Balis turiningai

Kelionės akcentai

 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje – Ubude
 • Išvysite unikalų salos kraštovaizdį – nuo ugnikalnių, iki ryžių terasų 
 • Ilsėsitės viename iš puikiųjų Balio paplūdimio kurortų
 • Atostogų metu būsite apsupti draugiškų ir paslaugių vietinių
 • Rasite ne vieną aktyvaus laisvalaikio leidimo būdą 
 • Individuali programa, derinama pagal jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas.
Nuo1078
2024 06 14 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 2278
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? O gal ieškote neišdildomų įspūdžių? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus – spalvotas Balis jūsų laukia! Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras ką veikti!
1
diena
VILNIUS – DENPASARAS
Skrydis iš Vilniaus į Denpasarą su persėdimu viename iš Europos miestų.
2
diena
DENPASARAS – KUTA
Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta.

Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu.

Nusileidę oro uoste būsite pervežti į Kutą. Nakvynė viešbutyje Kutoje.

3
diena
KUTA – BEDUGULAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksite į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepaprastu vaizdu, toliau keliausite link Bedugulo kaimelį, esantį net 1200 metrų virš jūros lygio aukštyje. Nakvynė viešbutyje Bedugule.
4
diena
BEDUGULAS – LOVINA (pusryčiai)
Šiandien važiuosite link Ulun Danu šventyklos, esančios šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Pakeliui sustosite Kandikuningo vaisių turgelyje (Candikuning Fruit Market). Vėliau sustosite prie Handaros vartų nusifotografuoti. 

Taip pat sustosite beždžionių miške, pasigrožėsite ežerų dvynių – Bujano (Buyan)ir Tamblingano – vaizdu. Važiuodami link Lovinos sustosite prie Git Gito krioklio. Nakvynė viešbutyje Lovinoje.

5
diena
LOVINA – KINTANAMIS – KANDIDASA (pusryčiai)
Visi norintieji prieš pusryčius galės vykti pažiūrėti delfinų*. Grįžus į viešbutį lauks pusryčiai, o po jų išsiregistruosite iš viešbučio ir keliausite link Batūro ugnikalnio, o vėliau sustosite Kintanamio apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria vaizdas į Batūro ugnikalnio ir to paties ežero panoramą. Vėliau aplankysite Besakiho šventyklą tai yra didžiausia hinduizmo šventykla. Taip pat apsilankysite Kusumba žveju kaimelyje, kuriame galėsite išmokti, kaip tradiciniu būdu gaminti druską. Toliau tęsite kelionę link Kandidasos (Candidasa). Atvykimas ir registracija viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Kandidasoje.
6
diena
KANDIDASA – TENGANANAS – KLUNGKUNGAS – UBUDAS (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių vyksite į Tenganano aborigenų kaimelį, garsėjantį stipriu bendruomeniškumu ir audimo tradicijomis. Gyvenvietė įsikūrusi kalnuotoje teritorijoje, gausioje bambukų miškų ir šventų banjano medžių. Taip pat sustosite prie Tukad Cepung krioklio, kuris garsėja savo itin skaisčiu vandeniu bei aplankysite Tirta Empul šventyklą, kuri baliečiams yra begalo svarbi kaip vieta, į kurią atvykstama nsuiplauti nuodėmių. Toliau keliausite link Ubudo, kuriame apsilankysite beždžionių miške. Čia galėsite pasivaikščioti po magišką mišką, kuriame pilna beždžionių. Nepamirškite saugoti savo daiktų, kadangi mažosios miško gyventojos mėgsta pasiskolinti akinius ir kitus lengvai pagriebiamus daiktus. Nakvynė Ubude.

7
diena
UBUDAS – PASIRINKTAS KURORTAS (pusryčiai)
Šiandien jūsų lauks pervežimas į pasirinktą viešbutį viename iš Balio pajūrio kurortų.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai.

Nakvynė pasirinktame Balio kurorte.

