Ispanija ir Prancūzijos rivjera

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pamatysite Šv. Šeimynos bažnyčia Barselonoje - sakralinis pastatas, panašus į paplūdimyje vaikų statomą smėlio pilį
 • Aplankysite Salvadoro Dali muziejų Ispanijoje
 • Keliausite į Montserato vienuolyną – garsusis Katalonijos religinis centras ir dvasinis simbolis
 • Pasivaikščiosite Nicos senamiestyje su siauromis gatvelėmis
 • Sanremo – vienas iš labiausiai poilsiautojų mėgstamų kurortų Italijoje, neretai vadinamas gėlių miestu, ir teigiama, kad būtent Sanremo festivalis įkvėpė populiarųjų Eurovizijos dainų konkursą.
 • Pamatysite Kanus su garsiąja Žvaigždžių alėją
 • Kosta Bravoje sudalyvausite ispaniško vyno degustacijoje tradicinėje bodegoje* - vyno darykloje.
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Ispanija labai ilgą laiką buvo viena populiariausių Europos kelionių krypčių, ir tai tikrai nepamirštama šalis dėl daugybės priežasčių. Ekskursija taip pat leidžia jums pasimėgauti Prancuzijos rivjeros vietovėmis, kurias turistai aplanko San Remą, Nicą. O Nicos kurortas yra greta kitų spalvingų Prancūzijos Rivjeros kurortų, tokių kaip Monakas (20 km) ir Kanai (33 km), o viešnagės metu net galite praleisti laiką paplūdimyje.

 

Skrydis: (su Lufthansa) šeštadieniais:

 Vilnius 06:05 – 07:15 Frankfurtas 09:50-11:50 Barselona

 Barselona 16:55 – 19:05 Frankfurtas 20:55 – 23:55 Vilnius

1
diena
VILNIUS – BARSELONA
Atvykimas į Barseloną. Susitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Vakarienė. Laisvalaikis. Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto.
2
diena
BARSELONA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po elegantiškąją Barseloną – stulbinančios architektūros ir meilės miestą. Tai tikras muziejus po atviru dangumi. Išvysite žymiuosius architekto A. Gaudi (1852–1926) kūrinius ir gotikinį kvartalą: katedrą, Karalių rūmus, paminklą Kolumbui, Guelio parką. A. Gaudi suprojektuoti statiniai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nėra abejonių, jog Barselona – tai įkvepiančios architektūros ir meno miestas. O kur dar išskirtinė katalonų virtuvės skonių įvairovė! Šis kulinarinis paveldas skaičiuoja daugiau nei 700 metų. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymiąja Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Citadelės parkas, ispaniškasis molas, J.Miro industrinis rajonas, Muzikos rūmai, spalvingasis kvapnusis Barselonos turgus, Batillo namas, La Pedrera. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto.

3
diena
BARSELONA – MONTSERATAS – BARSELONA (pusryčiai, vakarienė)
Laisvas laikas arba už papiloma mokestį (45 eur) galime pasiūlyti kelionę į Montseratą - didžiulį vienuolyno kompleksą, jau beveik tūkstantį metų priklausantį Benediktinų ordinui, skirtą tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Išvykimas iš Montserato. Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto.

4
diena
BARSELONA – KOSTA BRAVA – FIGEIROSAS – NICA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje jūsų lauks ekskursija su kelionė palei vaizdingą Santa Clotilde Gardens* pakrantę, ispaniško vyno degustacija tradicinėje bodegoje* - vyno darykloje. Per pastaruosius 10 metų Ispanijoje atsirado daugybę vyno daryklų, kuriems drąsiai galima suteikti geriausios šiuolaikinės architektūros titulą. Išvykimas link Prancūzijos. Sustojimas Figueres – Salvadoro Dali gimtinėje. S. Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado muziejaus, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Kelionė per Ispaniją, Prancūziją. Atvykimas į Nicą. Pasivaikštome po Žydrojo kranto sostinės senamiestį: žemutinis miestas su siauromis gatvėmis, pasažais, Garibaldžio aikštė, Katedra, Laskario ir Teisingumo rūmai, Opera, Rotušė, miesto širdis – Masenos aikštė. Pakylame į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į Angelų įlanką, miestą ir Anglų bulvarą. Nakvynė viešbutyje Nicoje.
5
diena
NICA – KANAI (pusryčiai)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija: Quai des Anglians, Cimiez kalva, uostas, Vilfranšo pusiasalio panorama. Išvyka į parfumerijos fabriką, Kvepalų muziejaus* lankymas Eze kaimelyje su galimybe įsigyti garsių prancūziškų kvapų. Panoraminė ekskursija po Antibes kyšulį, Juan de les Pins (be sustojimų) su apsilankymu Kanuose su garsiąja Žvaigždžių alėją netoli Palais des Film Festivals. Nakvynė viešbutyje Nicoje.
6
diena
NICA – SAN REMO – MONAKAS – NICA (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į Italiją su ekskursija po San Remą, garsėjantį festivaliais ir gėlių turgumi. Amžinai dainuojantis ir šokantis San Remas yra prabangus kurortas vakarinėje saulėtos Ligūrijos pakrantėje, kur gyvenimas nesustoja nė minutei. Paradoksalu, bet tiesa su visu San Remo būdingu kurortiniu triukšmu aukštuomenė čia mėgsta ilsėtis. Ekskursijos San Reme visada yra populiarios tarp turistų, kurie mėgsta paplūdimio pramogas su kokybišku poilsiu ir puikiu apsipirkimu. Vėliau jūsų lauks kelionė į nykštukinę Monako kunigaikštystę ir azartinių lošimų sostinę Monte Karlą.

Monako sostinė patogiai įsikūrusi ant Saint-Antoine uolos viršūnės, 60 m aukštyje virš jūros. Tai seniausias iš 10 kunigaikštystės rajonų, čia sutelkti žymiausi architektūros paminklai. Ir būtent čia tolimame XIII amžiuje pirmasis atvyko iki šių dienų valdančiosios dinastijos įkūrėjas Francesco Grimaldi, kuris užėmė miestą ne jėga, o gudrumu: apsirengė vienuoliu, netrukdomas praėjo ir atidarė vartus savo kariams. Pažintis su senąja Monako dalimi: Kunigaikščio rūmai, Napoleono relikvijų muziejus, katedra, Okeanografijos muziejus. Grįžimas į Nicą. Nakvynė.

7
diena
NICA – LLORET DE MARAS ( pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių – išvykimas į Ispaniją. Lloret de Maras - pats didžiausias ir žinomiausias kurortas Kosta Bravos pakrantėje. Čia daugybė viešbučių, pramogų centrų, parduotuvių. Per visą miesto teritoriją pajūriu besitęsiantis nuostabus paplūdimys miestą paverė Kosta Bravos sostine. Palei jūrą tęsiasi puiki pėsčiųjų alėja - promenada, o šalia esančiame centre iki ryto šurmuliuoja naktinis gyvenimas. Nuo daugybės veikiančių restoranų, kavinių, naktinių klubų šviesų, pasakiškai nusidažo jūra, prie kurios malonu pasėdėti apšviestoje krantinėje. Daugelis pasilinksminimo įstaigų užsidaro tik saulei tekant. Nakvynė viešbutyje.
8
diena
LIORET DE MARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo. Sėkmingų būsimų kelionių!

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę mili
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3*/4* viešbučiuose (7 nakvynės: 4 nakvynės Barselonos priemiestyje, 3 nakvynės Nicoje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai; 4 vakarienės);
 • Programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • Grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal: atvykimams/išvykimams nuo 08:00 iki 19:00;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius (nuo 450 EUR), skrydžiai su persėdimu;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Medicininių išlaidų draudimas (~7 EUR BTA draudimas);
 • Vienviečio kambario priemoka ( 275 EUR);
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Pastabos: prisijungimas prie rusakalbių grupės
 • Programa gali keistis, galimas keitimas vakarienės pietumis, ekskursijų tvarka ir jų pradžios laikas

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Islandija – ledo ir ugnies žemė
Islandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.