Egzotiškoji Kinija, tingiosios pandos ir Honkongas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kinija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Egzotiškoji Kinija, tingiosios pandos ir Honkongas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • 2019-03-29 ieškoma pavienė moteris tel. Nr.: +370 673 39448
  • Aplankysite didingąjį Pekiną
  • Dalyvausite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
  • Išvysite vieną naujųjų pasaulio stebuklų – Didžiąją kinų sieną
  • Pamatysite gigantiškas Budos skulptūras
  • Aplankysite rytų kovos menų lopšį – Šaolino vienuolyną
  • Apžiūrėsite žymiąją Terakotos armiją
  • Plaukdami Li upe, grožėsitės Guilino apylinkių gamta: kalvomis, ryžių terasomis ir ramiai vingiuojančia upe
  • Pamatysite gražiausią pasaulyje dangoraižių panoramą Honkonge

   

Programa

 • „Nihau”! – išvertus iš kinų (mandarinų) kalbos lietuviškai reiškia „Labas“! Taip su Jumis tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasisveikina kelionės vadovas ir primena Jums, kad ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į Kiniją jau prasideda! Kartu pradedame kelionę į vieną seniausių pasaulio civilizacijų – Kiniją.  Kaip ir kiekvienoje mūsų kelionėje, stebinsime Jus kiekviename žingsnyje – Pekino anties vakarienė, įspūdingi  Jangšou ir Guilino miestai apsupti kalnų, aštraus maisto degustacijos, didieji Kinijos megapoliai ir mažų miestelių rami atmosfera, futuristinis Honkongas – viskas, ko reikia, kad tai būtų viena įsimintiniausių kelionių Jūsų gyvenime. Tad pradedame kelionę po vieną seniausių pasaulio civilizacijų!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

  JUSTAS ŠUKŠTULIS

  "Padangių imperija vadinama Kinija -  nuostabi, nepakartojama, autentiška ir sparčiai modernėjanti šalis, kuri pakerės visus. Abejingų nelieka matant tokius stebuklus kaip Jangdzės upės galybė, Didžioji Kinų sieną, Terakotos Armijos kapavietė bei Geltonieji kalnai – Huangšanis.

  Kinija nepaliauja stebinti kiekviename žingsnyje, nesvarbu ar tai mažas kaimas su pulkais žąsų ar didmiestis su dangų remiančiais dangoraižiais" – sako Justas, kuris ne vienerius metus dirba kelionių vadovu ir yra išnaršęs visą Kiniją.

   

 • 1 diena

  VILNIUS – PEKINAS

  Kelionė į skubančią Kiniją prasideda lėktuvo skrydžiu iš Vilniaus į Pekiną. Skrydis yra organizuojamas tik su vienu persėdimu Europos mieste su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Persėdimo detalės ir skrydžio laikas priklauso, nuo Jūsų pasirinktos išvykimo datos.

 • 2 diena

  PEKINAS (vakarienė)

  Pekine nusileisime apie 15:30 val vietos laiku. Oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas, su kuriuo vyksime į viešbutį. Įsikursime ir trumpai pailsėsime po kelionės. Tuomet pradėsime pažintį su šalies kultūra, papročiais ir ritualais. Puiki pradžia, be abejo, yra Pekino anties vakarienė. Lankysimės tradiciniame kinų restorane ragauti garsiosios Pekino anties. Tai tūkstantmečius siekianti kinų tradicija, be kurios kelionė po Kinija tiesiog neįsivaizduojama. Patyręs virėjas tiesiai prieš Jūsų akis meistriškai supjaustys ir papasakos, kaip reikia valgyti šį kinų pasididžiavimą, nes iš tiesų tai nėra paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pekino antis valgoma keliais etapais, o šią paslaptį sužinosime vakarieniaudami. Neužmirškite fotoaparato ir blonknoto užrašams – gal šį tradicinį šalies patiekalą Jums pavyks pagaminti ir savo namiškiams? Po sočios vakarienės grįžtame į viešbutį poilsiui prieš rytojaus pilną įspūdžių dieną. Nakvynė viešbutyje. 

 • 3 diena

  PEKINAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksime į tikrąjį kinų pasididžiavimą - Tiananmenio aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą Kinijos herojams atminti bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai.

