Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Nuo Javos iki Balio salos

Egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Nuo Javos iki Balio salos

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės dviejose pagrindinėse Indonezijos salose - Javoje ir Balyje
  • Lankysite Džogjakartos miestą bei aplink ją esančias užburiančio grožio šventyklasPrambaranBorobudur ar Sukuh
  • Stebėsite saulėtekį nuo Bromo kalvos
  • Pamatysite unikalų Ijen vulkano kraterį
  • Ilsėsitės prie jūros magiškoje Balio saloje

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS - SINGAPŪRAS

  Skrydis iš Vilniaus į Singapūrą (su vienu persėdimu).

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS

  Atvykimas į Singapūrą. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas, tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

  Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre. 

   

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS - DŽOGJAKARTA (pusryčiai)

  Ryte pervežimas į oro uostą ir skrydis į Džogjakartą. Atvykus į Džogjakartą lankysitės nepaprasto grožio induistų šventykloje - Prambanan.  Kompleksą sudaro 8 šventyklos, iš kurių ypač išsiskiria trys, skirtos Trimurti – trijų induistų Dievų vienybei: Kūrėjui Brahmai, Saugotojui Višnu ir Griovėjui Šivai. Svarbiausia – į viršų 47 m. besistiebianti pagrindinė šventykla, kurios centre galima pamatyti 3 metrų aukščio Šivos statulą, o ant sienų – išraižytą Ramajanos istoriją.

  Vakare Jūsų lauks pasivaikščiojimas po žymiąją miesto gatvę Malioboro, kur galėsite nusipirkti suvenyrų, prekybos centre. Galėsite nusifotografuoti ir savo akimis išvysti vietinių gyvenimą bei pabandyti bent vienam vakarui tapti jo dalimi. Šįvakar yra neprivaloma vakarienė su Ramajana Baleto Pasirodymu. Nakvynė viešbutyje Džogjakartoje.

 • 4 diena

  DŽOGJAKARTA (pusryčiai)

  Po pusryčių Jūsų lauks važiavimas rikša, kuris vadinamas becak. Tai  triratė, nedidelio masto, vietos transporto priemonė. Tuomet aplankysite Keratono rūmus, kurie yra puikus pavyzdys tradicinėje javiečių architektūroje ir yra vis dar pagrindinis akcentas, rengiant ritualus, šokius ir ansamblių pasirodymus. 1755 metais tai buvo javiečių kultūros centras. Toliau keliausite į netoliese esantį miestelį Kotagede. Tai - nedidelis istorinis miestelis, esantis Džogjakartos pašonėje, kadaise buvęs Mataram kunigaikštyste. Šiandieną jis žymus amatininkais, gaminančiais originalius sidabro gaminius. Būtent čia galima įsigyti Javos salos vietinių amatininkų darbų. Taip pat aplankysite Batikos Pramonę, kur galėsite pasimokyti kaip yra daroma tradicinė Batika. Tai audinio dekoravimas su vašku ir dažais. Apie valandą kelio nuo Džogjakartos (42 km) stovi didinga budistų šventykla - Borobudur. Tai viena žymiausių pasaulyje budistų šventyklų, kurioje saugoma gausi ir brangi budistų bareljefų kolekcija, esanti aukštai ant kalvos, nuo kurios atsiveria idiliškas vaizdas į žaliuojančius laukus.  Šventykla turi 504 Budos statulas ir daugiau nei 1300 raižytas plokštes, kuriose pavaizduotos scenos iš jo gyvenimo. Aplankysite Candi Mendut šventyklą, kuri įsikūrusi maždaug 3 km nuo Borobuduro šventyklos bei Candi Pawon šventyklą, kuri yra tarp Borobuduro ir Mendut šventyklos. Po ilgos ekskursijų dienos Jūsų laukia nakvynė viešbutyje Džogjakartoje, Jayakarta 4* viešbutyje.

 • 5 diena

  SOLO - KEDIRI (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite apie 1,5 val. iki Solo miesto. 1745 m., kai miestas buvo įkurtas, jis buvo paskelbtas Mataramo karalystės sostine, esą taip nusprendė pats karalius, išgirdęs šioje vietovėje paslaptingus balsus. Solo mieste pirmiausia lankysitės Sesuhunan Mangkunegaran dvare, kuriame akylai saugomas javiečių kultūros ir meno palikimas. Šiame dvare prižiūrimos brangenybės, išlikusios iš Majapahit valdymo laikų. Netrukus po to aplankysite unikalią vietą – Sukuh šventyklą. Ši šventykla atokioje vietoje buvo pastatyta XV a. 910 m aukščio šventykla, įkurta ant kalno šlaito, yra apsupta nuostabių akiai vaizdų. Tačiau didžiausias jos išskirtinumas yra šventykloje randami erotikos elementai. Tai vienintelė tokia šventovė visoje Javos saloje.  Nakvynė Kediri mieste, esančiame Javos salos Rytuose.

 • 6 diena

  BROMO (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šią dieną, iškart po pusryčių, Jūsų pirmasis sustojimas bus šalia Gunung Kelud vulkano. Pakeliui atsiveria gražus vaizdas pro kalnų apylinkes. Kelud vulkanas (dar vadinamas Kelut vulkanu) yra vienas iš Rytų Javos labiausiai aktyvių vulkanų. Ugnikalnis yra įspūdingas savo dideliu krateriu. Jame yra ežeras, kuris buvo ne tik populiari paskyrimo vieta, bet ir kaip šaltinis, niokojantis purvo srautais.  Po pietų vyksite į Bromo miestą. Nakynė Lavos vaizdų nameliuose.

 • 7 diena

  BROMO KRATERIS – IDŽEN (pusryčiai)

  Anksti ryte išvykstate į Bromo ugnikalnį (jei švarus oras). Pasigrožėsite saulėtekiu. Bromo turi įspūdingus vaizdus į patrauklų Mėnulio peizažą. Taip pat galėsite pamatyti aktyvų vulkaną Semeru, tai aukščiausias kalnas Javoje. Temperatūra ant kalno gali nukristi iki 5 laipsnių žemiau nulio.

  Po įspūdingų patyrimų grįžtame į viešbutį pusryčiams. Skaniai papusryčiavę, vykstame į Ketapangą (Rytų Java) link Kaliklatak plantacijų, kur turėsime pietus geriausiose kavos plantacijose Rytų Javoje Galėsite pamatyti kaip auginama kava ir guma. Nakvynė Ketapang Indah viešbutyje. 

 • 8 diena

  IDŽEN - BALIO SALA (pusryčiai)

  Ryte vyksite į IDŽEN vulkano kraterį, kur išvysite milžinišką tyvuliuojantį sieros rūgšties ežerą. Idžen krateris yra vienas didžiausių kraterio ežerų Javoje. Jis yra 200 metrų gylio ir apie 36 milijonų kubinių metrų garų rūgšties vandens. Trumpai stabtelėsite, kad galėtumėte pailsėti ir pasimėgauti kone nežemiško grožio vaizdais, nefrito spalvos ežeru ir sodriai geltonais sieros šaltiniais. Po puikių įspūdžių grįšite į Ketapangą, kur keltu kelsitės iš Javos iki Balio salos, kur Jus perveš į viešbutį. Balis – tai dar viena Indonezijos sala, primenanti rojaus kampelį, kuriame gausu šventyklų, kalnų ežerų, ugnikalnių, paplūdimių, magija prisodrinto oro ir paslaptingos indonezietiškos kultūros. Nakvynė viešbutyje Balio saloje Ubudo miestelyje.

 • 9 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šią dieną Jūsų laukia poilsis džiunglių apsuptame Ubudo miestelyje, esančiame salos viduryje. Miestelis įsikūręs patogioje vietoje, todėl iš čia siūloma nemažai įdomių ekskursijų. Ypač rekomenduojame nuvykti iki žymiųjų Ubudo ir Tegallalang ryžių terasų, kur gerdami gaivinantį tropinį gėrimą ar puodelį popiečio kavos galėsite žavėtis užburiančiu vaizdu. 

  Ilsėdamiesi Ubude nepraleiskite progos aplankyti ir Šventojo beždžionių miško, kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas, regėsite šventas skulptūrėles bei pasislėpusias induistų šventyklas bei pajausite neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebukų.

