Slidinėjimas Austrijoje. Apie Zalzburgo (slidinėjimas) regioną

Informacija apie Zalzburgo (slidinėjimas) regioną, trumpas aprašymas apie Zalzburgą (slidinėjimas)

Slidinėjimas buvo giliai įsišaknijęs Austrijos kultūroje nuo pirmųjų šio sporto dienų. Kiekvieną žiemą tūkstančiai slidinėjimo entuziastų keliauja į Zalzburgą tyrinėti vaizdingų slėnių ir išmėginti puikių trasų. Slidinėjimo sezonas metams bėgant šiek tiek keičiasi, tačiau dažniausiai pikas būna gruodžio pabaiga ir kovo pradžia. Tai dažniausiai peizažas, geros sąlygos slidinėti ir Austrijos, kaip slidinėjimo tautos, reputacija pritraukia minias iš visos Europos ir likusio pasaulio į Zalzburgo Alpes.

Kur slidinėti Zalzburge?

Obertauern ir aplink Zauchensee ežero plotas yra populiarus dėl kraštovaizdžio ir puikių slidinėjimo linijų. Tai, be abejonės, Zalzburgo populiariausia slidinėjimo zona. Gasteinertal esantis Pietų Zalzburge yra populiarus dėl slidinėjimo bei karštųjų šaltinių. Schladming yra šiek tiek toliau nuo Zalzburgo, bet taip pat yra vienas populiariausių slidinėjimo kurortų Austrijoje.

Orai Zalzburge. Kada keliauti ?

Geriausias laikas vykti slidinėti yra gruodžio pabaiga ir kovo pradžia kai nebūna per daug šalta ir yra iškritę pakankamai sniego slidinėjimui.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP