Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Ekskursijos iš Antalijos, Turkija

Ekskursijos iš Antalijos, Turkija. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Antalijos, Turkija


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Kapodokija (2 dienos)

2 dienų ekskursija į Kapadokiją. Tai unikalus gamtos kūrinys, atsiradęs prieš milijonus metų įsiveržus ugnikalniui. Iš lavos susiformavo minkštų uolienų masyvai, sukurdami pačias netikėčiausias formas. Tai - UNESCO saugomas nacionalinis parkas, kuris paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam čia apsilankusiam. Pamatysite minkštose uolose išskaptuotas bažnyčias, vienuolynus ir koplyčias. Šių priobloškiamų kūrinių ištakos siekia net XIX a. pr. Kr. Tai pat aplankysite Konijos miestą, kuriame pabuvosite Mevlanos mauzoliejuje bei mečetėje bei seldžiukų karavansarajuje.

2 dienos
110 EUR
55 EUR

Pamukalė

Natūraliais gamtos ir istoriniais paminklais apdovanota vieta. Ekskursijos metu galėsite grožėtis pakelės kalnų peizažais, pamatysite II a.pr. Kr. įkurto Hierapolio miesto griuvėsius bei vieną didžiausių nekropolių. Taip pat pasigrožėsite įspūdingomis kalcinių druskų suformuotomis baltomis terasomis, pasižyminčiomis gydomosiomis savybėmis. Taip pat bus galimybė išsimaudyti Kleopatros baseine (už papildomą mokestį).

19 val. 30 min.
03:00 - 22:30
50 EUR
30 EUR

Turkiška naktis

Turkiška naktis – tai nuostabus vakaro pasirodymas, kurio metu suteikiama puiki galimybė susipažinti su šios šalies tradicijomis ir kultūra ir žinoma išvysti tikrąjį pilvo šokį. Pilvo šokį šoka ne tik moterys, bet ir vyrai. Tiesa, tokį reginį galima pamatyti tik Turkijoje. Anksčiau, kuomet musulmonų religija tapo pagrindine šalyje, moterims buvo uždrausta šokti matant vyrams (išskyrus sutuoktinį). Todėl kavinėse ir restoranuose šoko moterimis persirengę vyrai. Daugelis iki šiol mano, kad toks šio šokio atlikimas yra teisingiausias.

5 val.
19:00 - 24:00
25 EUR
15 EUR

Turkiška pirtis

Jūsų poilsis Turkijoje nebus visavertis jei bent kartą neapsilankysite turkiškoje pirtyje. Maudynių turkiškoje pirtyje procedūrą sudaro: atsipalaidavimas karštų garų kambaryje su energingo muilinimo ir masažo intarpais, pilingas šiurkčia plaušine, aliejaus masažas.

2 val.
25 EUR
20 EUR

Demrė – Myra – Kekova

Istorinė – pramoginė ekskursija po Likijos karalystę. Aplankysite antikinį Myros miestą su jo unikaliomis kapavietėmis uolose ir amfiteatru. Demre miestą, kuriame gyveno ir krikščioniškąjį tikėjimą skleidė Šv. Mykolas. Sužinosite tikrojo Santa Klauso atsiradimo istoriją. Po pietų jachta nuplukdys jus iki paskendusio Kekovos miesto. Kelionė kalnų serpantinais nepaliks abejingo nei vieno.

12 val.
40 EUR
25 EUR

Apžvalginis Antalijos turas

Puiki galimybė pamatyti Antaliją, pasigrožėti miesto panorama ir pasidžiaugti pirkimo malonumais

9 val.
10 EUR
5 EUR

Apžvalginis Alanijos turas

Puiki galimybė aplankyti garsiausias Alanijos vietas ir pasidžiaugti pirkimo malonumais.

7 val.
10 EUR
7 EUR

Raftingas

Tai bene labiausiai kvapą gniaužianti ekskursija aštrių pojūčių mėgėjams – nusileidimas kalnų upe pripučiamais daugiaviečiais plaustais bei dvivietėmis kanojomis. Prieš leidžiantis į šį nutrūktgalvišką nuotykį, instruktoriai išduoda specialias tarptautinius standartus atitinkančias liemenes, šalmus, praveda instruktažą. Išvyka plaustais – tai ne tik plaukimas veržlia upės tėkme, slenksčiais ir bangomis, tai nuotykiai, laisvės pojūtis, energija ir adrenalinas. Patyrę instruktoriai visos kelionės kalnų upe metu stebės dalyvius ir prireikus suteiks kvalifikuotą pagalbą. Pasiduokite pašėlusiai upės tėkmei, išlaisvinkite savo jausmus ir patirkite nepamirštamų įspūdžių!


40 EUR
30 EUR

Visureigių safaris

Tai smagi išvyka į kalnus visureigiais. Važiavimas bekele, kalnų gatvelėmis, miškais, atvers jums Turkijos kalnų grožį. Važiuodami kalnų serpantinais pajusite oro gaivą, pamatysite vietinių gyventojų kasdienybę. Kalnų slėniai, upės, bekelės, maudynės kalnų upelyje ir vaišės.

9 val.
08:00 - 17:00
35 EUR
20 EUR

Naktinis visureigių safaris

Buvusiems dienos safaryje, nebijantiems tamsos ir aplinkinių klyksmosiūlome naktinį visureigių safarį. Lakstysite miškais, skardžiais ir bekele.

3 val.
19:00-22:00
35 EUR
20 EUR

Žaliasis kanjonas

Puiki galimybė pasigrožėti nuostabiais Turkijos vaizdais ir garsiąja Manavgato užtvanka. Palengva plaukiant įspūdingu smaragdo spalvos ežeru grožėsitės gamta, tyla, žalia užtvankos pakrante, galėsite išsimaudyti gaiviame gėlame vandenyje.

9,5 val.
50 EUR
25 EUR

Keturračių safaris

Pats tikriausias moto safaris! Ant galingų motociklų jausitės tikrai saugiai – keturi ratai, automatinė pavarų dėžė – sėdi ir važiuoji. Kalnų slėniai, upės, bekelės.

4 val.
40 EUR
25 EUR

„Anatolijos ugnis“

Legendinis Turkijos šokių kolektyvas „Anatolijos ugnis” susikūrė 1999 m., vadovaujamas puikaus choreografo Mustafos Erdogano. Šio kolektyvo pasirodymas - tai nepamirštama pažintis su Rytų šalies šokių kultūra, šokio choreografija, o judesiu ir plastika šokėjai perteikia visos centrinės Anatolijos dalies istoriją. Programoje dalyvaus šokėjai iš Turkijos, Graikijos bei Italijos. Ugningus šokius scenoje atliks 65 artistai su 85 būgnais. Daugiau nei 650 šio kolektyvo pasirodymų jau išvydo 5 milijonai žiūrovų. 2004 m. Turkijoje, Ankaroje jų koncertą paplūdimyje stebėjo 300 000 žiūrovų. Šis koncertas užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Kolektyvas yra gavęs pakvietimą 2008 m. dalyvauti Pekino Olimpiadoje.

6 val.
18:00-24:00
45 EUR
20 EUR

Izraelis, Jeruzalė (lėktuvu)

Quds – “šventa”, žydams – “Taikos miestas” – Yerushalyim ir valstybės sostinė nuo karaliaus Dovydo laikų, krikščionims – tai yra Kristaus kančios ir nukryžiavimo vieta. Ji vadinama “Taikos miestu”, tačiau kiek taikos mažai buvo jos istorijoje! Jeruzalę buvo užkariavę egiptiečiai, babiloniečiai, graikai, persai, musulmonai, krikščionys, mameliukai ir turkai.
Dėmesio! Informuojame, kad vykstant į Izraelį reikalingas atskiras draudimas, kurį rekomenduojame įsigyti Lietuvoje. Taip pat norime informuoti, kad šios ekskursijos vietų skaičius - ribotas.

1 diena
347 USD
347 USD

Stambulas (lėktuvu)

Stambulas – vienas iš įspūdingiausių pasaulio miestų. Viena jo dalis išsidėsčiusi Europoje, kita – Azijoje. Ekskursijos metu iš Antalijos skrisite į Stambulą. Sunku apžiūrėti šį milijoninį miestą per vieną dieną, tačiau pamatysite svarbiausius objektus: Topkapi rumus, kuriuose gyveno sultonai, Žydrąją mečetę, Sofijos soborą. Profesionalūs gidai papasakos šio paslaptingo miesto istoriją.

19 val.
5:00-24:00
325 USD
310 USD

Pamukalė ir Hierapolis

Tai balta stebuklų šalis. Pamukalės vandenyse senovėje maudydavosi graikų ir romėnų didikai, imperatoriai. Tai vienas svarbiausių Turkijos turistinių objektų, 1988 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai gamtos stebuklas, viliojantis turistus iš įvairių pasaulio kraštų. Unikali vieta, garsėjanti baltomis travertino terasomis, gydomaisiais terminiais šaltiniais ir II a. pr. Kr. romėnų įkurto kurorto  Hierapolio  liekanomis. Kelionės metu galėsite grožėtis pakelės kaimeliais, medvilnės ir tabako laukais, kalnų peizažais, sužinosite daug įdomių dalykų apie šalį, turkų kultūrą ir tradicijas.

1 diena
55 EUR
30 EUR

Antikinis Termessos miestas ir Karain ola

Vienas iš unikaliausių antikinių miestų Turkijos teritorijoje, įsikūręs maždaug tūkstančio metrų aukštyje Termessos nacionalinio parko teritorijoje. Kopdami po kalnus galėsite pasigrožėti ne tik atsiveriančiomis kalnų panoramomis bet ir aukštai kalnuose išlikusiu antikiniu paveldu. Antrojoje kelionės dalyje susipažinsite su Karain ola, žyminčia pirmąją apsigyvenimo vietą Turkijos žemėje.

12 val.
40 EUR
25 EUR

Iškyla laivu Viduržemio jūra

Tai viena populiariausių ekskursijų vakarinėje Antalijos pakrantėje. Visos dienos išvyka laivu. Nuo laivo denio atsipalaidavę grožėsitės nuostabiomis įlankomis, krištoliniu jūros vandeniu Toro kalnų apsuptyje, pušų miškais, kuriuose stūkso istoriniai paminklai. Faselis – antikinis miestelis, turintis gražią prieplauką, romėnų teatrą, Adriano vartus. Turėsite galimybę pasimaudyti vaizdingose įlankėlėse. Iškylos metu pietausite laive.

1 diena
35 EUR
16 EUR

Pamukalė (2 dienos)

Pamukalė (“medvilnės pilis”) – vizitinė Turkijos kortelė. Ekskursijos metu pamatysite tikrą gamtos stebuklą – stalagmitų kalną, padengtą baltu mineralinių medžiagų sluoksniu. Taip pat, iki šių dienų puikiai išsilaikiusį teatrą,antikinį miestą Hierapolį, romėniškas pirtis, didžiausią visoje Turkijoje Nekropolį. Ekskursijos metu galėsite išsimaudyti garsiuosıuose Kleopatros mineraliniuose baseinuose. Grįžtant aplankysite didžiausią regione tekstilės gaminių centrą ir onikso akmens dirbtuves.

2 dienos
130 USD
105 USD
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

UP