 • 10 diena

  UBUDAS – PAKRANTĖS VIEŠBUTIS (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą kurortą prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

 • 11-13 dienos

  POILSIS PAKRANTĖS VIEŠBUTYJE BALIO SALOJE (pusryčiai)

  Atostogaujantiems bet kuriame iš šių kurortų būtinai siūlome nuvykti iki Jimbaran kurorto pagrindinės gatvės, besidriekiančios palei jūrą. Čia rasite itin gerus jūrų gėrybių restoranus, kuomet valgant Jums iš visų pusių švies daugybė žvakių bei žibintų. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti vandens sporto pramogomis, nardymo galimybėmis bei balinezietiškais masažais. 

 • 14 diena

  BALIS - VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Šią dieną, po pusryčių, keliausite link Balio salos oro uosto, kur Jūsų lauks skrydis į Vilnių/Rygą (su dviem persėdimais).

 • 15 diena

  GRĮŽIMAS Į VILNIŲ/RYGĄ

  Grižtate į Vilnių/Rygą parsivežę nepamirštamų įspūdžių!

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 gegužė
Šeš, Geg 26Šeš, Birž 9 10+
2018 birželis
Šeš, Birž 2Šeš, Birž 16 10+
Šeš, Birž 9Šeš, Birž 23 10+
Šeš, Birž 16Šeš, Birž 30 10+
Šeš, Birž 23Šeš, Liep 7 10+
Šeš, Birž 30Šeš, Liep 14 10+
2018 liepa
Šeš, Liep 7Šeš, Liep 21 10+
Šeš, Liep 14Šeš, Liep 28 10+
Šeš, Liep 21Šeš, Rūgp 4 10+
Šeš, Liep 28Šeš, Rūgp 11 10+
2018 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 4Šeš, Rūgp 18 10+
Šeš, Rūgp 11Šeš, Rūgp 25 10+
Šeš, Rūgp 18Šeš, Rugs 1 10+
Šeš, Rūgp 25Šeš, Rugs 8 10+
2018 rugsėjis
Šeš, Rugs 1Šeš, Rugs 15 10+
Šeš, Rugs 8Šeš, Rugs 22 10+
Šeš, Rugs 15Šeš, Rugs 29 10+
Šeš, Rugs 22Šeš, Spal 6 10+
Šeš, Rugs 29Šeš, Spal 13 10+
2018 spalis
Šeš, Spal 6Šeš, Spal 20 10+
Šeš, Spal 13Šeš, Spal 27 10+
Šeš, Spal 20Šeš, Lapkr 3 10+
Šeš, Spal 27Šeš, Lapkr 10 10+
2018 lapkritis
Šeš, Lapkr 3Šeš, Lapkr 17 10+
Šeš, Lapkr 10Šeš, Lapkr 24 10+
Šeš, Lapkr 17Šeš, Gruo 1 10+
Šeš, Lapkr 24Šeš, Gruo 8 10+
2018 gruodis
Šeš, Gruo 1Šeš, Gruo 15 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1579 EUR
 

+ skrydis apie 670 EUR
su skrydžiu nuo 2249 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui
Champlung Sari 3* (2n.)
Ida Hotel 3* (4n.)
1579 EUR + skrydis
Champlung Sari 3* (2n.)
The Patra Bali 4* (4n.)
1690 EUR + skrydis
The Payogan 4* (2n.)
Puri Santrian 4* (4n.)
1800 EUR + skrydis
Komaneka 5* (2n.)
Nusa Dua Beach 5* (4n.)
1922 EUR + skrydis
Kupu Kupu Barong 5* (2n.)
Nikko Bali 5* (4n.)
1987  EUR + skrydis

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra mūsų rekomenduojamų.

 

 

VIEŠBUČIAI UBUDE

 

CHAMPLUNG SARI HOTEL 3+*

Viešbutis įsikūręs visai prie Šventojo beždžionių miško, todėl jis apsuptas visiškos tropinių augalų žalumos. Viešbučio apgyvendinimas pasižymi tradicine Balio aplinka.  Viešbutyje įrengti 2 lauko baseinai, SPA centras ir beždžionių stebėjimo vietos.

