Atraskite savo ritmą Kolumbijoje

Kelionės akcentai

 • 2024 11 28 ieškoma bendrakeleivė, kreiptis į vadyb. Viktoriją tel. nr. +37060792225 
 • Garantuotas išvykimas nuo 2 keliautojų!
 • Susipažinsime su Bogota, Kolumbijos sostine, kurioje visi žino, kur yra Lietuva
 • Kokoros slėnyje gėrėsimės dangų remiančiomis vaškinėmis“ palmėmis – nacionaliniais Kolumbijos medžiais
 • Ragausime tikros kolumbietiškos kavos vietiniame kavos ūkyje
 • Išvysime Pablo Eskobaro laikus menančią 13-ąją koloną ir įspūdingą Penjolio uolą Medeljino aukštumose
 • Taironos nacionalinieme parke pamatysime gražiausią Kolumbijos pakrantę ir laukinę, žmonių nesugadintą gamtą
 • Mėgausimės Karibų jūros teikiamais malonumais Kartachenoje, besididžiuojančioje vienu gražiausių senamiesčių Pietų Amerikoje
Nuo2195
2024 11 28 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 3395
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kolumbija paprastai yra neįvertinta kelionių kryptis, o tai reiškia, kad yra daugiau nepaliestų šios gražios šalies dalių, kurias galite patirti. Keliautojams ji nėra gerai žinoma, todėl atrodo, kad tarsi reiks kirsti vieną iš paskutinių kelionių sienų. Kolumbija pribrendo atradimams, o ten visko tiek daug: žalių slėnių, auksinių paplūdimių ir snieguotų kalnų, kolonijinės tvirtovės ir siautulingos Bogotos energijos. Susipažinsite su nacionaliniais parkais, paplūdimiais, kaimų bendruomenėmis ir miestais. Be to, nėra geresnės vietos, norintiems  paragauti skanėstų, pavyzdžiui, šviežių jūros gėrybių ir skanios kavos. Prisijunkite prie šios šiltos, svetingos šalies ir grįžkite su daugiau istorijų, nei kada nors turėsite laiko papasakoti.

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU

 

MANGIRDAS

 

 

Kelionės man – tai gyvenimo būdas, bei būdas pažinti ir suprasti – labiausiai patį save. Kelionėse man smagiausios ir  įdomiausios patirtys yra susidraugauti su vietiniais gyventojais, praleisti kartu laisvalaikį, stebėti, klausyti ir pažinti jų kultūras, papročius, paragauti vietinio šalies maisto. Šiomis savo patirtimis mielai dalinuosi su manimi keliaujančiais žmonėmis, stengiuosi perduoti kiek įmanoma tikresnį vaizdą apie šalį. Nemažai laiko praleidau gyvendamas įvairiose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Indijoje, Meksikoje. Šiandien gyvenu ir didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžiu Kolumbijoje. Jauki ir labai nuostabi šalis: muziejai, istoriniai senamiesčiai, jaukios kavinės ir skanus maistas, nuostabiausio grožio gamta, vaizdingi kraštovaizdžiai, nacionaliniai parkai, žavūs paplūdimiai. Ypač mane žavi Kolumbijos žmonės: nuolat besišypsantys, nuoširdūs ir draugiški. Jiems būti laimingu nereikia turėti labai daug. Labai rekomenduoju ir kviečiu aplankyti šią šalį. Šiandien žinau, kad kelionių ir jose sutiktų žmonių dėka tapau laimingu žmogumi. Didžiausias man džiaugsmas, kai keliaujantys su manimi žmonės patiria atradimų džiaugsmą, iš arčiau susipažinę su šalimi, išsiveža naujas patirtis, jausmus, žinojimą ir aistrą keliauti…vėl ir vėl.

 

1
diena
VILNIUS – BOGOTA
Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos sostinė yra žavinga, kartu ir veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar). Nakvynė viešbutyje Bogotoje.
2
diena
BOGOTA – SIPAKYRA – BOGOTA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Sipakyros (Zipaquira) miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų gylyje. Ji laikoma pirmuoju stebuklu Kolumbijoje, nes jos struktūra pastatyta iš druskos. Ar anksčiau buvote pastate, pastatytame tik iš druskos? Nepriklausomai nuo jūsų religijos, čia galite susisiekti su didesnėmis gamtos jėgomis, o be to, kaip nuostabu pajusti gamtos galią ir Lotynų Amerikos architektūros palikimą, turėsite galimybę pajusti dvasinę patirtį. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“ – kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje apžiūrėsime miestelį. Po pietų sugrįšime į Bogotą. Nakvynė viešbutyje Bogotoje.
3
diena
BOGOTA – SALENTAS (pusryčiai)
Šį rytą pasinersime į Kolumbijos skonį ir spalvas apsilankę garsiajame Paloquemao turguje, kuriame yra didžiausias Bogotos egzotiškų vaisių, šviežių daržovių ir maisto prekystalių pasirinkimas – galbūt pasimėgausime gardžia Arepa (kolumbietiško stiliaus tortilija). Maždaug pietų metu lauks skrydis į kavos regioną ir pervežimas (apie 40 minučių) į gražųjį Salento kaimą. Skirsime laiko pasivaikščiojimui nuostabiomis gatvėmis ir pasigrožėsime geriausiomis „paisa“ architektūros spalvomis. Būtinai paragausime upėtakį, kuris patiekiamas su sodriu česnakiniu sūrio padažu. Kolumbijos nacionalinė sporto šaka tejo yra populiari pramoga Salente. Šį vakarą išbandysime savo jėgas šiame smagiame užsiėmime su grupe – dar geriau su alumi rankoje! Nakvynė viešbutyje Salente.

4
diena
SALENTAS – KOKORA – KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Ryte vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių. Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje, vyksime į netoliese esantį kavos ūkį. Dėl savo atogrąžų aukščio ir derlingo vulkaninio dirvožemio Kolumbija yra viena didžiausių kavos gamintojų pasaulyje. Šią priklausomybę sukeliančią pupelę daug geriau pažinsime ekskursijoje po kavos plantaciją ir perdirbimo centrą. Pasigilinsime į gamyklos istoriją ir sužinosime vidinės pramonės, kuri ilgą laiką kėlė šalies ekonomiką, istoriją. Pažiūrėsime, kaip pupelės auginamos, nuimamos, apdorojamos, džiovinamos, skrudinamos ir malamos, o tada iš pirmų lūpų išgirsime, dėl ko kyla tas triukšmas. Išbandysime įvairių rūšių kavos grūdelius ir išmoksime ruošti įvairių rūšių kavą – viską užbaisime garuojančiu puodeliu šviežiai užplikytos kavos. Po to atsipalaiduosime tarp nuostabių Estancia apsuptų žalių kalvų ir slėnių. Nakvynė viešbutyje Salente.

5
diena
SALENTAS – MEDELJINAS (pusryčiai)
Šįryt išvyksime iš Salento. Mūsų lauks 1 valandos trukmės pervežimas į nedidelį Činčinos miestelį, kur sėsime į patogų viešąjį autobusą kelionei į Medeljiną (kelionė truks apie 6-7 val.). Pakeliui sužinosime šiek tiek daugiau apie įdomią miesto istoriją. Devintąjį ir devintąjį dešimtmečius praleidęs turėdamas tarptautinę vieno pavojingiausių pasaulio miestų reputaciją (dėl liūdnai pagarsėjusio Pablo Escobaro narkotikų kartelio), Medeljinas tapo vienu įdomiausių miestų Pietų Amerikoje. Dėl vienų iš geriausių šalies muziejų, parkų ir architektūros (taip pat ir daug saugesnės ir patogesnės atmosferos), Medeljino populiarumas auga. Atvykę apžiūrėsime šį gražų miestą pasivaikščiodami su grupe, o vėliau – kodėl gi nepasižvalgius į garsųjį Medeljino naktinį gyvenimą! Nakvynė viešbutyje Medeljine.
6
diena
MEDELJINAS (pusryčiai)
Šiandien aplankysime pagrindines Medeljino centro vietas, senas bažnyčias, sužinosime istorinį ir meninį nuostabių bronzinių maestro Botero statulų kontekstą, lipsime į lynų keltuvus ir kilsime funikulieriumi, iš kurio mėgausimės nuostabiu miesto vaizdu. Pasivaikščiosime su gidu ir pajusime bendruomenės atmosferą arba „barrio“, kad pamatytume Medeljino gyventojų kasdienybę. Po pietų aplankysime Komuna 13. Tik prieš kelerius metus Komuna 13 kaimynystė buvo pavojingiausia Medeljino miesto bendruomenė, tačiau šiandien tai spalvingiausia ir gyvybingiausia miesto vieta. Po to, kai vyriausybė ir privatus sektorius investavo į socialines ir jaunimo programas, vietos gyventojai ir menininkai susigrąžino kvartalus ir prisidėjo prie stebuklingos transformacijos, kurią matome šiandien – gatvės prisipildė neįtikėtino gatvės meno, muzikos, gatvės atlikėjų, pardavėjų, parduodančių skanius vietinius užkandžius. Puiki galimybė tyrinėti gyvybingas Comuna 13 gatves ir susitikti su vietos gyventojais bei menininkais – tai unikali kultūrinė ir įsimintina patirtis.

7
diena
GVATAPĖ – KARTACHENA (pusryčiai)
Šiandien keliausime iš Medeljino į Gvatapės miestelį (Pueblo de Zocalos) ir aplankysime įspūdingą Penjolio uolą (La Piedra del Peñol). Be Peñol uolos viršūnės, kurią privalo pamatyti kiekvienas, besilankantis Medeljine, mėgausimės apsilankymais vietiniame Gvatapės mieste, garsiajame Guatapé Zocalos ir išskirtine ekskursija laivu po Gvatapės ežerą! Vakare atsisveikinsime su Medeljinu ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje.
8
diena
KARTACHENA (pusryčiai)
Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Šiandien mūsų lauks turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste. Praleisime šiek tiek laisvo laiko susipažindami su senąja ir naująja Kartachena. Pasivaikščiosime po senamiestį, apsipirksime vietinių rankdarbių, arba plauksime laivu į Punta Arenas arba Playa Blanca, nes nusipelnėme maudynių Pietų Karibų jūroje. Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. Nakvynė viešbutyje Kartachenoje.

9
diena
KARTACHENA – TAIRONA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (5 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų jūros pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta. Nakvynė viešbutyje šalia Taironos nacionalinio parko.

10 – 11
dienos
TAIRONA (pusryčiai)
Laisvas laikas. Mėgausimės dviem laisvomis dienomis Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis jūroje ar ilgai vaikštinėti paplūdimyje. Aresifės paplūdimys (Playa Arrecife) yra vienas gražiausių parke, tačiau jame maudytis draudžiama. Nuo Aresifės paplūdimio per 15 minučių nueisime į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių galima nueiti iki kito garsaus La Piscina (Playa La Piscina) paplūdimio. Už 15 minučių kelio driekiasi El Cabo de San Juan paplūdimys. Iš čia galima pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito (apie 3 valandas pirmyn ir atgal). Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą. Nakvynė viešbutyje šalia Taironos nacionalinio parko.

12
diena
TAIRONA – SANTA MARTA – BOGOTA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santa Martos oro uostą (~1,5 val.) ir skrydis į Bogotą. Laikas tyrinėti – šiandien apžiūrėsime keletą svarbių vietinių vietų Bogotoje. Viena iš jų yra La Candelaria, istorinė miesto širdis. Daugybe jaukių kavinių ir kolonijinių bažnyčių pasižymintis rajonas kupinas netikėtumų. Be daugybės muziejų, meno ir puikaus maisto, kurį galima paragauti, tai tiesiog gražus miestas, kuriame galima pasivaikščioti, įdomus seno ir naujo susidūrimas. Taip pat nuvyksime į Aukso muziejų, kad sužinotume apie turtus, kuriuos kadaise turėjo ši šalis. Įspūdingame muziejuje eksponuojama 55 000 įvairių epochų artefaktų. Dienos metu taip pat sužinosime apie audringą Kolumbijos praeitį „Karo ir taikos“ kelionėje, kurioje aprašoma jų karo istorija, įskaitant politines žmogžudystes ir ginkluotus konfliktus, ir kaip šalis pavirto į tokią, kokia yra dabar. Taip pat bus galimybė keltuvu pakilti į Monseratės kalną (Cerro de Monserrate), kur iš XVII a. bažnyčios atsiveria vaizdas į sostinę. Tai puiki vieta stebėti saulėlydį didžiuliame mieste. Nakvynė viešbutyje Bogotoje.
13
diena
BOGOTA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare Jūsų lauks skrydis namo. Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.
14
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.
Nuo2195
2024 11 28 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 3395

Apie Kolumbiją

Valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Turi jūrų sienas su Jamaika, Kosta Rika ir Gvatemala, sausumos sienas su Panama, Venesuela, Brazilija, Ekvadoru ir Peru. Kolumbija – vienintelė Pietų Amerikos šalis, besiribojanti ir su Atlanto, ir su Ramiuoju vandenynais. Valstybei priklauso trys salos Karibų jūroje: San Andresas, Providensija ir Santa Katalina. Sausuma dalijama į 4 geografinius regionus: Andų kalnus, Karibų jūros pakrantės žemumas, Ramiojo vandenyno

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Atraskite savo ritmą Kolumbijoje

Raimonda
2023-12-04
9
Viskas buvo išties neblogai, bet kadangi klausiate - butų neblogai mažinti kelionės į šią pigią šalį kainą; trumpinti 24h kelionės pirmyn/atgal laiką; keisti Lufthansą su savo klaikiu (vegetarišku, šaltu, nevalgomu) maistu;; 1-ą dieną pridėti nuostabiojoje Kartgaginoje; butų buvę faina Kolubijoje nueiti į koncertą/ spektaklį, vakare pasišokti patiems. Viešbučiai buvo neblogi. Žalumoje skendinti šalis graži, jauki, dėl to gal kada nors norėtųsi grįžti. Nustebino daug ir geresni nei LT vidaus oro uostai, taip pat geresni nei LT nauji automobiliai. Kelionėje lydėjo puikus gidas Mangirdas (vienas geriausių mano iki šiol sutiktų, 10/10 balų), kuris kantriai dirbo vadovu, vertėju, nešiku, bendražygiu, krašto žinovu, grupės fotografu ir, kuo tik prireikdavo. Iš jo pusės kelionė buvo puikiai organizuota, parodyti visi įmanomi (teigiami/ neigiami) Kolumbijos aspektai, patiko programa ir jos įvairovė - istoriniai senamiesčiai, vaizdingų kraštovaizdžių nacionaliniai parkai, istoriniai ir kulto objektai, žavūs gamta ir paplūdimiai., jaukios kavinės ir labai skanus maistas Taip pat patiko, kad Kolumbiją ir patys apvaikščiojome, kiek įmanoma, o ne tik stebėjome pro autobuso langą. Kelionę primena labai žavios nuotraukos, gera savijauta, gražūs prisiminimai. Didelis dėkui p.Mangirdui už paprastumą, nuoširdumą ir draugiškumą, nes būtent jo asmenybė sudarė pusę smagios kelionės sėkmės.!
Linas
2023-11-16
10
Kelionėje viskas sekėsi puikiai. Buvo keletas vėlavimų keliaujant vidiniais skrydžiais, bet tai jau labiau yra force majore atvejis, kai nei agentūra nei mus lydėjęs gidas to įtakoti negalėjo. Maršrutą vertinu labai gerai, labai informatyvi kelionė, skirta daugiau keliauti kelionių gurmanams, kurie siekia pažinti kultūrą, tradicijas, istoriją. Mus lydėjęs Mangirdas yra vienas geriausių gidų, kokius asmeniškai buvau sutikęs. Labai apsiskaitęs, komunikabilus, ramus ir paslaugus. Siūlyčiau kiek įmanoma labiau stengtis išlaikyti su juo bendradarbiavimą, nes žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi suteikti geriausią patirtį kokią tik gali savo keliautojams.
Viktoras
2023-04-26
10
Puikiai suorganizuota, nuostabus gidas, labai nuoširdus. Labai graži, įdomi šalis. Ir gamta, ir miestai, ir žmonės, viskas patiko. Smagu būtų dar keliomis dienomis pratęsti kelionę.
Rūta
2023-04-21
10
Buvo puikus vietinis gidas. Buvo per mažai išankstinės informacijos apie dienotvarkę (ji paaiškėjo tik atvykus, tik iš vietinio gido). Nurodymas "turėti patogią avalynę" buvo visai nepakankamas ir netikslus, nes buvo pora žygių, kuriems reikėjo būtent tam skirtos avalybės. Matote, basutės irgi būna patogios. Nepaprasto, neeilinio gamtos grožio, turistų nenumindžiota ir nesugadinta šalis. Saugi, pigi, "skani", įvairi, paslaugi. Smaragdų smaragdas, ir tiesiogine, ir perkeltine prasme.
Svetlana
2023-02-22
9
Viešbučiai geri.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose (12 nakvynių: 3 nakvynės Bogotoje, 2 nakvynės Salente, 2 nakvynės Medeljine, 2 nakvynės Kartachenoje, 3 nakvynės šalia Taironos nacionalinio parko.);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
 • Vietiniai skrydžiai Bogota – Salentas, Medeljinas – Kartachena, Santa Marta – Bogota (įskaičiuotas rankinis bagažas 10 kg/asm.);
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
 • Nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bogota – Vilnius (kaina nuo 1200 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Registruotas bagažas vietiniuose skrydžiuose (75 EUR/asm.);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Vienviečio kambario priemoka – 500 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – ~3 USD/asm.);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš atvykimą ir išvykimą iš/į Kolumbijos, likus 72-24 val. iki skrydžio, būtina užpildyti  keliautojo atvykimo/ išvykimo formą».
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 2 keliautojams, tačiau esant mažesnei nei 10 keliautojų grupei, aviabilietų kaina perskaičiuojama.
 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas – Mangirdas. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolumbijoje, Bogotos oro uoste.
 • Vietiniuose skrydžiuose papildomas 25 kg bagažas kainuoja 25 USD (užsakant iš anksto), oro uoste – 35 USD.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Į kelionę priimami asmenys nuo 16 m. 

Kelionės užsakymas

Nuo
2195

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 3395
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Japonija – tekančios saulės šalis
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.