×

Ekskursijos iš Hurgados, Egiptas

Ekskursijos iš Hurgados, Egiptas. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Hurgados, Egiptas


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Šv. Kotrynos vienuolynas

Šv. Kotrynos vienuolynas išsidėstęs pačioje Sinajaus dykumos širdyje, 1570 metrų aukštyje. Jis buvo įkurtas VI amžiuje. Jo pavadinimas siejamas su legenda apie šventąją kankinę. Šv. Kotryną, tais laikais gyvenusią Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Pagal legendą šioje vietoje Dievas kalbėjo su Moze „degančio krūmo“ pavidalu. Lankantis šiame vienuolyne yra galimybė dalyvauti pamaldose, bei atminimui gauti žiedą. Ekskursijos metu keltu perkelsit į Sinajaus pusiasalį, ir autobusu vyksyte į šį nuostabų vienuolyną.

1 diena
40 USD
25 USD

Mozės kalnas

Ir maldininkams, ir šiaip besidomintiems organizuojame Šv. Kotrynos vienuolyno ir Mozės kalno lankymą, kur pagal legendą Mozė gavo akmeninėse plokštėse surašytus 10 Dievo įsakymų. Yra sakoma, kad žmogui užkopusiam į Mozės kalno viršūnę ir pasitikusiam ten saulėtekį, atleidžiamos visos nuodėmės.

1 diena
45 USD
25 USD

Šv. Antonijaus ir Šv. Povilo vienuolynai

Atostogaujančius Hurgadoje kviečiame aplankyti Šv. Antonijaus ir Šv. Povilo stačiatikių vienuolynus, įkurtus IV amžiuje. Išsidėstę netoli vienas nuo kito, greta kalnų, jie yra 250 kilometrų į šiaurę nuo Hurgados. Šv. Antonijus krikščioniškoje istorijoje buvo pirmasis žmogus, tapęs vienuoliu ir pradėjęs šią tradiciją. Ekskursija prie vieno iš seniausių vienuolynų prasideda ankstyvą rytą, o grįžti į viešbutį Jūs suspėsite iki vakarienės.

15,5 val.
02:30-18:00
55 USD
35 USD

Luksoras

Senovės Egipto sostinė (Tėbai). Kelionė į šį dievų miestą išties įspūdinga – po kelionės saulėta dykuma staiga tarsi iš niekur išnyra žaliuojantys laukai ir gyvenvietės. Luksore aplankysite įspūdingas Egipto šventyklas, monumentus ir statulas, simbolizuojančias faraonų dinastijų laikus bei kapavietes, visuomet viliojusias mokslininkus, nuotykių ieškotojus ir kapų plėšikus. Rytiniame Nilo krante – Karnako šventykla, skirta Tėbų dievų trejybei (Saulės dievui Amon Ra, jo žmonai deivei Mutai ir jų sūnui Chonsui). Šventykloje galima pamatyti minias žmonių, vaikščiojančių aplink Skarabėjaus akmenį. Tikima, kad šis akmuo pildo norus ir svajones.
Vakariniame Nilo krante – Karalių slėnis. Tikėta, kad kairysis Nilo krantas – Mirties slėnis. Kapaviečių freskos nepraradusios savo spalvų ir šiandien, paslaptinga simbolika ir hieroglifai perkelia net į XV a. pr. Kr. Faraonės Chačepsutės atminimo šventykla – vienas gražiausių Egipto monumentų.

18 val.
80 USD
40 USD

Koralų draustinis

Šarm al Naga - 40 kilometrų nuo Hurgados esantis koralų draustinis. Ši unikali vieta įžymi savo nuostabiaisiais koralų rifais, besitęsiančiais net 2 kilometrus. Čia žuvytės priplaukia tiesiog prie kranto. Tačiau, jei norėsite geriau pažinti Raudonosios jūros gyvūnijos pasaulį, užsidėkite nardymo kaukę ir pirmyn pasitikti naujų išgyvenimų!

1 diena
40 USD
20 USD

Koralų sodai

Tai viena iš gražiausių Raudonosios jūros pakrantės vietų. Po mažiau nei valandos kelio Jūs galėsite išvysti neįtikėtiną kontrastą tarp negyvybingos dykumos ir stebinančiai turtingo povandeninio pasaulio.
Koralų sodas - vieta, visiškai pateisinanti savo pavadinimą. Jūs tarsi žingsniuosite tarp fantastiškų koralų, o šalia plaukios nesuskaičiuojama galybė neįprastų žuvų. Povandeninės srovės čia užtikrina šiltą vandens temperatūrą ištisus metus, o ant kranto Jūsų laukia paruošti skėčiai ir patogūs čiužiniai. Nardymo kaukių ir plaukmenų nuoma - nemokama, į kelionės kainą įskaičiuoti ir pietūs. Svarbiausia - jūroje Jūs plaukiosite su patyrusiu instruktoriumi, kuris parodys pačias įdomiausias vietas.

1 diena
35 USD
20 USD

Žvejyba

Nepraleiskite išskirtinės žvejybos specialiai Jums užsakyta jachta! Laivu plauksite į atvirą jūrą. Sustojimas prie koralų rifų, kur galėsite panardyti. Atvykus į žvejybos vietą, išdalinamos meškerės. Žvejyba trunka 3 - 4 val. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs laive, plaukmenų bei nardymo kaukių nuoma.

1 diena
35 USD
20 USD

Povandeninis laivas "Sinbadas"

„Sinbadas” - pats tikriausias povandeninis laivas, komfortiškas ir jaukus. Čia įrengti kondicionieriai, patogios sėdynės ir iliuminatoriai, per kuriuos Jūs galėsite gėrėtis nuostabiu Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu. Submarinas leidžiasi į 20 metrų gylį 50-čiai minučių. Fotografuoti ir filmuoti - būtina, tad nepamirškite pasiimti reikalingos aparatūros.
„Sinbadas” stovi atviroje jūroje, iki jo Jus nugabens ir atgal į krantą parplukdys speciali motorinė jachta.

1 diena
60 USD
30 USD

Katamaranas stikliniu dugnu

Pasaulyje tikriausiai nėra nieko nuostabiau nei Raudonosios jūros povandeninis pasaulis. Norite pažinti šį pasaulį iš arčiau? Sveiki atvykę į mūsų katamaraną. Naujojo plaukiojančio įrenginio išskirtinis bruožas - stikliniai permatomi korpusai, kurio aukštis siekia 1,5 metro, būtent jie padės Jums pasijusti tikrais jūros gyventojais. Tai išties verta patirti!

1 diena
35 USD
20 USD

Fontanų šou

Nepamirštamas šou Jūsų laukia vakare. Pamatysite, kaip visų vaivorykštės spalvų fontano čiurkšlės nuolat besisukdamos prausia aukštumas. Šis įspūdingas vandens ir šviesos šokis pagal klasikinę muziką palieka neišdildomą įspūdį. Nepamirškite pasiimti vaizdo kameros.

Vakaras
25 USD
15 USD

Kairas

Kairas - Egipto sostinė, bei kartu ir didžiausias Afrikos miestas. Vykdami autobusu galėsite stebėti unikalų, tik Egipte esantį reiškinį - konvojų. Lankysite Nacionalinį Egipto muziejų, kur yra viena įspūdingiausių pasaulyje ekspozicijų - faraono Tutanchamono lobynas. Būtent čia pamatysite
nuostabius meno kūrinius, sukurtus prieš penkis tūkstančius metų.
Po pietų galėsite pamatyti pagrindines Egipto grožybes - piramidžių kompleksą Gizoje, Sfinkso statulą, kuri apipinta naujomis spėlionėmis apie jos pastatymo datą (pagal geologų atradimus, Sfinksas buvo pastatytas iki ledynmečio), pažiūrėti sudėtingiausią iš granitinių monolitų, sveriantį daugiau nei 200 tonų, Sfinkso šventyklą (šiuo metu žemėje nėra tokio keliamųjų kranų, kurie galėtų atlikti tokį darbą). Kelionės į Kairą metu galėsite įsigyti sertifikuotų suvenyrų, juvelyrinių dirbinių, taip pat apsilankyti svaigiųjų aromatų centre.
Atstumą iki Kairo galima įveikti tiek autobusu, tiek lėktuvu. Pietūs ir bilietų kainos įskaičiuotos į ekskursijos kainą.

1 diena
85 USD
40 USD

Kairas ir Aleksandrija

Ekskursijos metu Jūs aplankysite ne tik dabartinę Egipto sostinę - Kairą, bet ir Aleksandriją - paskutiniąją Senovės Egipto sostinę. Aleksandrijoje šeimininkavo paskutinioji faraonų dinastija - Ptolemajai. Aleksandrija tik atsiveria turistams. Čia susipina egiptietiška, graikiška, romėniška bei arabiška kultūros. Aleksandrija - tai miestas menantis Julijų Cezarį, Antonijų, Kleopatrą.
Pirmą ekskursijos dieną Jūs lankysitės Kaire. Čia galėsite aplankyti Nacionalinį Egipto muziejų ir žymųjį Tutanchamono lobyną. Vėliau galėsite grožėtis didingosiomis piramidėmis, Sfinksu. Jei norėsite, už atskirą mokestį Jums bus suteikta galimybė nusileisti į vienos iš piramidžių vidų. Taip pat Jūs aplankysite parfumerijos, juvelyrines parduotuves. Vakare išvyka į Aleksandriją. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, kurios metu Jūs stebėsite pilvo šokį. Vakare panoraminė ekskursija po miestą - Aleksandrijos bibleoteka, Citadelė, mečetė.
Antrą dieną, po pusryčių, Montazo parko, Pompejo kolonų, senovės romėnų amfiteatro lankymas, pietūs, kelionė į Kairą, galimybė apsipirkti parduotuvėje, grįžimas į Hurgadą. 

2 dienos
160 USD
85 USD

Super safaris

Iš viešbučio išvyksite džipais. Keliausite į beduinų kaimą, esantį už 30 km. Pakeliui sustosite pasigėrėti miražu. Jūsų laukia nepamirštamas susitikimas su beduinais. Išvysite savo akimis, kaip smėlynuose jie išgauna vandenį, pamatysite beduinų buitį ir sužinosite, kaip jie kepa duoną. Beduinų kaime galėsite pajodinėti „dykumų laivu“ - kupranugariu. Nemažą dozę adrenalino gausite pasivažinėję smėlio motociklais.
Taip pat grožėsitės už didingų smėlio kalnų besileidžiančia saule, mėgausitės valgiais žvakių šviesoje ir pakliūsite į ugnies ratą, jungiantį senąją muziką ir šiuolaikinį šokį, kuriuos galėsite sušokti ir Jūs. Pasimėgausite ir kaljano dūmu.

1 diena
50 USD
30 USD

Rojaus sala

Mėgautis Rojaus salos grožiu galėsite visą dieną. Jus atplukdys iki prieplaukos, o iš ten kateris nuplukdys iki koralų rifų.
Vietoje visiems bus išdalintas povandeniniam plaukiojimui reikalingas inventorius, o toliau Jūs patys savarankiškai galėsite pažinti Raudonosios jūros turtus. Pietūs Jums bus patiekti krante esančiame restorane.


40 USD
25 USD

Nardymas

Tai paprasta ir nuostabu. Nardymo kaukė, jei Jūs dar nė karto nebuvote panėręs - trumpas instruktažas ir nuostabus bei laukinis Raudonosios jūros pasaulis atsivers prieš Jūsų akis.
Nemokate plaukti? Ne kliūtis.
Planas: iš ryto Jūsų pasiimti atvyks autobusas ir nuveš į uostą, iš kurio išplaukia laivas su visa reikalinga įranga. Nardymui parenkamos pačios įdomiausios vietos. Jūros gelmes Jūs tyrinėsite kartu su patyrusiu instruktoriumi. Pietūs - laive.
Po atitinkamo mokymo kurso garantuojame tarptautinę licenciją.

