Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Kelionės akcentai

 • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
 • Pažintimo keliai nuves prie žymiausių Balio šventyklų
 • Ilsėsitės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiuose Balio kurortuose
Nuo993
2020 10 03 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 670
su skrydžiu: 1663

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!
1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename iš Europos miestų.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileidus tarptautiniame Singapūro oro uoste, būsite pasitikti vietinių partnerių ir pervežti į viešbutį netoli centro. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kurį patariame išnaudoti šio miesto pažinimui. 

Singapūre siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato*, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje* ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių*.

Taip pat rekomenduojame pamatyti žymiuosius „Super Trees“ medžius*, garsųjį „Marina Bay Sands“ viešbutį*, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti* apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia 3,5 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis gidas.

Turo metu išvysite kolonijinio palikimo pėdsakus – Padango aikštę, parlamento rūmus, Aukščiausiojo teismo pastatą, karalienės Viktorijos laikų teatrą, šv. Andrejaus katedrą ir seniausią viešbutį „Raffles“. Turėsite galimybę išvysti iš miesto-šalies simbolį – Merliono statulą. Pravažiuodami Singapūro verslo centru, pamatysite 20 a. pab. – 21 a. pr. architektūrinius šedevrus – „Esplanade“ koncertų rūmus, „One Raffles Place“ dangoraižį ir prekybos centrą „Marina Bay Sands“

Miesto multikultūriškumu galėsite įsitikinti apsilankę Kinų kvartale, kur mėgausitės kinų kultūros atmorfera, 2-3 aukštų spalvotais namukais-parduotuvėmis bei aplankysite vieną seniausių šventyklų. „Singapore Gems & Metals“ fabrike išvysite ne tik galeriją su įspūdingais, iš brangakmenių sukurtais, paveikslais, bet ir sužinosite, kaip gimsta tokie kūriniai. O pažintis su Singapūru baigsis apsilankysmu Botanikos sode.

Po ekskursijos būsite paleisti miesto centre, šalia Orchad Road, kur galėsite leistis į tolimesnį miesto tyrinėjimą, apsipirkti ar tiesiog pasivaikščioti. Į viešbutį grįšite savarankiškai. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Balio saloje esantį Denpasaro oro uostą.  Atskridus jus pasitiks jūsų viešbučio arba vilos personalas ir perveš į pirmąją nakvynės vietą.

Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. 

Vakare jūsų lauks laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys atsipalaiduoti gali pasimėgauti Balį garsinančiomis spa procedūromis*. Nakvynė viešbutyje Ubude.

5
diena
UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien Jūsų lauks ekskursiją po Balio salą. Jos metu aplankysite 3 kaimelius – Batubulano, Celuko kaimelį ir Maso. Juose susipažinsite su unikalia šių vietovių kultūra, tradicijomis ir papročiais.

Vėliau vyksite link senovinio Tegalalango kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubudo dalyje, nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso pasaulio. Vėliau vyksite pietauti į Kintamio miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Baturo vulkano ir ežero. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite didžiausioje salos šventykloje – Besakihe. Nakvynė viešbutyje Ubude.

6
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.
7
diena
UBUDAS – ULAN DANU – BRATANO EŽERAS (pusryčiai, pietūs) 
Rytą pradėsite tradiciniame Candikuningo turguje, garsėjantį tropinių vaisių, daržovių įvairove. Po apsipirkimo keliausite pagrindinio šios ekskursijos tikslo link – Ulun Danu šventyklos, esančios prie Bratano ežero. Šventykla pastatyta 1000 metrų virš jūros lygio aukštyje, todėl galėsite mėgautis ne tik stulbinančiu vaizdu, bet ir malonia oro temperatūra. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši šventykla plūduriuoja ant vandens. 

Vėliau vyksite į gražiausiomis visame Balyje laikomas bei į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtrauktas Džatiluviho ryžių terasas (Jatiluwih). Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

Turo pabaigoje aplankysite Tanah Loto šventyklą, esančią ant uolos, kurią skalauja jūra, krašto. Tai viena populiariausių lankytinų vietų visame Balyje, o patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS – KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai) 
Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą Balio kurortą prie jūros. Siūlome rinktis iš kelių populiariausių kurortų.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai. Nakvynė pasirinkto kurorto viešbutyje.

9 – 12
dienos
POILSIS BALYJE (pusryčiai)
Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Nakvynė viešbutyje Balyje.
13
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo993
2020 10 03 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 670
su skrydžiu: 1663

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų architektūros paminklai. Indonezija yra didžia

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Keliautoja
2016 01 28
9.6
Singapūro viešbutis (Royal @ Queens) geroje vietoje – netoli visų centrinių vietų (iki „Garden by the Bay“ eiti apie 20 minučių, iki gatvelės kurioje pilna maitinimo įstaigų eiti apie 3 minutes). Vienintelė viešbučio bėda – nebuvo wifi. Ekskursija, kuri mums priklausė, nebuvo labai įspūdinga, bet visai nebloga – per 4 valandas aplankėm 5 vietas. Mums pasitaikė labai geras gidas, kuris labai įdomiai pasakojo apie singapūriečių gyvenimą. Iškart po tos ekskursijos dar spėjom ir paplaukioti laivu (pagrindinėje promenadoje yra keli kioskeliai, kuriuose pardavinėjami bilietai 40 minučių plaukimui), ir aplankyti visus kabančius sodus, ir visai neblogai pasivaikščiot. Tai susidaryti bendrą Singapūro vaizdą tos vienos dienos kaip ir užtenka, bet turbūt būtų buvę dar geriau, jei būtų buvusios dvi pilnos dienos Singapūre, tada jau būtų galima viską pilnai pamatyti. Beje, mums nerealiai pasisekė su oru, nes nė lašelio lietaus taip ir negavome, nors visi sakė, kad Singapūre kasdien lyja J Lygiai tas pats ir su Baliu – lijo tik ekskursijos kalnuose metu, ir tai tik 10 minučių. Pas jus atmintinėje apie Balį rašoma, kad reikia susimokėti už vizą vyksant į Balį. Jau anksčiau buvau skačius, kad nuo pernai metų pasikeitė tvarka. Lietuviams vykstantiems į Balį trumpiau nei 30 dienų už vizą mokėti nebereikia. Balio viešbutis Ubude „Champlung Sari“ gerokai pagriuvęs, bet labai geroje vietoje – prie pat beždžionių miško, prie pat visos maitinimo įstaigos. Tik jeigu kažkas labai bijo beždžionių tai geriau į tą viešbutį lai nevažiuoja. Beždžionių viešbučio teritorijoj ne viena ir ne dvi. Apsauginiai jas vaiko šaudydami iš ragatkių, pusryčių kambario langai apvynioti vielomis, kad tik jos nevogtų maisto, bet vis tiek matėm kaip iš viešbučio svečių atėmė skaičiuotuvą, o iš vieno balkono kažkieno apatinius išsinešė. Na o mums jos didesnių problemų nesukėlė, nes kol buvom Ubude, visas dienas keliavom po Balį. Ekskursijas ten užsisakyt labai paprasta. Mes vos išėjom iš viešbučio ir radom vairuotoją, kuris už 40 eurų visą dieną vežiojo po Balį. Tai per dvi dienas apsukom nemažą salos dalį. Viešbutis Kutoje „Patra Jasa“ – geras. Bet viešbutis labiausiai tinkamas gulėjimui prie baseino. Šis viešbutis yra kiek tolėliau nuo centro, tad jei kažkas labai nori kas vakarą dalyvauti Kutos naktiniame gyvenime į šį viešbutį nepatartume važiuoti, nes pėščiomis iš centro labai toli kėblinti. Beje, ir pavalgyti aplinkui praktiškai nėra kur. Aišku, galima valgyti pačiame viešbutyje, bet net australai skundėsi, kad kainos labai didelės. Vis dėlto iš šio viešbučio atsiveria nerealūs saulėlydžiai, galima stebėti kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, patogus priėjimas prie vandenyno, be galo gausūs ir gardūs pusryčiai. Iš Kutos važiavome tik į vieną ekskursiją – į Lembongan salą. Šią ekskursiją užsisakėm viešbutyje, nes pažiūrėjom, kad kaina visur tokia pati. Dar karta pasikartosiu, kad susirasti ekskursijų Balyje tai itin lengva – tik išeini pro viešbučio vartus ir pilna „turizmo agentūrų“, taksi, kurie turi susidarę maršrutus po įžymiausias vietas, tad net nieko nepasiskaičiusiam apie šalį galima lengvai susirasti kur važiuot. Man didžiausią įspūdį paliko Singapūras. Savo neįtikėtina švara, taisyklėmis ir tokiu kažkokiu nenusakomu ateities pojūčiu J O jau Singapūro oro uostas.... Jeigu kažkas ir turi kelias valandas laukti persėdimo šiame oro uoste, tai tikrai tas laikas neprailgsta – baseinas, įvairiausi sodai, interaktyvios pramogos. Na o mano kelionės draugei tai labai didelį įspūdį padarė Balio šventyklos, ypač Tanah Lot. Aišku, ypatingai atrodo ryžių terasos. Ir dar vienas objektas, kuris neįrašytas į jokius turistinius bukletukus, bet itin žavi yra vadinamas Ghost Hotel (Bedugul). Čia patartume apsilankyti visiems vykstantiems į Balį ir mėgstantiems šiek tiek šiurpias vietas. Viešbutis bankrutavo net nespėjęs atverti durų, o dabar stūkso visiškai apleistas, tad po jį galima pasivaikščioti. Beje, labai smagu, kad jūsų partnerių vairuotojai visą laiką būdavo laiku, nė karto niekas nevėlavo, visur laukė su lentelėmis, tad nereikėjo niekur „grybauti“. Tad tikrai visiems rekomenduosim rinktis jus dėl itin puikaus suplanavimo!
2016 02 05
10.0
Mes pasirinkome Balio sala ir Singapura povestuvinei kelionei ir patiko absoliuciai viskas! Aciu labai Kazimierui uz nuostabias atostogas, kurias jis kruopsciai suorganizavo ir pateike visa reikiama informacija, todel keliones metu mums liko tik megautis rojumi! :)
Diana
2016 03 16
9.6
Kelioniu organizatoriai puikiai sustygave savo darbus,niekur nereikejo laukti,ieskoti pervezejo ar panasiai,transferiai sutartu metu lauke,net Ubude samdeme tos firmos gida nes puikiai kalbejo tiek rusu tiek anglu kalbomis, buvo atsakingas nesavanaudis,vykde musu norus ir pageidavimus,ko nepasakyciau apie musu nusisamdyta gida-taksista Kutoje,nors kreipemes turedami rekomendacijas.Nesilaike sutarto marsruto,labai prastai kalbejo uzsienietiskai,besalygiskas biznierius.Ubudo viesbutis Kupu kupu barong superinis atspindintis salies gamta paprocius ir,kai persikeleme i Melia Bali ,ilgejomes jo .Sis viesbutis didingas bet jau labai sueuropietintas uzdaroje teritorijoje isvykti is teritorijos butina imti taksi,nes atstumai dideli,nekoks papludymys,bet turi savu privalumu:kadangi balieciai svencia kone kasdien,tai gali pasitaikyti tokiu svenciu per kurias gidai nedirba ir visa tauta svencia seimynineje aplinkoje,tuomet viesbutyje veikia gausybe"bureliu"jogos pamokos ,foto pamokos,kulinariniai uzsiemimai,kokteiliu gaminimo pamokos,darzoviu dekoratyvinis pjaustymas.ir t.t zodziu tik spek sekti tvarkarasti.DEl tautos nuosirdumo ir atsakingumo salyje labai lengva keliauti.Jei tektu kartoti marsruta ,tai Singapure noreciau praleisti dar viena diena ,nes vienos dienos ir vakaro tikrai nepakanka,o pamatyti tikrai yra ka,labai noreciau pasidziaugti turkish avia linijomis superines,labiau patiko nei pernykstes finair.Reziume:vykstant i bet kokia sali reikia ruostis t.y skaityti dometis salies kultura,pazintinemis vietomis, tada viskas eis kaip is pypkes.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui
Saren Indah 3* (4n.)
Taman Agung 3* (5n.)

993 EUR + skrydis

Ubud Wana Resort 3*+ (4n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3*+  (5n.)

1088 EUR + skrydis

The Payogan 4* (4n.)
Puri Santrian 4*  (5n.)

1415 EUR + skrydis

Jungle retreat by kupu kupu barong 5* (4n.)
Melia Bali 5* (5n.)

1515 EUR + skrydis

Komaneka at Bisma 5* (4n.)
Nusa Dua Beach (5n.)

1719 EUR + skrydis

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra vieni iš labiausiai mūsų rekomenduojamų.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 4 nakvynės Ubude, 5 nakvynės pasirinktame kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 2 pietūs);
 • Skrydis Singapūras – Balis;
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 670 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asm.;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (kelionė į Uluvatu šventyklą ir kecak šou su vakariene – 45 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė 173 – 434 EUR/asm.
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Komodo salą
  • Išvyka į Lomboko salą
  • Išvyka į Gilio salas 
  • Išvyka į Džokjakartą

Kelionės užsakymas

Nuo
993

+ skrydis nuo: 670 visiems su skrydžiu: 1663
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Indonezijos specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balis turiningai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balis aktyviai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuo Javos iki Balio salos
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.