena
PEKINAS – LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime į Tiananmeno aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą, skirtą Kinijos herojams atminti, bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai. Priešais aikštę tviska saulėje raibuliuojantys, auksu dengti Uždraustojo miesto (Forbidden City) stogai. Vėliau lankysimės Perlų fabrike, kur susipažinsime su perlų istorija – gidai papasakos, kaip buvo formuojami ir ieškomi natūralūs perlai, demonstruos, kaip atidaromos jų kriauklės ir sužinosime, kaip galima atskirti augintus perlus nuo tikrų jūrinių. Vyksime į Wang Fu Jing gatvę (Wangfujing), kurioje, jei pageidausime, galėsime paragauti keisčiausių kinų valgių – skrudintų skorpionų, medūzų, gyvačių ir kitų netradicinių patiekalų. Vėliau vyksime į traukinių stotį, kur mūsų lauks greitasis traukinys į Luojangą. Nakvynė viešbutyje Luojange.

5
diena
LUOJANGAS – SIANIS (pusryčiai, vakarienė)
Šios dienos ekskursiją pradėsime nuo Longmeno grotų (Longmen Grottoes) – vienos iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurtos natūraliuose uolynuose. Penktame amžiuje čia buvo iškasti specialūs urvai ir juose įrengtas vienuolynas, kurio istoriją šiandien atspindi tūkstančiai įvairaus dydžio ir formų Budos raižinių, drožinių bei skulptūrų. Kinija tiesiog neįsivaizduojama ne tik be arbatos ceremonijų, bet ir be meistriškų kovos ir taikos menų. Šaolinio vienuolynas (Shaolin monastery) – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir Rytų kovų menų lopšys. Po ekskursijos Luojange traukiniu vyksite į Sianį. Nakvynė viešbutyje Sianyje.

6
diena
SIANIS (pusryčiai, vakarienė)
Pažintį su buvusia Kinijos sostine pradėsime aplankydami Didžiąją Sianio sieną (Xian Old City Wall). Tai siena, kuri kažkada saugojo miestą nuo priešų, tačiau ją vis labiau užgožia žaibišku greičiu modernėjantis miestas ir jo dangoraižiai. Taip pat aplankysime Didžiųjų laukinių žasų pagodą (Big Goose pagoda) ir aplink ją esančias šventyklas. Ši pagoda kadaise buvo skirta saugoti budistiniams religiniams tekstams ir Budos skulptūroms, kuriuos į Kiniją iš Indijos atvežė keliautojas ir vertėjas budistas Huanzangas. Vėliau vyksime apžiūrėti vieno žymiausių pastarojo metų archeologinio radinio – Terakotinės armijos (Terracotta Army Warriors). Pasak legendų, vienas imperatorius mirdamas norėjo su savimi į kapus pasiimti viską, ką turėjo realiame savo gyvenime, todėl beveik 700 tūkstančių to meto darbininkų padarė savo imperatoriui kapavietę, kurios dydis – daugiau kaip keliasdešimt kvadratinių kilometrų. Aplankysime ir šalia esantį Terakotos karių armijos muziejų. Vyksime į Tangbo meno muziejų (Tangbo art museum), kuriame jo darbuotojai mus supažindins su kinų abėcėle ir paaiškins jos reikšmę. Lankantis Siano mieste tiesiog būtina pamatyti istorinįTang Dynasty“ šou*, kuriame atkuriami istoriniai Tangų dinastijos fragmentai. Stebins tradiciniai kostiumai ir įspūdingi aktorių pasirodymai. Nakvynė viešbutyje Sianyje.

7
diena
SIANIS – ČENGDU (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksime į Sianio oro uostą, kuriame lauks skrydis į Čengdu (Chengdu). Šis miestas – vienas iš pagrindinių vakarų Kinijos centrų, garsėjantis aštria  virtuve ir puikia opera. Po įsiregistravimo viešbutyje vyksime aplankyti Tangų dinastijos laikų akmeninės Budos skulptūros (Leshan Giant Budda). Ši skulptūra yra įtraukta į pasaulio UNESCO saugojamų objektų sąrašą. Šią skulptūrą apžiūrėsime plaukdami upe. O koks aštrus gali būti maistas suprasime tik apsilankę Sičuano provincijoje ir vakarieniaudami tradiciniame „hot pot“ restorane. Ant stalo pamatysime didžiulį puodą, kažkuo primenantį fondiu, su įvairiais verdančiais sultiniais. Maistą šiame restorane reikia išsivirti patiems, tvarkingai ant lazdelių suvėrus daržoves, tofu sūrį, putpelių kiaušinius ar vytintą kumpį. Nakvynė viešbutyje Čengdu.
8
diena
ČENGDU – GUILINAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien apsilankysime Čengdu pandų veisimo centre, kuriame turėsime galimybę išvysti šiuos mielus gyvūnus. Centras kiekvienais metais sutraukia daugiau nei 100 tūkst. lankytojų. Pandos – vieni tingiausių gyvūnų pasaulyje, bet tikimės, kad turėsime galimybę pamatyti jas nenuobodžiaujančias – žaidžiančias ar valgančias mėgstamiausią savo „patiekalą“ – bambukų lazdeles. Po pietų vyksime į Čengdu oro uostą ir leisimės pažinti dar kitokią Kiniją – skrisime į miestą šalies pietuose Guiliną (Guilin). Nakvynė viešbutyje Guiline.

9
diena
GUILINAS (pusryčiai, vakarienė)
Guilinas įsikūręs itin vaizdingoje vietovėje – ryžių plantacijos, miestas su savita architektūra, apsuptas įvairių formų uolų. Ne veltui senieji Kinijos imperatoriai nuolat žavėdavosi šiuo miestu ir jo apylinkėmis. Vyksime aplankyti Longšengo (Longsheng) ryžių plantacijų, esančių už Guilino miesto (kelionė užtruks apie 2 valandas). Ryžiai čia auga maždaug pusės kilometro aukštyje, taigi šias plantacijas jau iš tolo galėsime pastebėti važiuodami autobusu. Beje, Guilino mieste ir jo apylinkėse gyvena įvairios etninės grupės, o vienos iš šių grupių moterų išvaizda ypač traukia akį. Plaukus jos kerpa tik vieną kartą gyvenime – prieš ištekėdamos. Kai kurių moterų plaukų ilgis netgi įtrauktas i Ginesų rekordų knygą! Turint laiko rekomenduojame aplankyti vieną iš etninių genčių, kur galima pamatyti moterų parengtą vaidinimą*. Nakvynė viešbutyje Guiline.

10
diena
GUILINAS – JANGŠOU (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į uostą, kuriame mūsų grupės lauks bambukinės valtys. Plauksime Li upe iki Jangšou (Yangshou) miestelio. Plaukdami matysime besikeičiančius kerinčius vaizdus – žaliuojančias kalvas, uolas. Atplaukę į Jangšou miestelio apylinkes vyksime į miestą. Šis miestas – tai vienas iš Kinijos „perliukų“, savo gamtos grožiu pakerintis atvykusiųjų širdis. Tai vieta, kuri norisi tiesiog pabūti tyloje. Mūsų lauks laisvas laikas – galėsime pasivaikščioti po vietinį miestelį, parduotuves, atsigerti tradicinės kiniškos arbatos, išbandyti tradicinį kinų pėdų masažą. Vakare pasiūlysime vykti į muzikinį „Liusanjie“ šou. Tai išskirtinis, šiam Kinijos regionui būdingas pasirodymas, vykstantis virš vandens, o pasirodyme dalyvauja apie 500 žmonių! Nakvynė viešbutyje Jangšou.

11
diena
JANGŠOU – GUILINAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių turėsime kelias laisvas valandas pasivaikščioti po Jangšou mietelį, o po pietų vyksime atgal į Guilino miestą. Pakeliui aplankysime Fubo kalvą (Fubo Hill). Tai ant Li upės stūksanti kalva – viena jos dalis stovi ant kranto, o kita – tarsi pakibusi virš vandens. Plaukdami upe turėsime galimybę išvysti Dramblio straublio kalvą (Elephant Trunk Hill), ji vadinama Guilino miesto simboliu. Nakvynė Guiline. 
12
diena
GUILINAS – HONKONGAS (pusryčiai)
Šiandien iš Guilino traukiniu su persėdimu vyksime į vadinamą „Azijos sostinę“ Honkongą, kurio vizitinė kortelė – labiausiai turistų pasaulyje fotografuojama vakarinio miesto panorama. Honkongas sudarytas iš žemyninėje dalyje esančio Kaulūno regiono, Honkongo ir 235-ių salų. Atvykimas į miestą ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Honkonge.