  Priešais aikštę tviska saulėje raibuliuojantys, auksu dengti Uždraustojo miesto (Forbidden City) stogai. Į pasaulio paveldo objektų sąrašą įtrauktoje 72 ha teritorijoje stūkso daugiau nei 800 pastatų. Akmenimis grįstų takelių miestas savo pavadinimą gavo dėl to, kad ilgus šimtmečius paprastiems žmonėms į šią uždarą zoną įžengti buvo draudžiama. 

  Tačiau šiandien šis miestas, kurį kinai vis dar neretai pavadina Purpuriniu (pasak senojo tikėjimo, imperatoriaus rūmai yra netoli Šiaurinės žvaigždės, o Šiaurinę žvaigždę kinų mitologijoje simbolizuoja būtent purpuro spalva) – vienas lankomiausių Kinijos imperijos biurokratinės architektūros pavyzdžių. Lankome Kinijos Mingų Dinastijos didybe ir neišsemiama istorija pulsuojantį Uždraustąjį miestą. 

  Tuomet apsilankysime senajame Hu Tong rajone, kurį apžiūrėsime važiuodami triratėmis rikšomis. Tai puiki pažintis su Kinija! Šis rajonas – vienas seniausių kosmopolitiniame Pekine. Čia Kinija tokia, kokią ją esame įpratę matyti kelioniniuose atvirukuose – žilabarzdžiai senukai, žaidžiantys stalo žaidimus, siauros gatvelės, prieskonių ir gatvėje gaminamo kiniško maisto  kvapai, senoviniai pastatai, kuriuose puikiai dera pilki ir raudoni atspalviai.
  Vakare Jums siūlome pasirenkamą turą – apsilankyti Raudonajame Pekino teatre (Beijing Red Theatre)* ir susipažinti su dar vienu tradiciniu Kinijos reginiu – Kung Fu legenda. Jus stebins akrobatiniai Kung Fu meistrų pasirodymai, o kai kurie jų atliekami triukai tiesiog gniaužia kvapą ir priverčia aiktelėti net ir visko mačiusius žiūrovus. Šie Kung Fu meistrai – tikri profesionalai, o  jų pasirodymai yra laukiami tiek Europoje, tiek kituose pasaulio žemynuose.  Nakvynė viešbutyje.  

 • 4 diena

  PEKINAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių pradedame visos dienos turą po sostinę. Visų pirma vykstame aplankyti Dangaus Šventyklos (Temple of Heaven) sodus. O ar žinote kodėl čia vykstame iš pat ryto? Nes ryte čia renkasi vietiniai Pekino gyventojai, kurie kiekvieną dieną atvyksta daryti rytinės mankštos. Čia išvysite tiek vaikus, tiek senyvo amžiaus žmones, ritmingai atliekančius mankštos judesius prieš darbo ar mokslo dieną – tai ir įvairūs Tai Chi pratimai, žaidimai kamuoliu ir įvairiausios mankštos ant treniruoklių, kurie yra įrengti didžiuosiuose Pekino parkuose – tai tikrai neįprastas reginys europiečio akiai, o patiems kinams – įprasta dienos pradžia. Apžiūrime pačią Dangaus šventyklą, kurios ilgaamžė istorija siekia šimtmečius. Kinija taip pat neįsivaizduojama be egzotiškų, mums neįprastų patiekalų. Visa tai pamatyti vykstame į Wang Fu Jing gatvę (Wangfujing), kurioje, jei pageidausite, galėsite paragauti keisčiausių kinų valgių – skrudintų skorpionų, medūzų, gyvačių ir kitų netradicinių patiekalų. Tik neišsigąskite – skanaus!

