Nuo Javos iki Balio salos

Egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Nuo Javos iki Balio salos

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės dviejose žymiausiuose Indonezijos salose – Javoje ir Balyje
  • Lankysite užburiančio grožio Prambarano ir Borobudūro šventyklų kompleksus
  • Stebėsite saulėtekį nuo Bromo ugnikalnio viršūnės
  • Pamatysite unikalų Idženo ugnikalnio kraterį
  • Ilsėsitės prie jūros magiškoje Balio saloje

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – DŽOKJAKARTA

  Skrydis iš Vilniaus į Džokjakartą.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS – DŽOKJAKARTA (pusryčiai)

  Atvykus į Džokjakartą lankysitės nepaprasto grožio induistų Prambanano šventyklų kompleksą. Jį sudaro 8 šventyklos, iš kurių ypač išsiskiria trys, skirtos Trimurti – trijų induistų Dievų vienybei: Kūrėjui Brahmai, Saugotojui Višnu ir Griovėjui Šivai. Svarbiausia – į viršų 47 metrų besistiebianti pagrindinė šventykla, kurios centre galima pamatyti 3 metrų aukščio Šivos statulą, o ant sienų – išraižytą snoevės Indijos epą, didvyrio Ramos istoriją.

  Vakare Jūsų lauks pasivaikščiojimas po žymiąją miesto gatvę Malioboro, kur galėsite nusipirkti suvenyrų, prekybos centre. Galėsite nusifotografuoti ir savo akimis išvysti vietinių gyvenimą bei pabandyti bent vienam vakarui tapti jo dalimi. Šįvakar yra neprivaloma vakarienė su baleto pasirodymu „Ramajana“. Nakvynė viešbutyje Džokjakartoje.

 • 3 diena

  DŽOKJAKARTA (pusryčiai)

  Po pusryčių Jūsų lauks važiavimas rikša, kuris vadinamas „becak“. Tai  triratė, nedidelio masto, vietos transporto priemonė. Tuomet aplankysite Keratono rūmus, kurie yra puikus pavyzdys tradicinėje javiečių architektūroje ir yra vis dar pagrindinis akcentas, rengiant ritualus, šokius ir ansamblių pasirodymus. 1755 metais tai buvo javiečių kultūros centras. Toliau keliausite į netoliese esantį Kotagedės (Kotagede) miestelį. Tai – nedidelis istorinis miestelis, esantis Džokjakartos pašonėje, kadaise buvęs Mataramo kunigaikštyste. Šiandieną jis žymus amatininkais, gaminančiais originalius sidabro gaminius. Būtent čia galima įsigyti Javos salos vietinių amatininkų darbų. Taip pat aplankysite batikos parduotuvėlę, kur galėsite pasimokyti kaip yra daroma tradicinė batika. Tai audinio dekoravimas su vašku ir dažais. Apie valandą kelio nuo Džokjakartos (42 km) stovi didinga budistų Borobudūro šventyklų kompleksas. Tai – viena žymiausių pasaulyje budistų šventyklų, kurioje saugoma gausi ir brangi budistų bareljefų kolekcija, esanti aukštai ant kalvos, nuo kurios atsiveria idiliškas vaizdas į žaliuojančius laukus.  Šventykla turi 504 Budos statulas ir daugiau nei 1300 raižytas plokštes, kuriose pavaizduotos scenos iš jo gyvenimo. Aplankysite Candi Mendut šventyklą, kuri įsikūrusi maždaug 3 km nuo Borobuduro šventyklos bei Čabdžio (Candi) Pavono (Pawon) šventyklą, kuri yra tarp Borobuduro ir Mendut šventyklos. Po ilgos ekskursijų dienos Jūsų laukia nakvynė viešbutyje Džokjakartoje, Jayakarta 4* viešbutyje.

 • 4 diena

  SOLAS – KEDIRIS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite apie 1,5 val. iki Solo miesto. 1745 m., kai miestas buvo įkurtas, jis buvo paskelbtas Mataramo karalystės sostine, esą taip nusprendė pats karalius, išgirdęs šioje vietovėje paslaptingus balsus. Solo mieste pirmiausia lankysitės Sesuhunano Mangkunegarano (Sesuhunan Mangkunegaran) dvare, kuriame akylai saugomas javiečių kultūros ir meno palikimas. Šiame dvare prižiūrimos brangenybės, išlikusios iš Majapahit valdymo laikų. Netrukus po to aplankysite unikalią vietą – Sukuho šventyklą. Ši šventykla atokioje vietoje buvo pastatyta XV a. 910 m aukščio šventykla, įkurta ant kalno šlaito, yra apsupta nuostabių akiai vaizdų. Tačiau didžiausias jos išskirtinumas yra šventykloje randami erotikos elementai. Tai vienintelė tokia šventovė visoje Javos saloje.  Nakvynė Kedirio mieste, esančiame Javos salos Rytuose.

