Ekskursijos Malaizijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Round Island Tours
Langkawi
Maža valtimi jūs plauksite nuo sostinės prieplaukos – miesto Kuah – iki Pulau Dayang Binting salos, kuri yra žinoma kaip Nėščios Mergelės sala. Šios salos centre yra gėlo vandens ežeras. Pasak legendos po maudynių šiame ežere bevaikės poros turi galimybę susilaukti vaiko. Toliau keliausite prie Pulau Peras Basah salos – su puikiais balti smėlio paplūdimiais. Sekantis sustojimas Pulau Singa Besar sala, kur yra gamtos rezervatas, kurį sudaro daugiau nei 3000 rūšių įvairių tropinių augalų ir gyvūnų. Jūs turėsite galimybę mažajį elnią – patį mažiausią pasaulyje elnią, katės dydžio, iguaną, povą, paukštį-raganosį ir kitus egzptinius gyvūnus ir paukščius.
85 USD (vaikams 50 USD)
Discover Langkawi
Langkawi
Ekskurisja prasideda nuo apsilankymo Atma Alam Gamykloje. Sekantis sustojimas prie Mahsuri princesės kapo, kurios garbei buvo sukurta legenda. Ji buvo nuteista mirties bausme ir bausmės metu, apimta įniršio prakeikė salą ateinančioms septynioms kartoms.  Nuo to laiko pasikeitė septynios kartos ir Langkavi sala atgimė iš miego užmaršties. Toliau jūs apsilankysite unikaliame Galeri Perdana palūdimyje iš juodo smėlio. Kitas sustojimas bus Underwater World akvariume – 15 metrų stiklinis tunelis, už kurio permatomų sienų jūs išvysite kasdienį povandeninį gyvenimą. Jūs galėsite pamatyti daugiau nei 5000 rūšių žuvų, vėžiagyvių, koralų ir kitų jūros gyvūnų. Ekskursiją užbaigsite Langkavi sostinėje- Kuah mieste, laisvosios prekybos zonoje.
100 USD (vaikams 60 USD)
Nature Cruise
Langkawi
Tai linksmas kruizas aplink pietines Langkavi salas, kur turėsitegalimybę pamatyti delfinus, skrajojančias žuvis, erelius, bezdžiones, elnius ir net laukinius šernus. Kelionės metu dalyvausite įvairiose veiklose: maudynėse, kelionese po džiungles, tyrinėsite urvus, palūdymius, saulės vonias arba turėsite galimybę gauti buriavimo pamokų. Turėsite šansą pasimėgauti unikalia Langkavi sūkurine vandenyno vonia.
75 USD (vaikams 60 USD)
Langkawi Coral
Langkawi

Koralinė sala Pulau Payart – tai mažas įspūdingas povandeninis pasaulis įsikūrs į pietus nuo Langkavi. Persikėlimas keltu užims 55 min. Jūs pateksite į Koralinių Rifų centrą ir pasimėgausite įspūdingu povandeninės karalystės vaizdu. Panardysite su kauke lastais. Jūs pamatysite nuostabias žuvis, įvairiausių formų ir spalvų koralus, jūros žvaigždes, ežius ir daugybę kitų jūros grožybių. Taip pat kas 15 min. plaukia valtis permatomu stikliniu durnu. Būtinai su savimi paimkite duonos, kad galėtumėte pamaitinti žuvis.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Sunset Cocktail Cruise
Langkawi

Pajusite švelnaus vėjo putimą, klausysite ramių vandenyno bangų šėlsmą ir pasinersite į atpalaiduojantį vakarą. Sunses Dinner kruizas nuplaukdins jus į malonią kelionę po Andamanu jūrą, pamatysite Langwaki salas visame saulės šviesos grožyje. Taip pat turėsite galimybę pamatyti aplink jachtą šokinėjančius delfinus ir skrajojančias žuvis. Kruize jūs galėsite naudotis atviru alaus baru, vynu, spiritiniais gėrimais, kokteiliais, gaivaisiais gėrimais, vaisių sultimis.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Sunset Dinner Cruise
Langkawi

Pajusite švelnaus vėjo putimą, klausysite ramių vandenyno bangų šėlsmą ir pasinersite į atpalaiduojantį vakarą. Sunses Dinner kruizas nuplaukdins jus į malonią kelionę po Andamanu jūrą, pamatysite Langwaki salas visame saulės šviesos grožyje. Taip pat turėsite galimybę pamatyti aplink jachtą šokinėjančius delfinus ir skrajojančias žuvis. Kruize jūs galėsite naudotis atviru alaus baru, vynu, spiritiniais gėrimais, kokteiliais, gaivaisiais gėrimais, vaisių sultimis ir barbekiu vakariene.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Mangrove & Limestone
Langkawi

Mangrovės – „protingi medžiai“, augantys protakų krantuose su sūriu vandeniu, reguliuojantys šio vandens perdirbimą. Mangrovės turi labai didelę reikšmę mūsų ekosistemoje. Ekskursijos metu jūs galėsite pasigrožėti laukine Lagkavi gamta, pamatysite Mangrovės sąžalynuose gyvenančius paukščius ir gyvūnus. Pats įsimintiniausias šios ekskursijos momentas yra erelių stebėjimas. Taip pat jūs apsilankysite oloje su stalaktitais ir stalagmitais, kurią „saugo“ šikšnosparniai ir sustosite  žūvų fermoje pamaitinti rankinę rają, didžiulį jūros ešerį ir kitus jūros gyvūnus.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)