Ekskursijos Maroke

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Pažintinė ekskursija į Agadyrą
Fez

Pusdienio ekskursija, kurios metu aplankomas Agadiro uostas bei senosios Kasbah tvirtovės liekanos, iš kur atsiveria įspūdinga Agadyro įlankos panorama. Taip pat bus galimybė apsipirkti tradiciniame berberiškame turguje.

10 EUR
Pažintinė ekskursija į Tarudantasą
Fez

Važiuojama į Tarudanto miestą, jos mediną (senamiestį), kuri dar vadinama Mažuoju Marakešu. Pamatysite pačią mediną, jos sienas, senuosius Pašos rūmus, taip pat pasivaikščiosite souk‘o (rytietiško turgaus) gatvelėmis, garsėjančiomis savo talentingais amatininkais

25 EUR
Ekskursija į Marakešą
Fez

4 valandų važiavimas iki Marakešo – Lankoma Kutubijos mečėtė, Saadų dinastijos kapinės, Bahia rūmai. Pietūs marokietiškos virtuvės restorane – Po pietų tęsiamas lankymas su laisvu laiku Džama El Fna aikštėje bei gyvybingame souk‘e (rytietiškame turguje) – Vėliau vykstate į kitą marokietišką restoraną,kuriame vyks folkloro vakaras su rytietiška muzika ir pilvo šokiais – Gryžtate į Agadirą – Vidurnaktį atvykstate į savo viešbūtį.

 

80 EUR
Apžvalginė ekskursija po Essaouirą
Fez

Essaouirą Atlanto vandenyno pakrantėje įkūrė portugalai, kadaise ji vadinosi Magadoru. Labiausiai Essaouirą garsina jos žvejybinis uostas, medina, rytietiški turgūs su savo amatininkais dažniausiai gaminančiais įvairius medžio dirbinius. Pietums senojo uosto ar medinos restorane bus siūlomas žuvies patiekalas.

45 EUR
Apžvalginė ekskursija po Tafroutą
Fez

Vykstate i Tafroutą esantį tarp Anti Atlaso kalnų, pakeliui pervažiuojate Baha upę bei pamatote legendinę Kasbah Tizurgane – aplankote šią berberišką tvirtovę – tęsiate kelionę migdolų keliu į Tafroutą, pamatote daugybės plūktinių namų, besišliejančių prie didžiulių rožinių granitinių uolų, gyvenvietę – Tafroutas garsėja berberiškomis šlepetėmis ir argano aliejumi – pietūs Les Amandiers viešbūtyje – važiuojate prie Kerdous tarpeklio, kur Kerdous viešbutyje galėsite atsigerti bei pamatyti įspūdingą panoramą, vėliau apsilankote nedidelio Tiznit miestelio medinoje, garsėjančioje savo sidabro dirbinių meistrais – grįžtant į Agadirą pakeliui užsukate į vieną iš keramikos dirbinių gamybos kooperatyvų.

45 EUR
Pažintinė iškyla visureigiais
Fez

Vykstate į Tiznitą, aplankote jo nedidelę sienomis apsuptą mediną – vėliau važiuojate į Asaką oazę (berberų kaimą), iš kur bekele toliau pasiekiate Jusef ben Tachefine užtvanką, bei grožytės ežero panorama – leidžiatės prie Resmukos kopų, kur papietaujate berberų name – pervažiavę Resmukos kopas vykstate į Masos slėnį, garsėjantį gamtiniu parku, o ypač jame aptinkamu retu plikagalviu ibiu. Pravažiuojate Sidi Rbato paplūdimį ir tada pakrante bekele atvažiuojate į Tifnito žvejų kaimelį – Trumpas sustojimas Sidi Bibi keramikos dirbinių gamybos kooperatyve.

60 EUR
Pasivažinėjimas kvadraciklais
Fez

2 valandų pasivažinėjimas kvadraciklais(keturačiais motociklais) besigrožint kraštovaizdžiu bei berberų kaimais.

50 EUR