Balis turiningai

Kelionės akcentai

 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje – Ubude
 • Išvysite unikalų salos kraštovaizdį – nuo ugnikalnių, iki ryžių terasų 
 • Ilsėsitės viename iš puikiųjų Balio paplūdimio kurortų
 • Atostogų metu būsite apsupti draugiškų ir paslaugių vietinių
 • Rasite ne vieną aktyvaus laisvalaikio leidimo būdą 
 • Individuali programa, derinama pagal jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas.
Nuo709
2021 08 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 1459
Dėmesio! Keliaujant į Indoneziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? O gal ieškote neišdildomų įspūdžių? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus – spalvotas Balis jūsų laukia! Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras ką veikti!
1
diena
VILNIUS – DENPASARAS
Skrydis iš Vilniaus į Denpasarą su persėdimu viename iš Europos miestų.
2
diena
DENPASARAS – KUTA
Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta.

Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu.

Nusileidę oro uoste būsite pervežti į Kutą. Nakvynė viešbutyje Kutoje.

3
diena
KUTA – BEDUGULAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksite į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepaprastu vaizdu, toliau keliausite link Bedugulo kaimelį, esantį net 1200 metrų virš jūros lygio aukštyje. Nakvynė viešbutyje Bedugule.
4
diena
BEDUGULAS – LOVINA (pusryčiai)
Šiandien važiuosite link Ulun Danu šventyklos, esančios šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Pakeliui sustosite Kandikuningo vaisių turgelyje (Candikuning Fruit Market). Vėliau sustosite prie Handaros vartų nusifotografuoti. 

Taip pat sustosite beždžionių miške, pasigrožėsite ežerų dvynių – Bujano (Buyan)ir Tamblingano – vaizdu. Važiuodami link Lovinos sustosite prie Git Gito krioklio. Nakvynė viešbutyje Lovinoje.

5
diena
LOVINA – KINTANAMIS – KANDIDASA (pusryčiai)
Visi norintieji prieš pusryčius galės vykti pažiūrėti delfinų*. Grįžus į viešbutį lauks pusryčiai, o po jų išsiregistruosite iš viešbučio ir keliausite link Batūro ugnikalnio, o vėliau sustosite Kintanamio apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria vaizdas į Batūro ugnikalnio ir to paties ežero panoramą. Vėliau aplankysite Besakiho šventyklą tai yra didžiausia hinduizmo šventykla. Taip pat apsilankysite Kusumba žveju kaimelyje, kuriame galėsite išmokti, kaip tradiciniu būdu gaminti druską. Toliau tęsite kelionę link Kandidasos (Candidasa). Atvykimas ir registracija viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Kandidasoje.
6
diena
KANDIDASA – TENGANANAS – KLUNGKUNGAS – UBUDAS (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių vyksite į Tenganano aborigenų kaimelį, garsėjantį stipriu bendruomeniškumu ir audimo tradicijomis. Gyvenvietė įsikūrusi kalnuotoje teritorijoje, gausioje bambukų miškų ir šventų banjano medžių. Taip pat sustosite prie Tukad Cepung krioklio, kuris garsėja savo itin skaisčiu vandeniu bei aplankysite Tirta Empul šventyklą, kuri baliečiams yra begalo svarbi kaip vieta, į kurią atvykstama nsuiplauti nuodėmių. Toliau keliausite link Ubudo, kuriame apsilankysite beždžionių miške. Čia galėsite pasivaikščioti po magišką mišką, kuriame pilna beždžionių. Nepamirškite saugoti savo daiktų, kadangi mažosios miško gyventojos mėgsta pasiskolinti akinius ir kitus lengvai pagriebiamus daiktus. Nakvynė Ubude.

7
diena
UBUDAS – PASIRINKTAS KURORTAS (pusryčiai)
Šiandien jūsų lauks pervežimas į pasirinktą viešbutį viename iš Balio pajūrio kurortų.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai.

Nakvynė pasirinktame Balio kurorte.

8 – 11
dienos
POILSIS BALYJE (pusryčiai)
Šias dienas jūsų lauks poilsis pajūryje. Nakvynės pasirinktame viešbutyje Balyje.
12
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Baliu ir būsite pervežti į Denpasaro oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
13
diena
VILNIUS (pusryčiai)
Grįžimas namo.
Nuo709
2021 08 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 1459

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų architektūros paminklai. Indon

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Balis turiningai

Robert
2019 01 10
10.0
Kas susiję su pačia kelione ir programa, rimtų nesklandumų kaip ir nepasitaikė. Kadangi dabar lietingas sezonas, ne visada pasisekdavo pamatyti gražių vaizdų, nes buvo arba rūkas arba stiprios liūtys, bet ko nepavyko pamatyti suplanuotu laiku, grįžome kitomis dienomis. Prie GitGit krioklių kiaurai permirkome ir nepamatėme Ulun Danu šventyklos, bet grįžome ten kitą dieną. Pagal gido pasiūlymus už papildomą mokestį buvome nuvykę prie Sekumpulo krioklių ir galiu pasakyti, kad tikrai tuo džiaugiamės, nes vaizdai tikrai įspūdingesni nei prie GitGit krioklių. Taip pat prieš išvykstant į Sanurą naktį kopėme į Baturo ugnikalnį pasitikti saulėtekio, kurio deja irgi nepamatėme dėl stipraus rūko :( Bet pačiu kopimu ir vaizdais tikrai džiaugiamės. Grįžtant kartu apžiūrėjome šalia esančia Ulun Danu šventyklą, ko nepavyko padaryti anksčiau dėl liūčių bei Tegallalang ryžių terasas. Tikrai nesigailime, kad likome papildomą dieną Ubude, nes ten yra ką pamatyti ir per programoje numatytą laiką nebūtume tiek nuveikę. Apibendrinus programą, mums asmeniškai dviejų dienų Sanūre pilnai užteko ir jau norėjosi važiuoti namo. Kalbant apie viešbučius, vienareikšmiškai labiausiai patiko Ubude. Toliau rikiuotųsi Strawberry Hill viešbutis kalnuose, tada Lovina ir Candidasa ir Sanūras. Prieš kelionę daug kur buvome perskaitę, kad gruodį būna daug turistų Balyje, todėl iš pradžių buvome nusiteikę paskutines dienas praleisti ramiau, taigi rinkomės Sanūrą, bet dabar greičiausiai rinktumėmės Kutą, nes Sanūre pritrūko veiksmo. Gidas kaip tik sakė, kad gruodį turistų srautas mažesni, ką galėtume patvirtinti pagal tai, kad daugumoje restoranų ir lankytinų vietų buvo pakankamai laisva.
Violeta
2018 03 07
10.0
Kelionė buvo nuostabi ir nepamirštama :) Kelionių organizatoriaus darbą vertinu labai gerai, patarimų neturiu. Kelionės maršrutas labai patiko. Didžiausią įspūdį paliko maudynės krioklyje ir ryžių terasos. Vairuotojas ne tik jas parodė, bet ir pavedžiojo, pasakojo apie įvairius augalus, kaip juos naudoja maistui arba vaistams. Vairuotojas kiek sunkokai kalbėjo angliškai, bet į kelionės pabaigą pradėjome geriau jį suprasti. Tiek gidai, tiek kavinių ir viešbučių darbuotojai labai mandagūs, labai paslaugūs. Esame labai maloniai nustebinti aptarnavimo kokybės. 4Viešbučiai labai patiko, ypač Melia nuostabus. Nepatiko tik pats pirmasis, į kurį buvome nuvežti iš oro uosto. Nepatiko štai kodėl: buvo pelėsis ant sienų, dušo srovė buvo nukreipta į klozetą, labai skurdūs pusryčiai. Mano patarimas būtų labai rūpintis apsauga nuo saulės, turėti aloe odai sutepti vakare. Turėti su savimi stipraus alkoholio gurkštelėti po valgio bent jau pirmosiomis adaptacijos dienomis (bent jau mano skrandis yra tikrai jautrus).
Deividas
2017 10 27
9.8
Maršrutas tikrai patiko,sunku būtų išsirinkti kas paliko didžiausią įspūdį, nes kiekviena diena vis labiau nustebindavo. Žinoma, įspūdingiausios vietos buvo tos, kurias rinkomės papildomai (Sekumpul kriokliai, kelionė į Nusa Lembongan ir tt.). Gal būt mums asmeniškai neįdomiausia vieta buvo vietinio kaimelio lankymas, neprisimenu pavadinimo (gal Kintamani?), kuriame galima buvo pamatyti kokiais amatais verčiasi vietiniai gyventojai ir tt. Gal jis mums nebuvo įdomus nes esame jauni,sakėme, jog mūsų tėvams būtų buvusi tikrai įdomi ši ekskursija. Kas liečia gidą, tai buvom tikrai labai patenkinti, gera anglų kalba, visada geros nuotaikos ir padėjo susiorganizuoti kiekvieną mūsų papildomą kelionę, todėl apie gidą (vardas Paris) tik geriausi atsiliepimai. Kelionės metu viešbučiai vienas už kitą gražesni,nuostabūs namukai,aplinka ir visa kita. Pats prasčiausias buvo mūsų pagrindinis viešbutis Bakung Sari Hotel, į jį tikrai daugiau negryžtume, turėjome įvairių niuansų jame,bet Jūsų agentūra iš karto siūlė rinktis geresnį,tad viskas tvarkoje. Sąlygos jame nėra tragiškos, tačiau lyginti su viesbučiais turo metu neįmanoma. Patarimas kitiems turistams vienintelis - keliauti kuo daugiau! Balis turi begalę įdomių lankytinų vietų ir baisiai pigų transportą.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Indoneziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbučiuose poilsio metu (10 nakvynių: 1 nakvynė Kutoje, 1 nakvynė Bedugule, 1 nakvynė Lovinoje, 1 nakvynė Kandidasoje, 1 nakvynė Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Denpasaras – Vilnius (kaina nuo 700 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~10 EUR BTA draudimas);Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina asmeniui dviviečiam kambaryje
 • Vasaros sezono metu skrydžio ir turo kainos gali būti aukštesnės. Teirautis agentūroje.
 • Turas gali būti organizuojamas ir kitomis, nei nurodyta, datomis. Kreipkitės tel. 8 606 22023

Apgyvendinimo variantai

Viešbučiai

ARI PUTRI HOTEL 3* »

2021.01.27 – 2021.06.30 Kelionės kaina 680 Eur/asm. + skrydis

2021.07.01 – 2021.08.31 Kelionės kaina 740 Eur/asm. + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 Kelionės kaina 680 Eur/asm + skrydis

2021.12.25 – 2022.01.26 Kelionės kaina 780 Eur/asm. + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 Kelionės kaina 680 Eur/asm. + skrydis

Vieta: iki paplūdimio 200 m. Iki oro uosto 11 km.

Viešbutis: Nedidelis jaukus viešbutis įsikūręs Sanuro miesto centre. Visuose šiuolaikiško balietiško stiliaus numeriuose yra oro kondicionieriai, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir šaldytuvai. Vonios kambariuose rasite vonias ir nemokamus higienos reikmenis. Kai kurie numeriai turi atskiras terasas arba balkonus, arbatos ir kavos virimo aparatus. Viešbutyje yra standard, superior, liuks kambarių tipai.

Kambariuose: balkonas, oro kondicionierius, vonia/dušas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas.

Viešbučio teritorijoje: restoranas, baras, registratūra, du baseinai, belaidis internetas, valiutos keitykla, skalbykla, pašto paslaugos.

TAMAN AGUNG HOTEL 3* »

2021.01.27 – 2021.06.30 Kelionės kaina 659 Eur/asm. + skrydis

2021.07.01 – 2021.08.31 Kelionės kaina 709 Eur/asm. + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 Kelionės kaina 659 Eur/asm + skrydis

2021.12.25 – 2022.01.26 Kelionės kaina 750 Eur/asm. + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 Kelionės kaina 659 Eur/asm. + skrydis

Vieta: iki paplūdimio 300 m, iki oro uosto 10 km.

Viešbutis: Geras 3 žv viešbutis, turintis puikius poilsiautojų atsiliepimus. Personalas paslaugus ir malonus visada pasiruošęs padėti. Visuose kambariuose rasite visus būtiniausius patogumus.

Kambariuose: oro kondicionierius, balkonas/terasa, minibaras, palydovinė televizija, stalas, vonia/dušas.

Viešbučio teritorijoje: dviračių nuomos paslaugos, terasa, sodas, baseinas, restoranas, automobilių nuoma automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbučiai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

2021.01.27 – 2021.06.30 Kelionės kaina 696 Eur/asm. + skrydis

2021.07.01 – 2021.08.31 Kelionės kaina 775 Eur/asm. + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 Kelionės kaina 696 Eur/asm + skrydis

2021.12.25 – 2022.01.26 Kelionės kaina 775 Eur/asm. + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 Kelionės kaina 696 Eur/asm. + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

PURI SANTRIAN 4* »

2021.01.27 – 2021.06.30 Kelionės kaina 845 Eur/asm. + skrydis

2021.07.01 – 2021.08.31 Kelionės kaina 935 Eur/asm. + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 Kelionės kaina 845 Eur/asm + skrydis

2021.12.25 – 2022.01.26 Kelionės kaina 935 Eur/asm. + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 Kelionės kaina 835 Eur/asm. + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

SADARA BOUTIQUE BEACH RESORT 4* »

2021.01.27 – 2021.06.30 Kelionės kaina 759 Eur/asm. + skrydis

2021.07.01 – 2021.08.31 Kelionės kaina 859 Eur/asm. + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 Kelionės kaina 759 Eur/asm + skrydis

2021.12.25 – 2022.01.26 Kelionės kaina 859 Eur/asm. + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 Kelionės kaina 759 Eur/asm. + skrydis

Vieta: Ant jūros kranto.

Kambariuose: Plokščiaekranis televizorius, DVD, kavos aparatas, sūkurinė vonia, iPhone įkroviklis, tualetas.

Viešbučio teritorijoje: 4 restoranai, SPA centras, parduotuvė, baseinas, baras prie baseino, poilsio kambarys, viešbučio siūlomi pikniko prie jūros, romantiškos vakarienės prie jūros, maisto gaminimo pamokų paketai.

Viešbučiai

MELIA BALI 5* »

2021.01.27 – 2021.06.30 Kelionės kaina 999 Eur/asm. + skrydis

2021.07.01 – 2021.08.31 Kelionės kaina 1139 Eur/asm. + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 Kelionės kaina 999 Eur/asm + skrydis

2021.12.25 – 2022.01.26 Kelionės kaina 1139 Eur/asm. + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 Kelionės kaina 999 Eur/asm. + skrydis

Vieta: 11 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, ant jūros kranto.

Viešbučio teritorijoje: 4 restoranai, 4 barai, verslo centras, grožio salonas, suvenyrų parduotuvė, valiutos keitimas, automobilių nuoma, atvežimas iš oro uosto ($20), valymo paslaugos, konferencijų salė (400 žmonių)

Pramogos ir sportas: didžiulis baseinas, vandens sportas, šokių pamokos, virimo demonstracija, SPA, sporto salė, teniso kortai, stalo tenisas, badmintonas

Vaikams: baseinas, auklės paslaugos, žaidimų aikštelė, vaikų klubas

Paplūdimys: smėlio. Gultai ir skėčiai - nemokamai. Prie baseino: Skėčiai, gultai - nemokamai.

Kambariuose: oro kondicionierius, vonia, palydovinė televizija, bevielis internetas, arbatos/kavos aparatas, mini baras, seifas, balkonas/terasa/pavėsinė

NUSA DUA BEACH HOTEL 5* »

2021.01.27 – 2021.06.30 Kelionės kaina 974 Eur/asm. + skrydis

2021.07.01 – 2021.08.31 Kelionės kaina 1210 Eur/asm. + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 Kelionės kaina 974 Eur/asm + skrydis

2021.12.25 – 2022.01.26 Kelionės kaina 1210 Eur/asm. + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 Kelionės kaina 974 Eur/asm. + skrydis

Viešbutis: Milžinišką teritoriją turintis viešbutis tinka tiems kurie nori "pabėgti" ir mėgautis SPA bei šiltos jūros malonumais. Vešliame atogrąžų sode įsikūrusiame viešbutyje ir SPA centre yra 3 lauko baseinai ir nuosavas paplūdimys. Šio balietiškus rūmus primenančio viešbučio svečiams siūlomos įvairios laisvalaikio pramogos, tarp kurių – nemokamos nardymo ir Balio salos šokių pamokos bei vandens aerobikos užsiėmimai. Visame komplekse veikia nemokamas belaidis internetas.

Kambariuose: rasite balkonus arba terasas, iš kurių atsiveria atogrąžų parko ar paplūdimio vaizdai, palydovinius kanalus rodančius televizorius, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius bei seifus.

Vieta: 9 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, Nusa Dua regione, ant jūros kranto.

Kelionės užsakymas

Nuo
709

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 1459
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Evelina
Susisiek su Indonezijos specialiste Evelina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Balis aktyviai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Nuo Javos iki Balio salos
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.