1 diena
50 USD

Vandens pramogų parkas

Kvapą užimantys ir nuostabūs nuotykiai Jūsų laukia vandens parke, kuris įsikūręs pietinėje Hurgados dalyje. „Titanikas” dirba kiekvieną dieną nuo 10 iki 17 valandos. Tai tikra stebuklų šalis, kur bet kokio amžiaus žmonės gali nuostabiai praleisti laiką. Vandens parko teritorijoje yra apie 20 įvairiausių atrakcionų, baseinas su dirbtine banga, kalneliai skirti banglentei ir net upė! Jūsų saugumui - medicinos punktas ir gelbėtojų stotelės.  Patirkite nerūpestingą ir linksmą sugrįžimą į vaikystę bei pasakišką panirimą į malonumų jūrą vandens parke „Titanikas”. 

1 diena
20 USD
15 USD

Giftuno sala

Bet kurį rytą iš Hurgados kateriu Jūs galite leistis į Giftuno salos pusę. Pirmojo sustojimo metu su nardymo kauke ir plaukmenimis Jūs galėsite paplaukioti pačiose gražiausiose Raudonosios jūros vietose, palei koralų rifus. Antrasis sustojimas - nepamirštama Giftuno sala. Jūs turėsite laiko pailsėti nuostabiuose šios salos paplūdimiuose. Laikas pralėks nepastebimai, o laive Jūsų jau lauks čia pagaminti pietūs, nealkoholiniai gėrimai ir vaisiai. Pailsėję Jūs grįšite prie Hurgados krantų.

7 val.
9:00-16:00
40 USD
20 USD

Moto safaris

Jaunatviška ir pilna aštrių įspūdžių kelionė į dykumą smėlio motociklais. Lankysitės beduinų kaime, jodinėsite kupranugariais. Susipažinsite su vietos gyventojų papročiais bei gyvenimo būdu. Vakarieniausite žvakių šviesoje ir klausysitės beduinų dainų.

1 diena
30 USD

El Guna

El Guna - egiptietiškoji Venecija.Egipte yra nuostabi vieta, kuri vadinama El Guna. Čia vietoje įprastų šiuolaikiškų viešbučių - jaukūs nameliai salose, kurias jungia kanalai su tilteliais bei įvairiais perėjimais. Ne veltui El Guna vadinama mažąja Raudonosios jūros Venecija.
Iki El Gunos Jus nugabens laivelis. Šios ekskursijos metu organizuojama žvejyba.
Atvykę iki El Gunos Jūs persikelsite į laivelį, kuriuo keliausite šio įstabaus miestelio kanalais. Po miestelio akvariumo lankymo, laive Jūsų laukia gardūs pietūs.
Vėliau laivas Jus nuplukdys prie nuostabaus rifo „Delfinų namai“, kur bus galima paplaukioti su vandens kauke.


50 USD
25 USD

Spalvotasis kanjonas, Noveibo miestas

Spalvotasis kanjonas - tai Sinajaus kalnuose prie Noveibo miesto, 150 km nuo Šarm El Šeicho, esantis tarpeklis. Kanjono ilgis - apie 5 km, aukštis - apie 25 - 30 m, plotis - nuo 2 iki 10 m. Skaičiai negali perteikti šios vietovės grožio. Prieš milijonus metų, žemės drebėjimo metu skilus plutai, ir atsirado šis kanjonas. Jis sudarytas iš raudonojo smiltainio. Pastoviai pučiantis vėjas minkštame smiltainyje išgairino nuostabius raštus. Kartais imi abejoti žemiška šios vietovės kilme.

1 diena
60 USD
25 USD

Apžvalginė Hurgados ekskursija

Puiki galimybė susipažinti su Hurgada ir aplankyti miesto įžymybes, mečete, koplyčią, senąją ir naująją miesto dalis. Ekskursijos metu turėsite galimybę apsipirkti medvilnės gaminių, suvenyrų ir aromatinių aliejų parduotuvėse.

4 val.
14:00-18:00
10 USD
5 USD
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.

Ekskursijos iš visų Egipto regionų

UP