Meksikos ekspresas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite majų palikuonių kaimą ir ypatingą vietą, kur šamanai atlieka apsivalymo apeigas;
 • Keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną kur aplankysite senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides;
 • Susipažinsite su Meksikos kultūrą atskleidžiančiais miestais kaip kad MeksikasGvadalachara, Puerto Valarta ir kitus;
 • Plauksite laivu, pažindami kanjono augalija bei gyvūnija;
 • Ragausite įvairių rūšių tekilos;
 • Žadą atims savo grožiu ir struktūra nenusileidžiantis JAV didžiajam kanjonui Huentitano kanjonas;
 • Jūsų lauks Ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius.
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS - MEKSIKAS
Skrydis iš Vilniaus į Meksiką (su 1 persėdimu). Vakare atskrisite į Meksiko oro uostą, kur Jus pasitiks. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Meksike. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.
2
diena
MEKSIKAS (pusryčiai)
Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką. Taip pat aplankysite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.

3
diena
MEKSIKAS (pusryčiai)
Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa. Grįžus į Meksiko miestą, pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.
4
diena
SAN KRISTOBALIS DE LAS KASAS (pusryčiai)
Po ankstyvo skrydžio pasveikink „Parachico“ šokėjus! Centrinėje Čiapaso aukštumoje galite rasti žavųjį San Kristobali de las Kasas. Tai peršlapęs kolonijinis brangakmenis, pastatytas aukštai kalnuose. Čia gyvena meksikiečių menininkai, tarptautiniai emigrantai ir vietinės majos, tūkstančius metų gyvenusios aukštaičių apylinkėse.
5
diena
SAN JUAN CHAMULA - SUMIDERO KANJONAS (pusryčiai)
Šiandien mes su vietiniu gidu aplankysime San Chuano Chamula ir Zinancantán bendruomenę bei sužinome apie jos unikalų gyvenimo būdą. Šis aukštumos kaimas yra tzotziliečių, senovės majų palikuonių, ir kai kurių tradiciškiausių Meksikos čiabuvių bendruomenių namai. Lankysimės bažnyčioje kurioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos. Bažnyčios grindis dengia pušų spygliai, oras pilnas dūmų su smilkalų. Šamanai atvyksta čia atlikti valymo, naudodamiesi ugnimi, vandeniu, senovės malda ir vištomis. Kaimo gyventojai gali būti nedraugiški ir atsargiai nusiteikę turistų atžvilgiu - suprantama, nes jie neįvertina, kad yra laikomi turistų lankytinais objektais. Mūsų kelionė tęsiasi į gražų Sumidero kanjoną. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Tai yra siauras ir gilus kanjonas, apsuptas nacionalinio parko, esančio į šiaurę nuo Chiapa de Corzo miesto. Taip pat sustosime turgelyje kur bus galimybe nusipirkti gražių tradicinių majų tekstilės gaminių.

6
diena
GVADALACHARA (pusryčiai)
Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Atvykus Jūsų lauks poilsis ir po pietų apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Aplankysime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.
7
diena
TEKILA (pusryčiai)
Halisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste. Dienos kulminacija, keliaujant atgal sustosim paraugauti o gal ir netik, tipiško regiono gėrimo kantaritos. Kuris gaminamas iš tekilos, apelsinų sulčių, greipfrutų, citrinos, druskos, ledo ir greipfrutų sodos mišinio.
8
diena
GUADALAJARA - PUERTO VALLARTA (pusryčiai)
Šiandien autobusu važiuosime į Puerto Vallarta. Po ilgos dienos prabangiu autobusu atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.

Pasirenkama Ryte 6 :30  Šiandiena turite galimybę su vietiniu gidu aplankyti Huentitano kanjoną. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán.

9
diena
PAPLŪDIMIŲ TURAS (pusryčiai)
Ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius. Norėdami pažinti gražiausius paplūdimius, keliausime kaip vietiniai gyventojai. Kontaktas su gamta, einant Makao keliu ir besimėgaujant krištolo skaidrumo įlankos vandenimis. Kelionę pradėsime nuo Boca de Tomatlan, nuo nedidelio vietinio kaimelio, kuris randasi džiunglėse, yra mieguistas ir dirba kaip valčių uostas. Tai suteikia labai įdomią atmosferą. Tai puikus Puerto Vallartos paplūdimys, skirtas Instagram tinkamoms nuotraukoms. Džiunglių uolos, išsiliejusios į vandenyną, valčių, paliekančių įlanką, ar spalvingų vietinių namų nuotraukos, tikras perlas jusų atostogoms. Smagiausia vieta fotografuoti paplūdimyje bus nedidelis akmeninis maleconas arba takas, vedantis per džiungles. Taip pat prieisime nedidelį akmeninį taką, vedanti į vandenį - tikriausiai maža prieplauka. Jum tikrai patiks ši vieta pasivaikščioti ir nusifotografuoti. Jus visiškai sups gyvybinga vandens jūra, atsukta į žemiau esančias uolas. Tai labai dramatiška ir graži vieta poilsiui. Šis žygis taps jusu mėgstamiausiu visoje kelionėje, užpildyta daugybe išsibarsčiusiomis aukštomis palmėmis - tarsi apleista sala, niekada nemačiusi kitų žmonių.
10
diena
PAPLŪDIMIŲ TURAS (pusryčiai)
Į šią dieną galite perkelti paplūdimių ekskursiją. O gal net ją pakartoti tik savarankiškai... Bet kuriuo atveju, dar viena diena rojuje niekam neprailgs. Mėgaukitės saule, jūra ir pasinerkite į vietinių kultūra, atrasdami vis naujus pojūčius.
11
diena
PUERTO VALLARTA (pusryčiai)
Pervežimas į Puerto Vallarta oro uostą. Skrydis su persėdimu į Vilnių. Jei norėtumėte pratęsti kelionę Jūsų gidas gali padėti organizaciniais klausimais ir pratęsti jūsų nuotykius. Jei norėtumėte praleisti daugiau laiko Puerto Vallartoje, mielai suorganizuosime papildomą apgyvendinimą.
12
diena
VILNIUS (pusryčiai)
Grįžimas į Vilnių.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste;
 • 4 nakvynės 3*, 5 nakvynės 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją);
 • Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą;
 • Bilietai į lankomus turistinius objektus;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa;
 • Kelionės vadovo iš Meksikos angliškai šnekančiai paslaugos;
 • Maitinimas: 8 pusryčiai. 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai europos miestas –Meksikas - europos miestas (su persėdimu);
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas;
 • Vietinio skrydžio: Puerto Vallarta - Mexico City kaina nuo 30 Eur.
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos; 
 • Arbatpinigiai;
 • Aviabilietai į Meksiką ir atgal iš Vilniaus su persėdimu (~690–990 Eur), tiesioginis skrydis ir atgal iš Madrido, Paryžiaus, Amsterdamo ar Londono  (~590–790 Eur). Aviabilietai į Meksiką per JAV yra pigesni;
 • Į šiuos aviabilietus yra įskaičiuotas tik 10 kg rankinis bagažas.
 • Priemoka už vienvietį kambarį  (Jei keliaujate vienas (-a)  būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 250 Eur.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Puerto Vallartoje. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.
 • Išlaidos gėrimams ir maistui apie 150 – 250 Eur.

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 14 dienų
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Jungtinis rytinės ir vakarinės JAV pakrantės turas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Centrinės Meksikos perlai
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.