Ekskursijos Kosta Rikoje

TORTUGUERO NATIONAL PARK(TORTUGUERO NACIONALINIS PARKAS)

TORTUGUERO NATIONAL PARK(TORTUGUERO NACIONALINIS PARKAS)

Tortuguero, kurios pavadinimas reiškia „vėžlių vietovę“, yra vietovė įsikūrė Kosta Rikos šiaurės rytuose, prabanga ir egzotiniu grožiu žavinčioje Karibų jūros pakrantėje. Geologiniu požiūriu, tai labai jauna vietovė, susiformavusi iš upių suneštų smėlio sąnašų, besitęsiančių nuo Karibų įlankos lygumų iki jaunųjų vulkaninių Kordiljeros kalnų grandinės papėdžių. Dėl vulkaninės veiklos procesų, Karibų pakrantė iškilo, kas sukėlė vandens pusiausvyros pokyčius vietovėje. Amžinai žaliuojantys pelkių miškai, susipynę su tykiais vandens kanalais, suformuotais tiek ilgalaikės gamtos, tiek nesenos žmogaus veiklos, suteikia puikią galimybę grožėtis žavingais Tortuguero apylinkių vaizdais. Miško kirtimas kadaise buvo svarbiausia šių apylinkių pramonės šaka, kurios svarbą liudiją įvairių mašinų bei industrinių įrenginių liekanos – lyg istorijos paminklai, menantys šios vietovės praeitį. 1975 m. šiose vietose buvo įkurtas Tortuguero nacionalinis parkas, industrinė veikla sustojo, užleisdama kelią gamtos pasauliui. Šio parko pakrantės paplūdimys – viena svarbiausių Žaliojo vėžlio (antros pagal dydį rūšies) peryklų, kurių apsauga siekiama užtikrinti šios pažeidžiamos rūšies egzistenciją ateities kartoms. Nacionalinis parkas užima 20,000 hektarų amžinai žaliuojančio pelkėtojo miško.

Kelionė į Tortuguero siūlo nuostabią pažintinę kelionę per daugumą svarbiausių Kosta Rikos geografinių sričių: per aukštą ir kalnuotą žemyninę takoskyrą į tolimą ir sunkiai pasiekiamą Braulio Carrillo nacionalinį parką, į žemės ūkio naudmenomis užsėtą Karibų lygumą, su šmėkščiojančiomis bananų giraitėmis ir pasėlių plotais.

Kelionė valtimi tęsis bekraščiais miško kanalais ir nesuskaičiuojamų upių žiotimis, apaugusiomis ramaus ir kerinčio senojo miško, kol pasieksite nedidelį Tortuguero kaimelį. Tukanų, tinginių, beždžionių ir kaimanų stebėjimas šiuose siauruose vandens ir miško ertmėse yra svarbiausias šios unikalios kelionės akcentas, juk šis regionas yra tikra Kosta Rikos Amazonė. Jums įrengta jauki ložė kaimelyje yra suprojektuota taip, kad jums būtų ne tik patogu, bet ir padėtų maksimizuoti kelionės po Tortuguero nacionalinį parką metu patirtas malonias akimirkas.

Užsisakyk ekskursijas internetu (anglų kalba)

Visos ekskursijos Kosta Rikoje
Visos Ekskursijos Kosta Rikoje