 • 5 diena

  KEDIRIS – BROMAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šią dieną, iškart po pusryčių, Jūsų pirmasis sustojimas bus šalia Keludo (Gunung Kelud) vulkano. Pakeliui atsiveria gražus vaizdas pro kalnų apylinkes. Kelud vulkanas (dar vadinamas Kelut vulkanu) yra vienas iš Rytų Javos labiausiai aktyvių vulkanų. Ugnikalnis yra įspūdingas savo dideliu krateriu. Jame yra ežeras, kuris buvo ne tik populiari paskyrimo vieta, bet ir kaip šaltinis, niokojantis purvo srautais.  Po pietų vyksite į Bromo miestą. Nakynė nameliuose.

 • 6 diena

  BROMO KRATERIS – IDŽENAS – KETAPANAGAS (pusryčiai)

  Anksti ryte išvykstate į Bromo ugnikalnį (jei švarus oras). Pasigrožėsite saulėtekiu. Taip pat galėsite pamatyti aktyvų vulkaną Semeru, tai aukščiausias kalnas Javoje. Temperatūra ant kalno gali nukristi iki 5 laipsnių žemiau nulio, tad turėkite su savimi šiltų rūbų.

  Po įspūdingų patyrimų grįžtame į viešbutį pusryčiams. Skaniai papusryčiavę, vykstame į Ketapangą (rytų Java) link Kaliklatako (Kaliklatajo) plantacijų, kur turėsime pietus geriausiose kavos plantacijose Rytų Javoje. Čia galėsite pamatyti kaip auginama kava ir guma. Nakvynė viešbutyje Ketapange. 

 • 7 diena

  IDŽENAS – BALIO SALA (pusryčiai)

  Ryte vyksite į Idženo (Ijen) vulkano kraterį, kur išvysite milžinišką tyvuliuojantį sieros rūgšties ežerą. Idžen krateris yra vienas didžiausių kraterio ežerų Javoje. Jis yra 200 metrų gylio ir apie 36 milijonų kubinių metrų garų rūgšties vandens. Trumpai stabtelėsite, kad galėtumėte pailsėti ir pasimėgauti kone nežemiško grožio vaizdais, nefrito spalvos ežeru ir sodriai geltonais sieros šaltiniais. Po puikių įspūdžių grįšite į Ketapangą, kur keltu kelsitės iš Javos iki Balio salos, kur Jus perveš į viešbutį. Balis – tai dar viena Indonezijos sala, primenanti rojaus kampelį, kuriame gausu šventyklų, kalnų ežerų, ugnikalnių, paplūdimių, magija prisodrinto oro ir paslaptingos indonezietiškos kultūros. Nakvynė viešbutyje Balio saloje Ubudo miestelyje.

 • 8 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šią dieną Jūsų laukia poilsis džiunglių apsuptame Ubudo miestelyje, esančiame salos viduryje. Miestelis įsikūręs patogioje vietoje, todėl iš čia siūloma nemažai įdomių ekskursijų. Ypač rekomenduojame nuvykti iki žymiųjų Ubudo ir Tegalalang ryžių terasų, kur gerdami gaivinantį tropinį gėrimą ar puodelį popiečio kavos galėsite žavėtis užburiančiu vaizdu. 

  Ilsėdamiesi Ubude nepraleiskite progos aplankyti ir Šventojo beždžionių miško*, kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas, regėsite šventas skulptūrėles bei pasislėpusias induistų šventyklas bei pajausite neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebukų.

 • 9 diena

  UBUDAS – PAKRANTĖS VIEŠBUTIS (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą kurortą prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

 • 10-12 dienos

  POILSIS PAKRANTĖS VIEŠBUTYJE BALIO SALOJE (pusryčiai)

  Atostogaujantiems bet kuriame iš šių kurortų būtinai siūlome nuvykti iki Džimbarano kurorto pagrindinės gatvės, besidriekiančios palei jūrą. Čia rasite itin gerus jūrų gėrybių restoranus, kuomet valgant Jums iš visų pusių švies daugybė žvakių bei žibintų. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti vandens sporto pramogomis, nardymo galimybėmis bei balinezietiškais masažais. 

