Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysime dinamišką ir konstrastų kupiną Indijos sostinę Delį
 • Plauksime Gangos upe ir stebėsime ritualines apeigas Varanasyje
 • Išvysime amžinos meilės simbolį ir vieną iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų – Tadž Mahalo mauzoliejų
 • Turėsime galimybę išmokti indiško maisto gaminimo paslapčių
 • Rausvajame mieste Džaipure grožėsimės didingu, ant kalvos įsikūrusiu Amber fortu
 • Mumbajuje išvysime britų valdymo laikus menančius monumentus
 • Laivu plauksime vandens kanalų labirinte Alepėjuje – indiškojoje Venecijoje
 • Ilsėsimės paplūdimyje prie Arabijos jūros
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Pagaliau! Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Leisimės  į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Patvirtinti ar paneigti apie šią šalį pasakojamas legendas galėsime tik grįžę iš šio Azijos kultūros ir religijos perlo. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

ARTŪRAS MIRKEVIČ

 Kiekvieną kartą, atvykdamas į Indiją, atrandu vis daugiau sau nežinomų dalykų – tai stengiuosi perteikti ir savo bendražygiams keliautojams, kurie pasirenka Indiją patirti kartu su manimi! Mano pažintis su Indija prasidėjo dar studijų metais, studijuojant Vilniaus universiteto Azijos studijų indologijos programą. Nuo to laiko domėjimasis šia unikalia šalies kultūra tęsiasi iki šiol. Šalis tokia didelė ir visapusiškai įvairi, kad prireiks ne vieno ir ne dviejų kartų, kol apkeliausi žinomiausias ir įdomiausias vietas! Trumpai aptariant Indijos geografinius ypatumus – jos šiaurėje stūkso aukščiausi pasaulio kalnai Himalajai, vakaruose kupranugarių pamėgta Taro dykuma, pietuose džiunglės bei smėlėti pliažai, o rytuose – nepriekaištingi arbatų laukai. Indijos gamta kiekviename regione turi savo išskirtinumą, ką jau bekalbėti apie joje per amžius stovinčius monumentus. Atvykstantiems į Indiją pirmiausia noriu parodyti šalies jaukumą. O koks tas jaukumas, žmogus bekeliaudamas atras pats! Man labiausiai patinka, kai keliautojai kelionės metu pradeda laužyti stereotipus apie šalį, kai gandai nebeatitinka tikrovės ir po truputį pradeda dingti išankstiniai nusistatymai – Indija nusidažo visai kitomis spalvomis. Namaste ir iki pasimatymo Indijoje! 

 

Skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 13:40 –15:30 Helsinkis – Delis 20:20 – 06:20 +1 d.

Delis – Helsinkis 10:30 – 14:15 Helsinkis – Vilnius 16:25 –18:05

1
diena
VILNIUS – DELIS
Skrydis į Delį su vienu trumpu persėdimu. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.
2
diena
DELIS (pusryčiai)
Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir palydės iki viešbučio. Šiandien mūsų lauks pilna įspūdžių diena Delyje – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Ekskursiją pradėsime nuo Senojo Delio. Pirmiausia aplankysime sikhų šventyklą Bangla Sahib. Pakeliui pravažiuosime ištaigingus Prezidento rūmus bei reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus (India Gate) – memorialą žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare. Senajame Delyje apžiūrėsime vieną didžiausių Indijoje – Džamos mečetę (Jama Masjid), o tuomet mūsų lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą.

Vakare stebėsime paslaptingais ritualais viliojantį deivės Kali garbinimą. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje Delyje.

3
diena
DELIS – DŽAIPURAS (pusryčiai)
Papusryčiavę aplankysime įspūdingąjį Kutbo minaretą (Qutub Minar) bei jo kompleksą. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Šis minaretas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aplankę minaretą išvyksime į Džaipurą (Jaipur) (270 km, ~5-6 val.) – rožinį miestą, kuris yra vadinamas rausvuoju Radžastano perlu. Dieną vainikuos įspūdinga Beždžionių šventykla (Galta Ji Temple), kurios gyventojos kelia šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Vakare, saulei leidžiantis, Džaipuras pakerės rožine spalva nusidažančiais senamiesčio pastatais. Nakvynė viešbutyje Džaipure. 
4
diena
DŽAIPURAS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia pažintis su Džaipuro miestu. Iki pat šių dienų Džaipuras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Po pusryčių važiuosime pro įspūdingą statinį Hawa Mahal, arba Vėjų rūmus. Rūmai buvo pastatyti tam, kad karališkosios šeimos moterys galėtų stebėti procesijas, o pačios nebūtų matomos pašalinių.

Nusifotografavę prie Džaipuro simbolio Vėjo rūmų, vyksime į Amber fortą. Šis fortas ilgą laiką, iki Džaipuro pastatymo, buvo karaliaus rezidencija. Tai puiki proga susipažinti su stebinančia prabanga, kuria jau tais laikais mėgavosi Indijos valdovai. Į fortą keliausime neįprasta transporto priemone – drambliais, neretai išpuoštais itin dailiais raštais (nenorintys joti, turės galimybę į fortą pasikelti džipais). Po pietų Džaipure apžiūrėsime vadinamąją Vasaros rezidenciją (Summer residence) – maharadžų rūmus, pastatytus ant ežero kranto. Taip pat aplankysime Miesto Rūmų (City Palace) muziejų, kuriame iš arti pamatysime senovinius maharadžų rūbus ir susipažinsime su miesto istorija. Nakvynė viešbutyje Džaipure.

5
diena
DŽAIPURAS – AGRA (pusryčiai)
Ryte, po pusryčių, tęsime savo kelionę į Agros miestą (250 km, ~4-5 val.). Agroje gyvena daugiau nei trys milijonai žmonių, kurie išpažįsta hinduizmo, islamo ir džainizmo religijas. Pakeliui sustosime apžiūrėti laiptuotą Abhanerio šulinį. Tai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Šie šuliniai – tai viduramžiais Indijoje sukurta vandens sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsivėsinti nuo kaitros. Šis šulinys ypatingas tuo, kad yra karališkasis. Manoma, kad tuometinis karalius šiame šulinyje įsikūrė savo vasaros rūmus. Vakarop pasieksime garsųjį Agros miestą. Apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose, kur iš arčiau susipažinsime su vietinių gyventojų buitimi. Vakare čia turėsime progą išmokti indiškos virtuvės paslapčių*, sužinoti apie prieskonius, taip pat turėsime galimybę pamėginti patys pagaminti indišką maistą. Nakvynė Agroje. 

6
diena
AGRA – VARANASIS (pusryčiai)
Ryte po pusryčių keliausime susipažinti su Agros miestu.  Šiandien aplankysime Indijos simbolį, vieną iš pasaulio stebuklų – Tadž Mahalo mauzoliejų (Taj Mahal). Indijoje meilė įvairialypė ir amžina – būtent apie tokią – graudžią, tačiau kartu įkvepiančią penktojo mogolų imperatoriaus Šachdžahano (Shah Jahan) ir jo mylimosios Mumtaz Mahal meilę pasakoja dar šešioliktame amžiuje pastatytas mauzoliejus. Kalbama, kad Tadž Mahalo grožis geriausiai atsiskleidžia žvelgiant į jį iš Agros forto, kuriame paskutines savo gyvenimo dienas praleido Šahdžahanas, įkalintas savo sūnaus Aurangzebo (Aurangzeb). Taip pat aplankysime Itmad-Ud-Daula, dar vadinamą mažuoju Tadžu, lyg didžiojo Tadž Mahalo kopija. Vakare mūsų lauks dar viena unikali indiška patirtis – kelionė naktiniu traukiniu į Varanasį.  Indai mėgsta sakyti, kad britai paliko tik du gerus dalykus – anglų kalbą ir traukinius, tad laikas ir mums išbandyti populiariausią indų transporto priemonę. Nakvynė traukinyje. 
7
diena
VARANASIS (pusryčiai)
Ryte pasieksime Varanasį. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hinduistų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi. Iš traukinių stoties keliausime į viešbutį ir po kelių valandų poilsio pradėsime pažintį su šiuo šventuoju miestu. Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija. Varanasis mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje.

Svarbu paminėti, kad tai miestas, kuriame norėsite įsigyti lauktuvių! Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė – svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Vakare stebėsime įspūdingą Ganga arti, religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – didelis religinis renginys: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje. Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

8
diena
VARANASIS – MUMBAJUS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia ankstyvas rytas – saulei tekant pažadins mantros, nepaprastai mielos ausiai, sklindančios iš daugybės šventyklų. Tad kartu su vietiniu gidu sėsime į valteles ir plauksime Gangos upe stebėti vietinių apeigų. Vaizdas tikrai nustebins – toje pačioje upėje religingi indai prausiasi, skalbiasi, o svarbiausia – tekant saulei atlieka savo religines apeigas. Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai-brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes. Po pietų mūsų lauks skrydis į Mumbajų. Nakvynė viešbutyje Mumbajuje.

9
diena
MUMBAJUS (pusryčiai)
Mumbajus (anksčiau vadintas Bombėjumi) – etniškai labai margas miestas. Jis – Maharaštros valstijos, istorinės marathų žemės, sostinė, bet čia gyvena imigrantai iš visos Indijos. Mumbajus susiformavo ant 7 salelių ir dabar yra didžiausias Indijos metropolis ir vienas pagrindinių Indijos ekonomikos centrų, kartu tai šalies finansinis ir kino industrijos centras. 

Mumbajaus kino pramonė – didžiausia pasaulyje. Mumbajus patenka į svarbiausių pasaulio komercijos centrų dešimtuką, čia įsikūrusios ne tik svarbios šalies verslo kompanijos, bet ir ne viena multinacionalinė korporacija. Kino filmas „Lūšnynų milijonierius“ nors ir stereotipiškai, bet puikiai iliustruoja,  kaip gyvena didesnioji Mumbajaus gyventojų dalis.
Blizgantys dangoraižiai ir parduotuvių centrai dygsta tarp lūšnynų ir beviltiško skurdo. Mumbajus – miestas, turintis daugybę veidų... Tai Indijos finansinis centras, mados sostinė ir religinės įtampos centras. Miestas iš tiesų modernus, gražus ir visiškai kitoks, negu likusi Indija.
Po pusryčių aplankysime Elephanta urvus, kurie yra Elephantos (Dramblio) saloje. Šie urvai (akmeninės šventyklos) nuo Apollo uosto yra nutolusios per 9 km į  šiaurės rytus, ir yra pagrindinė turistų lankoma vieta Mumbajuje.  Elephanta (Dramblio) pavadinimą sala gavo XVIa., čia apsilankius portugalų keliautojams, kurie saloje atrado iš vientiso monolito išskaptuotą dramblio skulptūrą. Leisitės į garsiuosius urvus, kurie  lankomi labiau nei pats Mumbajaus miestas. Ir nenuostabu, nes jų spinduliuojamas dvasinis užtaisas rezonuoja su visa Indijos dvasingumo atmosfera.  Toliau vyksime apžiūrėti miesto. Aplankysime Chhatrapati Shivaji Terminus, taip pat apžiūrėsime įspūdingus bazaltinius Indijos vartus, priešais juos stovintį prabangų Tadž Mahalio viešbutį, Šv. Tomo katedrą. Važiuosime milžiniška krantine – pusmėnulio formos promenada Marine Drive (Marine Draiv), kažkada vadinta Karalienės vėriniu, apstatyta Art Deko stiliaus namais ir hinduistinėmis šventyklomis, kuriose dažnai vyksta prabangios hinduistų vestuvės. Toliau vyksime į Dhobi Ghat rajoną – dar vieną Indijos mozaikos gabalėlį. Čia susitelkęs nuo senų laikų populiarus dhobi (skalbėjų), surenkančių skalbinius iš namų ir vėliau grąžinančių juos švarius, verslas. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
MUMBAJUS – KOČINAS (pusryčiai)
Šiandien skrisime į Keralos valstiją, Kočino miestą (Cochin). Vakarinę Keralos dalį, Pietų Indijos rojų Žemėje, skalauja nerimstantis Arabijos jūros vanduo. Paukštiška malajalių kalba čiulbanti Kerala galėtų egzistuoti nepriklausomai nuo Indijos valstybės: ji savita ir nepakartojama, vietinių švelniai vadinama kokosų palmių šalimi. Vakare turėsime galimybę stebėti tradicinį indiško šokio spektaklį Kathakali. Nakvynė viešbutyje. 
11
diena
KOČINAS – ALEPIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šįryt vyksime į Alepio (Alleppey) uostą (55 km, ~1 val.), kuriame mūsų grupės jau lauks autentiškas Keralos laivas ir visa įgula – kapitonas ir virėjai. Alepis – tai rytų Venecija, gamtos grožiu pralenkianti ne vieną Keralos gyvenvietę. Išvagotas daugybės kanalų, upių ir lagūnų, žaliuojantis skaisčia gaivia augmenija, švelniai atsirėmęs į Arabijos jūrą skaičiuoja lėtai slenkančias dienas. Alepio gamta pasižymi kokosinių palmių gausa, visi ištroškusieji gali mėgautis gaivinančiu ir maistingu kokosų pienu. Čia viskas gyva: vėžliais, žuvimis, krevetėmis knibždantis vandens pasaulis ir žaliuojanti žemės karalystė, kurioje patogiai gyvena tamsios baltadantės moterys ir vandenų kalbą išmanantys vyrai. Saulei leidžiantis prisišvartuosime prie egzotiško kanalo. Laive įrengti patogūs kambariai, kuriuose nakvosime. Vakarienė ir nakvynė laive.
12
diena
ALEPIS – KOVALAMAS (pusryčiai)
Po tradicinių Keralos valstijos pusryčių laivo denyje plauksime atgal į Alepio uostą, kur mūsų lauks autobusas. Juo vyksime į Kovalamą (Kovalam) ilsėtis prie Arabijos jūros (160 km, ~4 val.). Vakarinė Keralos pakrantė, atsiremianti į Arabijos jūrą, nuo seno garsėjo žvejų kaimelių gausa: čia žmogus, dėkingas gėrybes teikiančiam vandenų pasauliui, išmoko gyventi taikiai, ramiai ir tyliai. Kovalame ilsėsimės viešbutyje ant Arabijos jūros kranto. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kovalame.

