Italija. Skaidriosios Adrijos jūros dvelksmas ir šiaurės Italijos didybė 10d.

Kelionės akcentai

 • Aplankykite jaukų, nuostabios gamtos apsuptą Klagenfurtą – Karintijos žemės sostinę.
 • Aplankykite Šiaurės Italijos perlą Paduvą.
 • Aplankykite Šiaurės Italijos perlą Paduvą ir žavėkitės nuostabiais gamtos vaizdais, plaukiant Brentos kanalu.
 • Pasivaikščiokite Šv. Morkaus aikšte Venecijoje, pamatykite nesuskaičiuojamą miesto bažnyčių grožį, išvyskite vandeniu slystančią riestanosę gondolą, pasimėgaukite kavos puodeliu vienoje iš kultinių kavinių: „Quadri“, „Lavena“ ar „Florian“.
 • Aplankykite mažąsias lagūnos salas – ramybės ir įkvepiančio grožio oazes – Muraną ir Buraną.
 • Paplaukiokite laiveliu po Gardos ežerą, pasigrožėkite „mažąja Venecija“ – Sirmione, kurią antikos poetas Katulas kadaise pavadino „salų ir pusiasalių brangakmeniu“.
 • Keliautojų pageidavimu – dar daugiau poilsio dienų prie jūros!
Nuo557
619€
2021 06 14 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (Slovakiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
AUSTRIJA (KLAGENFURTAS) - ITALIJA (LIDO DI JESOLO)
Pusryčiai. Atvykimas į Štirijos sostinę – *Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco. Kelionė per Austriją, Italiją. Atvykimas į šiaurės Italijos kurortą Lido di Jesolo, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Čia jūsų laukia nuostabūs smėlio paplūdimiai, palmių alėjos, švelnus jūrinis klimatas bei pažintis su Šiaurės Italija ekskursijų metu. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.
3
diena
POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba išvyka į Paduvą ir Vičencą) 
Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama pusės dienos išvyka į Paduvą. Ryte vyksite į Paduvą, kurioje anot italų „pieva - be žolės, šventasis - be vardo, o kavinės – be durų“, apie 80 garbingų miesto žmonių, tame tarpe ir Stepono Batoro bei Jono III Sobieskio skulptūromis apstatyta Prato della Vale aikštė, šv. Džiustinos bazilika, kurioje yra palaidotas evangelistas šv. Lukas, Šv. Antano bazilika – didinga šventovė ir vienuolynas, garsėjantis įspūdingais bizantiškais kupolais. Donatelo sukurtas Didysis altorius su Šv. Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčios. Vienas seniausių Europoje – Paduvos universitetas, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus, Vaistažolių aikštė su *Radžonės rūmais. Ekskursijos pabaigoje pasimėgausite paslaptingos receptūros kava kavinėje „be durų“ - Pedrocchi, kuri pati labiau primena rūmus. Grįžimas į pajūrio kurortą. Laisvas laikas. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.
4
diena
POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba mokama išvyka prie Gardos ežero*) 
Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama išvyka prie Gardos ežero. Kelionė prie Gardos ežero – didžiausio Italijos ežero ir nuostabaus gamtos kampelio, kurio miesteliai žavi viduramžių namais, siauromis gatvelėmis, skverais, nuostabiausiomis ežero bei kalnų panoramomis. Tai tikras atradimas kelionių gurmanams, vertinantiems kalnų didybę, neužterštą orą, dangiškos spalvos vandenį, pasakiškai gražias panoramas. Romantiškas plaukimas į privačią *Borgese – Cavazza šeimos salą. Joje, su įdomiu inžineriniu sprendimu – venecijietiško stiliaus rūmais, kone kabančiais egzotiniais sodais, vandenyje augančiais medžiais, supažindins garsiosios giminės atstovė. Apžiūrėjus Gardos salą tęsiame kelionę į žavų viduramžišką Sirmionės miestelį, pasak Catullo, - „ežero perlą, salų ir pusiasalių karalienę", įsikūrusį viename iš Gardos ežero pusiasalių. Pažintis su miesteliu: Skaligierių, valdžiusių Gardą XIII a. pilis, romėnų epochos vilos - Katulo grotos - liekanos. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasimaudyti nuo Romos imperijos laikų vertinamame ežero vandenyje, kuris ir šiandien yra naudojamas SPA procedūroms, paskanauti ledų seniausioje ledainėje prie ežero. Vykstate į vyno ūkį. Čia *degustuosite visame pasaulyje vertinamą krašto vyną, susipažinsime su vyno gamyba. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.
5
diena
POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba  išvyka į Veroną*)
Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama išvyka į Veroną. Išvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu, impozantiški Veronos valdovų Skaligierių kapai. Laisvas laikas, kurio metu galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“, čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių Pasticini bei karališką pavadinimą turinčios picos – Margaritos. Grįždami į pajūrio kurortą sustosite viduramžių miestelyje Soave, kurį juosia galinga gynybinė siena. Apžiūrėjus miestelį ir aplankius didingą jo *pilį, siūlome paklaidžioti keliukais vadinamais „Strada di vini“ ir pasimėgauti aplinkiniais peizažais. *Soave vyno degustacija. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS
Pusryčiai. Laisva diena poilsiui prie Adrijos jūros. Mėgausitės skaidria, žydra jūra, smėlėtu paplūdimiu. Mažose, jaukiose kavinėse ir užeigėlėse ragausite jūros gėrybes, makaronus, itališkus vynus arba pageidaujantys galės su savo atžalomis pašėlti Lido di Jesolo vandens nuotykių parke *Aqualandia. Čia tai vandens parkas! Esant Italijoje jį būtina aplankyti! Jėgas išbandyti galima ant alpinizmo sienelės, pagauti adrenalino galima nuo šuolio su guma iš 60 metrų aukščio ir svarbiausia yra atviras nusileidimo kalniukas, kuriuo leidžiamasi 120 km/h greičiu! Labai nustebina piratų šou, kuris vyksta tiesiog ant šaligatvio pastatytame didžiuliame laive. Jo viduje yra baseinas (tiesa, žiūrovams nematomas), į kurį nuo stiebo šokinėja kaskadininkai, darydami įvairiausius triukus. Kaskadininkai, esant pageidavimams, pasiima vaiką ant rankų ir kartu su juo daro salto į baseiną. Dar ilgai atostogoms pasibaigus vaikai pasakos įspūdžius iš šio nuotykių parko... Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
7
diena
POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba išvyka į Ravenąar San Marino*) 

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyką į Raveną ir San Marino Respubliką. Išvykimas į Raveną. Ravena – V a. Vakarų Romos imperijos sostinė. Ankstyvosios krikščionybės paminklai: *San Vitale bažnyčia (526-547 m.), *Galla Placidia mauzoliejus (430 m.), V a. *Neoniano ir *Degli Ariani krikštyklos, *Sant Apollinare Nuova bažnyčia (V a). Dantės kapas. Laisvas laikas. Išvykimas iš Ravenos. Vykstate į seniausią ir mažiausią pasaulyje respubliką – San Mariną. Apžvalginė ekskursija nykštukinės valstybės ant Titano kalno San Marino sostinėje: Valstybės rūmai, Laisvės aikštė, Valstybės katedra, gynybinės tvirtovės, suvenyrų krautuvėlės. Esant galimybėms, ekskursijos metu degustuojate vietinius gastronomijos produktus. Laisvas laikas. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

PASTABA. Vykstantiems į šią dienos išvyką gali būti pateikiamos pusryčių dėžutės ir šalta vakarienė.

8
diena
POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba išvyka į Veneciją*) 
Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai ir įvažiavimo mokesčiai neįskaičiuoti į kainą). Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.
9
diena
ITALIJA - AUSTRIJA - ČEKIJA
Pusryčiai. Išvykimas iš kurorto. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykimas prie Viorterio ežero, kur pastatytas *Pyramidenkogel apžvalgos bokštas. Tai viena aukščiausių  medinių konstrukcijų pasaulyje. Bokšto aukštis 100 m., nuo  jūros lygio 851 m.  Greitaeigiu liftu pakilus į panoraminę aikštelę  atsiveria vaizdas į nuostabius Karintijos ežerus, aukščiausią Alpių kalnų grandinę Aukštutinį Tauerną.  Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti ilgiausia Europoje viduje įrengta *šliuožykla, skriejant 25km/h greičiu ir 120 metrų žemyn. Kelionė per Austriją, Čekiją (Slovakiją). Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
SLOVAKIJA (ČEKIJA) - LENKIJA - LIETUVA
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.
Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4700 km.
Nuo557
619€
2021 06 14 ir daugiau datų

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2021-05-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova 599.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 599.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 599.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 539.00EUR
Vienvietis kambarys 759.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova 619.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 619.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 619.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 557.00EUR
Vienvietis kambarys 779.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova 619.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 619.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 619.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 557.00EUR
Vienvietis kambarys 779.00EUR
Apgyvendinimas
2021-07-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova 659.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 659.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 659.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 593.00EUR
Vienvietis kambarys 819.00EUR
Apgyvendinimas
2021-08-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova 659.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 659.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 659.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 593.00EUR
Vienvietis kambarys 819.00EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (7 nakvynės prie Adrijos jūros Lido di Jesolo kurorte),
 • 7 vakarienės Italijoje,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, plaukimas į Veneciją ir Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, kurorto mokestis – 11 EUR asmeniui.
 • **Pusės dienos išvyka į Paduvą – 20 EUR
 • **Dienos išvyka prie Gardos ežero – 40 EUR 
 • **Dienos išvyka į Veroną ir Soave – 40 EUR
 • **Dienos išvyka į Raveną ir San Marino Respubliką - 40 EUR
 • AKCIJA!Nusipirkę visas keturias išvykas sutaupote 20EUR. keturių išvykų kaina – 120EUR 140EUR .
 • Mokamos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 160 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 150 EUR.
 • * MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 120 EUR.

Pastabos

 • AKCIJA! Nusipirkę visas keturias išvykas sutaupote 15 Eur. keturių išvykų kaina – 130 EUR 145 EUR
 • Dienos išvyka į Paduvą ir Vičencą – 35 EUR
 • Dienos išvyka prie Gardos ežero – 35 EUR  
 • Dienos išvyka į Veroną ir Soave – 35 EUR
 • Dienos išvyka į Raveną ir San Marino Respubliką - 40 EUR
 • Mokamos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
 • Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.
 • Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir(ar) mūvintys šortus.
 • SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiami pusryčių paketai/ šalta vakarienė.

Kelionės užsakymas

Nuo
557
619€

visiems: 557
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Italijos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Italija 7 d.
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Italija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italija nuo Venecijos iki Kaprio salos
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italijos rivjera ir Pietų Prancūzijos žydrasis krantas 9d.
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.