Pažintis su Italija

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Roma – Italijos sostinė paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam, dažnai girdime šį miestą vadinant „amžinuoju miestu“ arba „muzieju po atviru dangumi“.
 • Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens...
 • Pompėja: svarbus senovės Italijos miestas, 79m. sugriautas išsiveržusio Vezuvijaus ugnikalnio ir tik 18a. atrastas po storu pelenų sluoksniu. Šiandien Jus galite pasivaikščioti antikiniame mieste, kuriame pamatysite kaip gyveno senovės romėnai.
 • Florencija:Tai nuostabaus grožio miestas, kur bepasisuktumėt išvysite senovinius pastatus, gerai žinomus meno kūrinius. Senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą.
 • Vatikanas - galėsite aplankyti ir pasigrožėti pasaulyje gerai žinomais muziejais, didingomis meno kolekcijomis. 
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Puiki galimybė per 7 dienas aplankyti populiariausius Italijos miestus: Veneciją su Florenciją, Neapoliu ir pasivaikščioti po Pompėją. Italija - tai meno, kultūros, mados bei gastronomijos sostinė. Sakoma, kad viename kvadratiniame Italijos teritorijos kilometre yra daugiau meno šedevrų negu bet kokiame kitos šalies tokiame pačiame plote. Be to tai ir viena. apgyvendintų Europos šalių Ši šalis turi ir daugiausia pasaulyje UNESCO saugomų paveldo objektų.

 

SKRYDŽIAI VYKDOMI SU RYANAIR ARBA WIZZAIR AVIA LINIJOMIS" *lėktuvo bilietų kaina tikslinama kiekvieną kartą norint užsakyti kelionę

 

1
diena
VILNIUS - ROMA
Sveiki atvykę į Romą, Italijos sostinę! Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija. Atvykus jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
ROMA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Romą. Vaikščiodami be galo senovinėmis Romos gatvėmis ir aikštėmis nepavargstame grožėtis pastatais, šventyklomis ir kitais neįkainojamais lobiais, sukurtais Romos imperijos valia ir galia. O į klasikinį klausimą, ką pamatyti Romoje, yra tik vienas teisingas atsakymas: „Viskas“. Bet, deja, tam tiesiog neužtenka laiko, tad tenka skausmingai atsirinkti patį svarbiausią, įdomiausią ir vertą dėmesio. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite: Piazza Navona, Panteon, Piazza Venezia, Koliziejų, Romos forumus. Vakare laisvas laikas. Norintys galės pailsėti viešbutyje arba turėsite galimybę užsisakyti papildomą ekskursiją po naktinę Romą. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
ROMA – POMPĖJA – NEAPOLIS – ROMA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Arba už papildomą mokestį galite keliauti į dienos išvyką po Neapolio ir Pompėjos miestus. Didysis miestas Pompėja paliks nepamirštamą įspūdį ir nukels jus į senovės Romos laikus. Čia susipažinsite su turtinga senove ir puikiais pompiečių kūriniais, kurie buvo populiarūs pirmaisiais amžiais iki Kristaus. Neapolis – ne tik picos „Margarita“ tėvynė, bet tikras gurmanų rojus, kur galima pasigardžiuoti šviežiomis jūros gėrybėmis, o po įsiamžinti Vezuvijaus ugnikalnio fone. Grįžimas į Romą ir nakvynė viešbutyje.

4
diena
ROMA - PIZA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po Vatikano muziejus su rusiškai  kalbančiu gidu. Šventojo Pauliaus katedra. Pervažiavimas į Toskanos regioną. Pageidaujant galima  pasirinkti papildoma  ekskursiją į istorinį Pizos miestą. Apgyvendinimas viešbutyje netoli Montecatini – Terme. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
ROMA – FLORENCIJA (Siena -  San Džiminjanas)  (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Montecatini Terme arba papildoma ekskursija į Sienos ir San Džiminjano, gražus, ilgą istoriją turintis miestus. Daugelis mano, kad Siena yra kerinti Toskanos vieta: čia pirmą kartą Italijoje buvo sukurta miesto pėsčiųjų zona. Istorinį miesto centrą, pastatytą ant trijų Terzi kalvų, patuogų „atrasti“ pėsčiomis: už kiekvieno kampo laukia maloni staigmena.

San Džiminjanas – viduramžių dvasią išlaikęs miestelis Toskanos regione. Šiame miestelyje iki šiol nėra pastatyta jokio modernaus pastato. Dėl išlaikytos viduramžių architektūros San Džiminjanas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą.
Pakeliui iš Sienos į San Džiminjano apsilankymas Toskanos ūkyje su galimybe paragauti ir įsigyti tipiškų regioninių produktų ir papietauti. San Džiminjanas miestas, pastatytas ant kalvos (aukštis - 334 m), iškilusios virš Elsos upės slėnio. Iš 72-jų XI–XIII amžių bokštų, simbolizavusių čia gyvenusių didikų šeimų galią ir turtus, išliko tik 15. Tačiau net ir jie tarsi magnetas traukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Grįžimas į Montecatini Terme. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
FLORENCIJA –  BOLONIJA (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Italijos perlu vadinamą Florenciją. Neįmanoma neįsimylėti šio Renesanso lopšio. Nuo seno dariusi įtaką Europos menininkams ir kultūros veikėjams ji iki šiol išlaikė meno   įkvėpėjos vardą. Pasivaikščiosite po žymiąją Sinjorijos aikštę, gotikinę Santa Marijos del Fiorė katedrą ir Santa Croce baziliką, kurioje ilsisi šio miesto įžymybių palaikai. Laisvas laikas, o norintys galės užsisakyti papildomą ekskursiją į Uficių galeriją*. Tai vienas seniausių ir garsiausių pasaulio meno muziejų, kuriame galima grožėtis žymiausiais paveikslais pasaulyje.

Po pietų išvyksite į Boloniją, esančią viename mažiausių Italijos regionų Emilijoje – Romanijoje. Muzikoje Bolonija vadinama „sena dama“ ir tai visiška teisybė. Tačiau Italijoje Bolonija sugeba išlikti amžinai jauna. Čia 1088 m. įkurtas seniausias Europoje universitetas, todėl šis miestas nuo senų laikų yra svarbus akademinio gyvenimo centras. Tokios aplinkybės nuo pat viduramžių formavo savitą miesto gyvenimą ir užtarnavo jam „išsilavinusios Bolonijos” vardą. Šis miestas – tai atversta knyga, kurios gatvės, bokštai ir arkados mums pasakoja turtingą miesto istoriją. Pasivaikščiosite su gidu po Boloniją, kuri garsėja savo svyrančiais Garisenda ir Asinelli bokštais, kurie yra paminėti net Dantės „Dieviškojoje komedijoje“. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Emilijos-Romanijos regione.

7
diena
VENECIJA (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė į Veneciją – vieną gražiausių pasaulio miestų. Pažintinė ekskursija, kurios metu pamatysite Šv. Morkaus aikštę, baziliką bei varpinę, kuri yra aukščiausias Venecijos pastatas. Taip pat galėsite aplankyti stiklo meistrų dirbtuves, susipažinti su jų darbu ir įsigyti autentiškų Venecijos stiklo dirbinių. Ir, žinoma, nepamirškite gondolų, kurios sukuria ekskliuzyvinį vandens transporto vaizdą! Po ekskursijos jūsų lauks pervežimas į Romos miestą. Nakvynė viešbutyje.
8
diena
ROMA – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo. SVARBU Jei skrydis atgal po 15 val., klientai, norintys apsistoti viešbutyje prieš pervežimą į oro uostą, turi užsisakyti vėlyvą išsiregistravimą. Jei ne, tai, klientai gali sumokėti papildomai vietoje, priklausomai nuo viešbučio užimtumo. Turistams negalima laukti viešbučio fojė, lagaminus galima bus palikti bagažo saugykloje. Nesant rezervacijos ir turistams nesutinkant laikytis aukščiau nurodytos taisyklės, jiems suteikiamas pervežimas į oro uostą ryte.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pažintis su Italija

Vytautas
2023-06-06
9
Kelionės patirtis. Galima rinktis.
BIRUTE
2023-06-06
9
Pati kelionė labai patiko, ypač kelionių vadovė Alisa, tik Eglė-vadybininkė ne, gal nesutapo mūsų biolaukai... Viskas gerai.
Rolandas
2022-11-15
10
Kelionė organizuota puikiai, viskas paaiškinta. Pateikti išsamią informaciją apie Itališkus pusryčius viešbučiuose. Žmonėms alergiškiems glitimui, nėra ką valgyti.
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:
3* - su pusryčiais -590 eur + skrydis nuo 300 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 7 nakvynės (3 nakvynės – Romoje; 2 nakvynės Montekatini-Terme regione ; 1 – Emilijos-Romanijos regione; 1 nakvynė – Romoje) 3* viešbučiuose (ne miestų centre, o priemiesčiuose);
 • Maitinimas: 7 pusryčiai viešbučiuose;
 • Grupiniai pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas (iš Flumicino ir Ciampino oro uostų);
 • Kelionė patogiu autobusu pagal programą;
 • Rusakalbis kelionės vadovas turo metu;
 • Ekskursijos Romoje, Florencijoje, Venecijoje, Vatikane su rusakalbiu gidu (apmokėjimas už bilietus ir papildomas ekskursijas vykdomas vietoje).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis nuo 300 EUR/asm;
 • Galima pasirinkti apgyvendinimą Romos centre – 100 EUR/asm (orientaciniai viešbučiai Porta Maggiore 3* ar Igea 3*);
 • Vakarienės turo metu (HB) – 130 EUR/asm.;
 • Turas po naktinę Romą – 30 EUR (mokama vietoje);
 • Įėjimo bilietai į Vatikano muziejų – 40 EUR (įėjimas be eilės, ausinės, koplyčia ir šventro Petro Bazilika, mokama vietoje);
 • Ekskursija į Sieną ir San Džiminjanas – 65 EUR (mokama vietoje);
 • Ekskursija į Pizą – 45 EUR (mokama vietoje);
 • Ekskursija Neapolis-Pompėja – 70 EUR (mokama vietoje);
 • Įejimo biletas į Pompėją – 16 EUR (mokama vietoje);
 • Ekskursija į Uficių galeriją – 55 EUR (mokama vietoje);
 • Pasiplaukiojimas Gondola Venecijos kanalu 20 EUR Giudecca kanale, 30 EUR didžiajame kanale (privalomas mokestis, mokama vietoje);
 • Ausinės 16 EUR savaitei (privalomas mokestis, mokama vietoje);
 • Vienviečio kambario priemoka 195 EUR;
 • Papildomi mokesčiai viešbučiuose (privalomas mokestis, mokama vietoje):

Romoje 3 *, 4 * 3- 6 eur/asm

Montecatini Terme 3 * - nuo 1,5 eur/asmeniui už dieną

Veneto regione 3 * - nuo 2,4 eur/asmeniui parai

 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Jei skrydis atgal po 15 val., klientai, norintys apsistoti viešbutyje prieš pervežimą į oro uostą, turi užsisakyti vėlyvą išsiregistravimą. Jei tokios rezervacijos nėra, klientai gali sumokėti papildomai vietoje, priklausomai nuo užimtumo.
 • Kai keliauja trečias keliautojas taikoma nuolaida 10 EUR.
 • Apmokėjimas už papildomas ekskursijas vykdomas vietoje.
 • * Tuo atveju, jei programoje nurodyti du ar daugiau tos pačios kategorijos viešbučių, organizatorius pasilieka teisę galutinai pasirinkti viešbutį, kuriame turistas apsistos.
 • * Parodų laikotarpiu galima apsistoti viešbučiuose priemiesčiuose, apylinkėse.
 • *Ekskursijų tvarka dėl techninių priežasčių gali keistis.
 • *Ankstyvo šeštadienio išvykimo atveju pervežimas į Romą vykdomas penktadienį autobusu arba traukiniu, įmonės nuožiūra.
 • * Grupinis pervežimas teikiamas tik programos pradžios ir pabaigos dieną. Užsakant papildomai naktų reikia užsisakyti individualų pervežimą arba turistai į viešbutį atvyksta patys.

Panašios kelionės

Klasikinė Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Italijos ežerų magija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji metai Romoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Savaitgalis Milane
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.