Nuo Javos iki Balio salos

Egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Nuo Javos iki Balio salos

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės žymiausiuose Indonezijos salose – Javoje ir Balyje
  • Lankysite užburiančio grožio Prambanano ir Borobuduro šventyklas
  • Stebėsite saulėtekį nuo Bromo ugnikalnio viršūnės
  • Pamatysite unikalų Idženo ugnikalnio kraterį
  • Ilsėsitės prie jūros magiškoje Balio saloje

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – DŽOKJAKARTA

  Skrydis iš Vilniaus į Džokjakartą su persėdimu/-ais.

 • 2 diena

  DŽOKJAKARTA

  Sveiki atvykę į Džokjakartą. Oro uoste jus pasitiks mūsų patneriai ir pradėsite pažintį su šiuo Indonezijos miestu. Lankysitės nepaprasto grožio Prambanano šventyklų komplekse, kurį sudaro 8 šventyklos. Svarbiausia jų – 47 metrų aukščio šventykla, kurios centre galima pamatyti 3 metrų aukščio Šivos statulą, o ant sienų – išraižytą senovės Indijos epą, didvyrio Ramos istoriją. Nakvynė viešbutyje Džokjakartoje.

 • 3 diena

  DŽOKJAKARTA (pusryčiai)

  Po pusryčių apsilankysite Keratono rūmus, kurie yra puikus tradicinės javiečių architektūros pavyzdys ir vis dar yra pagrindinis akcentas, rengiant ritualus, šokius ir ansamblių pasirodymus.

  Toliau keliausite į netoliese esantį Kotagedės (Kotagede) miestelį. Šiandieną jis žymus amatininkais, gaminančiais originalius sidabro gaminius. Būtent čia galima įsigyti Javos salos vietinių amatininkų darbų.

  Apie valandą kelio nuo Džokjakartos (42 km) stovi didingas budistų Borobudūro šventyklų kompleksas. Tai – viena žymiausių pasaulyje budistų šventyklų, kurioje saugomos 504 Budos statulos ir daugiau nei 1300 raižytų plokštelių, kuriose pavaizduotos scenos iš Budos gyvenimo. Nakvynė viešbutyje Džokjakartoje.

 • 4 diena

  DŽOKJAKARTA – SOLAS – KEDIRIS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite (apie 1,5 val.) iki Solo miesto. Pirmiausia lankysitės Sesuhunano Mangkunegarano (Sesuhunan Mangkunegaran) dvare, kuriame akylai saugomas javiečių kultūros ir meno palikimas. Netrukus po to aplankysite unikalią vietą – Sukuho šventyklą. Ši šventykla, esanti atokioje vietoje, buvo pastatyta 15 a., tačiau didžiausias jos išskirtinumas yra šventykloje randami erotikos elementai. Tai vienintelė tokia šventovė visoje Javos saloje. Nakvynė viešbutyje Kediryje.

 • 5 diena

  KEDIRIS – BROMAS (pusryčiai)

  Šiandien keliausite link Bromo, o jūsų pirmasis sustojimas bus šalia Keludo (Gunung Kelud) vulkano. Pakeliui atsiveria gražus vaizdas pro kalnų apylinkes. Keludo vulkanas yra vienas iš Rytų Javos labiausiai aktyvių vulkanų. Ugnikalnis yra įspūdingas savo dideliu krateriu. Aplankysite ir šalia esančią Panatarano šventyklą. Nakvynė viešbutyje Bromo mieste.

 • 6 diena

  BROMAS – KETAPANAGAS (pusryčiai)

  Naktį džipais išvyksite link Bromo ugnikalnio, kur sulauksite nepaprasto saulėtekio. Po įspūdingų patyrimų grįšite į viešbutį pusryčiams. Skaniai papusryčiavę, vyksite į Ketapangą. Nakvynė viešbutyje Ketapange.

 • 7 diena

  KETAPANGAS – BALIO SALA (pusryčiai)

  Ryte vyksite į Idženo (Ijen) vulkano kraterį, kur išvysite milžinišką tyvuliuojantį sieros rūgšties ežerą. Idženo krateris yra vienas didžiausių kraterių ežerų Javoje. Po puikių įspūdžių grįšite į Ketapangą, iš kur keltu kelsitės į Balio salą.

  Balis – tai dar viena Indonezijos sala, primenanti rojaus kampelį, kuriame gausu šventyklų, kalnų ežerų, ugnikalnių, paplūdimių, magija prisodrinto oro ir paslaptingos indonezietiškos kultūros. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 8 – 9 dienos

  POILSIS UBUDE (pusryčiai)

  Šias dienas jūsų laukia poilsis Ubude. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. O, jei mėgstate aktyvų poilsį, galėsite leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Nakvynės viešbutyje Ubude.

