Viešbučiai Lenkijoje

HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE
Varšuva, Lenkija
Visuose elegantiškuose standartiniuose ir liukso numeriuose su Varšuvos panorama rasite plokščiaekranius televizorius bei vonios kambarius su voniomis ir dušais. Numeriuose su langais nuo grindų iki lubų ir vaizdais į miestą apsistoję svečiai galės lankytis verslo klasės poilsio zonoje. Šioje aukščiausios klasės poilsio zonoje tiekiami nemokami pusryčiai, užkandžiai ir gėrimai. Svečiai kviečiami atsipalaiduoti pažangiausia įranga aprūpintame 3,5 tūkst. kv. m ploto sporto ir sveikatingumo klube „Holmes Place Premium Club & Spa“. Klube yra 25 m ilgio baseinas, treniruoklių salė ir įvairias paslaugas teikiantis SPA centras. Rekomenduojame poroms.
daugiau
HILTON GDANSK
Varšuva, Lenkija
Puikus 5* viešbutis "Hilton Gdansk" įsikūręs senamiestyje ant upės kranto. Viešbutyje yra baras, restoranas, spa centras, baseinas. Viešbučio teritorija labai graži ir tvarkinga. Yra galimybė apsigyventi su gyvūnais. Tai puiki vieta šeimoms, poroms ir draugų grupėms.
daugiau
HOLLAND HOUSE RESIDENCE
Varšuva, Lenkija
Viešbutis yra istoriniame Gdansko miesto pastate, senamiesčio širdyje, prestižinėje Długi Targ gatvėje. Jo patrauklumas ir prabanga atitinka aukščiausius viešbučio standartus. Įmantrus interjeras, dėmesingas personalas ir klasikinius lenkiškus bei tarptautinius patiekalus siūlantis restoranas – tai derinys, garantuojantis aukščiausio lygio poilsį. Rekomenduojame jaunimui, poroms.
daugiau
INTERCONTINENTAL WARSAW
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 5* viešbutis. Įsikūręs Varšuvos centre, už 500 metrų nuo Varšuvos centrinės stoties. Svečiams siūlome, kad pamiršti rūpesčius ir darbus atsipalaiduotų baseine ar SPA centre. Priimami su augintiniais yra taikomas mokestis. Rekomenduojame poroms, šeimoms ir draugams.
daugiau
HOTEL KOLNA
Varšuva, Lenkija
HOTEL WOLSKI
Varšuva, Lenkija
INGO APARTHOTEL
Varšuva, Lenkija
HOTEL SYMPOZJUM
Varšuva, Lenkija
HOTEL ORIENT
Varšuva, Lenkija
GALAXY
Varšuva, Lenkija
COPERNICUS
Varšuva, Lenkija
STARY
Varšuva, Lenkija
HOLIDAY INN EXPRESS WARSAW - MOKOTOW
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs Varšuvos Mokotów rajone. Viešbutis turintis šiuolaikinius numerius su oro kondicionieriais ir palydovinės televizijos kanalus rodančiais plokščiaekranius televizorius. Ir verslo centrą kur rengiami verslo susitikimai. Rekomenduojame poroms, šeimoms ir draugams taip pat tinka ir verslo klientams.
daugiau
PURO WARSZAWA CENTRUM
Varšuva, Lenkija
Keturių žvaigždučių viešbutyje „PURO Warszawa Centrum“ įrengta sauna ir terasa. Viešbučio numeriuose yra oro kondicionieriai, rašomieji stalai, seifai, plokščiaekraniai televizoriai ir privatūs vonios kambariai su dušais. Visiems „PURO Warszawa Centrum“ svečiams suteikiami patalynės užvalkalai ir rankšluosčiai. Viešnagės vietoje ruošiami lengvieji arba sotieji angliški (airiški) pusryčiai. Rekomenduojame poroms.
daugiau
METROPOL HOTEL
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs priešais Varšuvos kultūros ir mokslo rūmus. Numeriuose pro langus atsiveria Varšuvos centro vaizdai. Yra restoranas kur ruošiami tarptautiniai bei tradiciniai lenkiški valgiai. Svečiams ši vieta patiks, nes šis viešbutis yra netoli nuo labiausiai lankytinų objektų miesto centre. Rekomenduojame poroms ir šeimoms.
daugiau
HOTEL IBIS WARSZAWA STARE MIASTO
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs už 10 minučių kelio pėsčioms nuo gražaus Varšuvos senamiesčio. Svečiams pramogų nelabai yra išskyrus mėgstantiems sportą gali žiūrėti viešbutyje tiesiogiai rodomus sporto renginius. Vieta puikiai tinkanti mėgstantiems keliauti. Rekomenduojame poroms, šeimoms ir draugams.
daugiau
CRAFT BEER CENTRAL HOTEL
Varšuva, Lenkija
Modernus viešbutis įsikūręs Gdanske, prie pat senamiesčio rotušės. Visuose numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai, elektriniai virduliai ir išmanieji telefonai, su kuriais galima nemokamai skambinti tarptautiniais numeriais bei naudotis neribojamu internetu. Kai kurie numeriai turi patogias svetainės zonas. Viešbučio teritorijoje yra puikus baras ir restoranas. Rekomenduojame apsistoti draugų kompanijoms, poroms.
daugiau
HOLIDAY INN GDANSK - CITY CENTRE
Varšuva, Lenkija
Puikus viešbutis, pačiame Gdansko miesto centre. Netoliese yra Žalieji vartai, Lenkijos Baltijos filharmonija, Neptūno fontanas ir kitų populiarių lankytinų vietų. Aštuntame aukšte įrengtame bare „Sky Bar“ yra terasa, iš kurios atsiveria miesto panorama. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis verslo centru, kuriame rasite spausdintuvą, kompiuterį ir skaitytuvą. Rekomenduojame apsistoti jaunimui ir šeimoms.
daugiau
RAFFLES EUROPEJSKI WARSCHAU
Varšuva, Lenkija
Viešbučio svečiai gali neribotai lankytis „Raffles“ SPA centre, kuriame yra kelios saunos, garų pirtys, vidaus baseinas ir treniruoklių salė. Pageidaujantiems 6 kabinetuose atliekamos įvairios mokamos veido ir kūno priežiūros procedūros. Visuose elegantiškuose standartiniuose ir liukso numeriuose yra palydovinės televizijos kanalus rodantys didelės raiškos LED televizoriai, aukštos kokybės garso sistema ir multimedijos centrai. Daugumoje numerių įrengtos nedidelės bibliotekos, kuriose apstu knygų įvairiomis kalbomis. Numerius su ąžuolo grindimis puošia kuratorių Andos Rottenberg ir Barbaros Pivovarskos kruopščiai atrinkti šiuolaikinio meno darbai. Vonios kambaryje maudydamiesi vonioje galėsite grožėtis Varšuvos panorama. Rekomenduojame šeimoms bei poroms.
daugiau
ARCHE HOTEL KRAKOWSKA
Varšuva, Lenkija
Kiekviename numeryje yra rašomasis stalas, virdulys, oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius ir vonios kambarys su dušu bei nemokamais higienos reikmenimis. Kai kuriuose „Arche Hotel Krakowska“ numeriuose įrengtos virtuvėlės. Viešnagės metu galėsite mėgautis savitarnos pusryčiais. Rekomenduojame poroms.
daugiau
HOTEL IBIS WARSZAWA REDUTA
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs už 4,5 km nuo Varšuvos centro. Netoli viešbučio yra vaizdingasis Szczęśliwicki parkas. Svečiams pramogų nėra, tad norintiems atsipalaiduoti gali pasivaikščioti po parką ar nuvykti į miesto centrą. Rekomenduojame poroms ir šeimoms.
daugiau
THE WESTIN WARSAW
Varšuva, Lenkija
Viešbutyje „The Westin Warsaw“ yra stiklinis liftas ir restoranas „Fusion“, kurio atviroje virtuvėje ruošiami „fusion“ stiliaus valgiai. Madingoje kavinėje-bare „JP‘s“ tiekiami švieži glotnučiai ir įvairiausi kokteiliai. Svečiams kasryt ruošiami pusryčiai iš veganiškų produktų. Visame viešbutyje veikia nemokamas internetas. Vestibiulyje rasite kelias kompiuterių zonas. Svečių patogumui – kiekvieną dieną be išeiginių dirbanti sporto salė „Westin WorkOut“ su sauna ir įvairiais treniruokliais. Pageidaujantys galės lepintis įvairiais masažais ir grožio procedūromis. Rekomenduojame šeimoms.
daugiau
RADISSON COLLECTION HOTEL WARSAW
Varšuva, Lenkija
Viešbutis „Radisson Collection Hotel, Warsaw“, kurio svečiams įrengtas baseinas. Svečiams siūloma apsistoti numeriuose su oro kondicionieriais bei kavos ir arbatos ruošimo rinkiniais. Belaidis internetas nemokamas. Erdviuose ir šiuolaikiškuose „Radisson Collection“ numeriuose yra mini barai, seifai ir dideli rašomieji stalai. Dideliuose ir moderniuose vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvus. Viešbučio „Radisson Collection Hotel, Warsaw“ restorane „TAGO“ svečiams tiekiami savitarnos pusryčiai. Rekomenduojame šeimoms bei poroms.
daugiau
FOCUS HOTEL PREMIUM WARSZAWA
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 4* viešbutis. Įsikūręs Varšuvos centre, už 3,5 km nuo prekybos centro „Blue City“. Viešbutyje yra terasa, sauna ir sporto salė kur svečiai galės skirti laiko sau ir šiek tiek atsipalaiduoti bei pasportuoti. Rekomenduojame poroms, šeimoms ir draugams.
daugiau
HOTEL TULIP RESIDENCES WARSAW TARGOWA
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs patogioje Varšuvos Praga Poludnie rajono vietoje, už 800 metrų nuo Varšuvos rytinės geležinkelio stoties, už 1,9 km nuo Koperniko mokslo centro ir už 1,3 km nuo Varšuvos nacionalinio stadiono. Svečiams patogioje vietoje, šiek tiek toliau nuo centro. Viešbutyje pramogų nėra, todėl patiks mėgstantiems keliauti. Rekomenduojame poroms, šeimoms ir draugams. 
daugiau
BEST WESTERN HOTEL PORTOS
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs už 5 km nuo paties Varšuvos centro ir už 6 km nuo Varšuvos centrinės geležinkelio stoties. Svečiams viešbutyje pramogų nėra, bet ši vieta patiks mėgstantiems keliauti ir norintiems pamatyti daugiau miesto objektų. Rekomenduojame poroms ir šeimoms.
daugiau
REYTAN
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs už 2 km nuo Varšuvos centrinės geležinkelio stoties bei už 1 km nuo gražaus Lazienki parko ir žymiosios Šopeno statulos. Svečiams pramogų viešbutyje nėra, todėl tai puiki proga praleisti gerai laiką mieste draugų kompanijoje ar keliaujant porose. Rekomenduojame poroms ir draugams.
daugiau
HOTEL HETMAN
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs už mažiau nei 2 km nuo Varšuvos senamiesčio, Nacionalinio stadiono ir Koperniko mokslų centro. Svečiams pramogų nėra todėl laisvai gali nevaržomai praleisti laiką ar pamatyti miesto lankytinus, populiarius objektus. Rekomenduojame poroms ar keliaujantiems po vieną.