 • 13 diena

  BALIS – VILNIUS (pusryčiai)

  Šią dieną, po pusryčių, keliausite link Balio salos oro uosto, kur Jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 14 diena

  GRĮŽIMAS Į VILNIŲ

  Grižtate į Vilnių kupini nepamirštamų įspūdžių!

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 24Šeš, Rugs 7 10+
Šeš, Rūgp 31Šeš, Rugs 14 10+
2019 rugsėjis
Šeš, Rugs 7Šeš, Rugs 21 10+
Šeš, Rugs 14Šeš, Rugs 28 10+
Šeš, Rugs 21Šeš, Spal 5 10+
Šeš, Rugs 28Šeš, Spal 12 10+
2019 spalis
Šeš, Spal 5Šeš, Spal 19 10+
Šeš, Spal 12Šeš, Spal 26 10+
Šeš, Spal 19Šeš, Lapkr 2 10+
Šeš, Spal 26Šeš, Lapkr 9 10+
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 2Šeš, Lapkr 16 10+
Šeš, Lapkr 9Šeš, Lapkr 23 10+
Šeš, Lapkr 16Šeš, Lapkr 30 10+
Šeš, Lapkr 23Šeš, Gruo 7 10+
Šeš, Lapkr 30Šeš, Gruo 14 10+
2019 gruodis
Šeš, Gruo 7Šeš, Gruo 21 10+
Šeš, Gruo 14Šeš, Gruo 28 10+
Šeš, Gruo 21Šeš, Saus 4 10+
Šeš, Gruo 28Šeš, Saus 11 10+
2020 sausis
Šeš, Saus 4Šeš, Saus 18 10+
Šeš, Saus 11Šeš, Saus 25 10+
Šeš, Saus 18Šeš, Vas 1 10+
Šeš, Saus 25Šeš, Vas 8 10+
2020 vasaris
Šeš, Vas 1Šeš, Vas 15 10+
Šeš, Vas 8Šeš, Vas 22 10+
Šeš, Vas 15Šeš, Vas 29 10+
Šeš, Vas 22Šeš, Kov 7 10+
Šeš, Vas 29Šeš, Kov 14 10+
2020 kovas
Šeš, Kov 7Šeš, Kov 21 10+
Šeš, Kov 14Šeš, Kov 28 10+
Šeš, Kov 21Šeš, Bal 4 10+
Šeš, Kov 28Šeš, Bal 11 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1156 EUR
 

+ skrydis apie 800 EUR
su skrydžiu nuo 1956 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui
Champlung Sari 3* (3n.)
Ida Hotel 3* (3n.)
1156 EUR + skrydis
Champlung Sari 3* (3n.)
The Patra Bali 4* (3n.)
1225 EUR + skrydis
The Payogan 4* (3n.)
Puri Santrian 4* (3n.)
1350 EUR + skrydis
Komaneka 5* (3n.)
Nusa Dua Beach 5* (3n.)
1379 EUR + skrydis
Kupu Kupu Barong 5* (3n.)
Nikko Bali 5* (3n.)
1399  EUR + skrydis

Rekomenduojame šiuos viešbučius, bet galime pasiūlyti ir daugiau variantų.

CHAMPLUNG SARI HOTEL 3+* »

Viešbutis įsikūręs visai prie Šventojo beždžionių miško, todėl jis apsuptas visiškos tropinių augalų žalumos. Viešbučio apgyvendinimas pasižymi tradicine Balio aplinka.  Viešbutyje įrengti 2 lauko baseinai, SPA centras ir beždžionių stebėjimo vietos.

Svečiams siūlomi kambariai su mediniais baldais ir atskiromis terasomis. Visuose numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, arbatos ir kavos ruošimo rinkiniai, mini barai bei vonios kambariai, kuriuose rasite vonias bei dušus.

SPA centre „Purnama“ galėsite pasilepinti masažais, veido ir kūno procedūromis. Viešbutyje teikiamos ekskursijų užsakymų, valiutos keitimo ir skalbimo paslaugos, o bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.  Priešais baseiną įsikūrusiame restorane „Kamani“ ruošiami tarptautiniai valgiai. Svečiai taip pat laukiami pietų ir vakarienės metu dirbančiame restorane-bare „Wananara“, iš kurio atsiveria aplinkinio miško vaizdai. 

THE PAYOGAN VILLA RESORT & SPA 4* »

Šis viešbutis nutolęs vos apie 10 min. kelio nuo Ubudo miestelio centro. Viešbutis apsuptas nuostabios žalumos, o jį sudaro vos 23 tradiciškai dekoruotos vilos, kurios harmoningai susilieja su natūralia Balio salos gamta. Svečiams teikiamos nemokamos pervežimo į ir iš Ubudo centro paslaugos.

Atogrąžų soduose esančiose erdviose Balio salos stiliaus „Payogan“ vilose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir DVD grotuvai. Pusiau po atviru dangumi įrengtuose vonios kambariuose yra gilios vonios ir dušai.

Viešbučio SPA centre svečiai gali pasimėgauti atpalaiduojančiais masažais ir grožio procedūromis. Viešbučio numerių terasose bei atogrąžų sode gausu meditacijai tinkančių erdvių.

KOMANEKA AT BISMA 5* »

Ubudo mieste stūksančios kalvos pašlaitėje įsikūręs viešbutis, iš kurio atsiveria Campuhan upės, kokosų plantacijų ir ryžių laukų vaizdai.

Viešbučio numeriuose rasite balkonus, kuriuose sustatytuose gultuose galėsite gėrėtis gamtos vaizdais, didelius plokščiaekranius televizorius, DVD grotuvus ir erdvius vonios kambarius su voniomis bei stikliniais dušais.

Viešnagės metu galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, ramiai paskaityti bibliotekoje ir nemokamai naudotis visoje viešbučio teritorijoje veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu bei automobilių stovėjimo aikštele.

Viešbučio teritorijoje yra 2 lauko baseinai, restoranas ir SPA centras. Rafinuotame viešbučio restorane patiekiami indonezietiški valgiai.

KUPU KUPU BARONG VILLAS AND TREE SPA BY L’OCCITANE 5* »

Šiame Ubude įsikūrusiame vilų komplekse veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas SPA centras, restoranas, lauko baseinas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.  Komplekse yra vilos su baseinais ir vaizdu į džiungles, nepriekaištinga švara ir L'Occitane kosmetika. 

Svečiams kasdien patiekiama nemokama popietės arbata ir siūloma apsistoti erdviuose numeriuose, iš kurių atsiveria nuostabūs atogrąžų gamtos vaizdai. Restorane „La View“ ruošiami vietiniai valgiai, kuriais galėsite mėgautis besigrožėdami įspūdingais Ayung upės vaizdais. Svečiai taip pat laukiami baseino bare, kuriame siūlomi lengvi užkandžiai ir gaivūs gėrimai.

Visose prabangiose tradicinio Balio interjero „Kupu Kupu Barong“ vilose rasite televizorius ir DVD grotuvus. Kai kurie numeriai turi atskirus gilius baseinėlius. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Visi pervežimai pagal programą;
  • Apgyvendinimas viešbučiuose (5 n Javos saloje, 3n Balyje Ubude, 3n pasirinktame pajūrio kurorte);
  • Programoje nurodytas maitinimas – pusryčiai;
  • Nurodyta ekskursinė programa Javos saloje;
  • Angliškai  kalbančio gido paslaugos (rusakalbis gidas su 100eur/asm priemoka pagal pageidavimą) 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius - Džokjakarta/ Denpasaras - Vilnius (nuo ~800eur/asm);
  • Papildomos ekskursijos;
  • Ekskursijos Balio saloje
  • Arbatpinigiai
  • Asmeninės išlaidos;
  • Sveikatos draudimas.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Poilsį Balio saloje galima pailginti arba sutrumpinti keliomis dienomis.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
  • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kelionės kaina didesnė del sezoniškumo.
  • Už papildomą priemoką galima užsisakyti kelionės vadovės iš Lietuvos paslaugas.
  • Vasaros sezono metu skrydžio ir turo kainos gali būti aukštesnės. Teirautis agentūroje.
  • Vienviečio priemoka nuo 350 Eur/asm

Šią kelionę galima papildyti:

  • Ekskursija į Singapūrą , kaina nuo 350eur/asm (rekomenduojame pridėti turo pradžioje: 2 nakvynės Singapūre, pusdienio ekskursija ir skrydis Singapūras - Džokjakarta)
  • Išvyka į Komodo drakonų salą
UP
Išskleisti kelionių paiešką