Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Arubą, Kolumbiją, Panamą, Hondurą ir Meksiką iš Majamio. 2024 vasaris

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • 11 naktų Karibų kruizas MSC Divina laivu su pilnu maitinimu
 • 4 dienos pramogų ir nerūpestingo poilsio laive plaukimo tarp uostų metu
 • Aplankysime nuostabias Karibų regiono šalis: Jamaiką, Arubą, Kolumbiją, Panamą, Hondurą, ir Meksiką
 • 1 nakvynė Majamyje, prestižiniame Pietų paplūdimio rajone (South Beach)
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Apsigyvenkime viešbutyje ant vandens ir aplankykime net 7 skirtingas šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų regioną plaukiant 4* „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, žavėsimės Aruba ir gilia istorija galinčia pasigirti Kartagena, pamatysime vieną iš didžiausių pasaulio stebuklų – Panamos kanalą, išbandysime paviršinį nardymą stebint antro pagal dydį barjerinio rifo pasaulyje gyvenimą, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė – pažinsime Meksikos Kosumelio salą važiuodami bagiais! Vakarus ir praplaukimų tarp uostų dienas leisime kruize, kuris siūlo įvairias pramogas, baseinus, SPA. Kelionėje padės ir patars lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskimės į vieną iš populiariausių kruizinių maršrutų pasaulyje!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE

ARIANA 

Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš dvylika metų ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto ir šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

1
diena
VILNIUS – STAMBULAS  –  MAJAMIS
Vakare skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų -  Turkish airlines, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu mėgausimės įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
MAJAMIS –  KRUIZAS (vakarienė)
Ryte atvykstame į Majamį, patikra ir formalumų sutvarkymas. Pietų Florida – tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Nieko nelaukdami pradėsime pažintį su Majamiu, mūsų laukia apžvalginis pusės dienos turas*. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Turėsime laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Pervežimas į terminalą, registracija į laivą MSC Divina, susipažinimas su namais ant vandens, laisvas laikas poilsiui. Nakvynė laive.

3
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Dauguma salų gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti keliautojus. Dieną plauksime Karibų jūra lin Jamaikos. Išsamiau susipažinkime su laivu, išbandysime restoranus, barus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokime ir išbandykime laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskime kojas prie baseino ir pasikaitinkime saulėje su gera. Nakvynės laive.
4
diena
OČO RIOSAS, JAMAIKA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai, išvyksime į pažintinę ekskursiją Jamaikoje. Pasižvalgysime po miestą ir aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius  „Dunns“ upės krioklius*. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Turo pabaigoje laukia poilsis paplūdimyje (paplūdimio kėdės ir baras už pap.mokestį). Nakvynė laive.

5
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar viena diena kruize, kuris primena aukštos klasės viešbutį! Pasimėgaukime diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus! Nakvynė laive.

6
diena
ORANJESTADAS, ARUBA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Atvyksime į Oranjestado uostą. Čia mūsų lauks nuotaikinga ekskursija po salą*. Įsėdę į garsųjį paplūdimio autobusą atvirais langais, lydimi Karibų muzikos ritmo, aplankysime žymiausius salos objektus: Alto Vistos koplyčią bei Kalifornijos švyturį. Taip pat, sustosime prie Kasibari uolų, mėgausimės autentišku kraštovaizdžiu, spalvingais tradicinio kunuku stiliaus nameliais ir laukine gamta. Po apžvalginės ekskursijos trumpam stabtelsime paplūdimyje, kuris vilioja nuostabaus žydrumo vandeniu. Vakarienė ir nakvynė laive.

7
diena
KARTAGENA, KOLUMBIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Turą* pėsčiomis Kartagenos senamiestyje pradėsime nuo miesto pamatų. Labai anksti, Kartagena buvo pasirinktas kaip pagrindinis Pietų Amerikos uostas, kad būtų galima įvežti prekes į kolonijas Naujajame pasaulyje. Tačiau ispanai netrukus atrado netoliese esančias sidabro, aukso ir smaragdo kasyklas, todėl reikėjo patogaus uosto, kad šie lobiai būtų išsiųsti atgal į Ispaniją. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie šias ankstyvąsias dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste. Aplankysime

didžiausią kolonijinę tvirtovę. Turguje ragausime vietinių vaisių ir vyksime į vietinį kaimelį,
kur sudalyvausime būgnelių mušimo dirbtuvėse. Nakvynė laive.

8
diena
KOLONAS, PANAMA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Anksti ryte išvyksime į turą  Panamoje*. Ši šalis kontrastų derinys: nuo griūvančių pastatų ir šiukšlynų iki moderniausių dangoraižių, nuo džiunglių iki saugomo architektūrinio paveldo. Turo metu sustosime apžiūrėti vieno iš modernaus pasaulio stebuklo –  Panamos kanalo. Šis kanalas jungia Ramųjį vandenyną su Atlanto, mes pamatysime kanalo įėjimą iš Ramiojo vandenyno, apsilankysime kanalo muziejuje. Taip pat apžvelgsime  istorinį Panamos senamiestį  bei  Amador taką, kuris jungia tris salas su pagrindine valstybės dalimi. Ši šalis abejingų nepalieka, tiek kontrastų vienoje vietoje atrasti sunku, tad mėgaukimės kelionės akimirkomis. Nakvynė laive.

9
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Išbandysime šokių pamokas, pasijuoksime komiškuose vaidinimuose, o gal net išmoksime origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galime už patrauklias kainas įsigyti kosmetikos, kvepalų, rūbų, rankinių, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.
10
diena
ROATANAS, HONDURAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pradėsime ekskursiją Roatano saloje*. Vietinis gidas stebins istorijomis apie spalvingą Roatano istoriją, apimančią indėnus, piratus, vergus ir palaidotus lobius. Giedrą dieną pakrantėje galėsime pamatyti laivų nuolaužas. Panoraminis pasivažinėjimas per žvejų miestelius, prancūzų uostą, pakilsime aukščiau, iš kur atsivers puikiūs šios džiunglių salos vaizdai. Atvyksime į Ąžuolo ketera vadinamą tradicinį Karibų žvejų kaimelį, kuriame namai pastatyti ant polių. Lipsime į autentišką motorizuotą kanoją (Cayuco) ir plauksime kanalu per atogrąžų mangroves. Stebėsime laukinę gamtą pakrantėse su daugybe paukščių. Plaukimas truks apie 1 valandą. Vėliau galėsime užsukti į garsųjį „Hole in the Wall“ restoraną, kuriame siūlomos šviežios jūros gėrybės, tarp jų ir omarai, skanūs mėsainiai kt. (už papildomą mokestį). Popiet vykstame iki "Didžiojo kąsnio“ paplūdimio ir restorano. Čia yra Roatano jodinėjimo žirgais bazinė stovykla. Gausime jojimo įgūdžius ir svorį atitinkančius žirgus ir po trumpo instruktažo josime į nuošalų paplūdimį. Jodinėjimo instruktorius ramiai lydės mus vaizdingais keliais ir per žalią atogrąžų mišką. Grįžus į paplūdimį laikas atsivėsinti plaukiojant virš Mezoamerikos barjerinio rifo, antro pagal dydį barjerinio rifo pasaulyje, kuris besitęsia beveik 1126 kilometrus nuo Jukatano pusiasalio šiaurinio galo, per Hondūro įlankos salas. Mūsų laukia nuostabi patirtis! Laivas prišvartuotas prie pat paplūdimio prieplaukos ir juo greitai nuplauksime prie rifo. Mums suteiks paviršinio nardymo įrangą. Vanduo turi nuostabų matomumą, todėl esant palankioms oro sąlygoms tikrai pamatysime įspūdingą jūros pasaulį. Atkreipiame dėmesį, kad nardysime iš laivo gilesniame vandenyje ir neliesme dugno, trukmė apie 30 min. Kupini įspūdžių sugrįšime į prieplauką, šiek tiek atsikvėpsime, nusipirksime šalto gėrimo ir tiesiog mėgausimės šio nesugadinto Roatano paplūdimio vaizdu bei dienos įspūdžiais. Grįžimas į laivą. Nakvynė.

11
diena
KOSUMELIS, MEKSIKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Kosumelis yra gan didelė Meksikos sala, kuri gali pasiūlyti įvairiausių pramogų. Šiandien mūsų laukia privatus keturviečių bagių turas *. Vyksime į paplūdimio klubą, kur galėsime užsiimti paviršiniu nardymu viename iš geriausių rifų pasiekiamu nuo pat kranto. Čia mums priklausys gavusis gėrimas, paplūdimio kėdės ir skėčiai, paviršinio nardymo įranga. Toliau keliausime į Punta Sur parką - gamtos rezervatą, kur rasime švyturį su nuostabiu vaizdu į kitą salos pusę, lagūną su krokodilais, majų griuvėsius, gražiausią Kosumelio paplūdimį su labai ramiu vandeniu. Taip pat turėsime galimybę apžiūrėti kitą salos pusę, kurioje driekiasi kilometrai nuošalių paplūdimių ir įspūdingų uolienų. Aplankysime paplūdimio barą iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą, valgysime autentiškus meksikietiškus pietus, grožėdamiesi gamtos stebuklais. Popiet keliaujame vakarine pakrante, dar vadinama laukine, grožimės gamta ir vaizdais. Nakvynė laive.

12
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Mūsų nuotykis Karibų jūroje jau į pabaigą, plaukiame link Majamio ir toliau pramogaujame laive. Nakvynė.

13
diena
MAJAMIS (pusryčiai)
Pusryčiai. Išsilaipinimas iš laivo, apsišarvuokime kantrybe, nes gali užtrukti kelias valandas. Jūsų lauks ekskursija į laukinės gamtos Evergleidso parką*,  kuriame gyvena daugybė gyvūnų rūšių, tarp jų ir aligatoriai. Plauksime pelkių kanalais, o vietinis profesionalus gidas parodys jums gausią laukinę gamtą šiose apylinkėse. Pageidaujantys turės galimybę nuvažiuoti iki prekybos centro ir apsipirkti žymių gamintojų išparduotuvėse (už pap.mokestį). Taip pat, proga aplankyti Majamio paplūdimį ar pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja. Nakvynė viešbutyje.
14
diena
MAJAMIS – STAMBULAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą, kur lauks skrydis namo su pilnu bagažu nuostabių įspūdžių!
15
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Arubą, Kolumbiją, Panamą, Hondurą ir Meksiką iš Majamio. 2024 vasaris

Irena
2023-04-17
7
Ekskursijos neaplankant įsimintinų objektų (suprantu, kad ženkliai pigiau, nes nereikia pirkti bilietų), o tik apžvalginės pro autobuso langą. Kartaganoje aplankius kolonijinę tvirtovę, bet į jos vidų nepatekus, tai kaip ir lieki jos neaplankęs. Majamyje yra puikus objektas Vizkaja garden, kur pasivaikščioti puikiame parke ir dvare vienas malonumas. Bet dažniausiai buvome paleidžiami apsipirkti senamiesčiuose. Na tikrai kelionės tikslas nebovo apsipirkimas.
Arūnas
2023-04-11
9
Skrydis Vilnius-Varšuva - puikiai. Laukimas Varšuvos oro uoste 6 val sekančio skrydžio - nelabai :) Skrydis Varšuva-Majamis - puikiai. Ekskursijos Majamyje, viešbutis - viskas liuks. Laive - viskas labai gerai, tik gultų mažoka. Daugiau viskas liuks. Ekskursijos po šalis - viskas liuks, vietiniai gidai, transportas, degustacijos, pažintys. Grįžus ekskursija po Majamį - viskas liuks, per trumpai Wynwood ir per ilgai Gucci Armani rajone :) Skrydis namo - viskas super, Varšuvoj laukimas tik 2 val - liuks. Reziumė - laivo gultai nulėmė -1 balą bendram kontekste, nes visgi 4 dienos jūroje, tad truputį nepatogumas buvo. Daugiau viskas super (ypač gidas!) Labai puikus keliavimo/poilsio balansas, Majamyje tik atvykus 2 nakvynės buvo iš viso super, vėliau laive - pažintys su šalimis ir dienos laive - labai geras balansas ir pakeliauti, ir pailsėti. Labai rekomenduojama kelionė! Be to, labai rekomenduoju imti kajute SU BALKONU, pusė įspūdžių dėl to!
Alvyda
2023-04-08
10
Kelionė puiki. Kelionės vadovas Justinas atliko savo pareigas labai profesionaliai. Puiki kelionė.
NIJOLĖ
2023-04-07
10
Patiko viskas. Kelionė nuostabi.
Valmantas
2023-03-14
6
Dėkojame kelionės vadovui Justinui, puikiai bendravome.
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

2024 vasario 10 - 24 d. KAINOS:

asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1930 eur, su skrydžiu 2780 eur (vietų nebėra)

asmeniui dvivietėje kajutėje su langu  2280 eur, su skrydžiu 3130 eur

asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (dalinis vaizdas) 2400 eur, su skrydžiu 3250 eur 

asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (premium 8-9 denis) 2490 eur, su skrydžiu 3340 eur 

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Pusės dienos apžvalginis Majamio turas ir pervežimas į uostą;
 • 11 naktų kruizas su MSC Divina pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pusryčiai, pietūs (kai būname laive), vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
 • Laive: vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama oficialesnė apranga);
 • Laivo pramogos: vakaro šou teatre, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai;
 • Pervežimas uostas – viešbutis;
 • 1 nakvynė po kruizo Majamyje 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu Stambule nuo 850 eur/asm. (su 23 kg bagažu);
 • JAV leidimo forminimas 40 eur/asm;
 • Ekskursijų paketas 680 eur/asm su lietuviškai kalbančio vadovo vertimu (reikia užsakyti iš anksto);
 • Aptarnavimo mokesčiai laive 165 eur/asm visai kruizo trukmei (arbatpinigiai laivo personalui);
 • Majamio kurortinis mokestis (apie 15 eur/asm mokamas viešbutyje);
 • Easy PLUS gėrimų paketas ir internetas laive el. pašto, viber, facebook pasitikrinimui - 410 eur/asm (įskaičiuoti gaivieji gėrimai, įvairio kavos, pilstomas vynas, alus,stiprieji gėrimai, klasikiniai ir nealkoholiniai kokteiliai, ledai)- užsakymo metu teirautis vadybininko ar dar galioja;;
 • Laivo paslaugos: skalbimo, fotografo, boulingas, 4D kino teatras, kazino, žaidimų automatai, specializuoti restoranai, SPA paslaugos;
 • Internetas laive (wifi) 150 eur (1 įrenginys naršymui ir video) arba 106 eur tik naršymui;
 • Med.išlaidų draudimas, neišvykimo į kelionę draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš atvykimą ir išvykimą iš/į Kolumbijos, likus 72-24 val. iki skrydžio, būtina užpildyti  keliautojo atvykimo/ išvykimo formą».
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Pavieniai bendrakeleiviai, nenorintys išsipirkti vienvietės kajutės, apgyvendinami po 2 arba 3 asmenis viešbutyje/kajutėje.
 • Meksikoje, Kosumelio saloje bus naudojami keturviečiai bagiai, vairuojantiems reikia turėti teises.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei).
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas ir Niagaros kriokliai su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Egzotiškasis kruizas Karibuose MSC Divina laivu, aplankant spalvingąsias Arubos, Dominikos respublikos, Jamaikos, Bahamų ir Kiurasao vietas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Nemiegantis Niujorkas ir kruizas Karibuose po egzotiškiausius kampelius su MSC Meraviglia laivu
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.