Ekskursijos Malaizijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Historic Georgetown Tour
Penang sala
Tai turas po Georgtown miestą – Penango sostinę, miestas pavadintas Anglijos karaliaus Georgo III garbei. Tai unikalus įvairianybių miestas. Čia visur liko išsaugota kinų dvasia, pradedant architektūra ir užbaigiant tradicijomis. Jūs važiuosite apsižvalgyti po miestą, apžiūrinėdami gražias šventyklas ir istorinius paminklus.
70 USD (vaikams 50 USD)
Round Island Tour
Penang sala
Šios ekskursijos metu jūs apsilankysite žvejų kaimelyje, batiko ir alavo fabrike, drugelių fermoje. Toliau apsilankysite Gyvačių Šventykloje, kuri pastatyta 1850 metais ir skirta Co Su Kong dievo garbei, kurio „tarnais“ laikomos nuodingos gyvatės. Šventykloje jos apsiveja turėklus, augalus ir yra manoma, kad nuo aromatingo dūmų kvapo jos tampa nekenksmingomis. Paskutinė jūsų stotelė bus Peganskogo tiltas, kuris jungia Penango salą ir Malaizijos pusiasalį. Tiltas buvo atidarytas 1988 metais, jo ilgis 13,50 km.
70 USD (vaikams 50 USD)
Penang Hill & Kek Lok Si Temple
Penang sala
Jūs pakilsite funikulierium į Penango kalną, kuris yra 830 metrų virš jūros lygio, kur pasigrožėsite puikiu vaizdu į Georgtown. Toliau apsilankysite Kek Lok Si šventykla – pati gražiausia ir pati didžiausia budistų šventykla Malaizijoje. Tai septynių aukštų, 30 metrų aukščio pagoda, kurioje susimaišo Kinijos, Birmos Tailando architektūros stiliai. Šventykolos statybų darbai prasiėjo 1890 metais ir truko daugiau nei 20 metų.
75 USD (vaikams 40 USD)
Didysis turas po Penangą
Penang sala

Pirmasis jūsų sustojimas bus  alavo fabrike, kur bus pademonstruotas šio garsaus metalo – nacionalinio šalies simbolio, gamybos procesas. Toliau apsilankysite Botanikos Sode, kur pristatoma turtinga augalijos ir gyvūnijos kolekcija. Sodą įsteigtė anglai 1884 metais, Carlso Kurtiso garbei, įkūrėjui, kuris surinko įvairių rūšių augalus iš aplinkinių kalvų ir tokiu būdu labai prisidėjo prie vieno iš didžiausių herbariumo kūrimo. Istrojos ir rytietiškos architektūros mėgėjams bus įdomu apsilankyti Gulinčio Budos šventykolje, kur yra Budos statula. Ji papuošta aukso plokštėmis ir yra viena didžiausių pasaulyje, jos ilgis 33 metrai. Paskutinė jūsų stotelė bus  - Khoo Kongsi, viena iš įžymiausių Penango vietų. Khoo klano protėviai, imigravo iš pitų Kinijos ir pastatė šį namą savo šeimos nariams. Statybos tęsėsi nuo 1853 iki 1898 metų.

25 USD (vaikams Teirautis gido)