Kelionės į Jamaiką

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Jamaiką

Jamaika – sala, kurios muzikos ritmų grožis eina lygia greta su vaizdingomis gamtos vietomis. Kelionės į Jamaiką metu ne tik pasimėgausite poilsiu šios Karibų salos kurortuose, bet ir susipažinsite su turtinga šalies istorija. Trečioji pagal dydį Karibų regiono sala, išgyvenusi dramatišką kolonializmo periodą, šiandien garsėja nuostabiais kalnais, kriokliais, lagūnomis ir spalvinga tropine augalija. Kelionės į Jamaiką metu išvysite ne vieną egzotišką gyvūnų rūšį, pasigrožėsite povandeninio pasaulio lobiais, susipažinsite su skirtingomis vietinių gyventojų kultūromis ir, be abejo, autentiška vietos muzikos istorija. Poilsis Jamaikoje pažadina nuotykių dvasią ir įkvepia tolimesnėms kelionėms.

Atostogos Jamaikoje rekomenduojamos sausio–balandžio mėnesių periodu, kuomet mažiausiai lietaus ir daugiausiai saulėtų, tačiau nevarginančių per dideliu karščiu, dienų. Į pietinę salos dalį galima vykti jau ir gruodžio mėnesį.

Kelionės į Jamaiką metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Montego Bėjus – antrasis pagal dydį Jamaikos miestas, senoviniais vasarnamiais garsėjantis kurortas, kuriame tiesiog verda naktinis gyvenimas. Montego Bėjaus krantuose įsikūręs didelis kruizinių laivų terminalas, čia gausu gerų restoranų, barų, parduotuvių, o miesto centre galima pajusti išmušančią iš vėžių tikrosios Jamaikos atmosferą.
  • Port Rojalas – istorinė ispanų įkurta gyvenvietė, kurioje viešpatavo piratai. Kadaise labiausiai klestintis Karibų regiono miestas, šiandien tėra nedidelis žvejų kaimelis, tačiau iki šiol žavintis dramatiška savo istorija. 17 a. pab., kilus žemės drebėjimui, dalis miesto paniro po vandeniu. Paradoksalu, tačiau būtent jūros dugne geriausiai išsilaikė autentiški buvusio turtingo miesto pastatai.
  • Negrilis – puikiai tinkamas nardymui kurortas, išsiskiriantis ryškiaspalviais rifais ir įlankomis. Pusę Negrilio pakrančių sudaro balto smėlio paplūdimiai, o likusią dalį – vaizdingos uolos. Šio kurorto pakrantės negilios, o kuo toliau nuo gyvenviečių – tuo baltesnis smėlis. Negrilyje driekiasi viena ilgiausių Jamaikos upių, veikia puikus rankdarbių ir suvenyrų turgus, o saulėlydžiai savo grožiu čia lenkia daugelį kitų gamtos kampelių.

Poilsinės kelionės į Jamaiką metu kviečiame apsilankyti garsiajame Montego Bėjuje, istorinėje piratų gyvenvietėje – Port Rojale, ramybės kupiname Negrilio kurorte, bei kitose neužmirštamose šios nuostabios salos vietose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Jamaiką pasiūlymus.

UP