 • 10 – 12 dienos

  POILSIS PASIRINKTAME KURORTE (pusryčiai)

  Šiandien jūsų lauks pervežimas į pasirinktą Balio kurortą, kur jūsų lauks dar daugiau poilsio. Atostogaujantiems bet kuriame iš Balio kurortų siūlome nuvykti* iki Džimbarano kurorto pagrindinės gatvės, besidriekiančios palei jūrą. Čia rasite itin gerus jūrų gėrybių restoranus, kuomet valgant Jums iš visų pusių švies daugybė žvakių bei žibintų. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti vandens sporto pramogomis*, nardymo galimybėmis* bei balinietiškais masažais*.

 • 13 diena

  DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Šią dieną keliausite link Balio salos Denpasaro oro uosto, kur jūsų lauks skrydis atgal į Vilnių.

 • 14 diena

  VILNIUS

  Grižimas namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Šeš, Bal 11Penkt, Bal 24 10+
Šeš, Bal 18Penkt, Geg 1 10+
Šeš, Bal 25Penkt, Geg 8 10+
2020 gegužė
Šeš, Geg 2Penkt, Geg 15 10+
Šeš, Geg 9Penkt, Geg 22 10+
Šeš, Geg 16Penkt, Geg 29 10+
Šeš, Geg 23Penkt, Birž 5 10+
Šeš, Geg 30Penkt, Birž 12 10+
2020 birželis
Šeš, Birž 6Penkt, Birž 19 10+
Šeš, Birž 13Penkt, Birž 26 10+
Šeš, Birž 20Penkt, Liep 3 10+
Šeš, Birž 27Penkt, Liep 10 10+
2020 liepa
Šeš, Liep 4Penkt, Liep 17 10+
Šeš, Liep 11Penkt, Liep 24 10+
Šeš, Liep 18Penkt, Liep 31 10+
Šeš, Liep 25Penkt, Rūgp 7 10+
2020 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 1Penkt, Rūgp 14 10+
Šeš, Rūgp 8Penkt, Rūgp 21 10+
Šeš, Rūgp 15Penkt, Rūgp 28 10+
Šeš, Rūgp 22Penkt, Rugs 4 10+
Šeš, Rūgp 29Penkt, Rugs 11 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5Penkt, Rugs 18 10+
Šeš, Rugs 12Penkt, Rugs 25 10+
Šeš, Rugs 19Penkt, Spal 2 10+
Šeš, Rugs 26Penkt, Spal 9 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 3Penkt, Spal 16 10+
Šeš, Spal 10Penkt, Spal 23 10+
Šeš, Spal 17Penkt, Spal 30 10+
Šeš, Spal 24Penkt, Lapkr 6 10+
Šeš, Spal 31Penkt, Lapkr 13 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 7Penkt, Lapkr 20 10+
Šeš, Lapkr 14Penkt, Lapkr 27 10+
Šeš, Lapkr 21Penkt, Gruo 4 10+
Šeš, Lapkr 28Penkt, Gruo 11 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5Penkt, Gruo 18 10+
Šeš, Gruo 12Penkt, Gruo 25 10+
Šeš, Gruo 19Penkt, Saus 1 10+
Šeš, Gruo 26Penkt, Saus 8 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1156 EUR
 

+ skrydis apie 800 EUR
su skrydžiu nuo 1956 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui
Champlung Sari 3* (3n.)
Ida Hotel 3* (3n.)
1156 EUR + skrydis
Champlung Sari 3* (3n.)
The Patra Bali 4* (3n.)
1225 EUR + skrydis
The Payogan 4* (3n.)
Puri Santrian 4* (3n.)
1350 EUR + skrydis
Komaneka 5* (3n.)
Nusa Dua Beach 5* (3n.)
1379 EUR + skrydis
Kupu Kupu Barong 5* (3n.)
Nikko Bali 5* (3n.)
1399  EUR + skrydis

Rekomenduojame šiuos viešbučius, bet galime pasiūlyti ir daugiau variantų.

CHAMPLUNG SARI HOTEL 3+* »

Viešbutis įsikūręs visai prie Šventojo beždžionių miško, todėl jis apsuptas visiškos tropinių augalų žalumos. Viešbučio apgyvendinimas pasižymi tradicine Balio aplinka.  Viešbutyje įrengti 2 lauko baseinai, SPA centras ir beždžionių stebėjimo vietos.

Svečiams siūlomi kambariai su mediniais baldais ir atskiromis terasomis. Visuose numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, arbatos ir kavos ruošimo rinkiniai, mini barai bei vonios kambariai, kuriuose rasite vonias bei dušus.

SPA centre „Purnama“ galėsite pasilepinti masažais, veido ir kūno procedūromis. Viešbutyje teikiamos ekskursijų užsakymų, valiutos keitimo ir skalbimo paslaugos, o bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.  Priešais baseiną įsikūrusiame restorane „Kamani“ ruošiami tarptautiniai valgiai. Svečiai taip pat laukiami pietų ir vakarienės metu dirbančiame restorane-bare „Wananara“, iš kurio atsiveria aplinkinio miško vaizdai. 

THE PAYOGAN VILLA RESORT & SPA 4* »

Šis viešbutis nutolęs vos apie 10 min. kelio nuo Ubudo miestelio centro. Viešbutis apsuptas nuostabios žalumos, o jį sudaro vos 23 tradiciškai dekoruotos vilos, kurios harmoningai susilieja su natūralia Balio salos gamta. Svečiams teikiamos nemokamos pervežimo į ir iš Ubudo centro paslaugos.

Atogrąžų soduose esančiose erdviose Balio salos stiliaus „Payogan“ vilose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir DVD grotuvai. Pusiau po atviru dangumi įrengtuose vonios kambariuose yra gilios vonios ir dušai.

Viešbučio SPA centre svečiai gali pasimėgauti atpalaiduojančiais masažais ir grožio procedūromis. Viešbučio numerių terasose bei atogrąžų sode gausu meditacijai tinkančių erdvių.

KOMANEKA AT BISMA 5* »

Ubudo mieste stūksančios kalvos pašlaitėje įsikūręs viešbutis, iš kurio atsiveria Campuhan upės, kokosų plantacijų ir ryžių laukų vaizdai.

Viešbučio numeriuose rasite balkonus, kuriuose sustatytuose gultuose galėsite gėrėtis gamtos vaizdais, didelius plokščiaekranius televizorius, DVD grotuvus ir erdvius vonios kambarius su voniomis bei stikliniais dušais.

Viešnagės metu galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, ramiai paskaityti bibliotekoje ir nemokamai naudotis visoje viešbučio teritorijoje veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu bei automobilių stovėjimo aikštele.

Viešbučio teritorijoje yra 2 lauko baseinai, restoranas ir SPA centras. Rafinuotame viešbučio restorane patiekiami indonezietiški valgiai.

KUPU KUPU BARONG VILLAS AND TREE SPA BY L’OCCITANE 5* »

Šiame Ubude įsikūrusiame vilų komplekse veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas SPA centras, restoranas, lauko baseinas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.  Komplekse yra vilos su baseinais ir vaizdu į džiungles, nepriekaištinga švara ir L'Occitane kosmetika. 

Svečiams kasdien patiekiama nemokama popietės arbata ir siūloma apsistoti erdviuose numeriuose, iš kurių atsiveria nuostabūs atogrąžų gamtos vaizdai. Restorane „La View“ ruošiami vietiniai valgiai, kuriais galėsite mėgautis besigrožėdami įspūdingais Ayung upės vaizdais. Svečiai taip pat laukiami baseino bare, kuriame siūlomi lengvi užkandžiai ir gaivūs gėrimai.

Visose prabangiose tradicinio Balio interjero „Kupu Kupu Barong“ vilose rasite televizorius ir DVD grotuvus. Kai kurie numeriai turi atskirus gilius baseinėlius. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Džokjakartoje, 1 nakvynė Kediryje,  1 nakvynė Brome, 1 nakvynė Ketapange, 6 nakvynės Ubude);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių);
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
  • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius – Džokjakarta, Denpasaras – Vilnius (nuo 800 EUR/asm.);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
  • Rusakalbio gido priemoka – 100 Eur/asm.;
  • Vienviečio kambario priemoka – 350 EUR;
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Poilsį Balio saloje galima pailginti arba sutrumpinti keliomis dienomis.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
  • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė.
  • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Ekskursija į Singapūrą, kurią rekomenduojame pridėti kelionės pradžioje: 2 nakvynės Singapūre, pusdienio ekskursija ir skrydis iš Singapūro į Džokjakartą. Kaina nuo 350 EUR/asm. 
  • Išvyka į Komodo salą
UP
Išskleisti kelionių paiešką