8 – 11
dienos
POILSIS BALYJE (pusryčiai)
Šias dienas jūsų lauks poilsis pajūryje. Nakvynės pasirinktame viešbutyje Balyje.
12
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Baliu ir būsite pervežti į Denpasaro oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
13
diena
VILNIUS (pusryčiai)
Grįžimas namo.
Nuo1078
2024 06 14 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 2278

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų ar

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Balis turiningai

Edvinas
2022-08-02
8
Keliaujant į tokią kelionę būtinai reikia gido, be kurio būtų sunku pamatyti visą Balio, Singapūro grožio.
Asta
2019-08-12
10
Į užklausą sureaguota greičiau nei tikėjausi. Atsakymus gavau į visus klausimus.
Deimantė
2019-05-27
10
Labai patiko, viskas suorganizuota nepriekaištingai, tikrai labai patiko visa eiga, užimtumas, patiko, kad vakarai buvo laisvi, tempas ne per greitas :) linkėjimai gidui Komang iš Domestic Asia, nerealus vaikinukas, sužinojom apie Balį viską iš pirmų lūpų :) ir labai labai patiko viešbutkas Candidasa miestelyje, jau toks jaukus, kaip ne iš šios planetos :) gal tik poilsį geriau rinktis ne Sanur, o Kutoje - nes ten juk gražieji saulėlydžiai :) na bet mes susiorganizavom išvyką į Kutą, tai saulėlydį pamatėm :) Tiesiog nieko netrūko, nebuvo per daug ar pan. :) esame tikrai labai dėkingi už įspūdžius, už parinktus objektus :) gal dar visai būtų buvę įdomu pamatyti saulėtekį Baturo ugnikalnyje, bet gal ir patiems galima susiorganizuoti :) priekaištų dėl to neturim :) ai, gal tik gerai būtų šiek tiek didesnio persėdimo tarpo paieškoti Varšuvoje, nes skrendant atgal iš Singapūro vėlavo skrydis 50min, dėl to nespėjom į skrydį Varšuvoj, ko pasekoje pavargę laukėm dar tris valandas iki kito skrydžio.. :) bet vėlgi - na čia taip mums nutiko, gal kitiems nenutinka :) dėl to neturim irgi priekaištų :)iš esmės - ačiū už viską, nebuvo jokių nesklandumų, viešbučiai parinkti labai skirtingi, dėl to buvo tik įdomiau :)
Erika
2019-05-12
10
Nuostabus medaus mėnuo, puikus balansas tarp pažintinės ir poilsinės kelionės, kelionė be rūpesčių. Puikūs viešbučiai, be galo paslaugus ir draugiškas vairuotojas/gidas, nuostabi šalis, nepamirštamos akimirkos Kelionėje nepatyrėme jokių rūpesčių, viskas vyko labai sklandžiai, su agentūra viską aptarėme prieš kelionę, buvo atsakyta į visus rūpimus klausimus, prieš kelionę buvo atsiųsti visi kelionės dokumentai, naudinga atmintinė, kelionės programa, kelionę suderinome elektroniniais laiškais, nereikėjo net apsilankyti agentūroje.
Ana
2019-04-01
9
Kelionė tikrai buvo gera, gidas/vairuotojas Made Pari neperkrovė informacija apie lankytinas vietas ar apskritai apie Balio kultūrą, pats bendravimo etiketas su turistais, palyginus su kitais regionais, tarkim, Šiaurės Afrika, yra draugiškas: niekas nesistengia akiplėšiškai įkyrėti savo paslaugomis ar prekėmis, skubėti. Operatyvus susisiekimas(visą informaciją gavome laiku).
Robert
2019-01-10
10
Kas susiję su pačia kelione ir programa, rimtų nesklandumų kaip ir nepasitaikė. Kadangi dabar lietingas sezonas, ne visada pasisekdavo pamatyti gražių vaizdų, nes buvo arba rūkas arba stiprios liūtys, bet ko nepavyko pamatyti suplanuotu laiku, grįžome kitomis dienomis. Prie GitGit krioklių kiaurai permirkome ir nepamatėme Ulun Danu šventyklos, bet grįžome ten kitą dieną. Pagal gido pasiūlymus už papildomą mokestį buvome nuvykę prie Sekumpulo krioklių ir galiu pasakyti, kad tikrai tuo džiaugiamės, nes vaizdai tikrai įspūdingesni nei prie GitGit krioklių. Taip pat prieš išvykstant į Sanurą naktį kopėme į Baturo ugnikalnį pasitikti saulėtekio, kurio deja irgi nepamatėme dėl stipraus rūko :( Bet pačiu kopimu ir vaizdais tikrai džiaugiamės. Grįžtant kartu apžiūrėjome šalia esančia Ulun Danu šventyklą, ko nepavyko padaryti anksčiau dėl liūčių bei Tegallalang ryžių terasas. Tikrai nesigailime, kad likome papildomą dieną Ubude, nes ten yra ką pamatyti ir per programoje numatytą laiką nebūtume tiek nuveikę. Apibendrinus programą, mums asmeniškai dviejų dienų Sanūre pilnai užteko ir jau norėjosi važiuoti namo. Kalbant apie viešbučius, vienareikšmiškai labiausiai patiko Ubude. Toliau rikiuotųsi Strawberry Hill viešbutis kalnuose, tada Lovina ir Candidasa ir Sanūras. Prieš kelionę daug kur buvome perskaitę, kad gruodį būna daug turistų Balyje, todėl iš pradžių buvome nusiteikę paskutines dienas praleisti ramiau, taigi rinkomės Sanūrą, bet dabar greičiausiai rinktumėmės Kutą, nes Sanūre pritrūko veiksmo. Gidas kaip tik sakė, kad gruodį turistų srautas mažesni, ką galėtume patvirtinti pagal tai, kad daugumoje restoranų ir lankytinų vietų buvo pakankamai laisva.
Lina
2018-03-07
9
Skrydis buvo lengvas, gidai išmano savo darbą su pervežimais nekilo jokių nesklandumų. Viešbutis Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort tikrai patiko. Paslaugus personalas, skanus maistas, nuolat tvarkomi kambariai, gražinama teritorija. Tikrai rekomenduočiau. Nors viešbučio darbuotojai pastebėjo, kad lietuvių šiame viešbutyje beveik nėra (per mėnesį 4-6 žmonės). Kelionė į Dubajų labai patiko. Šį miestą tikrai verta pamatyti."Tez Tour" atstovas parūpino individualią kelionę ir "paklojome" 900 eurų (4 asmenys). Į Abu Dabį vykome su rusų agentūra. Individuali ekskursija kainavo 280 eurų (4 asmenys). Ačiū mūsų agentūroms, nes leidžia pasijusti kaip kokiais šveicarais. Labai norėčiau pailsėti Meksikoje, bet matau, kad iš Lietuvos vykti beveik neįmanoma. Visi žinome, kad tik lietuviai moka tokius žvėriškus pinigus. Planas toks: kreiptis į tautiečius emigrantus, kurie pirks keliones savo šalyse. Paskutinės dvi kelionės su "Tez Tour" paliko liūdesį. Tikiuosi, kad tai nėra daroma specialiai. Kiekvienais metais kažkur važiuoju ir matau, kad požiūris į žmogų tik blogėja. Ar mūsų pinigai ir poreikiai skiriasi nuo Vakarų europiečių?
Violeta
2018-03-07
10
Kelionė buvo nuostabi ir nepamirštama :) Kelionių organizatoriaus darbą vertinu labai gerai, patarimų neturiu. Kelionės maršrutas labai patiko. Didžiausią įspūdį paliko maudynės krioklyje ir ryžių terasos. Vairuotojas ne tik jas parodė, bet ir pavedžiojo, pasakojo apie įvairius augalus, kaip juos naudoja maistui arba vaistams. Vairuotojas kiek sunkokai kalbėjo angliškai, bet į kelionės pabaigą pradėjome geriau jį suprasti. Tiek gidai, tiek kavinių ir viešbučių darbuotojai labai mandagūs, labai paslaugūs. Esame labai maloniai nustebinti aptarnavimo kokybės. 4Viešbučiai labai patiko, ypač Melia nuostabus. Nepatiko tik pats pirmasis, į kurį buvome nuvežti iš oro uosto. Nepatiko štai kodėl: buvo pelėsis ant sienų, dušo srovė buvo nukreipta į klozetą, labai skurdūs pusryčiai. Mano patarimas būtų labai rūpintis apsauga nuo saulės, turėti aloe odai sutepti vakare. Turėti su savimi stipraus alkoholio gurkštelėti po valgio bent jau pirmosiomis adaptacijos dienomis (bent jau mano skrandis yra tikrai jautrus).
Asta
2017-10-27
10
Kelionė puiki, pilnai pateisino lūkesčius ir atitiko kainos bei kokybės santykį.Viešbutis geras, puikioje vietoje, idealus atostogoms su vaikais. Nes šalia puikus smėlio paplūdimys, kur nėra staigaus gylio. Aptarnaujantis personalas labai paslaugus, netgi vėlai grįžus iš kelionių virtuvės darbuotojai paruošdavo vakarienę. Maistas skanus, pasirinkimas pakankamas.Labai patiko viešbučio lokacija.Šalia Agios Nikolajaus miestelis, tad turint vakare laiko, puiki galimybė pavaikščioti po miestelį, prisėsti daugybėje kavinučių,aplankyti parduotuvytes. Tuo pačiu mėgaujantis ramybe viešbučio zonoje.Viešbučio lokacija dar gera tuo, kad su nuomotu automobiliu galima leistis tai į vieną, tai į kitą salos pusę, kadangi tai beveik Kretos vidurys.Plius ši vietovė yra įlankoje, tad apsaugota nuo vėjų ir bent penkiais laipsniais šilčiau.Kas aktualu keliaujant ne vasaros laikotarpiu.Ruošiantis kelionėms žinau ko noriu būtent iš to krašto į kurį vykstu, pasiskaitau iš anksto apie šalį, lankytinas vietas, tad vienintelis rūpestis būna viešbutis.Šį kartą pataikiau tiksliai į mūsų šeimos poreikių dešimtuką.Visa kita, nuotaikos, pozityvo bei džiaugimosi tuo kur esi nuopelnas.Sėkmės :) Aišku, visada atsiras kam nepatiks :) žmogus turi žinoti ko jam reikia. Ko man reikėjo, tą radau su kaupu : visa kelionė buvo be jokio nesklandumo, tiek iš organizatorių, tiek iš vietos darbuotojų pusės.
Deividas
2017-10-27
10
Maršrutas tikrai patiko,sunku būtų išsirinkti kas paliko didžiausią įspūdį, nes kiekviena diena vis labiau nustebindavo. Žinoma, įspūdingiausios vietos buvo tos, kurias rinkomės papildomai (Sekumpul kriokliai, kelionė į Nusa Lembongan ir tt.). Gal būt mums asmeniškai neįdomiausia vieta buvo vietinio kaimelio lankymas, neprisimenu pavadinimo (gal Kintamani?), kuriame galima buvo pamatyti kokiais amatais verčiasi vietiniai gyventojai ir tt. Gal jis mums nebuvo įdomus nes esame jauni,sakėme, jog mūsų tėvams būtų buvusi tikrai įdomi ši ekskursija. Kas liečia gidą, tai buvom tikrai labai patenkinti, gera anglų kalba, visada geros nuotaikos ir padėjo susiorganizuoti kiekvieną mūsų papildomą kelionę, todėl apie gidą (vardas Paris) tik geriausi atsiliepimai. Kelionės metu viešbučiai vienas už kitą gražesni,nuostabūs namukai,aplinka ir visa kita. Pats prasčiausias buvo mūsų pagrindinis viešbutis Bakung Sari Hotel, į jį tikrai daugiau negryžtume, turėjome įvairių niuansų jame,bet Jūsų agentūra iš karto siūlė rinktis geresnį,tad viskas tvarkoje. Sąlygos jame nėra tragiškos, tačiau lyginti su viesbučiais turo metu neįmanoma. Patarimas kitiems turistams vienintelis - keliauti kuo daugiau! Balis turi begalę įdomių lankytinų vietų ir baisiai pigų transportą.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbučiuose poilsio metu (10 nakvynių: 1 nakvynė Kutoje, 1 nakvynė Bedugule, 1 nakvynė Lovinoje, 1 nakvynė Kandidasoje, 1 nakvynė Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Denpasaras – Vilnius (kaina nuo 1200 EUR);
 • Indonezijos vizos forminimas Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~10 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *. Kainos priklauso nuo sezono ir žmonių skaičiaus: delfinų turas nuo 25 eur ;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Balio kurorto mokestis (Rp. 150.000 arba ~8-9 EUR/asm.), daugiau informacijos čia;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • !!! Prieš vykstant į Indoneziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».
 • Kelionės kaina asmeniui dviviečiam kambaryje
 • Vasaros sezono metu skrydžio ir turo kainos gali būti aukštesnės. Teirautis agentūroje.
 • Turas gali būti organizuojamas ir kitomis, nei nurodyta, datomis. Kreipkitės tel. 8 675 91657