13 – 14
dienos
POILSIS KOVALAME (pusryčiai)
Kovalamas – žalias pakrantės ruožas, apsuptas anakardžių riešutų plantacijų. Nors praktiškai visa 550 km Keralos pakrantė turi smėlio paplūdimius, atskirtus uolų ir kokosų giraičių – tik Kovalame plaukiojimas jūroje vietinių indų nėra laikomas ekscentrišku užsiėmimu. Kovalamas laikomas „Pietų rojumi“, jo pavadinimas reiškia „kokosų palmes“. Čia yra tropinis paplūdimys, tradicinis žvejų kaimelis su šviežia žuvimi, vaisiais ir toddy (kokosų alumi). Šios dienos bus skirtos tik Jums – galėsite jas praleisti pagal savo poreikius: degintis paplūdimyje, mėgautis ajurvediniais masažais*, lepintis tradiciniais Pietų Indijos patiekalais. Skanaus ir turiningo poilsio! Nakvynė viešbutyje.

15
diena
KOVALAMAS – TRIVANDRUMAS – DELIS (pusryčiai)
Rytą mėgausimės paskutiniais kurorto malonumais. Atsisveikinę su jūra, skrisime į Delį. Nakvynė viešbutyje Delyje.
16
diena
DELIS – VILNIUS (pusryčiai)
Kelionę baigsime ten, kur ir pradėjome – Indijos sostinėje Delyje. Pervežimas į oro uostą, skrydis. Grįžimas namo.

Apie Indiją

Indija – stulbinančių kontrastų šalis. Indijos Respublika, iškyšulys Indijos vandenyne, Vidurio Azijoje. Ribojasi su Pakistanu, Bangladešu, Nepalu, Kinija, Birma ir Butanu. Goa valstija yra vakariniame Indijos iškyšulio pakraštyje. Nacionalinis gyvūnas – tigras, nacionalinė gėlė – lotosas.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje

Kelaiuninkai
2018-03-28
10
Kelionės įspūdžiai labai geri. Šiaurinėje dalyje visi lankytini objektai paliko didžiuli įspūdį, pietinėje dalyje taipogi. Kelionė nebuvo varginanti, išskyrus kelionę naktiniu traukiniu. Varanasyje trūko laisvo laiko senamiestyje. Organizatoriams norėtume rekomenduoti atsisakyti naktinio traukinio, nes dėl vėlavimo nukenčia kitų objektų lankymas. Gidai Džaipūre ir Orčoje – tik pagirimai, nes žavūs ir charizmatiški. Varanasyje puikus organizatorius ir šaunus žmogus. Visi jie profesionalai. Apie kelionės vadovę Rūtą – tik patys geriausi atsiliepimai, turi didelę patirtį Indijoje. Gera organizatorė, rami, mumis buvo pasirūpinta ir netgi daugiau negu priklauso. Jos dėka ši kelionė paliko dar geresnius įspūdžius apie Indiją. Ypatingai nepatiko šeimos namai Agroje. Kitas pastatas (kurime šeima negyvena) tiesiog nepritaikytas gyventi turistams. Sąlygos keliautojams turi būti vienodos. Tačiau nukentėjo tie kurie gyveno kitame pastate – miegoti nebuvo įmanoma dėl sunkiai įsivaizduojamo indų kiekio kambaryje. Informacijos atmintinėje buvo pateikta pakankamai, manau kad reikiamą informaciją galiam susirasti patiems. Kadangi tai nebuvo varginanati kelionė, jio tiktų betkokio amžiaus keliautojams. Keliaujame su jumis ne pirmą kartą ir esame patenktinti.
Mums
2018-03-28
10
Įspūdžiai puikūs, viskas gerai ir punktualiai išdėliota. Kiekvienas aplankytas objektas savotiškas ir savitas. Kelionės tempas buvo geras. Naktinė kelionė traukiniu nelabai patiko. Vadovė Rūta – puiki vadovė. Rūpestinga ir šiltai bendraujanti. Viešbučiai problemų nesukėlė. Prie visos kelionės, priedu norėtųsi gamtos vaizdų. Šią kelionę rekomenduočiau aktyviems žmonėms, kurie nori pažinti kitas kultūras.
Keliautojai
2018-03-28
10
Kelionė patiko. Iš lankomų objektų labiausiai įsiminė Khadžurahas, Tadžmahalas – labai gražūs ir dideli stebuklai. Taip pat stebėti apeigas šventykloje Varanasyje. Nepaisant to kelionės metu nepatiko naktinis traukinys. Kelionės tempas buvo geras. Organizatoriams neturiu jokių pastabų. Rūta – puiki vadovė. Pats prasčiausias gidas – Uraloj, čia labai pasigedom Rūtos. Dėl nakvynės, tai patiko, žinoma norėtųsi daugiau švaros, bet čia juk Indija. Reikėtų informuoti keliautojus, kad nesiimti rankšluosčių, jie labai daug užima vietos. Šią kelionę rekomenduočiau žmonėm, kurie mėgsta pažintines, o ne poilsines keliones.
Patiko
2018-03-28
10
Kelionė patiko, labai didelis ačiū mūsų mielai, rūpestingai kelionių vadovei Rūtai. Be jos kelionė būtų visai kitokia. Indija įdomi ir su niekuo nepalyginama šalis. Iš lankomų objektų labiausiai patiko Varanasis, pasiplaukiojimas Gango upėje, Kočino miestas, nakvynė laive. Nepaisant to kelionės metu asmeniškai buvo per daug šventyklų. Pradžioje įdomu, laikui bėgant viskas susimaišo ir gaunasi informacijos perteklius. Ilgos kelionės traukiniais ir jų laukimai labai išvargino. Didžiajai daugumai keliavusių buvo žarnyno problemų. Manau reikėtų išsamiau informuoti keliautojus apie galimas grėsmes. Kelionės vadovei Rūtai tik 10 balų. Nepaprastas žmogus, sėkmės jai didžiulės. Tikras šviesulys. Iš indų gidų labai patiko kur daug lietuviškų žodžių mokėjo, labai draugiškas ir su humoru. Dėl nakvynės - Viešbučiai, kaip ir nieko. Svečių namuose buvo sugedę dušai. Iš Delio, pirmoji viešnagė – šiaip sau. Trūko informacijos apie gausų gatvių užterštumą ir netvarką. Šią kelionę rekomenduočiau tiek draugams, tiek žmonėm, kurie nori pasauli pažinti plačiau, kelionėje apie viską pagalvota.
Keliautoja
2018-03-28
10
Įspūdinga, sklidina grasų, kvapų ir veidų, kontrastinga kelionė. Tai kelionė, kuomet nuovargį nuveja noras išvysti dar ir dar, pajausti čionykštį gyvenimą, nors dalelę suvokti tai, ką jie masto. Tadžmahalas, įspūdingas statinys, romantiška istorija. Khadžuraho šventyklų kompleksas – stereotipų išvaikymas, smalsumas, istorijos autentiškumas. Visi kelionėje aplankyti objektai skoningai atrinkti. Pirmąją dieną gal šiek tiek ir didokas kelionės tempas, bet išvysti reginiai atperka viską. Kelionės vadovė labai organizuota, rūpestinga, greita. Puikiai išsprendžia smulkiausias problemytes. Komunikabili ir ypatingai charizmatiška. Indų gidas tik vienas nuobodokai vedė ekskursiją, tačiau gidė Rūta savo pasakojimais viską atpirko dvigubai. Visi viešbučiai puikūs, skirtingi, tačiau tai ir yra žavu. Jie deri su lankomais miestais. Labai įdomu buvo svečių namuose, su autentiška vakariene ir šeimininkais. Reikėtų informuoti keliautojus, apie apytiksles kainas Indijoje. Šią kelionę rekomenduočiau žmonėm, kurie žavisi pažintinėmis kelionėmis. Dėl puikiai sudėlioto laiko, organizuotumo. Kelionės laikas maksimaliai išnaudotas. Palyginus su kitų agentūrų kelionėmis, kurios yra siūlomos, šioje tikrai nemažai aplankoma neturistinių vietų.
Zita
2017-01-02
9
Dėl vietinio organizatoriaus turiu tik gražiausius prisiminimus. Ačiū Arturui ir Eglei.Padėjo visos kelionės metu.Maršrutas patiko, labai intensyvus.Kadangi vėlavo traukinys 4 val. neliko laisvo laiko .Norejosi truputi patiems ilgiau paslampinėti gatvelėmis.Didžiausią ir slogiausią įspūdį paliko Varanasis. Kaip sakiau dėkinga Arturui ir Eglei už begalinį rūpestį ir pagalbą,visų norų išpildymą.Gidai iš kitų firmų taip pat labai stengėsi, kartais tos informacijos ir perdaug, tačiau iš sios situacijos visuomet išgelbėdavo Arturas. Viešbučiai labai geri. Tikrai nesitikėjau, kad tokiuose gyvensim.Kelionė gana sunki, gal truputį reikėtų daugiau laisvo laiko,vietoj naktinės kelionės traukiniu geriau lėktuvu, nes jei veluoja labai nusibosta, nors Delyje išskrendant į Lietuvą lėktuve susodinti prasėdėjom 3 val. ir tik po to pakilom.Mes norėjome pamatyti kuo daugiau,tai šia kelione likome patenkinti. Zita
Kristina
2016-11-22
10
Kelione buvo tikrai idomi ir gerai organizuota. Marsrutas tikrai geras, gidai issilavinę, kalbėjo tiek angliškai tiek rusiškai. Varanasyje - skurdžioje gatvėje mes tik vienos važiavome su Toyota džipu...tikras kontrastas... Įdomu buvo visur kur keliavome, viešbučiai geri, maistas indiškas...jei kam patinka. Svarbiausia visur deretis... ir nemokėti pirmos siūlomos kainos. Patarimas - nepirkite nenusidereję...moka apgauti ties kiekvienu žingsniu.
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose, svečių namuose turo metu (14 nakvynių: 2 nakvynės Delyje, 2 nakvynės Džaipure, 1 nakvynė Agroje, 1 nakvynė Varanasyje, 2 nakvynės Mumbajuje, 1 nakvynė Kočine, 3 nakvynės Kovalame, 1 nakvynė laive, 1 nakvynė traukinyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (15 pusryčių, 1 pietūs, 1 vakarienė);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Traukinio bilietas Agra – Varanasis;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lektuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina nuo 590 EUR);
 • Lėktuvo bilietai Varanasis – Mumbajus, Mumbajus – Kočinas, Trivandrumas – Delis (kaina nuo 350 EUR);
 • Indijos viza (115 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą (~115 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (indiško maisto gaminimo pamoka – apie 35 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 500 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (~4-5 EUR/asm. dienai);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje. 
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas – Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Indijoje, Delio oro uoste.
 • Visos kelionės metu autobusu ir traukiniu nuvažiuojama ~1450 km.

Apgyvendinimo variantai

Soma Palmshore 3 * »

Kaina 1389 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: standartinis kambarys

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra vos už 2 min. kelio pėsčiomis nuo Light House Beach! Iki Kovalam naktinio gyvenimo – apie 1 km, iki Trivandrumo miesto – 15 km.

Viešbučio teritorijoje: 2 restoranai, sodas, visą parą dirbanti registratūra, ekskursijų informacijos punktas, valiutos keitykla, bagažo saugykla, nemokamas belaidis internetas. Svečiai gali išbandyti jogos treniruotėse paplūdimyje ar lankytis viešbučio SPA.

Kambariuose: Spalvingai dekoruotuose kambariuose yra televizorius, kondicionierius, vonios reikmenys, balkonas.

Uday Samudra Beach Resort 4* »

Kaina 1438 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: Deluxe room

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi populiariame Kovalamo paplūdimyje, už 13 km nuo Trivandrum Junction geležinkelio stoties ir 15 km nuo Trivandrum tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: yra lauko baseinas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir nemokamas belaidis internetas bendrose patalpose. Restorane tiekiami įvairūs kiniški, žemyninės ir vietinės virtuvių patiekalai. Visą parą veikianti kavinė „Charlie“ specializuojasi europietiškoje virtuvėje. Vakarienės metu galite mėgautis gyvomis kultūros programomis.

Kambariuose: yra oro kondicionierius, yra seifai, kavos ir arbatos ruošimo galimybės bei kabelinė televizija. Vonios kambaryje yra nemokamų tualeto reikmenų ir dušas.

The Travancore Heritage Resort 4* »

Kaina 1480 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: AC Beach Grove

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi Cowara paplūdimyje, Trivandum tarptautinis oro uostas yra už 40 minučių kelio automobiliu.

Viešbutyje: yra nedidelė biblioteka ir bendras plotas su palydovine televizija, kortų žaidimais ir kompiuteriu su internetu. Mažojoje parduotuvėje svečiai gali įsigyti kosmetikos ir paplūdimio drabužių, taip pat išsinuomoti automobilį ar pasiteirauti ekskursijų kelionių informacijos punkte. Čia taip pat yra treniruoklių salė ir skalbimo paslaugos. Svečiai gali atsipalaiduoti tradicinėmis indų Ajurvedos procedūromis ir masažais arba mėgautis lauko baseinu.

Kambariuose: medinės grindys, oro kondicionieriai, palydovinė televizija, mini baras ir kavos virimo aparatas. Erdviuose vonios kambariuose yra vonia ir dušai.

 

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
VISA didingoji PERU, žvelgiant iš kondoro skrydžio ir lamų takų gylio
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje. Vasaros sezonas.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Indijos Auksinis Trikampis ir spalvingasis Radžastanas
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Įspūdingiausi Indijos atspindžiai ir Holi šventė
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.