Svečiams siūlomi kambariai su mediniais baldais ir atskiromis terasomis. Visuose numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, arbatos ir kavos ruošimo rinkiniai, mini barai bei vonios kambariai, kuriuose rasite vonias bei dušus.

SPA centre „Purnama“ galėsite pasilepinti masažais, veido ir kūno procedūromis. Viešbutyje teikiamos ekskursijų užsakymų, valiutos keitimo ir skalbimo paslaugos, o bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.  Priešais baseiną įsikūrusiame restorane „Kamani“ ruošiami tarptautiniai valgiai. Svečiai taip pat laukiami pietų ir vakarienės metu dirbančiame restorane-bare „Wananara“, iš kurio atsiveria aplinkinio miško vaizdai. 

 

 

THE PAYOGAN VILLA RESORT & SPA 4*

Šis viešbutis nutolęs vos apie 10 min. kelio nuo Ubudo miestelio centro. Viešbutis apsuptas nuostabios žalumos, o jį sudaro vos 23 tradiciškai dekoruotos vilos, kurios harmoningai susilieja su natūralia Balio salos gamta. Svečiams teikiamos nemokamos pervežimo į ir iš Ubudo centro paslaugos.

Atogrąžų soduose esančiose erdviose Balio salos stiliaus „Payogan“ vilose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir DVD grotuvai. Pusiau po atviru dangumi įrengtuose vonios kambariuose yra gilios vonios ir dušai.

Viešbučio SPA centre svečiai gali pasimėgauti atpalaiduojančiais masažais ir grožio procedūromis. Viešbučio numerių terasose bei atogrąžų sode gausu meditacijai tinkančių erdvių.

 

 

KOMANEKA AT BISMA 5*

Ubudo mieste stūksančios kalvos pašlaitėje įsikūręs viešbutis, iš kurio atsiveria Campuhan upės, kokosų plantacijų ir ryžių laukų vaizdai.

Viešbučio numeriuose rasite balkonus, kuriuose sustatytuose gultuose galėsite gėrėtis gamtos vaizdais, didelius plokščiaekranius televizorius, DVD grotuvus ir erdvius vonios kambarius su voniomis bei stikliniais dušais.

Viešnagės metu galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, ramiai paskaityti bibliotekoje ir nemokamai naudotis visoje viešbučio teritorijoje veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu bei automobilių stovėjimo aikštele.

Viešbučio teritorijoje yra 2 lauko baseinai, restoranas ir SPA centras. Rafinuotame viešbučio restorane patiekiami indonezietiški valgiai.KUPU KUPU BARONG VILLAS AND TREE SPA BY L’OCCITANE 5*

Šiame Ubude įsikūrusiame vilų komplekse veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas SPA centras, restoranas, lauko baseinas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.  Komplekse yra vilos su baseinais ir vaizdu į džiungles, nepriekaištinga švara ir L'Occitane kosmetika. 

Svečiams kasdien patiekiama nemokama popietės arbata ir siūloma apsistoti erdviuose numeriuose, iš kurių atsiveria nuostabūs atogrąžų gamtos vaizdai. Restorane „La View“ ruošiami vietiniai valgiai, kuriais galėsite mėgautis besigrožėdami įspūdingais Ayung upės vaizdais. Svečiai taip pat laukiami baseino bare, kuriame siūlomi lengvi užkandžiai ir gaivūs gėrimai.

Visose prabangiose tradicinio Balio interjero „Kupu Kupu Barong“ vilose rasite televizorius ir DVD grotuvus. Kai kurie numeriai turi atskirus gilius baseinėlius. 

 VIEŠBUČIAI PRIE JŪROS

 

IDA HOTEL 3*

Nedidelis, jaukus, paprastas viešbutis pramogų kurorto Kutos centre. Iki paplūdimio 50 metrų, iki centro 5 minutės. Puikiai tinka jaunimui.

Kambariai apstatyti klasikiniais mediniais baldais, įrengti balkonai, oro kondicionierius.

 

PATRA JASI BALI RESORT AND VILLAS 5*

Palei pietinį Kutos balto smėlio paplūdimį įsikūrusiame komplekse siūloma apsistoti moderniuose Balio stiliaus numeriuose bei lankytis 2 maitinimo įstaigose, pilno aptarnavimo SPA centre, dideliame lagūnos stiliaus baseine ir pajūrio baseine. Komplekse veikia nemokamas belaidis internetas. Tai vienas iš populiariausių viešbučių Kutoje.

Svečiams teikiamos nemokamos pervežimo į už 2 km esančią Kutos aikštę paslaugos, kviečiama nemokamai pasistatyti automobilius. Į Ngurah Rai tarptautinį oro uostą automobiliu nuvažiuosite per 5 minutes.

Erdviuose medžio masyvo detalėmis dekoruotuose klasikinio interjero numeriuose yra balkonai, iš kurių atsiveria vaizdai į atogrąžų augaliją, kabelinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, seifai ir kavos bei arbatos ruošimo aparatai.

Laisvalaikiui darbuotojai organizuoja įvairius užsiėmimus, pavyzdžiui, vandensvydžio rungtynes ir kulinarijos pamokas. Komplekse veikia vaikų klubas ir savitarnos parduotuvė.

 


PURI SANTRIAN 4*

Viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto, viešbutis „Puri Santrian“ gali pasigirti 2 įspūdingais lauko baseinais, nemokamu belaidžiu internetu ir SPA centru.

Erdviuose, elegantiškai dekoruotuose „Puri Santrian“ numeriuose yra palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus, galėsite pasimėgauti šiltu Balio vėju.

Viešbučio SPA centre svečių laukia prabangūs Balio masažai ir grožio procedūros. Svečiai taip pat galės pasimėgauti jogos užsiėmimais. Jei norėsite ramiai praleisti popietę viduje, galėsite užsukti į biblioteką. Taip pat siūlomi laisvalaikio užsiėmimai, pavyzdžiui, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu (angl. parasailing). Kelionių informacijos punkto darbuotojai padės suorganizuoti ekskursijas bei svečiams išnuomos dviračius.

„Beach Club“ tiekia šviežias jūros gėrybes ir tarptautinius patiekalus; kas savaitę rengiami tradiciniai pasirodymai. Restoranas po atviru dangumi „Mezzanine“ siūlo paragauti vakarietiškų, tajų ir japonų patiekalųMELIA BALI RESORT & SPA 5*

Viešbutis yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Svečiams siūloma lankytis 5 restoranuose, dideliame lagūnos stiliaus baseine ir architektūriniame atogrąžų sode. Iš palei Nusa Dua paplūdimį įsikūrusio viešbučio vos per 1 minutę nueisite iki prekybos centro „Bali Collection“. Ypač lietuvių pamėgtas ir išgirtas viešbutis ramioje vietoje. Tai - itin geras pasirinkimas kokybiškam poilsiui.

Iš visų numerių balkonų arba terasų atsiveria vaizdai į sodą. Numeriuose yra oro kondicionieriai, mini barai ir kavos bei arbatos virimo aparatai. Vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvus, šlepetes, dantų priežiūros reikmenų rinkinius ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbutyje įrengtas teniso kortas, treniruoklių salė ir vaikų žaidimų aikštelė. Svečiams siūloma išsinuomoti dviračius ir automobilius. SPA centre „YHI“ atliekamos įvairios procedūros. Numeriuose belaidžiu internetu galėsite naudotis nemokamai.

Restorane „Lotus Asian Garden“ tiekiami azijietiški valgiai, o restorane „Sateria Beach“ siūloma palei paplūdimį mėgautis picomis. Taip pat kviečiama apsilankyti Viduržemio jūros regiono restorane „Sorento“, sušių bare „Sakura“ ir kavinėje „El Patio“.

 

 

NUSA DUA BEACH HOTEL&SPA 5*

Milžinišką teritoriją turintis viešbutis tinka tiems kurie nori "pabėgti" ir mėgautis SPA bei šiltos jūros malonumais. Vešliame atogrąžų sode įsikūrusiame viešbutyje ir SPA centre yra 3 lauko baseinai ir nuosavas paplūdimys. Šio balietiškus rūmus primenančio viešbučio svečiams siūlomos įvairios laisvalaikio pramogos, tarp kurių – nemokamos nardymo ir Balio salos šokių pamokos bei vandens aerobikos užsiėmimai. Visame komplekse veikia nemokamas belaidis internetas.

Balietiškais baldais apstatytuose „Nusa Dua Beach Hotel & Spa, Bali“ numeriuose rasite balkonus arba terasas, iš kurių atsiveria atogrąžų parko ar paplūdimio vaizdai, palydovinius kanalus rodančius televizorius, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius bei seifus.

Viešnagės metu galėsite ilsėtis SPA centre, pažaisti tenisą ir skvošą, sportuoti treniruoklių salėje, leistis į balietiškas žvejybos išvykas, paplaukioti baidarėmis ir plaustais bei užsiimti paviršiniu nardymu. Viešbutyje įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir žaidimų kambarys.

Restorane „Wedang Jahe“ tiekiami tarptautinės virtuvės savitarnos pusryčiai. Apsilankę apdovanojimų pelniusiame restorane „Raja's“ galėsite paskanauti Balio salos valgių. Viešbutyje taip pat yra itališkų ir azijietiškų patiekalų restoranai bei 4 barai, kuriuose siūlomi kokteiliai.

Šis viešbutis pripažints turints geriausią vertę viame Nusa Dua! Čia viešintys svečiai gauna daugiau už tai, ką moka, palyginti su kitais viešbučaiais šiame mieste.

 

 

GRAND NIKKO BALI 5*

Šis viešbutis su nuošaliu balto smėlio paplūdimiu įsikūręs Nusa Dua kurorte, ant uolos, iš kurios atsiveria Indijos vandenyno vaizdai.  Visi kambariai su vaizdu į jūrą.

Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengti 4 tarpusavyje sujungti lauko baseinai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Svečiams pagal nustatytą grafiką vykdomi nemokami pervežimai iki prekybos centrų „Bali Collections“ ir „Bali Galleria“.

Erdviuose numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai, arbatos ir kavos ruošimo rinkiniai bei balkonai, iš kurių atsiveria raminantys sodo arba kvapą gniaužiantys vandenyno vaizdai. Kai kuriuose numeriuose rasite „iPod“ prijungimo stoteles ir DVD grotuvus.

Viešbutyje organizuojami kupranugarių safariai, o vaikams įrengta džiunglių stovyklavietė. Viešnagės metu galėsite pasportuoti treniruoklių salėje ir pažaisti tenisą ar pasilepinti SPA centre atliekamais masažais. Jei mėgstate ramų poilsį, atsipūskite ant deginimosi gultų ir atskirose pavėsinėse.

Viešbučio restoranuose ruošiami itališki, balietiški, japoniški ir europietiški patiekalai. Restorane „Shore“, besigrožėdami Indijos vandenynu, galėsite paragauti aukščiausios kokybės jūros gėrybių ir mėsos valgių. Svečiai taip pat laukiami bare „Oolooloos“, kuriame siūlomi gaivinantys gėrimai ir rengiamos pramogos.

 
 
 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Singapūras - Džodžokarta;
  • Visi pervežimai pagal programą;
  • Apgyvendinimas viešbučiuose;
  • Programoje nurodytas maitinimas - pusryčiai;
  • Skrydis Balis - Singapūras;
  • Nurodyta ekskursinė programa;
  • Rusiakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga - Singapūras, Denpasaras - Vilnius/Ryga ~670 EUR;
  • Papildomos ekskursijos;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Sveikatos draudimas;

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Poilsį Balio saloje galima pailginti arba sutrumpinti keliomis dienomis.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
  • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kelionės kaina didesnė del sezoniškumo.
  • Už papildomą priemoką galima užsisakyti kelionės vadovės iš Lietuvos paslaugas.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Pažintinis turas po Singapūrą
  • Poilsį Balio saloje galite pratęsti su poilsiu Ubudo mieste
  • Išvyka į Komodo drakonų salą
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką