Ekskursijos Bulgarijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Varna - delfinariumas „VARNA LAND“
Varna

Apsilankymas talentingų delfinų ir jų trenerių pasirodyme, Varnos delfinariume. Panoraminė ekskursija po miestą. Autobusas atveža Jus iki pramogų parko Varna-lendo, įkurto pačioje Pajūrio parko širdyje ir netoli nuo miesto centro. Vėliau laisvas laikas: turistai gali pasivaikščioti po žaliąsias parko alėjas, po pėsčiųjų gatveles apsipirkimui arba pasilikti pačiame Varna-lende. Čia siūlomos pramogos bet kokio amžiaus žmonėms-galimybė paplaukioti valtelėmis ir vandens dviračiais-katamaranais po mažą ežerą, skirtingi atrakcionai: supynės, karusėlės, batutai, pripučiamieji kalneliai, traukinukai, šaudykla ir kiti. Ekskursija vyksta iki pietų, grįžimas 14:00 val. 

55 BGN (vaikams 38 BGN)
Rožių slėnis – Šipka – Veliko Tyrnovo (su vakariene)
Varna

Nepamirštamas susitikimas su praeitimi ir Staros Planinos spindesiu (kelias, per kurį ėjo Rusijos kariai ir Bulgarijos savanoriai). Kelionė į paslaptingą Rožių slėnį, kuris yra vienas iš seniausių Europos civilizacijų simboliu.
Apsilankysite Rožių slėnyje ir stebėsite gaminimo procesą, kurio pagrindinis produkas yra rožių vanduo. Pietūs. Aplankysite „Rožių muziejų“ Kazanlyk mieste, kur sužinosite rožių aliejaus gamybos paslaptis bei būsite supažindinti su rožių vandens distiliavimu.
Išvykimas į legendinį Generolo Stoletovo viršūkalnę.
Atvykimas į Veliko Tyrnovo – antrosios Bulgarijos Karalystės sostinę. Apsilankymas Amatininkų gatvėje (Samovodska turgus, kur galima pamatyti dirbančius amatininkus. Laisvas laikas. Vakarienė. Išvykimas. Ekskursija baigiasi 23.30 val.

160 BGN (vaikams 88 BGN)
Rožių slėnis – Šipka – Veliko Tyrnovo (be vakarienės)
Varna

Nepamirštamas susitikimas su praeitimi ir Staros Planinos spindesiu (kelias, per kurį ėjo Rusijos kariai ir Bulgarijos savanoriai). Kelionė į paslaptingą Rožių slėnį, kuris yra vienas iš seniausių Europos civilizacijų simboliu.
Apsilankysite Rožių slėnyje ir stebėsite gaminimo procesą, kurio pagrindinis produkas yra rožių vanduo. Pietūs. Aplankysite „Rožių muziejų“ Kazanlyk mieste, kur sužinosite rožių aliejaus gamybos paslaptis bei būsite supažindinti su rožių vandens distiliavimu.
Išvykimas į legendinį Generolo Stoletovo viršūkalnę.
Atvykimas į Veliko Tyrnovo – antrosios Bulgarijos Karalystės sostinę. Apsilankymas Amatininkų gatvėje (Samovodska turgus, kur galima pamatyti dirbančius amatininkus. Laisvas laikas. Vakarienė. Išvykimas. Ekskursija baigiasi 23.30 val.

140 BGN (vaikams 79 BGN)
Plovdivas – Rilos vienuolynas – Rupitė – Sofja (2 dienos, HB)
Varna

Ekskursija į pačius gražiausius ir atokiausius kampelius Bulgarijoje. 2 dienos autobusu.
1 diena: Atvykimas į Plovdivą. Pasivaikščiojimas po architektūrinį rezervatą "Senasis Plovdivas", aplankant Antikinį Romos Filipopolio miesto teatrą. Pietūs. Laisvas laikas. Išvykimas į Rilos vienuolyną. Apsilankymas vienuolyne. Vakarienė ir nakvynė netoli vienuolyno.
2 diena: Pusryčiai. Galimybė sudalyvauti rytinėse vienuolyno pamaldose. Išvykimas į Rupitę, įsikūrusį vulkano krateryje, po kurio išsiveržimo, anot Vangos, senovėje buvo įsikūrę kaimeliai. Ši žemės vieta turi išskirtinę energetiką. Šioje vietovėje įsikūrė Vanga su savo šeima ir dabar ši vieta yra laikoma išgyjimo simboliu. 1992 metais ji pastatė šventyklą Šv.Petro Bulgaro, kurioje kasdien apsilanko šimtai lankytojų tam, kad atiduotų pagarbą Vangai. Aplankykite šią stebuklingą vietą, kuri yra pilna ramybės ir tylos. Pietūs. Išvykimas į Sofiją. Panoraminė miesto ekskursija. Pasivaikščiojimas po centrinę sostinės dalį, aplankant šventyklą-paminklą Aleksandro Nevskio ir Rusišką cerkvę. Laisvas laikas. Išvykimas į Varną.

240 BGN (vaikams 152 BGN)
Piratų vakarėlis
Varna

3 valandų trukmės pasiplaukiojimas po jūra su jachta, specialiai paruošta jūros kovai. Pietūs jachtoje kartu su įskaičiuotais į kainą gėrimais. Animacija.

62 BGN (vaikams 31 BGN)
Safaris džipais (su pietumis)
Varna

Egzotinė kelionė visureigiais po unikalią gamtą, šaudymas iš pneumatinio ginklo, iškyla miške, animacija.

68 BGN (vaikams 34 BGN)
Bukareštas
Varna

Kelionė į Rumuniją visada palieka neišdildomą įspūdį. Bukareštas - parkų ir ežerų, plačių ir apželdintų prospektų, perpintų architektūros stilių miestas. Kadaise šis miestas buvo vienas turtingiausių rytų Europoje. Ne veltui jis buvo vadinamas "Rytų Paryžiumi".
Ekskursijos metu apsižvalgysime po miestą ir aplankysime unikalų rumunų liaudies buities muziejų. Sustosite nusifotografuoti panoraminėse vietose, papietausite ir turėsite laisvo laiko pirkiniams.
Autobusu pravažiuodami matysite Uniri aikštę, Universiteto aikštę, Aviatorių bulvarą, Triumfo arką, Pergalės bulvarą, Viktorijos aikštę, Ateneumą, Sąjungos aikštę, Revoliucijos aikštę, Parlamento rūmus - vieną didžiausių administracinių pastatų pasaulyje, pasivaikščiosite Patriarchų kalne ir istoriniame miesto centre Lipschanijoje. Rumunų liaudies buities muziejaus po atviru dangumi lankymas, kuris išsidėstęs žaliojoje zonoje, Cherestreu ežero pakrantėje. Jame eksponuojama apie 300 unikalių liaudies buities reikmenų ir architektūros nuo XV amžiaus iki šių dienų.

110 BGN (vaikams 59 BGN)
Stambulas (1 diena, su pietumis)
Varna

Miestas, tapęs trijų imperijų – Bizantijos, Romos ir Osmanų – ir trijų tikėjimų – Krikščionybės, Pagonybės ir Islamo – sostine. Stambulas didžiausias ir šviesiausias brangakmenis Turkijos paminklų grandinėje. Išvykimas vėlai vakare. Atvykimas į Stambulą ryte. Aplankysite pagrindinius įžymius objektus: žydrąją mečetę "Sultan Ahmed" (XVII a. ), senąjį Bizantijos Hipodromą, kuris išsaugojo skirtingų laikotarpiu miesto paminklus, o taip pat išvysite karališkųjų rūmų "Top Kapi" kiemą - vieta, iš kurios ankščiau valdė Osmanų imperija. Pietūs, laisvas laikas.
Vakarienė už papildomą mokestį. Išvykimas 20:00 val.
** Į kainą neįskaičiuota turistinė viza (jei yra reikalinga), papildoma ekskursija ir muziejų bilietai apmokami vietoje.

 

137 BGN (vaikams 69 BGN)
Stambulas (2 dienos, HB)
Varna

1diena. Išvykimas vakare. Atvykimas į Stambulą ryte. Apžvalginė ekskursija autobusu po centrinę miesto dalį. Aplankysite pagrindinius įžymius objektus: Senąją mečetę, Hipodromą, kuris išsaugojo skirtingų laikotarpių miesto paminklus, o taip pat išvysite karališkųjų rūmų "Top Kapi" kiemą - vieta, iš kurios ankščiau valdė Osmanų imperija. Vėliau vyksite į Azijinę miesto dalį, per Bosforo įlanką ir aplankysite "Livinson" odos parduotuvę. Pokalbis su rusakalbiu gidu. Apgyvendinimas 3* viešbutyje. Pietūs viešbučio restorane. Laisvas laikas. Papildomos ekskursijos. Nakvynė.
*Papildomos ekskursijos: dvaro aplankymas „Тop Kapi“, Turkiška pirtis, aplankymas restorano „Оrient Bosforus“ su folklorine programa.
2 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Galimybė už papildomą mokestį aplankyti Dolma Bahčė rūmus, Karijos bažnyčių kompleksą, "Minia Tiurk" kompleksą, Pasaulinę patriarchiją, Šv. Sofijos soborą, ,,Egiptietišką turgų'', plaukimas per Bosforą kateriu. Pietūs už papildomą mokestį. Laisvas laikas. Vakarienė už papildomą mokestį. Išvykimas 20:00 val.
** Į kainą neįskaičiuota turistinė viza (jei yra reikalinga), papildoma ekskursija ir muziejų bilietai, apmokami vietoje.
** Galimybė papildomai sumokėti už nakvynę vienviečiame kambaryje.

200 BGN (vaikams 100 BGN)
Balčikas - Kaliakra
Varna

Apsilankymas parko architektūriniame komplekse Balčiko mieste, įtraukiant Rumunijos karalienės Marijos vasaros rūmus ir Botanikos sodą, kuriame yra apie 3000 augalų rūšių, iš kurių įspūdinga didėlė kaktusų kolekcija. Kelyje apžiūrima tradicinės bulgarų amatininkų darbai iš keramikos. Vėliau apsilankymas Kaliakros kyšulyje, garsus savo grožiu ir kultūriniu senovės atradimu.

58 BGN (vaikams 29 BGN)
Brano pilis – Sinajus – Bukareštas (2 dienos)
Varna

Rumunija šalis sena ir šiuolaikiška. Ši ekskursija nuves Jus į Rumunijos sostinę-Bukareštą, į kurortinį miestą Sinajų, į paslaptingąją Brano pilį, į įspūdingus Pelešo karalių rūmus, į seną Sinajaus vienuolyną, kuris apsuptas kalnų, miškų ir žalių pievų. Ši ekskursija paliks Jums didelį įspūdį.
Išvykimas anksti ryte. Vyksite į Bukareštą ir Jūsų lauks panoraminė miesto ekskursija. Laisvas laikas ir pietūs. Vėliau aplankysite paslaptingąją Brano pilį, kur gimė grafas Drakula. Brano pilis pastatyta XIV amžiuje ant uolos, o pilies kambariai ir koridoriai yra tarsi labirintai. Ši pilis yra viena iš vertingiausių paminklų Rumunijoje.
Išvykimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Pusryčiai ryte. Aplankysite Sinajaus miestą, tai seniausias rumunų kalnų kurortas. Vėliau aplankysite Pelešo rūmus, buvusi Rumunijos karaliaus Karlo I vasaros rezidencija. Pelešo rūmai laikomi vieni iš gražiausių rūmų pasaulyje. Vėliau Jūsų laukia pažintis su Sinajaus Šventos Trejybės vienuolynu. Laisvas laikas ir pietūs.
Atvykimas į Bukareštą. Antroje ekskursijos dalyje Jūsų lauks panoraminė ekskursija po Rumunijos sostine. Sustosite nusifotografuoti prie Rumunijos parlamento, šie rūmai yra antri pagal dydį po Pentagono. Vaizdingi parkai, plačios gatvės nuostabiai persipynę su Bukarešto architektūros stiliumi, ne veltui jis buvo vadinamas ,,Rytų Paryžiumi'', nepaliks Jūsų abejingu.

249 BGN (vaikams 125 BGN)
Nepaprastas sraigių ir bičių pasaulis
Varna

Ekskursija prasideda po pietų. Ši ekskursija tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Turistams suteiks įdomios patirties ir kulinarinių pagundų. Medaus namas įsikūręs gražiame kaimelyje, netoli nuo Albeno kurorto. Čia lankytojai galės susipažinti su bičių raidos istoriją, stebėti pro stiklą bičių gyvenimą avilyje ir išgirsti įdomių dalykų apie bičių gyvenimą. Svečius Medaus name vaišina saldumynais iš medaus, kurie yra gaminami pagal unikalų receptą.
Antroje ekskursijos dalyje smalsių turistų lauks nepaprastas turas po sraigių pasaulį. Netoli nuo Bulgarijos kranto įsikūrusi pirmoji sraigių ferma, kuri neseniai atvėre duris lankytojams. Pasivaikščiojimas po fermą supažindins Jus su sraigiu veisimu, pagal prancužišką metodą. Čia galėsite palaikyti rankose pačią didžiausią sraigę, kuri yra valgoma. Vaikams yra rengiamos įvairios rungtynės su sraigėmis. Jaukiame restorane lankytojai galės pasimėgauti delikatesais-vėžiagyviais, kurie yra naudingi sveikatai.

62 BGN (vaikams 34 BGN)
Balčikas – Kaliakra – Folklorinis vakaras
Varna

Apsilankymas parko architektūriniame komplekse Balčiko mieste, įtraukiant Rumunijos karalienės Marijos vasaros rūmus ir Botanikos sodą, kuriame yra apie 3000 augalų rūšių, iš kurių įspūdinga didėlė kaktusų kolekcija. Kelyje apžiūrima tradicinės bulgarų  amatininkų darbai iš keramikos. Vėliau apsilankymas Kaliakros kyšulyje, garsus savo grožiu ir kultūriniu senovės atradimu. Vakarienė nacionalinio stiliaus restorane, gausi folklorinė programa, nestinarų šokių ant karštų anglių pasirodymas, diskoteka. 

92 BGN (vaikams 46 BGN)
Akmenų miškas – plaukimas valtimis Kamčijos upe – kaimas solnikas (su pietumis)
Varna

Ekskursija sujungianti grožį ir išgyjimo energiją iš gamtos objektų,  ir savitą svetingą kaimo namų atmosferą. Kelionė prasideda apsilankant gamtos fenomene-Akmenų miške (Stovintys akmenys). Vėliau turistai išvyksta į Solniko vaizdingą kaimelį. Svečiuose pas senelę Radki ir jos šeimą, Jūsų laukia naminis vynas ir skanus maistas, vietinis humoras ir gyva liaudies muzika, pažintis su tradicijomis ir papročiais. Čia svečiai pasivažinės išmargintuose vežimuose, paragaus natūralaus medaus ir naminio majonezo, susipažins su naminės raki gamyba, pasivaikščios po daržovių sodus, pamatys ūkiuose auginamus gyvūnus. Ekskursija baigiama pasiplaukiojimu Kamčijos upe Langozos gamtos rezervate. Grįžimas į viešbutį po pietų.  

79 BGN (vaikams 40 BGN)
Aladžos vienuolynas – Akmenų miškas – Varna
Varna

Programa prasideda Aladžos vienuolyno apžiūra – paslaptingas vienuolynas iš akmenų, pastatytas XII – XIV a. Vėliau  Jūsų lauks unikali šviesų impresija akmenų fone, kuri papasakos apie Sarmatijos jūros praeitį, prie kurios buvo įsikūrusi didžioji Europos dalis, prieš milijonus metų, apie Bulgarijoje įsikūrusias senąsias civilizacijas ir apie vienuolių įsikūrimą akmeniniame Aladžos vienuolyne. Apsilankysite  gamtos fenomene- Akmenų miške (Stovintys akmenys). Vėliau panoraminė ekskursija po Varną ir prekybos centro lankymas. Sustojimas prie Varnos katedros, galimybė aplankyti katedros vidų. Laisvas laikas Varnoje. 

42 BGN (vaikams 22 BGN)
Aladžos vienuolynas – Šviesų šou – vyno degustacija – vakarinė Varna
Varna

Ekskursija siūloma po vakarienės, išvykstant į mielą kelionę, jungiančią šviesos šou fone senovinių olų ir vakarinės Varnos ugnis ir skonį bei Bulgariškų vynų aromatą. Programa prasideda Aladžos vienuolyno apžiūra – paslaptingas vienuolynas iš akmenų, pastatytas XII–XIVa. Vėliau Jūsų lauks unikali šviesų impresija akmenų fone, kuri papasakos apie senovinės Sarmatijos jūros praeitį, prie kurios buvo įsikūrusi didžioji Europos dalis, prieš 20 milijonų metų, apie Bulgarijoje įsikūrusias senąsias civilizacijas ir apie vienuolių įsikūrimą akmeniniame Aladžos vienuolyne. Vėliau panoraminė ekskursija po vakarinę Varną ir degustacija jaukiame vyno rūsyje. Vyno mylėtojų ir vertintojų kompanijoje, svečiams pateikiamas skanus vynas ir patraukliai papasakojama apie bulgariško vyno gamyba. Siūlomi šalti užkandžiai. Apie vyną kalbėt – gerai, o ragaut – dar geriau. Galimybė nusifotografuoti Varnos centre Katedros fone. Ekskursija baigiasi apie vidurnaktį.

64 BGN (vaikams 32 BGN)
Miško šventė
Varna

Jūsų laukia vakarienė miško restorane. Raudonas ir baltas vynas tekės tiesiai iš statinių. Turtinga folklorinė programa, nestinarų šokiai ant žarijų, animacinė programa, gyva muzika ir diskoteka.

60 BGN (vaikams 30 BGN)
,,QUAD SAFARI" (vairuotojas)
Varna

Atrakcionas – ATV keturračių valdymas – vėsioje miško vietoje. Kontaktas su gamta pačiu populiariausiu būdu. Sunkiai pasiekiamos vietos, upės, pakilimai, medžiai – viską galima įveikt. Ši nauja patirts sukels Jums nepamirštamus įspūdžius. ATV keturračio – KXR250 modelis – sužavės Jus savo jėga ir nepakartojamu valdymu kelyje ir ne kelyje. Jūs galėsite įveikti
tai, kas Jums atrodė neįmanoma. Atrakciono trukmė – 2 valandos 15 minučių, iš kurių „quadbike“ valdymas su instruktoriumi – 1 valanda. Priimkite gražios Bulgarijos gamtos iššūkį.

68 BGN
,,QUAD SAFARI" (keleivis)
Varna

Atrakcionas – ATV keturračių valdymas – vėsioje miško vietoje. Kontaktas su gamta pačiu populiariausiu būdu. Sunkiai pasiekiamos vietos, upės, pakilimai, medžiai – viską galima įveikt. Ši nauja patirts sukels Jums nepamirštamus įspūdžius. ATV keturračio – KXR250 modelis – sužavės Jus savo jėga ir nepakartojamu valdymu kelyje ir ne kelyje. Jūs galėsite įveikti
tai, kas Jums atrodė neįmanoma. Atrakciono trukmė – 2 valandos 15 minučių, iš kurių „quadbike“ valdymas su instruktoriumi – 1 valanda. Priimkite gražios Bulgarijos gamtos iššūkį.

49 BGN
Žvejyba
Varna

Pervežimas autobusu iki jachtos, plaukimas iki žvejybai tinkamos vietos. Apmokymai ir įrangos suteikimas, pietūs laive. Gėrimai įskaičiuoti į kainą.

54 BGN (vaikams 28 BGN)
Žvejyba – Balčikas
Varna
56 BGN (vaikams 28 BGN)
Iškyla jachtoje
Varna

Siūlome Jums praleisti laiką jachtoje  ir pasimėgauti saulės spinduliais, jūra,  vėju, o vėliau galėsite pasideginti nuošaliame paplūdimyje, kur jūsų lauks piknikas. Pietūs, gėrimai: rakija, vynas, šampanas, nealkoholiniai gėrimai. Sporto mėgejams: žvejyba, plaukiojimas, kamuoliai, kaukės, meškerės,  plaukmenys,  lankai.  Ekskursijos trukmė: nuo 10:00 iki 17:00 val. 

78 BGN (vaikams 39 BGN)
Golf – piknikas
Varna

Golf-piknikas – tai jaudinanti išvyka Wolksvagen Golf kabrioletais po unikalius Varnos rajonus.
Pirmiausia Jums papasakos apie Bulgarijos istoriją. Vėliau pasiūlys užsidėti nacionalinius bulgarų kostiumus ir sudalyvauti programoje kartu su animatoriais. Jūs galėsite pašaudyti iš lanko, nulipdyti iš molio ąsotėlį, padedant meistrams, o taip pat pajodinėti su žirgais.
Antroje ekskursijos dalyje Jūs degustuosite bulgariško vyno, o tiems kas mėgsta aštriau galėsite paragauti nacionalinį bulgarų gėrimą-rakiją. Vaikams bus pasiūlyta animaciniai filmai. Degustacijos metu Jūs galėsite įsigyti vyno arba rakijos. Tai puiki dovana artimiesiems.
Po degustacijos ekskursija tęsiasi toliau, atsidursite laukiniame paplūdimyje. Paplūdimyje Jūsų lauks piknikas, ant grotelių kepta mėsa, o taip pat šokiai ir animatoriai!

84 BGN (vaikams 42 BGN)
Vandens pramogų parkas Aquapolis
Varna

Aquapolis - gražiausias vandens pramogų parkas vakarų Europoje, taip pat pirmasis Bulgarijoje, su unikaliu Viduržiamio jūros regiono stiliumi. Pats parkas yra pastatytas miške su  vaizdu į jūrą. Plotas užima 40 000 kvadratinių metrų. Tai formuoja natūralaus nuotykių parko įvaizdį su dirbtinai tikroviškais sukurtais elementais:  antikinės stilistikos bokštai, griuvėsiai, fontanai ir kriokliai. Šalia įėjimo yra specialiai alpinizmui pritaikyta uola.

36 BGN (vaikams 16 BGN)
Pažintinė ekskursija Varnoje
Varna

Panoraminė ekskursija po jūrinę sostinę su apsilankymu "Šv.Mergelės ėmimo į dangų "katedroje-antrame pagal dydį Bulgarijoje po "Šv.Aleksandro Nevskio" Sofijoje. Gražus derinys tarp žaliojo pajūrio parko ir pėsčiųjų alėjų palei jūrą su daugybe restoranų, barų ir diskotekų. Ekskursijos metu romėnų Jūs aplankysite romėnų viešąsiąs pirtis.  Yra galimybė apsipirkti prekybos centre Varnoje. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po miestą.

50 BGN (vaikams 25 BGN)