daugiau
WARSAW PLAZA HOTEL
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 4* viešbutis. Įsikūręs Varšuvoje. Ši vieta patiks mėgstantiems keliauti ar norintiems pamatyti žymiausius miesto lankytinus objektus. Viešbutyje yra baras kur svečiai gali šiek tiek atsipalaiduoti. Rekomenduojame poroms ir draugams.
daugiau
HOTEL CAMPANILE WARSZAWA
Varšuva, Lenkija
Gerai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs vos už 1,5 km nuo Varšuvos centrinės stoties ir netoli daugybės lankytinų miesto vietų. Svečiams yra keletas pramogų taip pat ši vieta patiks ir mėgstantiems keliauti ar norintiems pamatyti miesto lankytinas vietas. Rekomenduojame poroms, šeimoms ir draugams.
daugiau
SOFITEL WARSAW VICTORIA
Varšuva, Lenkija
Elegantiškuose, moderniuose numeriuose rasite patogias „Sofitel MyBed“ lovas, rašomuosius stalus ir nemokamus kavos bei arbatos ruošimo rinkinius. Vonios kambariuose yra išskirtinių „Balmain“ higienos reikmenų. Viešbutyje yra šildomas baseinas su veidrodinėmis lubomis, sauna ir visą parą veikianti treniruoklių salė. Taip pat atliekamos įvairios masažo procedūros. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas, o automobilius galima pasistatyti privačioje aikštelėje. Rekomenduojame poroms.
daugiau
REGENT WARSAW HOTEL
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 5* viešbutis. Įsikūręs Varšuvos diplomatiniame rajone, už 2 minučių kelio pėsčiomis nuo karališkojo Lazienki parko. Svečiai jaustis nevaržomi norintys atsipalaiduoti gali rinktis viešbutyje esančius baseinus ar kitas pramogas. Mėgstančius keliauti nuvykti į miesto centrą. Rekomenduojame poroms ir šeimoms.
daugiau
HOTEL MDM CITY CENTRE
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs vos už 200 metrų nuo Politechnika metro stoties, o pro jo langus atsiveria garsiosios Varšuvos Konstitucijos aikštės vaizdas. Svečiams pramogų nėra, bet viešbučio teritorijoje esantis grožio salonas gali suteikti džiaugsmo norinčioms pasigrąžinti moterims ar merginoms. Rekomenduojame poroms ir šeimoms.
daugiau
MERCURE WARSZAWA URSUS STATION
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 4* viešbutis. Įsikūręs Varšuvoje, Mazovijos regione, už 6 km nuo prekybos centro „Blue City“ ir už 8 km nuo Varšuvos sukilimo muziejaus. Svečiams siūloma atsipalaiduoti saunoje ar pasportuoti sporto salėje. Norintiems pakeliauti gali vykti į miesto centrą. Rekomenduojame poroms ir šeimoms.
daugiau
MOXY WARSAW PRAGA
Varšuva, Lenkija
Puikiai įvertintas 3* viešbutis. Įsikūręs Varšuvoje, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Warszawa Wileńska metro stoties. Varšuvos nacionalinis stadionas yra už 3,1 km, o Varšuvos senamiestis – už 2,6 km. Svečiams viešbutyje yra pramogų, todėl gali jaustis nevaržomai gali rinktis jame esančias pramogas arba keliauti į miesto centrą. Rekomenduojame poroms ir šeimoms.
daugiau
MAMAISON RESIDENCE DIANA WARSAW
Varšuva, Lenkija
Labai gerai įvertintas 4* viešbutis. Įsikūręs vos už 200 metrų nuo populiarios Varšuvos Nowy Świat gatvės. Ramioje, bet centrinėje Varšuvos vietoje. Iki senamiesčio 15 min kelio pėsčiomis. Svečiai norintys tik atsipalaiduoti gali rinktis masažą ar SPA paslaugas. Rekomenduojame poroms, šeimoms ir draugams.
daugiau