Apgyvendinimo variantai

Viešbučiai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

Kelionės kaina: 1078 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1198 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

PURI SANTRIAN 4* »

Kelionės kaina: 1212 Eur/asmeniui + skrydis ∼1200 Eur/asmeniui

Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1325 Eur/asmeniui + skrydis ∼1200 Eur/asmeniui

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

SEGARA VILLAGE 4* »

Kelionės kaina: 1390 Eur/asmeniui + skrydis ∼1200 Eur/asmeniui

Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1390 Eur/asmeniui + skrydis ∼1200 Eur/asmeniui

Kambario tipas: Deluxe room (30 kv. m)

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto. Viešbutis suprojektuotas pagal tradicinį Balio kaimelį. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: 3 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas.

MAYA SANUR 5* »

Kelionės kaina: 1435 Eur/asmeniui + skrydis ∼1200 Eur/asmeniui

Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1635 Eur/asmeniui + skrydis ∼1200 Eur/asmeniui

Kambario tipas: Deluxe Garden room

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto.

Kambariuose: oro kondicionieriai, kabelinės ir palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai, elektriniai virduliai bei svetainės zonos, dušas, vonia ir plaukų džiovintuvai.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas, plaukiojimą su vamzdeliu ir baidarėmis.

MELIA BALI 5* »

Kelionės kaina: 1243 Eur/asmeniui + skrydis 1100 Eur/asmeniui

Kelionės kaina datos: 2024.05.01 - 06.30; 2024.09.01 - 10.31 - 1355 EUR + skrydis 1200 Eur/asmeniui

Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31 - 1505 EUR + skrydis 1200 Eur/asmeniui

Kelionės kaina datos: 2024.12.24.01 - 2025.01.05 - 1575 EUR + skrydis 1200 Eur/asmeniui

Kambario tipas: Deluxe Garden view room

Viešbutyje „Melia Bali“ yra 5 restoranai, baseinas ir atogrąžų sodas. Visi numeriai yra su balkonais arba terasomis, iš kurių atsiveria sodo arba baseino vaizdai. Numeriuose yra oro kondicionierius, mini baras, arbatos ir kavos virimo aparatas, vonios kambarius su plaukų džiovintuvu, šlepetės bei nemokamomis higienos reikmenimis.

Kelionės užsakymas

Nuo
1078

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 2278
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Dvi Filipinų salų žvaigždės: Sebu ir Boholis su poilsiu
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Indonezijos salų turas aktyviai: Balis, Lembonganas, Travanganas, Lombokas
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė su lietuve gide
Kvala Lumpūras, Singapūras ir Balio sala
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.