Žavingoji Katalonija

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pamatysite Sagrada Familia – viena žymiausių didžiojo modernizmo architekto Antonio Gaudí kūrinių
 • Aplankysite Salvadoro Dali muziejų Ispanijoje
 • Keliausite į Montserato vienuolyną – garsųjį Katalonijos religinį centrą
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Kasmet Ispanija sulaukia milijonų turistų iš viso pasaulio, kuriuos vilioja Ispanijos paplūdimiai ir kurortai, nuostabūs viešbučiai, vandens parkai, kazino, diskotekos, puikus klimatas ir įdomi gastronomija. Didžiulį vaidmenį atlieka ir turtingas šalies istorinis bei kultūrinis paveldas.

Katalonija - garsioji senovinis Ispanijos regionas, turintis turtingą istorinę praeitį, šiandien garsėja savo nacionaline virtuve, miesto šventėmis ir festivaliais, pasaulinio garso menininkais ir, žinoma, pakrante su švelniu auksiniu smėliu ir krištolo skaidrumo Viduržemio jūra. Katalonijoje vystomas kultūrinis turizmas, čia gimė ir didieji menininkai Dali, Miro ir Tapies. Katalonijos sostinė yra Barselona, ​​bet ne mažiau svarbūs miestai yra senovės Taragona ir „nemirtingoji“ Žirona.

1
diena
VILNIUS – BARSELONA – KOSTA BRAVA – MARESMĖ (vakarienė)
Atvykimas į Barseloną. Jus pasitiks temperamentingoji Katalonijos regiono sostinė ir ryškiausias šalies šiaurės rytuose esantis ekonomikos ir kultūros centras – Barselona (1,6 mln. gyventojų). Šis romėnų įkurtas miestas šiandien yra didžiausias Viduržemio jūros pakrantės metropolis. Šis žavingas uostamiestis garsėja ne tik saulėtais paplūdimiais, kuriuos skalauja Viduržemio jūros bangos, bet ir nuostabiu senamiesčiu, didžiausiu Europoje futbolo stadionu, romantiškais parkais, bei ugningu miesto ritmu.nPervežimas, apgyvendinimas viešbutyje Kosta Bravoje. Laisva diena. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2
diena
KOSTA BRAVA – MARESMĖ (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. Už papildomą mokestį galimybė pasiplaukioti Dofi Jet laivu arba aplankyti Marineland Catalunya, Water World vandens parkus. Marineland Catalunya vandens parkas yra valanda nuo Barselonos tarp Kosta Bravos ir Kosta del Maresmės. Pramogos, kurias siūlo šis vandens parkas, garantuoja kupiną ryškių įspūdžių dieną visai šeimai. Jūrų zoologijos sode gyvena apie 300 gyvūnų, priklausančių 50 skirtingų rūšių. Delfinai, ruoniai, jūrų liūtai, pingvinai – pagrindiniai šou dalyviai, kurie dienos metu pristatomi žiūrovų dėmesiui.

O Water World vandens parke sukurtas tikras vaikų vandens rojus. Tai geriausias Ispanijos vandens parkas vaikams. Baseinai negilūs, vanduo visada šiltas, vaikai ten gali praleisti daug laiko. Vandens patrankos, hidroarkos, vandens žaislai, tikri piratų laivai – tai dar ne visas pramogų, kurias galima rasti vaikų vandens parke, sąrašas... Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3
diena
KOSTA BRAVA – MARESMĖ (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Figeresą, į Salvadoro Dali teatrą-muziejų (įėjimo bilietai įskaičiuoti). Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai.

Salvadoras Dali (1904-1989), garsus katalonų tapytojas, gimė ir mirė Figueres mieste Žironos provincijoje. Visą gyvenimą genijaus vaidmenį atlikęs Dali buvo ir išlieka unikalus reiškinys Ispanijos socialiniame gyvenime ir jos kultūroje. Polemiška Dali asmenybė, neabejotinai apdovanota nepaprastu talentu, net po jo mirties savo gerbėjus verčia įminti amžiną mįslę: ar jis genijus, ar vis dar išprotėjęs.
Ekskursija prasideda apsilankymu garsiajame Salvadoro Dali teatre-muziejuje. Apžiūrėjus muziejų - laisvas laikas pietums ir išvykimas į Žironą. Žirona visų pirma žinoma dėl žydų kvartalo, esančio netoli katedros. Dar vienas miesto architektūros paminklas yra senovės arabų pirtys ir Sant Feliu bažnyčią.
Grižimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4
diena
KOSTA BRAVA – MARESMĖ (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Barseloną su Diagonal Avenue, Sagrada Familia, Paseo de Gracia, Casa Batllo, Casa Mila, Plaza Catalunya, Las Ramblas, Barselonos uostų, Monjtuik kalnų.

Ekskursija po Barseloną yra puiki galimybė susidaryti bendrą vaizdą apie šį nuostabų miestą ir prasideda apsilankymu Barselonos „vizitinėje kortelėje“ – Sagrada Familia – viename žymiausių didžiojo modernizmo architekto Antoni Gaudí (1852–1926) kūrinių. Statydamas šią katedrą Gaudi siekė išpirkti šiuolaikinio materialaus pasaulio nuodėmes, skelbti tautų brolybę ir vienybę. 2005 metais šiai nuostabiai katedrai UNESCO sprendimu suteiktas „Žmonijos apsaugos“ titulas.
Barselona – tai bohemiškas miestas, itin mėgstamas kino kūrėjų, rašytojų, dailininkų. Čia nufilmuotas ne vienas garsus filmas, režisuotas tokių žvaigždžių kaip V. Alenas ar P. Almodovaras. Čia kūrė E. Hemingvėjus, P. Pikasas, S. Dali ir daugelis kitų. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5
diena
KOSTA BRAVA – MARESMĖ (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį yra galimybė išvykti į pramogų parką Port Aventura, Salou, Costa Dorada.

Vakare už papildomą mokestį galimybė aplankyti viduramžių pilį, kur išvysite pasirodymą ant žirgo – riterių turnyrą ir flamenko šou.
Viduramžiais stilizuotoje pilyje viduramžių riterių turnyras vyksta lygiai taip pat, kaip ir anuomet. Kostiuminiame spektaklyje su riteriais dalyvauja ir aktoriai, ir žiūrovai. Galėsite susipažinti su anų laikų žmonių gyvenimu, jų kultūra, tradicijomis. Vakaro pabaigoje - spalvingas šokio spektaklis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6
diena
BARSELONA – MONTSERAT – BARSELONA (pusryčiai, vakarienė) 
Po pusryčių viešbutyje – kelionė į Montseratą - didžiulį vienuolyno kompleksą, jau beveik tūkstantį metų priklausantį Benediktinų ordinui, skirtą tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Išvykimas iš Montserato. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7
diena
KOSTA BRAVA – MARESMĖ (pusryčiai, vakarienė) 
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. Už papildomą mokestį galimybė pasivažinėti Dofi Jet kateriu. Vakare – už papildomą mokestį galimybė apsilankyti Flamenko šou La Massia Tordera. Tai unikali galimybė praleisti nepamirštamą ir tipišką ispanišką vakarą sename 1736 m. pastatytame dvare su besikeičiančių spektaklių – ispaniškos muzikos ir šokio derinį. Vakarienę lydi gitaros kūriniai „Los Daniels“. Beveik nė viena ispaniška melodija neapsieina be gitaros skambesio, kuris paliečia visų be išimties klausytojų širdis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8
diena
KOSTA BRAVA – BARSELONA – VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Barselonos oro uostą.

