×

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
  • Pažintimo keliai nuves prie žymiausių Balio šventyklų
  • Ilsėsitės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiuose Balio kurortuose

Programa

 • Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename iš Europos miestų.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS

  Nusileidus tarptautiniame Singapūro oro uoste, būsite pasitikti vietinių partnerių ir pervežti į viešbutį netoli centro. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kurį patariame išnaudoti šio miesto pažinimui. 

  Singapūre siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato*, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje* ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių*.

  Taip pat rekomenduojame pamatyti žymiuosius „Super Trees“ medžius*, garsųjį „Marina Bay Sands“ viešbutį*, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti* apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų laukia 3,5 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis gidas.

  Turo metu išvysite kolonijinio palikimo pėdsakus – Padango aikštę, parlamento rūmus, Aukščiausiojo teismo pastatą, karalienės Viktorijos laikų teatrą, šv. Andrejaus katedrą ir seniausią viešbutį „Raffles“. Turėsite galimybę išvysti iš miesto-šalies simbolį – Merliono statulą. Pravažiuodami Singapūro verslo centru, pamatysite 20 a. pab. – 21 a. pr. architektūrinius šedevrus – „Esplanade“ koncertų rūmus, „One Raffles Place“ dangoraižį ir prekybos centrą „Marina Bay Sands“

  Miesto multikultūriškumu galėsite įsitikinti apsilankę Kinų kvartale, kur mėgausitės kinų kultūros atmorfera, 2-3 aukštų spalvotais namukais-parduotuvėmis bei aplankysite vieną seniausių šventyklų. „Singapore Gems & Metals“ fabrike išvysite ne tik galeriją su įspūdingais, iš brangakmenių sukurtais, paveikslais, bet ir sužinosite, kaip gimsta tokie kūriniai. O pažintis su Singapūru baigsis apsilankysmu Botanikos sode.

  Po ekskursijos būsite paleisti miesto centre, šalia Orchad Road, kur galėsite leistis į tolimesnį miesto tyrinėjimą, apsipirkti ar tiesiog pasivaikščioti. Į viešbutį grįšite savarankiškai. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Balio saloje esantį Denpasaro oro uostą.  Atskridus jus pasitiks jūsų viešbučio arba vilos personalas ir perveš į pirmąją nakvynės vietą.

  Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. 

  Vakare jūsų lauks laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys atsipalaiduoti gali pasimėgauti Balį garsinančiomis spa procedūromis*. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 5 diena

  UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)

  Šiandien Jūsų lauks ekskursiją po Balio salą. Jos metu aplankysite 3 kaimelius – Batubulano, Celuko kaimelį ir Maso. Juose susipažinsite su unikalia šių vietovių kultūra, tradicijomis ir papročiais.

  Vėliau vyksite link senovinio Tegalalango kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubudo dalyje, nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso pasaulio. Vėliau vyksite pietauti į Kintamio miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Baturo vulkano ir ežero. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite didžiausioje salos šventykloje – Besakihe. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 6 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 7 diena

  UBUDAS – ULAN DANU – BRATANO EŽERAS (pusryčiai, pietūs) 

  Rytą pradėsite tradiciniame Candikuningo turguje, garsėjantį tropinių vaisių, daržovių įvairove. Po apsipirkimo keliausite pagrindinio šios ekskursijos tikslo link – Ulun Danu šventyklos, esančios prie Bratano ežero. Šventykla pastatyta 1000 metrų virš jūros lygio aukštyje, todėl galėsite mėgautis ne tik stulbinančiu vaizdu, bet ir malonia oro temperatūra. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši šventykla plūduriuoja ant vandens. 

  Vėliau vyksite į gražiausiomis visame Balyje laikomas bei į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtrauktas Džatiluviho ryžių terasas (Jatiluwih). Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

  Turo pabaigoje aplankysite Tanah Loto šventyklą, esančią ant uolos, kurią skalauja jūra, krašto. Tai viena populiariausių lankytinų vietų visame Balyje, o patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 8 diena

  UBUDAS – KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai) 

  Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą Balio kurortą prie jūros. Siūlome rinktis iš kelių populiariausių kurortų.

  Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

  Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

  Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai. Nakvynė pasirinkto kurorto viešbutyje.

 • 9 – 12 dienos

  POILSIS BALYJE (pusryčiai)

  Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Nakvynė viešbutyje Balyje.

 • 13 diena

  DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 14 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai16

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Šeš, Birž 20Penkt, Liep 3 10+
Šeš, Birž 27Penkt, Liep 10 10+
2020 liepa
Šeš, Liep 4Penkt, Liep 17 10+
Šeš, Liep 11Penkt, Liep 24 10+
Šeš, Liep 18Penkt, Liep 31 10+
Šeš, Liep 25Penkt, Rūgp 7 10+
2020 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 1Penkt, Rūgp 14 10+
Šeš, Rūgp 8Penkt, Rūgp 21 10+
Šeš, Rūgp 15Penkt, Rūgp 28 10+
Šeš, Rūgp 22Penkt, Rugs 4 10+
Šeš, Rūgp 29Penkt, Rugs 11 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5Penkt, Rugs 18 10+
Šeš, Rugs 12Penkt, Rugs 25 10+
Šeš, Rugs 19Penkt, Spal 2 10+
Šeš, Rugs 26Penkt, Spal 9 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 3Penkt, Spal 16 10+
Šeš, Spal 10Penkt, Spal 23 10+
Šeš, Spal 17Penkt, Spal 30 10+
Šeš, Spal 24Penkt, Lapkr 6 10+
Šeš, Spal 31Penkt, Lapkr 13 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 7Penkt, Lapkr 20 10+
Šeš, Lapkr 14Penkt, Lapkr 27 10+
Šeš, Lapkr 21Penkt, Gruo 4 10+
Šeš, Lapkr 28Penkt, Gruo 11 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5Penkt, Gruo 18 10+
Šeš, Gruo 12Penkt, Gruo 25 10+
Šeš, Gruo 19Penkt, Saus 1 10+
Šeš, Gruo 26Penkt, Saus 8 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
993 EUR
 

+ skrydis apie 670 EUR
su skrydžiu nuo 1663 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui
Saren Indah 3* (4n.)
Taman Agung 3* (5n.)

993 EUR + skrydis

Ubud Wana Resort 3*+ (4n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3*+  (5n.)

1088 EUR + skrydis

The Payogan 4* (4n.)
Puri Santrian 4*  (5n.)

1415 EUR + skrydis

Jungle retreat by kupu kupu barong 5* (4n.)
Melia Bali 5* (5n.)

1515 EUR + skrydis

Komaneka at Bisma 5* (4n.)
Nusa Dua Beach (5n.)

1719 EUR + skrydis

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra vieni iš labiausiai mūsų rekomenduojamų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 4 nakvynės Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 2 pietūs);
  • Skrydis Singapūras – Balis;
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
  • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 670 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
  • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asm.;
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (kelionė į Uluvatu šventyklą ir kecak šou su vakariene – 45 EUR/asm.);
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
  • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė 173 – 434 EUR/asm.
  • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Išvyka į Komodo salą
  • Išvyka į Lomboko salą
  • Išvyka į Gilio salas 
  • Išvyka į Džokjakartą
UP
Išskleisti kelionių paiešką