Vestuvės Jamaikoje

Nuo2241
2021 05 11 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Kelionės programa

Jamaika – išskirtinė ir charakteringa sala Karibuose! Kai apie ją pagalvoji, iškart kyla mintys apie regio karalių – Bob Marley, sodraus skonio ir aromato romą, pirmąjį filmą apie legendinį agentą Džeimsą Bondą bei spalvinguosius rastamanus.

Bet šis tropikų lobynas – tai ir visuomet saulėtos dienos, turkio spalvos šilta Karibų jūra, purus it pudra smėliukas, džiunglėse užslėpti kriokliai, kabantys hamakai tarp ošiančių palmių bei visuomet gera nuotaika, tiesiog „Don‘t Worry Be Happy!”.

Vestuvių ceremonija tokiame rojų primenčiame kampelyje kaip Jamaika – tikra palaima tiek gyvenimo pradžią pradedančiai porai, tiek šventės svečiams. O “Sandals” viešbučiai ir kurortai, kuriuose viskas kvepia romantika, Jūsų ypatingosios dienos metu pasirūpins kiekviena detale - nuo vestuvių temos parinkimo iki Jūsų mėgstamiausių gėlių puokščių dizaino. Be to, čia taip pat galite mėgautis medaus mėnesiu – apsupti visiškos romantikos bei privatumo, lepinami saulės spindulių bei nepamirštamų įspūdžių!

1
diena
VILNIUS – MONTEGO BAY 
Skrydis iš Vilniaus į Montego Bay oro uostą su persėdimu. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį.

2 – 7
dienos
POILSIS PAJŪRIO KURORTE 
Pasirinktą dieną vestuvių ceremonija. Laisvas laikas. Jo metu galite užsisakyti ekskursijos: http://www.islandroutes.com/

8
diena
MONTEGO BAY – VILNIUS 
Skrydis iš Montego Bay oro uosto  į Vilnių su (+1 d.) 
Nuo2241
2021 05 11 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Apie Jamaiką

Jamaika, tai sala Karibų jūros regione, kuri visų pirma garsėja, kaip žymiausiojo pasaulyje regio atlikėjo Bob Marley gimtinė. Atvykus į šalį, iškart jaučiama, kokia svarbi jamaikiečiams yra muzika. Ji tvyro ore visą laiką, girdima ne tik regio muzika, bet taip pat ir mento, ska, rocksteady bei kiti muzikos ritmai. Ne veltui Jamaika vadinama garsiausia (tikrąją to žodžio prasme) šalimi pasaulyje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vestuvės Jamaikoje

Živilė
2017 12 04
10.0
Įspūdžiai iš kelionės patys gražiausi! Abu esame labai patenkinti ir visi mūsų lūkesčiai yra pateisinti! Kelionę derinom su Migle. Ji puikiai atliko savo darbą - tiksli, lanksti ir atsakinga. Buvo malonu ir lengva bendrauti, skrydžiai puikiai parinkti, Linkėjimai jai! Aplankyti Jamaiką buvo mūsų abiejų svajonė, kuri Jūsų pagalba tapo nepriekaištinga realybe! Buvome apsistoję dviejuose viešbučiuose Sandals inn 3* ir Sandals Royal Caribbean 5*. Pirmasis viešbutis yra gan paprastas, bet visi reikalingi privalumai kambaryje buvo, kartu su erdviu balkonu! Asmeniškai mums pilnai užteko, tačiau išrankesniems klientams galbūt truktų prabangos. Minusas tas, jog šis viešbutis turi tik mažą neprivatų paplūdimį, kuriame visada būna vietiniai linkę kalbinti ir stebėti, taigi ramiai nepasibūsi. Tačiau Sandals viešbučių tinklas suteikia nuostabią galimybę "Stay in 1, play in 3"! Taigi apsistojus viename viešbutyje galima važiuoti į kitus du ir naudotis visais retoranais, barais ir paplūdimiais. Praktiškai visi turistai po pusryčių iš mūsų pirmojo viešbučio Sandals inn sėsdavo į nemokamą autobusą, kuris važiuoja kas valandą visų trijų viešbučių maršrutu. Taigi jei pririotetas yra mažesnės išlaidos galima drąsiai apsistoti pigiausiame Sandals inn viešbutyje ir tuo pačiu mėgautis kitais dviem! Mes patys pasinaudojom šia galimybe ir aplankėme Sandals Montego Bay! Viešbutis didelis prabangus, paplūdimys ilgas ir privatus, daug veiksmo, veiklos ir maistas nuostabus! Kalbant apie maistą ir aptarnavimą visuose viešbučiuose jis buvo tobulas! Maisto pasirinkimas begalinis ir pats maistas kokybiškas ir prabangus! Net nespėjome pavakarieniauti visuose restoranuose! Barų veikla taip pat superinė, kokteiliai labai gaivinantys ir skanūs! Grįžtant prie aptarnavimo jis - aukščiausios klasės ir labai malonus! Jamaikiečiai yra tokie charizmatiški, šilti, linksmi! Visada jautėmės lyg didelėje draugų kompanijoje! Mano vyro plaukai afro stiliaus tai visi vietiniai vadino ji broliu, buvom vip svečiai heh. Antrasis viešbutis Sandals Royal Caribbean nenuginčijamai yra pats prabangiausias ir žadą atimantis!!! Ten būnant net nereikia keliauti į kitus viešbučius. Kurortas didelis ir pilnas gražių, kvapą gniaužiančių vietų! Supynės bei hamakai vandenyje, atrodo, jog sapnuoji! Ten turėjome savo vestuvių ceremoniją, kuri taip pat buvo puikiai suplanuota ir įspūdžiai liko neišdildomi! Ačiū Jums už nepamirštamą kelionę ♡
Simona ir Ignas
2016 05 16
10.0
Buvo taip nerealu, kad nei nežinome nuo ko pradėti :) Visų pirma tai dideliausias AČIŪ Kelionių Akademijai už nuoširdžius patarimus ir pagalbą 24 h per parą, net ir ekstrinėmis situacijomis - pvz pamiršus pasą :). Labai dėkojame Miglei, kuri visus metus padėjo ruoštis didžiajai šventei ir atostogoms. Sandals paliko neišdildomą įspūdį aptarnavimo kokybe! Esame sužavėti! Mūsų vedybų konsultantė Marina irgi nuostabus žmogus! Moteris savo darbą puikiai išmano, atsak ne tik aiškiai į visus klausimus, bet ir pasiūlo optimalius pasirinkimo variantus. Viešbutyje buvo taip fainiai, kad net nesinorėjo jokių ekskursijų :) Tiesa buvome išplaukę paplaukioti katamaranu ir išbandėme paviršinį nardymą. Jūros gelmes prisimename ir dabar sapnuose :). Jau laukiame kitos galimybės išvažiuoti pailsėti į Jamaicą! Į Sandals :) Dar kartą labai labai ačiū Kalionių Akademijai!
Robertas Rakštelis
2013 09 18
10.0
Sveiki, jau gryžome. Norime padėkoti Jums – kelionė ir atostogos, be keleto nemalonumu, praėjo sklandžiai. Gryžome pailsėję, pilni gražių prisiminimų ir teigiamų emocijų. Įspūdžiai tikrai patys geriausi. Įdomi šalis, nuostabi gamta. Skrydžiai praėjo sklandžiai. Laukimas Frankfurte (skrendant į Jamaiką) neprailgo. Laiko tarpai tarp skydžių buvo geri – nereikėjo niekur bėgti ir skubėti. Gal lėktuve norėtusi daugiau vietos, nes 10 val. atsėdėti buvo sunkoka. Viešbutis puikus. Personalas labai paslaugus ir draugiškas. Visi sveikinasi, pasiklausia kaip sekasi. Su kai kuriais padavėjais net susidraugavome. Viešbutyje kelis kartus per savaite rengiami „vakarėliai“ – pramogos ir maistas pliaže arba viešbučio terasoje prie baseino. Oras lepino. Lietus lijo pora pavakarių, bet jis tikrai nesutrukdė poilsio. Į ekskursijas nevykome. Norėjome „tingaus“ poilsio papludimyje. Bet pačiame viešbutyje galima pasirinkti ekskursijų kiekvienam pagal pomėgius – nuo nardymo jūroje iki jodinėjimo žirgais ar safario. Vestuvių ceremonija irgi sklandi ir gerai suplanuota. Viešbutyje, nuvykus, sekančią dieną turėjome susitikimą su planuotoja, kuri išklausė ir patarė. Patarimai..... WiFi (internetas) viešbutyje mokamas. Apie 40$ savaitei. Patartina turėti vakarinių drabužių. Kai kurie restoranai reikalauja pasipuošti. Viešbutį rekomenduojame. Vieną vakarą vyko viešbučio/paslaugų pristatymas. Kaip pasakė viešbučio vadovas, Jamaikoje nėra jokių problemų. O jei jų turite – kreipkitės. Dar karta tariame AČIŪ už nuostabią kelionę!

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius – Montego Bay – Vilnius (su persėdimais);
 • pasitikimas ir pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • poilsis pasirinktame viešbutyje, pasirinkto tipo kambaryje su maitinimu ultra viskas įskaičiuota;
 • vandens ir sausumos sporto pramogos: paviršinis nardymas, burlenčių sportas, buriavimas, vandens slidės ir kt.;
 • arbatpinigiai;
 • vestuvių ceremonija su standartiniu vestuvių paketu:
  • vestuvių konsultanto paslaugos;
  • romantiškai papuošta sutuoktuvių vieta;
  • taikos teisėjas ir liudytojai;
  • gėlių puokštė nuotakai, segė jaunikiui;
  • vestuvinė nuotrauka (fotografuojama ne ceremonijos metu);
  • šampanas ir užkandžiai;
  • vestuvinis tortas;
  • sertifikuotas santuokos liudijimas;
  • romantiška vakarienė žvakių šviesoje;
  • Sandals  kurortų vestuvinė dovana;
  • pusryčiai, pateikiami į lovą;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Jamaikos viza, perkama atvykus į oro uostą – 100 USD/asm.;
 • dokumentų siuntimo išlaidos ~ 115 EUR
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • vestuves Jamaikoje rekomenduojama užsisakyti bent prieš 2-3 mėnesius;
 • Sutuoktuvėms reikalingi dokumentai Jamaikoje:
  • valstybinės įstaigos išduotas gimimo liudijimas;
  • galiojantis pasas;
  • dokumentai, kurie patvirtina teisėtą vardo, pavardės pakeitimą ar teisėtą įvaikinimą, jei tokių yra;
  • ankstesnių santuokų atveju:
  • teismo patvirtintas galutinis sprendimas dėl visiško santuokos nutraukimo;
  • valstybinės įstaigos išduotas mirties liudijimas ir susijusios santuokos liudijimas;
  • viešbutyje būtina apsigyventi 48 val. prieš vestuvių ceremoniją.

Apgyvendinimo variantai

SANDALS CARLYLE INN 3* »

Kelionės kaina pasirinkus Seaside Premium kambario tipą nuo 2241 EUR

Paprastas, atitinkantis 3* kategorija, jaukus, švarus, nedidelis viešbutis. Turi mažą sodą, kuriame gali būti rengiama vestuvių ceremonija. Paplūdimys (per kelią) yra siauras ir viešas.  Įsikūręs netoli Montego Bay miesto (~30min.). Viešbutis siūlo nemokamus pervežimus į Royal Caribbean ir Sandals Montegobay viešbučius. Šiuose viešbučiuose galite praleisti dieną ir grįžti nakvoti.

 

 

SANDALS MONTEGO BAY 4* »

Kelionės kaina pasirinkus Deluxe Seaside kambario tipą  nuo 2611 EUR

Viešbutis turi platų balto smėlio paplūdimį. Šalia oro uosto, todėl girdisi skrendantys lėktuvai. Šiame viešbutyje galima tuoktis ne tik paplūdimyje ar sode, bet ir koplyčioje. Todėl norintiems gali būti suorganizuojamos katalikiškos vestuvės viešbučio teritorijoje. Viešbutis tinkantis tiems kas nori puikaus paplūdimio ir tuo pačiu susipažinti su turistų sostine - Montego bay.

 

SANDALS NEGRIL BEACH RESORT & SPA 4+* »

Kelionės kaina pasirinkus Tropical deluxe  kambario tipą nuo 2796 EUR

Paprastas, atitinkantis 3* kategorija, jaukus, švarus, nedidelis viešbutis. Turi mažą sodą, kuriame gali būti rengiama vestuvių ceremonija. Paplūdimys (per kelią) yra siauras ir viešas.  Įsikūręs netoli Montego Bay miesto (~30min.). Viešbutis siūlo nemokamus pervežimus į Royal Caribbean ir Sandals Montegobay viešbučius. Šiuose viešbučiuose galite praleisti dieną ir grįžti nakvoti.

SANDALS ROYAL CARIBBEAN RESORT AND PRIVATE ISLAND 5* »

Kelionės kaina pasirinkus Royal deluxe  kambario tipą  nuo 2650 EUR

Viešbutis įsikūręs 10 minučių iki tarptautinio Montego bay oro uosto. Išsiskiria labai svetingu priėmimu ir nepriekaištingu aptarnavimu. Viešbutis turi savo salą, kurioje galima rengti vestuves, pobuvius ar tiesiog dalyvauti vakarėliuose. Čia rasite daugybė įvairiausių restoranų, vandens pramogų ir daugybė romantikos.

SANDALS ROYAL PLANTATION 5* »

Kelionės kaina pasirinkus Royal Orchid Oceanfront  Butler Suite  kambario tipą nuo 2929 EU

Viešbutis tinkantis VIP, išrankiems ir mėgstantiems privatumą klientams. Ramus, jaukus ir dvelkiantis savo dvasia. Visi restoranai a la carte tipo. Viešbutis turi gražų sodą, aukšto lygio SPA. Visi kambariai turi butler service (asmeninis patarnautojas).

SANDALS WHITEHOUSE EUROPEAN VILLAGE & SPA 5* »

Kelionės kaina pasirinkus Luxury Beachfront  kambario tipą nuo 2627 EUR

Prabangus viešbutis, įsikūręs White house kurorte. Tinkantis poilsiautojams, kurie nori ramybės, privatumo ir aukštos kokybės paslaugų. Viešbutis turi savo cabaret klubą, kuriame kiekvieną vakarą vyksta įvairūs pasirodymai. Didelė įvairovė sporto pramogų.

Kelionės užsakymas

Nuo
2241

visiems: 2241 skrydis įskaičiuotas
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Jamaikos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Poilsinė kelionė į Maldyvus
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubajus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Dubajus + poilsis Fudžeiroje
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: gražiausi Tailando kurortai
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.