Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros 8d.

Kelionės akcentai

 • Lido di Jesolo – šiaurės Italijos kurortas prie Adrijos jūros, viliojantis auksinio smėlio paplūdimiais, palmių alėjomis ir švelniu jūriniu klimatu.
 • Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens...
 • Verona  - meilės sostinė, Romeo ir Džiulietos miestas.
 • Gardos ežero magija – romantiškas plaukimas į Borgese – Cavazza šeimos salą.
 • Akvilėja  - antrąja Roma vadinamas miestas, menantis Romos imperijos didybę.
 • 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Lido di Jesolo kurorte prie Adrijos jūros Italijoje!
Nuo539
2022 05 21 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (Slovakiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykimas į *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Kelionė per Austriją, Italiją. Atvykimas į šiaurės Italijos kurortą Lido di Jesolo, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Čia jūsų laukia nuostabūs smėlio paplūdimiai, palmių alėjos, švelnus jūrinis klimatas bei pažintis su Šiaurės Italija ekskursijų metu. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai ir įvažiavimo mokestis neįskaičiuoti į kainą). Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius.

Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka į Paduvą ir Veroną. Atvykimas į Paduvą, kuriame anot italų „pieva - be žolės, šventasis - be vardo, o kavinės – be durų“: apie 80 garbingų miesto žmonių, tame tarpe ir Stepono Batoro bei Jono III Sobieskio skulptūromis apstatyta Prato della Vale aikštė, Šv. Justinos bazilika, kurioje yra palaidotas evangelistas Šv. Lukas, Šv. Antano bazilika – didinga šventovė ir vienuolynas, garsėjantis įspūdingais bizantiškais kupolais. Donatelo sukurtas Didysis altorius su Šv. Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčios. Vienas seniausių Europoje – Paduvos universitetas, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus, Vaistažolių aikštė su *Radžionės rūmais. Ekskursijos pabaigoje pasimėgausite paslaptingos receptūros kava kavinėje „be durų“ - Pedrocchi, kuri pati labiau primena rūmus. Išvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu, impozantiškus Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvas laikas, kurio metu galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių „Pasticini“ bei karališką pavadinimą turinčios picos – Margaritos. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka prie Gardos ežero. Kelionė prie Gardos ežero – didžiausio Italijos ežero ir nuostabaus gamtos kampelio, kurio miesteliai žavi viduramžių namais, siauromis gatvelėmis, skverais, nuostabiausiomis ežero bei kalnų panoramomis. Tai tikras atradimas kelionių gurmanams, vertinantiems kalnų didybę, neužterštą orą, dangiškos spalvos vandenį, pasakiškai gražias panoramas. Atvykimas į žavų viduramžišką Sirmionės miestelį, pasak Katulo „ežero perlą, salų ir pusiasalių karalienę", įsikūrusį viename iš Gardos ežero pusiasalių. Pažintis su miesteliu: XIII a. Skaligierių pilis, romėnų epochos vilos - Katulo grotos - liekanos. Laisvu laiku, esant galimybei, galėsite pasimaudyti nuo Romos imperijos laikų vertinamame ežero vandenyje, kuris ir šiandien yra naudojamas SPA procedūroms, paskanauti ledų seniausioje ledainėje prie ežero. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6
diena

Pusryčiai. Laisva diena poilsiui prie Adrijos jūros. Mėgausitės skaidria, žydra jūra, smėlėtu paplūdimiu. Mažose, jaukiose kavinėse ir užeigėlėse ragausite jūros gėrybes, makaronus, picas, itališkus vynus... Pageidaujantys galės su savo atžalomis pašėlti Lido di Jesolo vandens nuotykių parke *Aqualandia. Esant Italijoje jį būtina aplankyti! Čia galima išbandyti jėgas ant alpinizmo sienelės, adrenalino fanai gali šokti su guma iš 60 metrų aukščio, o svarbiausia - atviras nusileidimo kalniukas, kuriuo leidžiamasi 120 km/h greičiu! O koks piratų šou! vykstantis tiesiog ant šaligatvio pastatytame didžiuliame laive. Laivo viduje baseinas (tiesa, žiūrovams nematomas), į kurį nuo stiebo šokinėja aktoriai - kaskadininkai, darydami įvairiausius triukus. Kaskadininkai, esant pageidavimams, pasiima vaiką ant rankų ir kartu su juo daro salto į baseiną. Dar ilgai, atostogoms pasibaigus, vaikai pasakos įspūdžius iš šio nuotykių parko... Grįžimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7
diena

Pusryčiai. Ryte išvykimas iš pajūrio kurorto. Kelionė į vieną iš Veneto regiono miestelių *Trevizą, kurio istorinis centras išvagotas kanalais primins Veneciją... Apžiūrite Sinjorijos aikštę ir ją supančius didikų rūmus, gotikinę Šv. Mykolo bažnyčią, Katedrą. Laisvas laikas senamiestyje, kurio metu siūlome aplankyti vieną iš jaukių kavinių, kurioje galėsite paragauti garsiojo itališkojo tiramisu *deserto. Išvykimas iš Trevizo. Kelionė į Friulio regiono sostinę Udinę, pasižyminčia įvairia ir stebinančia architektūra. Centrinė miesto aikštė, kurioje stovi gotikos stiliaus Rotušė, Šv. Jono koplyčia, laikrodžio bokštas. Aikštėje galima apžiūrėti dvi XVIII a. statulas ir koloną su Šv. Morkaus liūtais. Seniausia miesto bažnyčia – šv. Mergelės Marijos katedra. Greta aikštės, pakilus į 26 m aukščio kalvą, nuo pilies sienų atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Išvykimas iš Udinės. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį Čekijoje (Slovakijoje). Nakvynė viešbutyje.

8
diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.


Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4200 km.
Nuo539
2022 05 21 ir daugiau datų

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros 8d.

Svetlana
2018-07-30
10
Kelionė labai patiko. Grįžome pilni įspūdžių. Buvome eskursijose link Adrijos jūros. Viesbučiai geri, maitinimas puikus. Kelionės vadovo Vytauto darbu likome labai patenkinti. Dėkojame organizatoriams.
Irina
2016-08-14
9
Ką tik grįžome iš kelionės, jos įspūdžiais dar ir gyvename. Puiki buvo kelionė visais atžvilgiais. Kokybės ir kainos santykis labai geras. Lydėjo puiki ir profesionali gidė Rūta. Viešbutis kurorte buvo tvarkingas, Ekskursijos buvo suplanuotos iki smulkmenų, Kaina i Venecija -38,0€ Maistas viešbutyje(turiu omeny vakarienę) buvo geras, kiekvieną dieną vis skirtingas antras patiekalass. Noriu padėkoti organizatoriams už tokią turiningą ir gerą kelionę,

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2022-04-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova 422.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 422.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 422.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 379.80EUR
Vienvietis kambarys 526.50EUR
Apgyvendinimas
2022-04-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova 467.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 467.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 467.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 404.10EUR
Vienvietis kambarys 553.50EUR
Apgyvendinimas
2022-04-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova 431.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 431.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 431.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 387.90EUR
Vienvietis kambarys 538.20EUR
Apgyvendinimas
2022-05-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova 449.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 449.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 449.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 404.10EUR
Vienvietis kambarys 553.50EUR
Apgyvendinimas
2022-05-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova 449.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 449.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 449.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 404.10EUR
Vienvietis kambarys 553.50EUR
Apgyvendinimas
2022-06-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova 449.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 449.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 449.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 404.10EUR
Vienvietis kambarys 553.50EUR
Apgyvendinimas
2022-06-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova 467.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 467.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 467.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 420.30EUR
Vienvietis kambarys 571.50EUR
Apgyvendinimas
2022-06-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova 476.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 476.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 476.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 428.40EUR
Vienvietis kambarys 580.50EUR
Apgyvendinimas
2022-06-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova 494.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 494.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 494.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 444.60EUR
Vienvietis kambarys 598.50EUR
Apgyvendinimas
2022-07-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova 494.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 494.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 494.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 444.60EUR
Vienvietis kambarys 598.50EUR
Apgyvendinimas
2022-07-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova 512.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 512.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 512.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 460.80EUR
Vienvietis kambarys 616.50EUR
Apgyvendinimas
2022-07-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova 512.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 512.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 512.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 460.80EUR
Vienvietis kambarys 616.50EUR
Apgyvendinimas
2022-07-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova 530.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 530.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 530.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 477.00EUR
Vienvietis kambarys 634.50EUR
Apgyvendinimas
2022-07-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova 539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 485.10EUR
Vienvietis kambarys 643.50EUR
Apgyvendinimas
2022-08-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova 548.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 548.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 548.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 493.20EUR
Vienvietis kambarys 652.50EUR
Apgyvendinimas
2022-08-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova 548.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 548.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 548.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 493.20EUR
Vienvietis kambarys 652.50EUR
Apgyvendinimas
2022-08-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova 548.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 548.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 548.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 493.20EUR
Vienvietis kambarys 652.50EUR
Apgyvendinimas
2022-08-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova 539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 485.10EUR
Vienvietis kambarys 643.50EUR
Apgyvendinimas
2022-09-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova 476.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 476.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 476.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 429.30EUR
Vienvietis kambarys 580.50EUR
Apgyvendinimas
2022-09-10
Dvivietis kambarys su dvigule lova 467.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 467.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 467.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 420.30EUR
Vienvietis kambarys 571.50EUR
Apgyvendinimas
2022-09-17
Dvivietis kambarys su dvigule lova 467.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 467.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 467.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 420.30EUR
Vienvietis kambarys 571.50EUR
Apgyvendinimas
2022-09-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova 467.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 467.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 467.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 420.30EUR
Vienvietis kambarys 571.50EUR
Apgyvendinimas
2022-10-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova 449.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 449.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 449.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 404.10EUR
Vienvietis kambarys 553.50EUR
Apgyvendinimas
2022-10-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova 431.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 431.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 431.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 387.90EUR
Vienvietis kambarys 538.20EUR
Apgyvendinimas
2022-10-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova 431.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 431.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 431.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 387.90EUR
Vienvietis kambarys 538.20EUR
Apgyvendinimas
2022-10-29
Dvivietis kambarys su dvigule lova 431.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 431.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 431.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 387.90EUR
Vienvietis kambarys 538.20EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (5 iš jų Lido di Jesolo kurorte),
 • 5 vakarienės Italijoje,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, plaukimas į Veneciją ir Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, kurorto mokestis – 7 EUR asmeniui.
 • AKCIJA! Pirkdami dvi išvykas sutaupysite 10 EUR. Dviejų išvykų kaina – 90 EUR 100 EUR. Kaina galioja tik perkant iš anksto kelionių agentūroje.
 • Dienos išvyka į Paduvą ir Veroną – 50 EUR
 • Dienos išvyka prie Gardos ežero – 50 EUR
 • **Mokamos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 116 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 130 Eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.

Pastabos

 • AKCIJA! Pirkdami dvi išvykas sutaupysite 6 Eur. dviejų išvykų kaina – 90 EUR 96 EUR.
 • **Mokamos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
 • Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.
 • Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir(ar) mūvintys šortus.
 • SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiami pusryčių paketai/ šalta vakarienė. 

Kelionės užsakymas

Nuo
539

visiems: 539
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Italija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Venecijoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.