Filipinai: Keturių salų turas (14 dienų)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Lankysimės kontrastingoje Filipinų sostinėje - Maniloje
 • Svečiuosimės egzotiškoje Cebu saloje
 • Regėsime įspūdingas "Šokoladines kalvas" Bohol saloje
 • Džiunglių upe plauksime kruiziniu laiveliu
 • Ilsėsimės egzotiškoje Bohol saloje
 • Tinginiausime Palawano saloje, garsėjančioje nepaliesta gamta
Keliaujant į Filipinus jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS - STAMBULAS - MANILA
Skrydis iš Vilniaus į Manilą su vienu persėdimu.
2
diena
MANILA
Nusileidus Manilos oro uoste mus pasitiks pervežimo atstovas ir būsime pervežti į viešbutį. Laisvas laikas Maniloje – kontrastų mieste, kuriame susipina istorija bei turtinga kultūra, sena ir nauja. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
3
diena
MANILA - BOHOL (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų laukia skrydis iš Manilos į Bohol salą. Atskridusius mus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui. Bohol sala yra viena įspūdingiausių Filipinuose, taip pat vienas iš svarbiausių turistinių centrų. Pagrindinė tokio populiarumo priežastis yra Šokoladinės kalvos – šimtai piltuvėlio formos kalkakmenio kalvų – suteikia salai dramatišką panoramą. Vienos kalvos primena rankų darbo prancūziškus triufelius – lengvai nurudusios, atsargiai išdėliotos lygumoje. Kitos gi, dar gaiviai žalios, nespėjusios ištrokšti prieš visai jau neužilgo užeisiančią sausrą. Iš viso tokių kalvų yra net 1268.

Netoliese galėsime pamatyti tarsyrą - vos delno dydžio gyvūną – mažiausią primatą pasaulyje (10-15 cm), kurio akys didesnės už jo paties smegenis ar skrandį. Artėjant nepageidaujamam grobuoniui, tarsyras visiškai užsimerkia ir taip rymo iki pat tos akimirkos, kol priešas visiškai prislenka. Kai juos skiria vos keli centimetrai, plačiai atmerkia savo didžiules akis ir iššiepia aštrius dantis. Šie gyviai sugeba nušokti net apie du metrus. Kol priešas atsipeikės, beliks gaudyti vėją miškuose.

Saloje yra daug bei įvairių apgyvendinimo galimybių, nuo nebrangių paprastučių kambarių iki aukščiausios klasės prabangių apartamentų ir poilsiaviečių. Taip pat Tagbilarane miestelyje rasime daugybę užeigų ir restoranų, puikių vietų apsipirkimui. O audėjų dirbtuvėse galėsime rinktis rankines ir kitus rankų darbo gaminius. Salos krantus puošia balto smėlio paplūdimiai įsirėžę romantiškose įlankėlėse. Populiari turistų atrakcija – delfinų ir banginių stebėjimas. Labai žymus „Alona Beach“ pliažas, kuris garsėja savo koralais, pusantro kilometro besidriekiančiu baltutėlio smėlio paplūdimiu, kuris baigiasi uolomis. 

Bohol sala labai populiari tarp nardytojų. Koralų sodai, urvai, sienų nuolaužos - visą tai Jūs rasime būtent čia. Dar viena lankytina vieta - Panglao sala, tiltu sujungta su Boholiu. Čia plyti jūros rezervatas – Balikasang – kūjaryklių, tuno bei delfinų susirinkimo dideliais kiekiais vieta, sala puikiai tinka nardymui. 7 km atstumu nuo Tagbilarane (administracinis provincijos centras) įsikūrusi senovinė katalikiška bažnyčia Baklajon (1595 m) - tai seniausia iš akmens pastatyta bažnyčia šalyje. Čia galima išvysti įdomių religinių relikvijų, drabužių, piktogramų bei senovinių  Lotyniškų giesmių, surašytų ant pergamento, parodą. Visai netoli Tagbilarane miestelio yra Mag – Aso krioklys. Taip pat, didelį įspūdį paliks kelionė plaukiojančiu restoranu: maršrutas veda upe Lobok vinguriuojančia atogrąžų džiunglėse. Pervežimas  į viešbutį nakvynei.

4
diena
BOHOL - ŠOKOLADINĖS KALVOS/KRUIZAS UPE (pusryčiai, pietus)
Po pusryčių viešbutyje lankysime istorinius paminklus, tokius kaip paminklą ispanų ir filipiniečių ritualinei sutarčiai krauju, Baclayon bažnyčią, pasivaikščiosime dirbtiniu raudonmedžių mišku. Po to mūsų lauks Filipinų vizitinė kortelė - pasakiško grožio Šokoladinės kalvos.

Netoliese, už papildomą mokestį, galėsite išbandyti savo fizines jėgas esančiame parke. Čia gausu medinių tiltelių per džiungles, taip pat prisirišus prie virvių galėsite skrieti virš atogrąžų augmenijos, nuspalvintos palmėmis bei svyrančiomis lianomis.
Pasigrožėję šiuo gamtos stebuklu sėsime į kruizinį laivą ir plauksime Loay/Loboc upėmis. Medžiuose šalia upės galėsime pamatyti bene vieną mieliausių pasaulio gyvūnų, Filipinų simbolį - tarsyrą. Kruizo metu mėgausimės pikniko stiliaus pietumus, o vietiniai muzikantai Jus linksmis nuotaikingomis dainomis. Laivui prisišvartavus prie pakeliui aptikto kranto mūsų lauks tradiciškai pasipuošę bei draugiškai nusiteikę vietiniai filipiniečiai, kurie rodys Jums nacionalinius šokius bei šildys Jūsų širdis savo nuoširdžiomis šypsenomis. Po šios žavingos ekskursijos grįšime į viešbutį nakvynei.

diena
POILSIS PRIE JŪROS BOHOL SALOJE (pusryčiai)
Poilsis prie jūros Bohol saloje. Nakvynė viešbutyje.

diena
BOHOL – CEBU (pusryčiai)
Po pusryčių būsime pervežti į vietinį oro uostą ir skrisime į Cebu - seniausią miestą Filipinuose, esantį tokio paties pavadinimo provincijoje, kurią sudaro pagrindinė Cebu sala bei dar 167 aplink esančios salelės. Čia jus pasitiks ir perveš į kurortą. Cebu salai būdinga sodri džiunglių augmenija, įspūdingi kalkakmenio uolynai, ilgi baltojo smėlio paplūdimiai ir žėrintis mėlynas vanduo. Daugybė turistų atvyksta į šią salą dėl nardymo. Ši pramoga yra viena iš populiariausių Cebu ir Malapascua salose. Malapascua, priklausanti Cebu provincijai, yra neabejotinai viena iš geriausių nardymo vietų šioje šalies dalyje, galinti didžiuotis spalvingais koralų sodais ir egzotine jūrų gyvūnija. Cebu sala ir miestas ypač patiks tiems, kurie mėgsta kurortinio tipo didmiestį: čia rasime didelį pasirinkimą prekybos centrų, kazino, restoranų, kavinių ir barų. Nakvynė viešbutyje Cebu saloje.

7
diena
CEBU (pusryčiai, pietūs)
Šią dieną, iškart po pusryčių, mūsų lauks pažintinė ekskursija po Cebu miestą, kuri leis Jums stebėti Filipinų istoriją nuo ispanų įkvėpto San Pedro forto iki relikvinio Magelano kryžiaus ir Šv. Nino bazilikos.

Toliau važiuosime seniausia gatve iki Beverly Hills, kur pasigrožėsime viso miesto panorama. Perskaitysime savo likimą Taoistų šventykloje. Vakare Jūsų lauks laisvas poilsis. Nakvynė viešbutyje Cebu saloje.

diena
POILSIS PRIE JŪROS CEBU SALOJE (pusryčiai)
Poilsis prie jūros Cebu saloje. Nakvynė viešbutyje.

diena
CEBU - PUERTO PRINSESA (PALAWAN SALA) (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į vietinį oro uostą skrydžiui į Puerto Prinsesos miestą, esantį Palawano saloje. Palawano sala privers įsimylėti tuos, kurie mėgsta laukinę gamtą, džiungles, nuostabius tropikais alsuojančius paplūdimius, nepaliestus miškų plotus ar vos apgyvendintas mažytes saleles, kurių čia išties gausu.  

Po pietų Jūsų lauks ekskursija po miestą, kurios metu apžiūrėsite nesugadintą Palawano salos grožį. Miestas didžiuojasi savo švaros ir ekologijos programa, kuri yra pagrįsta bendruomenės bendradarbiavimu. Taip pat aplankysite krokodilų ūkį, kuriame galėsite pamatyti skirtingų rūšių šios veislės gyvūnų. Miesto turguje turėsite progą įsigyti vietinių suvenyrų, užsuksite į muziejų, apžiūrėsite vienintelę saloje Katedrą. Nakvynė viešbutyje Puerto Prinsesoje.

10
diena
PUERTO PRINSESA (PALAWAN SALA) KRUIZAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksite į be galo įdomią išvyką link požeminės upės. Pirmiausiai keliausite iki prieplaukos, nuo kurios sėsite į laivelį ir plauksite jūra link išvykos tikslo. Plaukdami galėsite stebėti paplūdimius, kuriuose gyvena beždžionėlės. Atvykę šalia požeminės upės sėsite į valtelę ir įplauksite į mistiškus urvus, per kuriuos teka ši upė. Čia apžiūrėsite šventyklą, natūraliai susiformavusią iš blizgančių stalaktitų ir akmenų kylančių iš vandens. Požeminė upė yra tarp ilgiausių tokių upių pasaulyje, besitęsianti net 8,2 km. Išplaukusių iš paslaptingo pasaulio Jūsų lauks pietūs stebint, kaip beždžionės ieško progų nugvelbti Jūsų maistą. Pasigrožėję Palawano salos džiungliška atmosfera grįšite į viešbutį, esanti Puerto Prinsesoje, ir turėsite laisvo laiko poilsiui.  Nakvynė viešbutyje Puerto Prinsesoje.

11 – 12
dienos
POILSIS PRIE JŪROS PALAWANO SALOJE (pusryčiai)
Poilsis prie jūros pasirinktame kurorte Palawano saloje.

Palawano sala privers įsimylėti tuos, kurie mėgsta laukinę gamtą, džiungles, nuostabius tropikais alsuojančius paplūdimius, nepaliestus miškų plotus ar vos apgyvendintas mažytes saleles, kurių čia išties gausu. Ypač populiari ekskursija džiunglėse esančia požemine upe, kuomet susėdę į valtelę įplauksime į mistiškus urvus, kur žavėsimės natūraliai susiformavusiais blizgančiais stalaktitais ir akmenimis. Šalia El Nidas gyvenvietės puikuojasi ne viena didesnė ar mažesnė salelė, iki kurios galėsime nuplaukti užsisakę ekskursiją. Tačiau išduosime Jums paslaptį! Aptikę vietinį gyventoją su laiveliu paplūdimyje galite paprašyti, kad šis mus nuplaukdintų į kokią žavią salelę. Tokios išvykos metu vietiniai dažnai nudžiugina keliautojus ne tik puikiai praleistu laiku, nuostabiais vaizdais, bet dar ir iškepa prie Jūsų akių žuvį, gautą iš šalia plaukiojančių žvejų. Įspūdžiai ir taip trokštama egzotika - garantuoti! Nakvynė viešbutyje.

13
diena
PALAWANO SALA - MANILA  – STAMBULAS - VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio skrisite į Manilą, o iš ten - į Vilnių (su vienu persėdimu).
14
diena
VILNIUS 
Grižimas namo.

Apie Filipinus

Filipinai – valstybė, įsikūrusi vidury jūrų bei vandenynų ant septynių tūkstančių salų. Filipinus sudaro 7107 salos, kurių kiekviena turi savitą charakterį ir siūlo įvairias pramogas nuo pašėlusių diskotekų ir klubų iki susiliejimo su gamta. Puikus klimatas, unikali gyva augalija ir gyvūnija, nuostabūs paplūdimiai – visa tai yra Filipinai. Į šią šalį dažniausiai vyksta keliautojai su aukštesnėmis nei vidutinės pa
Keliaujant į Filipinus jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
KELIONĖS KAINA: 2175  eur asmeniui dviviečiame kambaryje + skrydis 

Į kainą įskaičiuota:

 • Vietiniai skrydžiai Manila-Cebu, Cebu-Bohol, Cebu-Palawan, Palawan-Manila;
 • Visi pervežimai Cebu pagal programą;
 • Apgyvendinimas 11 nakvynės: 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Heritage (superior room); 3 nakvynės su pusryčiais Bohol Beach Club (prabangiame kambaryje);
 • 3 nakvynėss su pusryčiais Bluewater Maribago Resort (prabangus kambarys);
 • 4 nakvynės su pusryčiais Astoria Palawan (superior room)
 • Maitinimas: 11 pusryčiai, 3 pietus, 1 vakarienė Ka Lui mieste Puerto Princesoje
 • Pusės dienos ekskursija po Cebu;
 • Visos dienos Bohol Šokoladinės kalvos su kruizu Loay upe + pietūs laive;
 • Pasitikimas oro uostuose;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Ekskursijos pagal programą;
 • Angliškai kalbantis gidas pervežimų ir ekskursijų metu;
 • Pusryčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Stambulas - Manila - Stambulas - Vilnius su persėdimais (~ 750 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~ 11 EUR);
 • Arbatpinigiai;
 • Maitinimas (vakarienė vietiniame restorane ~10-15 USD, pietūs ~8-15 USD);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Išvykimo iš šalies mokestis (17 USD/12.81 EUR);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Pagal užklausimą, esant galimybei ir už papildomą mokestį galima keliauti į ekskursijas, lydint rusiakalbiui gidui.
 • Kaina gali keistis nuo sezoniškumo.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka iki egzotiškų Pagsajan krioklių
  • Žvilgsnis iš paukščio skrydžio į Villa Escudero kokosų plantaciją 

Panašios kelionės

Filipinai su poilsiu Bohol saloje (14d)
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Filipinai: Keturių salų turas (14d/12n)
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Filipinų salų lobynas
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Individuali kelionė
Pažintis su Manila Filipinų sostine ir poilsis Puerto Galeroje
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.