Ekskursijos Kroatijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Istorinė ekskursija į Veneciją
Rijeka

Tai ekskursija į vieną gražiausių pasaulio miestų, pastatytą ant 118 salų, išvagotą kanalų, nusėtą tiltų, apstatytą namais ant polių, išgarsintą karnavalų. Pasivaikščiojimas po „Amžinąjį miestą“: Šv. Morkaus aikštė, bazilika, Dožų rūmai, Atodūsių tiltas. Dožų rūmai, kuriuose gyveno ir iš kur valdė Venecijos Respublikos valdžia - dožai (kunigaikščiai). Rūmų apartamentai dekoruoti žymių dailininkų - Veronezės, Ticiano. Iš Dožų rūmų „Ponte dei Sospiri“ tiltu galima patekti į Venecijos kalėjimą, kuriame kalėjo žymusis Kazanova.
Kita labiausiai žinoma Venecijos įžymybė - „Ponte di Rialto“ tiltas nuo kurio atsiveria puikūs vaizdai į abu „Canal Grande“ krantus ir juose esančius pastatus. Paklaidžiosite Venecijos gatvelėmis, kurios kadaise buvo pilnos muzikantų, dailininkų ir aktorių, pasigrožėsite senaisiais Venecijos architektūros šedevrais, užsuksite į spalvingas meno galerijas, muziejus, suvenyrų parduotuves, užkąsite jaukiose ir romantiškose kavinukėse. Pasiplaukiojimas Venecijos kanalų labirintais geriausiai atskleidžia šio miesto neįprastumą.

 

90 EUR (vaikams 45 EUR)
Pažintinė - poilsinė ekskursija į Plitvicos ežerus
Rijeka

Plitvicos Nacionalinis parkas Kroatijoje be abejonės yravienas gražiausių gamtos kūrinių Europoje. Dėl savo natūralaus grožio ir svarbos Plitvicos ežerai 1949 metais paskelbti nacionaliniu parku, o 1979 metais parkas įrašytas į UNESCO pasaulio saugomų objektų sąrašą. Į šią sistemą įeina 16 sujungtų ežerų ir didelis miško kompleksas aplink juos. Visa parko teritorija užima apie 30 000 hektarų, bet turistams prieinama tik maža jo dalis – apie 17 000. Turistai įleidžiami apžiūrėti Plitvicos ežerus ir krioklius, bet jiems draudžiama įeiti į ornitologinį draustinį bei orchidėjų ir lelijų sodus.

90 EUR (vaikams 45 EUR)
Pažintinė ekskursija į Postojnos urvus
Rijeka

Nepakartojama išvyka į Slovėniją, kurios metu aplankysite garsiuosius Postojnos urvus. Milijonus metų vanduo raižė, graužė, skaptavo, lašas po lašo formavo paslaptingą 20 km ilgio požemių karalystę. Eidami pėsčiomis ir vykdami traukinuku grožėsitės vandens meno šedevrais: Gotikine, Krištolo, Koncertų salėmis, Juodąja, Kalnų, Gražiąja olomis ir didžiausiu stalagmitu, vadinamu Deimantu. Tik čia išvysite keistos formos „Proteus anguinus“ žuvį, karaliaujančią tamsoje ir šaltyje.

75 EUR (vaikams 40 EUR)
Pažintinė ekskursija į Učka gamtos parką
Rijeka

Učkos kalno viršūnė – pati aukščiausia Istrijos pusiasalyje (1400 metrų virš jūros lygio). Keliausime iš Opatijos per 5 km ilgio Učkos tunelį link Vela Draga tarpeklio, iš kurio kaip ant delno matoma Učkos kalnyno reljefo susidarymo istorija. Po to vyksime dar aukščiau į kalnus – į Vojak viršūnę, iš kurios atsiveria 360 laipsnių panorama į Alpes, Gorski Kotar sritį, Dalmatijos salas, o esant palankioms oro sąlygoms – net į Veneciją Italijoje.

Teirautis gido (vaikams 68 EUR)
Pažintinė eksursija į Kirk salą
Rijeka

Kelionė į didžiausią salą Adrijos jūroje. Kirk daugiau kaip 2 tūkstančius metų buvo šalies kultūros centras, todėl dar kartais vadinamas „Auksine sala“. Kelionės metu aplankoma Koslijuno sala, kurioje pamatysite pranciškonų vienuolyną – muziejų ir apžiūrėsite turtingą etnografijos, religijos meno kolekciją, biblioteką, archeologinius radinius. Salos sostinėje apžvelgsite Frankopanų pilį, „Illyrian tvirtovės“ pylimus, katedrą. Paskanausite baltojo vyno. Vaikštinėdami jaukiomis senamiesčio gatvelėmis užsuksite į tradicinę taverną paragauti ypatingojo vyno, naminio rūkyto sūrio ir kumpio.

46 EUR (vaikams 23 EUR)
Pažintinė - poilsinė išvyka laivu
Rijeka

Išvyka gamtos, saulės ir jūros mėgėjams. Nuostabi galimybė praleisti dieną kaitinantis saulėje, maudantis ir tiesiog ilsintis plaukiojant laivu Adrijos jūroje. Tai – visos dienos išvyka laivu palei Istrijos pakrantę, Creso ir Krko salas. Ekskursijos metu sustosite Beli miestelyje (Cres saloje) ir Malinskoje (Krko saloje).

38 EUR (vaikams 19 EUR)
Poilsinė - sportinė iškyla plaustais
Rijeka

Aktyvaus poilsio ir nuotykių mėgėjams – vienos dienos iškyla plaustais Kupos upe. Ši upė – tai natūrali gamtos siena tarp Kroatijos ir Slovėnijos. Susipažinsite su saugumo taisyklėmis, jums bus paaiškinta, kaip valdyti plaustus ir kanojas, kaip vykdyti komandas. Patyrusių instruktorių lydimi plauksite žemyn upe vaizdingomis ir civilizacijos nepaliestomis vietovėmis. Rungtyniaudami ir varžydamiesi tarpusavyje, įvertinsite savo irklavimo galimybes. Nuotaikingi pietūs kalnuose.

52 EUR (vaikams 26 EUR)