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę mili

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Žavingoji Katalonija

Milda
2022-07-28
7
Kelionės metu buvo vienas nesklandumas - atvykus į Barcelonos oro uostą, pervežimo voucher'is buvo negaliojantis, todėl pačiai reikėjo susiorganizuoti transportą iki viešbučio. Kalbant apie ekskursijas, jos yra tinkamos keliautojams, kurie tik pradeda keliautojo "karjerą" ir siekia paviršutiniško susipažinimo su vietovėmis. Man asmeniškai pritrūko iš gidų gaunamos informacijos (kuomet buvo keliaujama stebėti fontanų iš esmės buvo įvykdytas tik nuvežimas/parvežimas, pasakoma, tik kokius objektus pravažiuojame ir daugiau nieko). Montserato vienuolynas iš esmė buvo gerai, bet manau, kad smagesnė ekskursija būtų po montserato vienuolyno nukeliauti į vynuogyną ir susipažinti su vyno produkcija (gerai, kad buvo likerių degustaciją šiuo atveju, bet norėtųsi ir susipažinti su vyndaryste). Kelionė po Barcelona buvo šiaip sau, kadangi maniau, jog bus galimybė aplankyti kai kuriuos paminėtus objektus, bet iš esmės buvo duodama po 10 min pasidaryti nuotraukas (Gatlio namas buvo tik pravažiuotas). Iš esmės daugiau pridėtinės vertės, kaip norinti pažinti vietas, gavau keliaudama savarankiškai - aplankiau Marineland (gidas nesuteikė informacijos, kaip jį pasiekti, tad radau informaciją pati), kadangi buvo pakeistas Dali muziejus fontanais, kelionę susiorganizavau pati, taip pat teko aplankyti Girona su Free local tour, kuris buvo daug informatyvesnis, nei važiuojant su agentūra, taip pat aplankiau Batlio namą, Calella bokštus, švyturį, saugojimosi vietas karo metu, Flamenco pasirodymą Katalonijos muzikos namuose. Kadangi įdomesnių veiklų pavyko susiorganizuoti pačiai, nelabai rekomenduočiau rinktis tokios programos, kas norėtų daugiau pažinti kraštą ir išsivežti skirtingus potyrius, nors bent tiems, kas daugiau norėtų poilsinės kelionės su minimaliom ekskursijom. Jeigu ieškote poilsinės kelionės su prieskoniu šiek tiek pažinti Katalonijos kraštą, rekomenduoju. Suteiktas viešbutis buvo trijų žvaigždžių, todėl kokybė atitinkama - nerenovuotas kambarys (byrančios plytelės, drabužių spinta be durų, purvini lauko baldai), vos šiltas maistas. Nerekomenduočiau rinktis šio viešbučio ateityje (HTOP Olympic).
Vaidas
2019-09-30
10
Todėl, kad viskas buvo puiku ir nebuvo jokių nesklandumų.
Rimantas
2018-10-25
10
Puiki kelionė, viešbutis ir aptarnavimas. Neesame išlepę, planavome ilgesnį buvimą išvykose, todėl viešbučiui ypatingų sąlygų nekėlėme. Kelionę pasirinkome nebrangią, bet gavome viską ko tikėjomes ir dar daugiau. Ne pirmą kartą naudojames "Kelionių akadenija" paslaugomis ir dabar matome, kad toliau naudosimes. Ačiū!
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Datos Kaina
2022.05.22 - 2022.05.31

849 euro
Vienviečio kambario priemoka 255 eur

2022.06.01 - 2022.07.13

899 euro
Vienviečio kambario priemoka 277 eur

2022.07.14 - 2022.08.10

969 euro
Vienviečio kambario priemoka 309 eur

2022.08.11 - 2022.09.16

1019 euro
Vienviečio kambario priemoka 330 eur

2022.09.17 - 2022.11.10

849 euro
Vienviečio kambario priemoka 255 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* arba 4*viešbučiuose: 7 nakvynės Kosta Bravoje / Kosta Maresmė su daliniu maitinimu;
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai ir 7 vakarienės);
 • Programoje nurodytos ekskursijos su angliškai kalbančiu gidu;
 • Grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal: atvykimams/ išvykimams nuo 08:00 iki 19:00;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius (nuo 250 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Atvykus į viešbutį kurorto mokestis 1 EUR / diena/asm.;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Skrydžių kainos nuo 250 eur. Dėl tikslios skrydžių laiko ir kainos prašome teirautis mūsų agentūroje.

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Naujametinė kelionė
Ispanija ir Prancūzijos rivjera
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Islandija – ledo ir ugnies žemė
Islandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.