  Aplankysime Imperatoriaus Vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį. Romantiškus Vasaros rūmus supa milžiniški sodai ir dirbtiniai ežerai, kuriuos puošia dekoratyviniai tilteliai bei daugybė žydinčių lotosų. Perlų fabrike susipažinsime su perlų istorija – gidai papasakos, kaip buvo formuojami ir ieškomi natūralūs perlai, demonstruos, kaip atidaromos jų kriauklės ir sužinosime kaip galima atskirti augintus ir tikrus jūrinius perlus. Vakariene restorane. Kiniją ir Mongoliją tūkstantmečius siejo glaudus ryšiai – tarpusavio karai ir susivienijimai ginantis nuo priešų, panaši politinė valdymo sistema – istorijos knygose rastume įvairių subtilybių, kurios jungia šias dvi milžiniško dydžio šalis. Viena tokių jungčių - virtuvė. Kai kurie patiekalai mongoliškame restorane yra patiekiami ant karštų akmenų, o viso meniu iškart išduoti nenorime – tegu tai būna staigmena. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  PEKINAS – LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Kokį Kinijos simbolį, kokį statinį esame matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimename? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kurios ilgis siekia daugiau nei 8000 kilometrų. Kinija neįsivaizduojama be Didžiosios kinų sienos, nes ši siena – tarsi visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų.

  Iš akmenų, žemės, medžio, plytų ir visokiausių kitų, tuo metu naudotų, medžiagų pastatyta siena buvo skirta apginti istorinę Kinijos teritoriją šiaurinėje dalyje, taip pat prekes vežančius pirklius, keliaujančius Šilko keliu, ir kontroliuoti migraciją. Ją buvo stengiamasi statyti ant kalvų ir uolų, kad atrodytų dar aukštesnė. Dabar šis UNESCO saugomas objektas – vienas populiariausių ir lankomiausių architektūrinių paminklų pasaulyje, kuriuo pasigrožėti užkopsime ir mes.

  Aplankę šį stebuklą, važiuosime pro Pekino Olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės. Taip pat pamatysime vieną didžiausių pasaulio stadionų – Nacionalinį Pekino stadioną (Beijing National Stadium), kuris talpina daugiau kaip 80 tūkstančių žiūrovų. Jame buvo surengta žaidynių atidarymo ceremonija. Dėl išskirtinių architektūrinių savybių "Paukščių lizdo" pravardę gavęs pastatas savo svarba miestui dažnai lyginamas su garsiuoju Sidnėjaus operos ir baleto teatru. Arbata, arbata, arbata... Tai dar vienas žodis, kuris sukasi mūsų galvose, kai kalbame apie Kiniją ir šios šalies tradicijas. Arbatos gėrimas Kinijoje – ne tik neatsiejama kultūros, bet ir kasdienio gyvenimo dalis. Pekino gatvėse pastebėsite kinus, gurkšnojančius arbatą iš specialių gertuvių (beje, tai puiki dovana namiškiams!). 

  Aplankysime tradicinius kinų arbatos namus, kuriuose jų darbuotojai papasakos apie kinų arbatos kultūrą, jos rinkimo ypatumus, arbatos rūšis, pamatysime arbatos ruošimo ceremoniją ir turėsime galimybę  paragauti pagrindines arbatų rūšis – juodą, baltą, gėlių ir įvairių kitų rūšių, spėliosime, kokią arbatą geriame, o jos kvapai maloniai kutens mūsų uoslės receptorius.

  Turint laiko galima aplankyti vietinį turgų. Derybos su kinų prekeiviais – tikras iššūkis užsieniečiams. Tradiciniuose kinų turguose galima įsigyti visko – nuo pieštuko iki nešiojamojo kompiuterio. Didžioji dalis prekių – originalų kopijos, tačiau kinams „padirbtos prekės“ terminas neegzistuoja. Pasak jų, visa, kas „pagaminta Kinijoje“ („Made in China“) – didžiausias indėlis į greitai besivystančią šalies ekonomiką. O mums, atvykėliams, lieka tik pritarti arba pasiginčyti dėl šio šešėlinės ekonomikos reiškinio. Jei turite laisvos vietos savo lagaminuose ir planuojate kažką įsigyti – derėkitės, derėkitės daug ir ilgai. Vyksime į traukinių stotį ir traukiniu važiuosime į Luojango miestą (Luoyang). Nakvynė Luojange viešbutyje. 

 • 6 diena

  LUOJANGAS – SIANIS (pusryčiai, vakarienė)

  Ekskursiją pradėsime nuo Longmeno (Drakonų) vartų (Longmen Grottoes) – vienos iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurtos natūraliuose uolynuose. Penktame amžiuje čia buvo iškasti specialūs urvai ir juose įrengtas vienuolynas, kurio istoriją šiandien atspindi tūkstančiai įvairaus dydžio ir formų Budos raižinių, drožinių bei skulptūrų.

  Kinija tiesiog neįsivaizduojama ne tik be arbatos ceremonijų, bet ir be meistriškų kovos ir taikos menų. Šaolinio vienuolynas (Shaolin monastery) – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir rytų kovos menų lopšys.  Po ekskursijos Luojange traukiniu vyksite į Sianį. Naktį praleisite patogiame Sianio viešbutyje.

   

 • 7 diena

  SIANIS (pusryčiai, vakarienė)

  Sveiki atvykę į Sianį (Xian) – buvusią Kinijos sostinę. Ar žinote, kad nuo šio miesto kadaise prasidėdavo legendinis šilko kelias?  Pažintį su miestu pradedame aplankydami Didžiąją Siano miesto sieną (Xian Old City Wall) – tai siena, kažkada miestą saugojusi nuo priešų, kurią vis labiau ir labiau bando užgožti žaibišku greičiu modernėjantis miestas ir jo dangoraižiai. Ši siena tarsi padalija miestą į dvi dalis – senąją miesto dalį ir naująją, kurioje vienas po kito dygsta naujieji pastatai, o senojoje miesto dalyje dar galime išvysti tradicinius „raitytus“ namų stogus ir senovinę kinų architektūrą. Apžiūrėsime abi miesto dalis. Beje, puikiausia miesto panorama atsiveria nuo šios sienos viršaus. Vakare ši siena apšviečiama, taip miestui suteikiant savotiško žavesio. Taip pat aplankysime Didžiąją laukinių žasų pagodą (Big Goose pagodą), ir aplink ją esančias šventyklas. Ši pagoda kadaise buvo skirta saugoti budistiniams religiniams tekstams ir Budos skulptūroms, kuriuos į Kiniją iš Indijos atvežė keliautojas ir vertėjas budistas Huanzangas. Taip pat čia galėjo apsistoti pirmieji budistai, atvežę naująją religiją į Kiniją. Pietūs restorane.

  Vyksime apžiūrėti vieno žymiausių pastarojo metų archeologinio radinio – Terakotinės armijos (Terracotta Army Warriors). Daugiau nei prieš 40 metų vietos laukų darbininkai kasinėdami žemę atrado virš 6 tūkstančių įvairiausių dydžių, įvairiausių formų karių figūrų skirtingais veido bruožais. Pasak legendų, vienas imperatorius mirdamas norėjo su savimi į kapus pasiimti viską, ką turėjo realiame savo gyvenime – tarnus, namus, gyvulius ir visą kita, todėl beveik 700 tūkstančių to meto darbininkų padarė savo imperatoriui kapavietę, kurios dydis – daugiau kaip keliasdešimt kvadratinių kilometrų, joje turėjo tilpti viskas, ko pageidavo imperatorius. Taip pat jis pageidavo, kad jo kapą saugotų didžiulė karių armija. Patys kinai šią vietą laiko aštuntuoju pasaulio stebuklų ir ja labai didžiuojasi. Aplankysime ir šalia esantį Terakotos karių armijos muziejų. Turbūt dažnai žiūrėdami į kiniškus rašmenis galime tik kraipyti galvą, nesuprasdami ką jie reiškia. Vyksime į Tangbo meno muziejų (Tangbo art museum), kuriame jo darbuotojai mus supažindins su kinų abėcėle ir bent šiek tiek paaiškins jos reikšmę. O gal norėsite kiniškais rašmenimis išmokti užrašyti savo ar savo mylimo žmogaus vardą?

  Lankantis Siano mieste, tiesiog būtina pamatyti istorinį Tang Dynasty Show (pasirenkamas turas)*, kuriame atkuriami istoriniai tangų dinastijos imperatoriaus fragmentai ir šis be galo spalvotas reginys tarsi nukelia mus į praeitį ne vieną šimtą metų. Jus stebins tradiciniai kostiumai ir įspūdingi aktorių pasirodymai.

  Grįžtame į viešbutį. Nakvynė jame.

 • 8 diena

  SIANIS – ČENGDU (pusryčiai, vakarienė)

   Pusryčiai viešbutyje, po pusryčių vykstame į Sianio miesto oro uostą, iš kurio skrendame į Čengdu (Chengdu). Šis miestas – vienas iš pagrindinių vakarų Kinijos centrų, garsėjantis aštria Sičuanio provincijos virtuve ir puikia opera. Čengdu įkurtas nacionalinių Kinijos gyvūnų pandų veisimo cenrtas. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį.

  Iš viešbučio vyksime aplankyti Tangų dinastijos laikų akmeninę Budos skulptūrą (Leshan Giant Budda). Ši skulptūra yra įtraukta į pasaulio UNESCO saugojamų objektų sąrašą. Tai viena aukščiausių pre–modernistinių akmens skulptūrų visame pasaulyje, kurios aukštis – 71 metrai. Šią skulptūra apžiūrėsime plaukdami upe.

  Aštru. Aštru. Labai aštru. Suprasite, koks maistas gali būti aštrus tik apsilankę Čangdu arba Čiongčingo mieste. Vakarieniausime tradiciniame Hot Pot restorane. Ant stalo pamatysime didžiulį puodą, kažkuo primenantį fondiu, su įvairiais verdančiais sultiniais. Maistą šiame restorane reikia išsivirti patiems, tvarkingai ant lazdelių suvėrus daržoves, tofu sūrį, putpelių kiaušinius ar vytintą kumpį. Per kelias minutes ant iešmelio suvertas maistas išverda, tada jis mirkomas specialiame padaže – tai tikrai gurmaniška vakarienė. Apie šį tradicinį virimo būdą, padažus ir kitus ingridientus Jums mielai papasakos kelionės vadovas. Nakvynė viešbutyje. 

 • 9 diena

  ČENGDU – GUILINAS (pusryčiai, pietūs)

   Pusryčiai viešbutyje. Turbūt daugelis iš Jūsų lengvai atsakytų į klausimą kokioje nors viktorinoje – „Koks gyvūnas geriausiai simbolizuoja Kiniją?“ Jūs teisūs – tai smarkiai visame pasaulyje nykstanti gyvūnų rūšis – didžiosios pandos. Manoma, kad pasaulyje yra išlikę tik 1500 šių gyvūnų, o net 80 procentų jų gyvena būtent Sičiuanio provincijoje.

  Aplankysime Čengdu pandų veisimo centrą, kuriame turėsime galimybę išvysti šiuos mielus gyvūnus. Centras kiekvienais metais sutraukia daugiau nei 100 tūkstančių lankytojų. Pandos – vieni tingiausių gyvūnų pasaulyje, bet tikimės, kad turėsime galimybę pamatyti jas nenuobodžiaujančias – žaidžiančias ar valgančias mėgstamiausią savo „patiekalą“ – bambukų lazdeles. O gal net pavyks pamatyti ką tik gimusius pandų jauniklius ir raudonąsias pandas?  Pietūs restorane.

  Po pietų vyksime į Čengdu miesto oro uostą ir leisimės pažinti dar kitokią Kiniją – skrisime į miestą šalies pietuose – Guiliną (Guilin). Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.  

 • 10 diena

  GUILINAS (pusryčiai, vakarienė)

   Pusryčiai viešbutyje. Sveiki atvykę į vieną įstabiausių Kinijos miestų! Guilinas įsikūręs itin vaizdingoje vietovėje. Užmerkite akis ir įsivaizduokite tradicinę Kiniją – ryžių plantacijas, miestą su savita architektūra, apsuptą įvairių formų uolų.  Ne veltui senieji Kinijos imperatoriai nuolat žavėdavosi šiuo miestu ir jo apylinkėmis. Vyksime aplankyti Longsheng ryžių plantacijų, esančių už Guilino miesto (kelionė užtruks apie 2 valandas). Ryžiai čia auga maždaug pusės kilometro aukštyje, taigi šias plantacijas jau iš tolo galėsime pastebėti važiuodami autobusu. Šios tipinės ryžių plantacijos ilgai išliks Jūsų atmintyje. 

  Beje, Guilino mieste ir jo apylinkėse gyvena įvairios etninės grupės, o vienos iš šių grupių moterų išvaizda ypač traukia akį. Plaukus jos kerpa tik vieną kartą gyvenime – prieš ištekėdamos. Kai kurių moterų plaukų ilgis netgi įtrauktas i Ginesų rekordų knygą! Turint laiko rekomenduojame aplankyti vieną iš etninių genčių, kur galima pamatyti moterų parengtą vaidinimą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

   

 • 11 diena

  GUILINAS – JANGŠOU (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausime į uostą, kuriame mūsų grupės lauks bambukinės valtys – pasiruoškite pilnai įspūdžių dienai! Plauksime Li upe iki Jangšou (Yangshou) miestelio. Plaukdami matysime besikeičiančius kerinčius vaizdus – žaliuojančias kalvas, uolas. Grožio, kurį išvysite – aprašyti neįmanoma. Pietausime valtelėse. 

  Atplauksime į Jangšou miestelio apylinkes ir vyksime į miestą. Šis miestas – tai vienas iš Kinijos „perliukų“, savo gamtos grožiu pakerintis atvykusiųjų širdis. Tai miestelis, kuriame norisi tiesiog pabūti tyloje. Laikas pagal Jūsų poreikius – pasivaikščiokite po vietinį miestelį, parduotuves, būtinai išgerkite tradicinės kiniškos arbatos, išbandykite tradicinį kinų pėdų masažą* (po kelionės valtelėmis jo gali tikrai prireikti!). Vakare pasiūlysime vykti į muzikinį šou "Liusanje impression show". Tai išskirtinis, šiam Kinijos regionui būdingas pasirodymas, vykstantis virš vandens, o pasirodyme dalyvauja apie 500 žmonių! Nakvynė viešbutyje.

   

 • 12 diena

  JANGŠOU – GUILINAS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Vėliau  kelios laisvos valandos pasivaikščioti po Jangšou mietelį – Jūs jį tiesiog įsimylėsite! Po pietų vyksime į Guilino miestą. Pakeliui aplankysime Fubo kalvą (Fubo Hill). Tai ant Li upės stovinti kalva – viena jos dalis stovi ant kranto, o kita – tarsi pakibusi virš vandens. Plaukdami upe turėsime galimybę išvysti Dramblio straublio kalvą (Elephant Trunk Hill), ji vadinama Guilino miesto simboliu. Šis maršutas ypač vaizdingas – gerų Jums įspūdžių! Nakvynė Guilino mieste. 

 • 13 diena

  GUILINAS  GUANDŽOU – HONKONGAS (pusryčiai)

  Šiandien iš Guilino traukiniu vbyksime į  dangoraižių miestą Guandžou. Vėliau persikelsime ir vyksime su kitu traukiniu į vadinamą „Azijos sostinę“ – Honkongą, kurio vizitinė kortelė – atimanti žadą, daugiausiai turistų pasaulyje fotografuojama sutemusio miesto panorama. Vyksime į viešbutį trumpai pailsėti ir skubėsime išnaudoti kiekvieną minutę šiame futuristiniame megapolyje, kuriame kiekviename žingsnyje laukia patys įvairiausi įspūdžiai. Net jeigu esate daug keliavę ir matę pačių įvairiausių pasaulio didmiesčių, pažadame, Honkongas nepaliks Jūsų abejingu. Honkongas dabar laikomas autonomine valstybe ir tik 2047 metais jis bus visiškai integruotas į Kinijos Liaudies Respubliką. Honkongas sudarytas iš žemyninėje dalyje esančio Kaulūno regiono, Honkongo ir 235-ių salų. Honkonge gyvena apie 7 milijonus gyventojų, o šiandien Jūs esate vienas iš jų! Iš žemyninės Honkongo dalies, Kaulūno pusiasalio atvyksime į Honkongo salą. 

  Vėliau kilsime į pačią aukščiausią Honkonge Viktorijos viršūnę (Victoria Peak), kur mūsų lauks įstabus vaizdas. Kiek akys užmato į dangų stiebiasi šio didingo miesto dangoraižiai. Jų skaičiumi šis megapolis lenkia kitus pasaulio miestus. O gal Viktorijos viršūnėje norėsite pasilepinti kavos puodeliu, žvelgdami į šią nuostabią panoramą? Tai bus pats skaniausias kavos puodelis Jūsų gyvenime!

