Porto Heli. Apie kurortą

Informacija apie kurortą, trumpas aprašymas apie

Porto Heli

Porto Heli yra nedidelis pakrantės miestas Peloponese, įsikūręs Argolidos prefektūroje. Jis yra pastatytas aplink natūralų uostą, kuriame gyvena 2000 gyventojų, dirbančių turizmo ir žemės ūkio srityse. Šiandien „Porto Heli“ yra viena iš garsiausių Argolidos regiono vietų, turinti didelę turizmo infrastruktūrą. Porto Heli uostas aptarnauja daugelį maršrutų į Saronio salas. Jis yra lengvai pasiekiamas iš Atėnų ir taip pat labai arti istorinio Nafpliono miesto. Į „Porto Heli“ atvykstančius lankytojus nustebins kosmopolitiška, bet vis dar tradicinė atmosfera. Kaimas yra ideali vieta šeimyninėms atostogoms. Porto Heli yra nedidelis pajūrio miestas su dideliu uostu. Šis uostas yra dažna žvejybos laivų ir jachtų švartavimosi vieta vasarą, suteikiant Porto Heli Graikijai kosmopolitinę atmosferą. „Porto Heli“ yra keletas paplūdimių, tačiau dauguma jų yra mažos, nuošalios įlankos su atpalaiduojančia atmosfera.

Orai Porto Helyje. Kada keliauti?

Kada yra geriausias metų laikas keliauti į Porto Heli Graikijoje? Štai keletas vidutinių meteorologinių faktų:
Gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais jūs greičiausiai patirsite gerą orą su maloniomis vidutinėmis temperatūromis.
Karštas sezonas / vasara yra birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.
„Porto Heli“ turi sausus laikotarpius balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.
Vidutiniškai šilčiausias mėnuo yra liepos mėn.
Vidutiniškiausias mėnesis yra vasaris.
Gruodis yra drėgniausias mėnuo. Šį mėnesį reikėtų vengti, jei jums nepatinka lietus.
Liepa yra sausiausias mėnuo.

Porto Heli paplūdimiai

„Porto Heli“, rytinėje Peloponeso pusėje, garsėja savo švariais ir atpalaiduojančiais paplūdimiais. Pagrindiniai Porto Heli paplūdimiai yra ilgi ir smėlėti, juose organizuojami vandens sporto klubai, o rajone galite rasti ir daug kitų ramių įlankų.

Porto Heli miesto paplūdimys

„Porto Heli“ paplūdimys: yra daug paplūdimių ir upių, esančių aplink Porto Heli, Peloponeso miestą, kuris siūlo gražią atsipalaidavimo akimirką. Apylinkėse galite rasti tiek mažų įlankų su uolomis, tiek ilgais smėlio paplūdimiais. Kai kurie paplūdimiai yra organizuoti ir turi vandens sporto klubą, saulės gultus, skėčius ir viešbučius, o kiti yra gana izoliuoti, puikiai tinka poroms ir šeimoms. Visi paplūdimiai yra su krištolo vandenimis.

Porto Heli kaimai

Daugelis mažų ir gražių kaimų yra Porto Heli rajone, rytinėje Peloponeso dalyje. Dauguma jų yra ramūs žiemą ir vasarą gyvena turistai. „Porto Heli“ yra didžiausias kaimas, kuriame yra visi modernūs patogumai. Kai kurie viešbučiai ir apgyvendinimas yra aplink šiuos kaimus.

Porto Heli miestas

Porto Heli miestas: Porto Heli yra nedidelis kaimas Peloponeso rytinėje dalyje, maždaug 200 km nuo Atėnų ir 85 km nuo Nafpliono, Argolida sostinės. „Porto Heli“ kaimas yra pastatytas aplink nedidelę, natūralią įlanką, kuri yra uostas laivams. Vasarą Porto Heli uoste pasirodo daug žvejybos laivų ir jachtų, nes vieta yra populiari. Porto Heli turizmo plėtra prasidėjo devintajame dešimtmetyje, kai atėnai nupirko žemę ir pastatė vasarnamius. Šiandien čia rasite daug patogių turizmo paslaugų. „Porto Heli“ kaimą supa daug gražių paplūdimių. Pagrindinis paplūdimys yra ilgas ir smėlėtas, jame yra daug vandens sporto objektų.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP