Pažintis su Portugalija

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Portugalija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Pažintis su Portugalija

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Lankysite vieną dailiausių Europos sostinių - Lisaboną
  • Žavingajame Porto mieste degustuosite vietinio vyno
  • Keliausite į Fatimą - pasaulio piligrimų centrą

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS-LISABONA

  Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  LISABONA (pusryčiai)

  Pusryčiai. Laisva diena. Už papildomą mokestį siulome aplankyti: Sintrą, Peno dvarą,  Cabo da Roca. Sintroje galėsite pamatyti senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

  Taip pat, galėsite aplankyti Quinta da Regaleira vietovę: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Pietūs vietiniame restorane. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 • 3 diena

  LISABONA- PORTO (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Atvykus ­ pietūs vietiniame restorane. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje. Laisvu laiku galima pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktas į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

 • 4 diena

  PORTO (pusryčiai)

  Laisvas laikas Porto. Galimybė užsakyti ekskursiją į Bragą bei Guimaraes už papildomą mokestį (70 eur/asmeniui su pietūmis): Išvyksite į Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertė imperijos provincijos Galicijos sostinę. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventu paveikslu ir rožiniu galybe.

  Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptu taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje. Taipogi lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame Guimaraes miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Nakvynė Porto.

 • 5 diena

  PORTO - KOIMBRA  - FATIMA - LISABONA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139­-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant – ganėtinai ramus; tačiau geriausia čia atvykti gegužį, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus. Aplankysite įdomų pavadinimą ­“Taupyklė su monetomis“­ turinčius urvus, išvysite natūralų grožį, sukurtą gamtos (įėjimo mokestis 6 eur).

  Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981­ųjų ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Grįžimas į Lisaboną, apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.

 • 6 diena

  LISABONA (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų lauks rytinė eskursija po Lisaboną: aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. 

  Vėliau keliausite į Mafrą (už papildomą mokestį - su pietumis 65 EUR) – vietą, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro (7 km nuo Eriseiros. 15 min) – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perduoda portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Čia galima paragauti nuostabaus skonio vietinės duonos su vytinta dešra.  Po ekskursijos – laisvas laikas ir nakvynė.

 • 7 diena

  LISABONA - EVORA - LISABONA (pusryčiai)

  Pusryčiai. Laisva diena. Galimybė užsakyti dienos ekskursiją į Evorą už papildomą mokestį (70 eur/asmeniui): Keliausite į ramybe alsuojančią Evorą – vieną žaviausių miestų Portugalijoje. Valdžia, padedama UNESCO, išsaugojo ir restauravo neįkainojamas istorines Evoros vertybes. Verta atkreipti dėmesį į unikalų senamiesčio gatvių suplanavimą – tai maurų viešpatavimo palikimas. Taipogi, Evoroje randasi koplyčia, kurios vidinės sienos nudengtos žmonių kaulais. Arkos „dekoruotos“ kaukolėmis.

  Istorija byloja, kad pradėję bažnyčios statybas, žmonės pamatė, kad čia kadaise buvo kapinės. Kadangi kapai jau buvo išjudinti, nenorėdami užrūstinti senolių kaulų juos panaudojo vidaus dekoracijoms.

  Grįžimas į Lisaboną per Balandžio 25­os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m. aukščio Kristaus statulą, primenančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 • 8 diena

  LISABONA - VILNIUS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Penkt, Bal 10Penkt, Bal 17 10+
Penkt, Bal 17Penkt, Bal 24 10+
Penkt, Bal 24Penkt, Geg 1 10+
2020 gegužė
Penkt, Geg 1Penkt, Geg 8 10+
Penkt, Geg 8Penkt, Geg 15 10+
Penkt, Geg 15Penkt, Geg 22 10+
Penkt, Geg 22Penkt, Geg 29 10+
Penkt, Geg 29Penkt, Birž 5 10+
2020 birželis
Penkt, Birž 5Penkt, Birž 12 10+
Penkt, Birž 12Penkt, Birž 19 10+
Penkt, Birž 19Penkt, Birž 26 10+
Penkt, Birž 26Penkt, Liep 3 10+
2020 liepa
Penkt, Liep 3Penkt, Liep 10 10+
Penkt, Liep 10Penkt, Liep 17 10+
Penkt, Liep 17Penkt, Liep 24 10+
Penkt, Liep 24Penkt, Liep 31 10+
Penkt, Liep 31Penkt, Rūgp 7 10+
2020 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 7Penkt, Rūgp 14 10+
Penkt, Rūgp 14Penkt, Rūgp 21 10+
Penkt, Rūgp 21Penkt, Rūgp 28 10+
Penkt, Rūgp 28Penkt, Rugs 4 10+
2020 rugsėjis
Penkt, Rugs 4Penkt, Rugs 11 10+
Penkt, Rugs 11Penkt, Rugs 18 10+
Penkt, Rugs 18Penkt, Rugs 25 10+
Penkt, Rugs 25Penkt, Spal 2 10+
2020 spalis
Penkt, Spal 2Penkt, Spal 9 10+
Penkt, Spal 9Penkt, Spal 16 10+
Penkt, Spal 16Penkt, Spal 23 10+
Penkt, Spal 23Penkt, Spal 30 10+
Penkt, Spal 30Penkt, Lapkr 6 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
620 EUR
 

+ skrydis apie 319 EUR
su skrydžiu nuo 939 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ LENTELĖ

Viešbučių kategorija Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:

Kaina vaikui iki 12 metų (gyvenant kambaryje su 2 suaugusiais):

3*  620 eur + skrydis 435 eur +
skrydis
4*  720 eur + skrydis 495 eur +
skrydis

3* - Lisabonoje VIP Berna 3*,  Porto Star Inn Porto 3*,  Rivjeroje Sana Estoril 3*,  Sao Mamede 2*  arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.
4* - Lisabonoje Altis Park 4*,  Porto Black Tulip 4*,  Rivjeroje Costa Caparica 4*,  Praia Mar 4*  arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • visi pervežimai pagal programą (pasitikimas pagal skrydžius nuo 8 val. iki 23 val.; pervežimas atgaliniam skrydžiui vykdomas tris kartus per dieną – 8, 11 ir 17 val.);
  • maitinimas – 7 pusryčiai, 2 pietūs
  • ekskursinė programa
  • rusakalbio gido paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu;
  • įėjimo bilietai į turistinius objektus (~20 eur);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimai galimi ir kitomis savaitės dienomis, objektų tvarka gali keistis.
  • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
  • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų,
  • Daugiau informacijos teiraukitės tel. 86 71 43122 (Irina).
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje. 

Šią kelionę galima papildyti:

  • Poilsis Lisabonos pakrantėje, Algarvėje, Madeiroje ar Azorų salose
UP
Išskleisti kelionių paiešką