13
diena
HONKONGAS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia laisvas laikas. Tai beveik paskutinė kelionės diena ir būtina pasirūpinti lauktuvėmis – čia rasime visko, ko tik geidžia širdis – siauros senovinės gatvės su vietos prekeiviais ir prabanga tviskantys modernūs prekybos centrai, pilni deimantų, perlų, safyrų, kinų medicinos vaistažolių, margaspalvių drabužių. Dažniausiai žmonės, išvykstantys iš Honkongo, jaučiasi kaip studentai prieš egzaminą – „trūko dar vienos dienos, trūko dar vienos nakties...Norintiems organizuosime ekskursiją į Makao (Macau)*, į kurį kelionė greitaeigiu laivu užtrunka apie valandą. Beje, yra galimybė į Makao nuskristi ir privačiu sraigtasparniu. Makao – tai Kinijos valdoma administracinė teritorija, kuri visame pasaulyje garsėja savo kazino kultūra ir lygiuojasi į Las Vegaso miestą, esantį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Turėsime galimybę pakilti į vieną aukščiausių televizijos bokštų pasaulyje. Nakvynė viešbutyje Honkonge.
14
diena
HONKONGAS – HELSINKIS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių laukia pažintis su Honkongu. Kilsime į pačią aukščiausią Honkonge Viktorijos viršūnę (Victoria Peak), kur mūsų lauks įstabus vaizdas. Kiek akys užmato į dangų stiebiasi šio didingo miesto dangoraižiai. Jų skaičiumi šis megapolis lenkia kitus pasaulio miestus.  Vyksime ir į Atsitraukimo įlanką (Repulse Bay) – joje įsikūrę vieni prabangiausių pasaulyje apartamentai. Aplankysime piečiausią Honkongo rajoną Aberdyną (Aberdeen), kuriame – dangoraižiai ir prabangios jachtos, už kurių slepiasi senoviniai laivai. Taip pat šią dieną aplankysime žvejų kaimelį, galėsime apsipirkti žymiajame Stanlio (Stanley) turguje. Jeigu apsipirkimas būtų sporto šaka, tai Honkonge drąsiai galima surengti apsipirkimo olimpines žaidynes, nes tai miestas nemiegantis 24-ias valandas per parą. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1890
2021 03 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 620
su skrydžiu: 2510

Apie Kiniją

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas.  Kinijos klimatas ir reljefas labai įvairūs: šiaurės Kinijos centre driekiasi milžiniška Gobio dykuma, pietvakariuose – šalta, kalnuota sritis su Tibeto kalnynu, kurio vi

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Egzotiškoji Kinija, tingiosios pandos ir Honkongas

Rasa
2018 10 29
9.6
Tikėjausi gatvėse išvysti dviračius, daug pėsčiųjų ir chaoso, tačiau atvykus pamačiau visai kitokį vaizdą. Galima sakyti radau naują šiuolaikinę Kiniją, kurioje nauji metro, aukštos kokybės greitkeliai, viadukai ir greitųjų traukinių tinklas. Visur aplinkui dygsta daugybė pastatų kurie puošiasi įvairiaspalvėmis lemputėmis.... Kinijos vystymosi tempai yra pribloškiantys. Tūkstančius metų siekianti istorija ..... Gamtos grožis ..... Arbata, šilkas, perlai ... švara ir saugumas ..... Šis maršrutas tikrai puikiai parinktas, o be to nuo šių metų nebeliko nakvynių traukiniuose, o kelionės greitaisiais traukiniais tikrai nėra varginačios. Kelionėje labiausiai nustebino vidinio skrydžio (Čengdu-Guilinis) Kinijos avialinijų lėktuvo kelionių žurnale atsivertus pamatyti straipsnį ,,Lietuva – gintaro kraštas“ :), o šalia sėdintys vietiniai supratę, kad mes iš Lietuvos, pradėjo sakyti, kad tai ir krepšinio kraštas :) .... malonu, kad kitame pasaulio krašte apie mus žino :) Apie kelionės vadovą Justą, tik geriausi atsiliepimai. Pastebėjimai ir patarimai: - Visuose viešbučiuose yra fenas, dantų šepetukas su pasta ir kitos higienos priemonės. - Kinijoje google, gmail, messenger, facebook ir kt. naudotis negalėsit nes jos blokuojamos. - Kad bendrauti su likusiais Lietuvoje, patartina įsidiegti WeChat (mesengerio analogas Kinijoje) programėlę. Viešbučiuose prisijungus prie jų Wi-fi (yra visuose) galėsite ir paskambinti nemokamai. Per ją galėsite jungtis prie oro uostų ar traukinių stoties free Wi-fi. - Lėktuve, traukinyje ar stotyse - visur yra kur pasikrauti baterijas per USB. - Jei užklups lietus tai prekybininkai visur pasiūlys ne tik skėčius, lietpalčius, bet ir išorinius batus. Puiki kelionė, tikiuosi ir kiti pasirinkę šį maršrutą nenusivils ir bus sužavėti kaip ir mūsų grupė :)
Ina
2018 11 06
10.0
Kinija tikrai nustebino gerąja prasme, kiek kitaip ją įsivaizdavau... Labai patiko daug lankomų objektų ,galiu pasidžiaugti ,kad viskas organizuota labai puikiai ,viešbučiai atrinkti labai kruopščiai ypač patiko Guilino ir vieta mieste ir pats viešbutis puikūs ,žinoma galima paminėti kad ne visi vienodai geri ,labiausiai gal nuvylė Honkongo ,nes ten buvome kiek ilgiau ir buvo aktualūs patogumai ,buvo nelabai švaru . Labai norėtųsi paminėti ,kad gal vertėtų keliautojus informuoti apie viešbučių aprūpinimą ,kad yra fenai ,šlepetės ,chalatai ,higienos rinkinukai ,nereiktų vežtis tų dalykų .Vietiniai gidai ne visi patiko ,atrodė ,kad jie nori kuo greičiau prabėgti maršrutą ,man labai gaila ,bet Uždraustam miete man trūko laisvės apsižiūrėti ,nebuvo numatyta nei vieno muziejaus Kinijoje,tik išoriniai objektai. Labai geras dalykas yra ausinės ,kai gidas kalba, o turistai laisvai domisi aplinka ir klauso .Kiek buvau kelionių su Kelionių Akademija ,vietiniai gidai pasakoja turistinėje vietoje ,duoda kelias minutėles foto pasidaryti ,o lankomam objektui ,dėl kurio gal ir atsidūrei Kinijoje ,laiko kiek mažokai lieka ir vėl toliau į trasą.Tuo tarpu į traukinių stotis atveža labai jau anksti ,ten turime laukti ,gal galėtų kiek mažiau apsidrausti ,..o laiką išnaudoti turisto poreikius patenkinti.Vietiniai gidai patiko tik du Čengdu ir Guilino (vertinu ,nuoširdumą, anglų kalbą ir žinias ).Lankantis objektuose ne kartą girdėjau įdomiau šnekančius gidus –norisi profesionalesnių .Kelionės vadovas Justas taisė kai kurias jų spragas ,vertė iš anglų kalbos ,nes keli gidai nesuprantamai šnekėjo..Su vadovu buvo lengva bendrauti ,gerai jaučia keliautojų lūkesčius ,parenka tinkamą tempą, padeda jei atsiranda asmeniniai poreikiai. Kelionė labai patiko ,džiaugiuos pasirinkusi maršrutą su Honkongu .Turėjome gerą maršrutą ,kolektyvą ,vadovą ir viskas pavyko sklandžiai. Keliaujantiems į Kiniją rekomenduočiau paskaityti Anchee Min knygas Imperatorė Orchidėja ir Paskutinė Imperatorė.
Alina
2017 12 04
10.0
Pradedant nuo pradžių pradžios, įsigijus kelionę pasigedau tvarkingesnio administravimo ir informavimo, be to, pasitaikė ir viena kitai prieštaraujančios informacijos, tai neaišku buvo, kuo tikėti, bet patys darbuotojai labai paslaugūs, tai kaip ir viskas gerai. Pati kelionė buvo fantastiška! Vadovas Justas - draugiškas, rūpestingas, malonus, paslaugus, su puikiu humoro jausmu ir puikiai išmanantis savo darbą bei visada pasiruošęs padėti :) Tad visos dienos buvo pilnos malonių įspūdžių, be jokių rūpesčių ir labai smagios - tokios smagios, kad namo važiuoti visai nesinorėjo. O dargi ir grupė pasitaikė labai smagi ir draugiška. Pats kelionės tempas buvo normalus, kartais greitesnis ir intensyvesnis, kartais lėtesnis, tiesa, dažniausiai tekdavo gana anksti keltis, bet man toks tempas tiko puikiai, gal tik ryžių terasose vietinis gidas labai skubino, nors ten norėjosi šiek tiek lėčiau pavaikštinėti ir pasimėgauti vaizdais. Šiaip vietiniai gidai buvo geri, ypač pirmasis - "Gedas" - labai charizmatiškas vyrukas :) Viešbučiai gal netgi geresni nei tikėjausi. Maistas normalus ir gausus - skrandis atlaikė :) Naktinių traukinių kupė kiek ankštokos ir ne tokios „prabangios“ kaip iš aprašymo atrodė, bet išgyvenom, be to, irgi visai įdomi patirtis :) Oras buvo labai geras, tiesiog kaip užsakytas. Programa kelis kartus buvo šiek tiek pakoreguota (ne dėl vadovo ar gido kaltės, tiesiog force majeure), bet nesijaučiu kažką praradusi, netgi patiko, kad turėjome galimybę ilgiau pavaikštinėti nuostabiame Jangšuo miestuke. Tiesa, Honkongui galėjo būti ir daugiau laiko sirta. Šiaip patiko viskas, bet labiausiai: Didžioji Kinų Siena, Vasaros rūmai, Hutong, Šaolino vienuolynas, musulmonų kvartalas Sianyje, kaligrafijos pamokėlė, ryžių terasos, Jangšuo miestelis ir pasirodymas ant vandens, Makao bokštas, Viktorijos viršūnė, pats Honkongas ir jo viešbutis su fantastišku vaizdu pro langą, atpalaiduojanti paskutinė diena Honkongo paplūdimy ir, žinoma, draugiški bendrakeleiviai bei fainas vadovas Justas :) Besirenkantiems kelionę į Kiniją, tikrai rekomenduočiau būtent šią ir būtent su Justu, ir dar patarčiau eiti į visus papildomus punktus, kuriuos Justas siūlo, nes tikrai verta (pavyzdžiui, įspūdingas šou ant vandens Jangšuo miestuke). O jei ateity Justas imtųsi vadovauti kitai kelionei į Kiniją, kurios metu būtų aplankomas tas pagarsėjęs stiklinis tiltas, tai būčiau pirma sąraše ;)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* – 4* viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Pekine, 1 nakvynė Luojange, 2 nakvynės Sianyje, 1 nakvynė Čengdu, 3 nakvynės Guiline, 1 nakvynė Jangšou, 2 nakvynės Honkonge);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 3 pietūs, 7 vakarienės);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai Sianis – Čengdu – Guilinas;
 • Greitojo traukinio bilietai (Pekinas – Luojangas, Luojangas – Sianis, Guilinas – Honkongas);
 • Programoje nurodyti pervežimai. 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Pekinas, Honkongas – Vilnius (kaina apie 620 EUR);
 • Kinijos viza (106 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 31 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~ 215 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (Kung Fu šou – 20 EUR/asm., „Tang Dynasty“ šou – 30 EUR/asm., „Liusanjie“ muzikinis šou – 38 EUR/asm., dienos išvyka į Makao – 90 EUR/asm.);
 • Vienviečio kambario priemoka 420 EUR.
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir nešikams (~ 90 EUR), kuriuos kelionės pradžioje surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Justas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama. 
 • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei. Nesusirinkus 12 keliautojų grupei kelionė organizuojama su angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės reikalavimą)
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kiekvienas asmuo, norintis gauti Kinijos vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).

Kelionės užsakymas

Nuo
1890

+ skrydis apie: 620 visiems su skrydžiu: 2510
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Kinijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas, Meksika
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kinijos stebuklai su įspūdingu kruizu Jangdzės upe
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kinijos stebuklai, didieji miestai ir Tibetas
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.