  Vykstame į Repulse įlanką (Repulse Bay) – joje įsikūrę vieni prabangiausių pasaulyje apartamentai. Aplankysime piečiausią Honkongo rajoną Aberdeen, kuriame – dangoraižiai, o tiesiog už prabangių jachtų slepiasi senoviniai laivai, kuriuose dar gyvena vietos žvejai. Stulbinantys šio miesto kontrastai! Regis, vieną akimirką esi apsuptas prabangių dangoraižių, o kitą – prieš akis miestas toks, koks buvo prieš kelis šimtmečius. Pietūs restorane. 

  Taip pat šią dieną aplankysime žvejų kaimelį (Fishing willage). Be abejo galėsite apsipirkti žymiajame Stanley turguje – jeigu apsipirkimas būtų sporto šaka, tai Honkonge drąsiai galima surengti apsipirkimo olimpines žaidynes. Tai miestas nemiegantis 24-ias valandas per parą. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  HONKONGAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Jeigu pageidausite pasilikti Honkonge, turėsime Jums begalę rekomendacijų ką dar galima nuveikti šiame mieste. Tai paskutinė kelionės diena ir būtina pasirūpinti lauktuvėmis – čia rasite visko, ko tik geidžia Jūsų širdis – siauros senovinės gatvės su vietos prekeiviais ir prabanga tviskantys modernūs prekybos centrai, pilni deimantų, perlų, safyrų, kinų medicinos vaistažolių, margaspalvių drabužių – akys raibsta, galva sukasi nuo visko, ką gali pasiūlyti šis miestas.  Dažniausiai žmonės, išvykstantys Honkongo, jaučiasi kaip  studentai prieš egzaminą – „trūko dar vienos dienos, trūko dar vienos nakties...“

  Norintiems organizuosime ekskursiją į Makao (Macau)* – kelionė greitaeigiu laivu užtrunka apie valandą. Beje, yra galimybė į Makao nuskristi ir privačiu sraigtasparniu. Makao – tai Kinijos valdoma administracinė teritorija, kuri visame pasaulyje garsėja savo kazino kultūra ir lygiuojasi į Las Vegaso miestą, esantį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Turėsite galimybę pakilti į vieną aukščiausių televizijos bokštą pasaulyje – pro šio bokšto stiklines grindis visas Makao plytės po Jūsų kojomis! Beje, Makao – ne tik pramogų bei kazino sostinė, čia gausu ir senovinių architektūrinių pastatų.. Grįžimas į viešbutį Honkonge. Nakvynė viešbutyje. 

 • 15 diena

  HONKONGAS - VILNIUS (pusryčiai)

  Šiandien mūsų kelionė po šią, įspūdžių kupiną šalį, baigsis. Tikimės kad ji pranoko Jūsų lūkesčius, o Kinija, Honkongas ir kiti aplankyti miestai, šios šalies žmonės, maistas ir kultūra rado vietą Jūsų širdies kampelyje! Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

 • 16 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 spalis
Penkt, Spal 12Šeš, Spal 27 2
2019 kovas
Penkt, Kov 29Šeš, Bal 13 12

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1890 EUR
 

+ skrydis apie 620 EUR
su skrydžiu nuo 2510 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • skrydžio bilietai Sianis – Čengdu – Guilinas;
  • greitojo traukinio bilietas Pekinas – Luojangas;
  • greitojo traukinio bilietas Guilinas – Guandžou;
  • greitojo traukinio bilietas Luojangas – Sianis;
  • greitojo traukinio bilietas Guandžou – Honkongas;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas: 12 nakvynių 4* viešbučiuose, 1 nakvynė svečių namuose;
  • 13 pusryčių viešbučiuose, 3 pietūs, 7 vakarienės, įskaitant:
   • tradicinė "Pekino anties" vakarienė Pekine;
   • tradicinė Hot Pot vakarienė Čengdu mieste;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietas Vilnius – Pekinas – Honkongas – Vilnius (kaina apie 620 EUR);
  • Kinijos viza (106 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (nuo 31 EUR BTA draudimas);
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus (apie 215 EUR);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai vairuotojams, gidams ir nešikams (iš viso apie 90 EUR).

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Vienviečio kambario priemoka 420 EUR.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kiekvienas asmuo, norintis gauti KINIJOS vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką