Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite dinamišką Indijos sostinę Delį
  • Grožėsitės Amber fortu Džaipure
  • Išvysite architektūros stebuklą ir Indijos simbolį - Tadž Mahalo mauzoliejų
  • Plauksite Gangos upe ir stebėsite ritualines apeigas Varanasyje
  • Autentišku Keralos laivu plauksite vandens kanalų labirinte Alepėjuje - indiškojoje Venecijoje

Programa

 • Pagaliau! Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Kartu su kelionės vadovu, leidžiamės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Patvirtinti ar paneigti apie šią šalį pasakojamas legendas galėsime tik grįžę iš šio Azijos kultūros ir religijos perlo. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!.

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Skrydis iš Vilniaus į Delį.

 • 2 diena

  DELIS (pusryčiai)

  Sveiki atvykę į Indiją! Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir palydės iki viešbučio. Bus skirta laiko poilsiui ir pusryčiams. Šiandien mūsų lauks pilna įspūdžių diena Delyje (Delhi) – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Šalies sostinė kvies stebėtis neregėtais kontrastais ir mėgautis nesibaigiančiais nuotykiais.

  Delio miestas, indų dar vadinamas Motinos Indijos širdimi – vartai iš Vakarų bei Centrinės Azijos į nutolusią Pietryčių Aziją. Daugybę kartų statytas ir perstatytas, valdytas ne vienos svetimšalių dinastijos, Delis iki šiol mena gilią šios milžiniškos valstybės istoriją ir kartu atspindi spartų jos modernėjimą, globalizaciją bei lenktynes su į priekį besiveržiančiu aplinkiniu pasauliu.  Atvykus į Delį visų pirma vyksime į viešbutį. Paislėję ir pavalgę vyksime susipažinti su šiuo miestu. Pravažiuosime pro nacionalinį paminklą – Indijos vartus (India Gate) – memorialą žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare – ir Prezidento rūmus. Pro akis nepraslys vakariečiams neįprasti vaizdai: skrupulingas ir sunkus Indijoje sparčiai nykstančios profesijos – skalbėjų – darbas. Tykštantis vanduo, besiveržiantys muilo purslai ir ilga spalvotų sudžiautų skalbinių linija sudomins ne vieną šalies svečią ir atmintyje pasiliks ilgam. Senajame Delyje stabtelsime Čandni Čouk turguje (Chandni Chowk market). Anksčiau Čandni Čouk buvo klestintis prekybinis Delio centras. Senojo Delio gatvelės tokios siauros, kad, rodos, važiuojant, nuo prekeivių stalų ranka galime pasiekti begales rūšių tradicinių indiškų prieskonių, smilkalų ir suvenyrų. Keliaujant mažomis gatvelėmis mūsų uoslės receptorius maloniai kutens tradicinės indiškos arbatos chai masala kvapai. Dienos pabaigoje dalyvausite vakarinėje Kali Bari šventyklos pagarbinimo ceremonijoje. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje.

  + 7

 • 3 diena

  DELIS – DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę aplankysime įspūdingąjį Kutub Minarą (Qutub Minar) bei jo kompleksą. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Šis minaretas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aplankę minaretą kartu su kelionės vadovu vyksime autobusu į Džaipūrą (Jaipur) – rožinį miestą. Kelionė iki Džaipūro trunka 5–6 valandas, pakeliui sustosime papietauti. Aštuoniolikto amžiaus pradžioje Maharadža Savai Džai Singh II (Maharaja Jai Singh II), gintarinio Ambero (Amer) miesto valdovas, nusprendė įkurti naują savo karalystės sostinę – taip iškilo karališkas ir didingas Džaipūro miestas, vadinamas rausvuoju Radžastano (Rajasthan) provincijos perlu. Iki pat šių dienų Džaipūras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Devyniolikto amžiaus pabaigoje, ruošiantis Velso princo vizitui, visas miestas buvo perdažytas švelnia rožine spalva, dėl to Radžastano sostinė visame pasaulyje vadinama Rožinio Miesto vardu. Nepaisant to, kad dabartinis Džaipūras modernizacijos ir globalizacijos lenktynėse visai neatsilieka nuo kitų miestų, jame atsiskleidžia ir klasikinio, kaimiško Radžastano spalvos. Atvykus į šį miestą įsikūrimas viešbutyje ir laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pradėsime apžvalginį turą po miestą. Visų pirma drambliais arba džipais keliausime aplankyti Ambero tvirtovės (Amber Fort). Ši hinduistinė tvirtovė, sudaryta iš daugybės pylimų ir vartų, atrodo kaip atskiras miestas mieste ir iki pat šių dienų yra vienas lankomiausių turistinių objektų šalyje – tikimės, ir Jus sužavės šio forto galybė bei didybė. Pietausime indiškame restorane, o po pietų turėsime puikią progą išbandyti savo derybinius įgūdžius batikos ir šilko parduotuvėse. Džaipūras garsėja savo šilko dirbiniais, tad žvalgantis po prekyvietes akys tiesiog raibsta nuo šilko rūšių, spalvų ir raštų margumo...

  Po pietų apžiūrėsime vadinamąją Vasaros rezidenciją (Summer residency) – maharadžų rūmus, pastatytus ant ežero kranto. Taip pat aplankysime Miesto Rūmų (City Palace) muziejų, kuriame iš arti pamatysime senovinius maharadžų rūbus ir susipažinsime su miesto istorija. Nepraleisime ir garsiųjų Vėjų rūmų (Hawa Mahal) – iš raudono ir rausvo smiltainio statytos sienos, skirtos karališkųjų šeimos moterų pamaloninimui – siena su daug mažų langelių suteikė joms galimybę iš arti stebėti miesto festivalius, o pačioms likti nepastebėtoms. Toliau – vizitas į žymiąją miesto observatoriją (Jantar Mantar), kurioje pamatysime patį didžiausią pasaulyje smėlio laikrodį. Atrodo, kad Džaipūras visada išsaugos savo karališką pastovumą, net tuomet, kai jo požemiai taps metro labirintu, o šalia senovinių rūmų iškils prabangios šiuolaikiškos vilos. Juk karaliai, karališki miestai ir jų sėkmę lemiančios žvaigždės egzistuoja ne veltui. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  DŽAIPŪRAS – AGRA (pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių, tęsime savo kelionę į Agros miestą, pakeliui sustosime papietauti. Agroje gyvena daugiau nei trys milijonai žmonių, kurie išpažįsta hinduizmo, islamo ir džainizmo religijas. Nors didžiausią pelną miestui teikia turizmas, gyventojai užsiima ir kitokia veikla: marmuro, brangiųjų akmenų, odos apdirbimo pramonė, persiškų kilimų gamyba, batsiuvystė, agrokultūra ir sidabro dirbinių gamyba maitina ne vieną daugiavaikę šeimą. Devynioliktame amžiuje britiškajam Radž (Raj) užvaldžius Indiją, Agroje įdiegta vakarietiška edukacijos sistema, kurios dėka čia iki šiol klesti ne vienas koledžas ir universitetas. Pakeliui aplankysime įspūdingą Beždžionių šventyklą, kurios gyventojos kelia šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Taip pat užsuksime į kaimelį apžiūrėti laiptuoto Abhanerio šulinio. Tai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Laiptuoti šuloniai, tai viduramžiais Indijoje išplitusi sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsigaivinti nuo kaitros. Šis šulinys ypatingas tuo, kad yra karališkasis. Manoma, kad tuometinis karalius šiame šulinyje įsikūrė savo vasaros rūmus. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  AGRA (pusryčiai)

  Ryte po pusryčių keliausime susipažinti su  Agros miestu. Didingas Agros fortas (Agra Fort) per šimtmečius genialiai projektuotas skirtingų kartų. Jis – valdovų galybės liudijimas, pasižymintis gudria, tvirta ir stipria architektūra bei prabanga (sienose ir kolonose inkrustuoti brangakmeniai). Prieš šimtmečius Agros gražiausiame bokšte sūnus įkalino savo tėvą. Tikima, kad paskutinius savo gyvenimo metus tėvas praleido ilgesingai žiūrėdamas į brangiausią ir tyriausią dovaną savo mylimai žmonai – Tadž Mahalą (Taj Mahal) – žymiausią Indijos simbolį. Taip pat aplankysime Itmad-Ud-Daula, dar vadinamas mažuoju Tadž Mahaliu, nes jis – lyg didžiojo Tadž Mahalo kopija. Pagrindinis šios dienos Jūsų ekskursijos akcentas – Tadž Mahalas – garsiausias pasaulyje paminklas meilei, tobulos architektūros kompleksas.  1630 m. imperatoriaus Shah Jahan mylimai žmonai Mumtaz Mahal pastatė nematytą mauzoliejų. Komplekso statyba truko daugiau kaip 20 metų, baltas marmuras ir kiti brangieji akmenys buvo vežami iš tolimiausių pasaulio šalių. Šiomis dienomis Tadž Mahalas – svajoklių ir romantikų stotelė. Jo fontanai ir parkai vilioja menininkus iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  AGRA – DELIS – VARANASIS (pusryčiai)

  Iš ryto keliausime į Delį ir iš ten skrisime į Varanasį. Varanasis (Varanasi) – tai vieta, apie kurią sakoma: „Senesnis nei istorija, senesnis nei tradicija, netgi senesnis nei legenda ir atrodo du kartus senesnis jei viską sudėsim kartu.“. Tai miestas, kur senovės ir mistikos galia giliai prasiskverbusi į kiekvieną kertelę. Čia net nesusimąstant aklai tikima į šventą Gangos upę, kurioje vyksta viso gyvenimo evoliucija.Varanasis pasižymi stipriu religiniu krūviu ir emociškai turbūt yra vienas „stipriausių“ Indijos miestų. Jame persipina hinduizmo, budizmo, džainizmo ir islamo tikėjimai. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hindų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi.

  Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija ir jis, mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje. Varanasio žmonės drąsūs ir labai familiarūs. Čia nuolatos tvyro kiek chaotiška maskarado atmosfera, kurioje vietinių ir svetimšalių tapatybės susilieja per visus apėmusį džiugų nusiteikimą garbinti. Gatvės prekeiviai švaistosi ilgais maldos karoliukų vėriniais, vaisių pardavėjai dievagojasi, jog jų guavos – pačios saldžiausios. Svarbu paminėti, kad tai miestas, kuriame norėsite įsigyti lauktuvių! Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Kiekvieną dieną Varanasio oras pulsuoja nuo pasaulį tveriančių, palaikančių ir griaunančių garsų: maginės sanskrito formulės, ilgesingos giesmės, verksmas ir juokas, vandens teškenimas, galiausiai, degančios ugnies ūžesys susilieja į viena ir ištirpsta kažkur tolumoje. Iš kosminių Himalajų viršūnių tekanti Motina Ganga teikia žemiškas dovanas ir jas atsiima atgal. Kai saulė leidžiasi, tyliuose šventyklų sanktuariumuose užmiega dievai, o Varanasio žmonės ima laukti naujo ryto. Vakare stebėsime įspūdingą „Ganga aarti“ religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – tarsi religinis cirkas: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Visa tai sujungus pajuntama labai jausminga patirtis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  VARANASIS (pusryčiai)

  Šiandien mūsų laukia ankstyvas rytas – saulei tekant pažadins mantros, nepaprastai mielos ausiai, sklindančios iš daugybės šventyklų. Tad kartu su vietiniu gidu ir kelionės vadove sėsime į valteles rytiniui pasiplaukiojimui. Toje pačioje upėje religingi indai prausiasi, skalbiasi, o svarbiausia – tekant saulei atlieka savo religines apeigas. Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai – brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes. Ugnis čia negęsta ištisus metus – kiekvienas hinduizmą išpažįstantis indas svajoja būti sudegintas ant laužo būtent čia, Gangos upės pakrantėje. Mūsų kelionė tęsis aplankant Sarnath. Tai legendinė vietovė, pasatatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Vakare – laisvas laikas, savarankiškai galėsite susipažinsime su šiuo įspūdingu miestu Nakvynė viešbutyje.

  + 8

 • 9 diena

  VARANASIS – KOČINAS – ALEPIS (pietūs, vakarienė)

  Šiandien anksti ryte skrisime į Keralos valstiją (Keralam), Kočino miestą (Cochin). Vakarinę Keralos dalį, Pietų Indijos rojų Žemėje, skalauja nerimstantis Arabijos jūros vanduo. Paukštiška malajalių kalba čiulbanti Kerala galėtų egzistuoti nepriklausomai nuo Indijos valstybės: ji savita ir nepakartojama, vietinių švelniai vadinama kokosų palmių šalimi. 

  Vyksime į Alepio (Alleppey) uostą, kuriame mūsų grupės jau lauks autentiškas Keralos laivas ir visa įgula – kapitonas ir virėjai. Alepis – tai rytų Venecija, gamtos grožiu pralenkianti ne vieną Keralos gyvenvietę. Išvagotas daugybės kanalų, upių ir lagūnų, žaliuojantis skaisčia gaivia augmenija, švelniai atsirėmęs į Arabijos jūrą skaičiuoja lėtai slenkančias dienas. Kaip ir Italijos Venecijoje, čia gyvenimas verda ir ant vandens: daugybė gyvatiškų valčių skrodžia upių ir kanalų vandenis.Alepio gamta pasižymi kokosinių palmių gausa, visi ištroškusieji gali mėgautis gaivinančiu ir maistingu kokosų pienu. Čia viskas gyva: vėžliais, žuvimis, krevetėmis knibždantis vandens pasaulis ir žaliuojanti žemės karalystė, kurioje patogiai gyvena tamsios baltadantės moterys ir vandenų kalbą išmanantys vyrai. Akivaizdu, jog jų kasdienybė paprasta kaip ryžių košės dubenėlis, laukinio paplūdimio vienatvė ir tyla – dėl to tokia brangi ir nepakartojama. Saulei leidžiantis prisišvartuosime prie egzotiško kanalo. Laive įrengti patogūs kambariai, kuriuose nakvosime. Vakarienė ir nakvynė laive.

 • 10 diena

  ALEPIS – KOVALAMAS (pusryčiai)

  Po tradicinių Keralos valstijos pusryčių laivo denyje plauksime atgal į Alepio uostą, kur mūsų lauks autobusas. Juo vyksime į Kovalamą (Kovalam) ilsėtis prie Arabijos jūros (kelionė trunka apie 4–5  valandas). Vakarinė Keralos pakrantė, atsiremianti į Arabijos jūrą, nuo seno garsėjo žvejų kaimelių gausa: čia žmogus, dėkingas gėrybes teikiančiam vandenų pasauliui, išmoko gyventi taikiai, ramiai ir tyliai. Kovalame ilsėsimės viešbutyje ant Arabijos jūros kranto. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 11- 12 diena

  POILSIS KOVALAME (pusryčiai)

  Kovalamas – žalias pakrantės ruožas, apsuptas anakardžių riešutų plantacijų. Nors praktiškai visa 550 km Keralos pakrantė turi smėlio paplūdimius atskirtus uolų ir kokosų giraičių – tik Kovalame plaukiojimas jūroje nėra laikomas ekscentrišku užsiėmimu vietinių indų. Kovalamas laikomas „Pietų rojumi“, jo pavadinimas reiškia „kokosų palmes“. Čia tikras idealus tropinis paplūdimys, tradicinis žvejų kaimelis su šviežia žuvimi, vaisiais ir toddy (kokosų alumi). Šios dienos bus skirtos tik Jums – galėsite jas praleisti pagal savo poreikius: degintis paplūdimyje, mėgautis ajurvediniais masažais* , lepintis tradiciniais pietų Indijos patiekalais. Skanaus ir turiningo poilsio! Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  KOVALAMAS – TRIVANDRUMAS DELIS (pusryčiai)

  Rytą mėgausimės paskutiniais kurorto malonumais. Atsisveikinę su jūra, skrisime į Delį. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  DELIS – VILNIUS (pusryčiai)

  Kelionę baigsime ten, kur ir pradėjome – Indijos sostinėje Delyje. Tikimės, kad ši kelionė išpildė, o gal net pranoko visus Jūsų, mūsų mielieji keliautojai, lūkesčius. Lauksime Jūsų kitose kelionėse ir pažadame pačius įsimintiniausius įspūdžius. Pervežimas į oro uostą, skrydis. Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai7

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 lapkritis
Šeš, Lapkr 17Penkt, Lapkr 30 16
2019 vasaris
Šeš, Vas 23Penkt, Kov 8 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1356 EUR 1276 EUR
 

+ skrydis apie 590 EUR
su skrydžiu nuo 1866 EUR

EGZOTINIŲ KELIONIŲ IŠANKSTINIS PARDAVIMAS!  Įsigyk kelionę iki rugpjūčio 3 d. ir sutaupyk iki 80 EUR savo kelionei!  Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Soma Palmshore 3*

Kaina 1356 Eur + skrydis 590 Eur

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra vos už 2 min. kelio pėsčiomis nuo Light House Beach! Iki Kovalam naktinio gyvenimo 1 km. iki Trivandrumo miesto 15 km.

Viešbučio teritorijoje: 2 restoranai, sodas, visą parą dirbanti registratūra, ekskursijų informacijos punktas, valiutos keitykla, bagažo saugykla, nemokamas belaidis internetas. Svečiai gali išbandyti jogos treniruotėse paplūdimyje ar lankytis viešbučio SPA.

Kambariuose: Spalvingai dekoruotuose kambariuose yra televizorius, kondicionierius, vonios reikmenys, balkonas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos pažintinio turo metu (šiaurinėje dalyje);
  • vietinių anglakalbių gidų paslaugos;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • 11 nakvynių 3-4*viešbučiuose, 1 nakvynė svečių namuose, 1 nakvynė laive;
  • maitinimas: 11 pusryčių, 1 pietūs, 1 vakarienė;
  • pasivažinėjimas rikša Delyje;
  • jojimas drambliais į Amber forto kalną Džaipure;
  • plaukimas valtimi Varanasyje Gangos upe;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 590 EUR);
  • vietiniai skrydžiai: Delis  Varanasis, Varanasis  Kočinas, Trivandrumas  Delis (kaina nuo 320 EUR);
  • Indijos viza (75 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~23 EUR BTA draudimas);
  • įėjimai į lankomus objektus (~80 EUR);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kėlionės kaina gali kisti.
  • Vienviečio kambario priemoka - nuo 489 eur.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiais gidais be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Lietuvis kelionės vadovas grupę pasitinka ir išlydi Delyje.
  • Lietuvis kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu; Keraloje grupė poilsiauja be vadovo.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką