Playa De Las Americas | Apie kurortą

Plaja de las Americas – tai didžiausias salos kurortas. Tai - pats judriausias, moderniausias ir kosmopolitiškiausias Tenerifės kurortas, įsikūręs salos pietuose, tik 17 km nuo oro uosto. Karšta saulė čia lepina ištisus metus. Šis kurortas buvo pastatytas vien dėl turistų.

Plaja de las Americas garsėja puikia turizmo infrastruktūra. Poilsiautojus kviečia daugybė kazino, sporto ir prekybos centrų, restoranų, kavinių, naktinių klubų, diskotekų. Gatvės čia lyg tiesių linijų tinklas, o įlankų ir prieplaukų gausa sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą.

Ką aplankyti kurorte?

 • Plaja de las Americas kurorte yra koncertų salė „Piramide de Arona“, kurioje vyksta įspūdingas, temperamentingas žymiosios ispanų choreografės Karmen Motos flamenko spektaklis. Šalia jos yra didžiulis šviesų ir muzikos fontanas, kuris vėlyvais vakarais pritraukia daugybę žiūrovų.

 • Akį traukia Puerto Kolono uoste prisišvartavusios prabangios jachtos ir kateriai, o šalia pakrančių pasivaikščiojimo takų yra daug parduotuvių, barų ir diskotekų, kuriose gyvenimas verda iki ryto. Aikštėse stūkso modernios skulptūros didvyrių žygdarbiams atminti.

 • Dieną poilsiautojų laukia pakrante besidriekiantys juodo smėlio paplūdimiai. Playa de las Americas gali pasididžiuoti tuo, kad turi didžiausią paplūdimį saloje, į kurį smėlis atvežtas iš Sacharos.

 • Kurorte įsikūręs „Oktopus“ ir „Siam Park“ vandens atrakcionų parkai ir delfinariumas, golfo centras "Crazy golf", netoliese yra zoologijos sodas, taip pat galimi skrydžiai oro balionu, leidžiantys pasigrožėti salos pakrantėmis iš viršaus.

Ko paragauti?

 • Ispanų virtuvėje vyrauja jūros gėrybės, čia puoselėjamos giliausios Viduržemio jūros regiono maisto gamybos tradicijos. Tačiau jos virtuvė unikali, kadangi Ispanijos istorijoje persipynė daugybė kultūrų. Galima išskirti tris pagrindines kryptis: Viduržemio regiono Ispanija (visi pakrantės regionai nuo Katalonijos iki Andalūzijos), vidaus Ispanija (Kastilija ir Madridas) bei Atlanto Ispanija (visa šiaurinė pakrantė nuo Galicijos iki Nevaros).
 • Viduržemio regiono Ispanijoje valgoma daug jūros gėrybių. Populiariausi patiekalai:paella - ryžių patiekalas su jūros gėrybėmis ir smulkinta mėsa, arroz negro - patiekalas su juodaisiais ryžiais ir jūros gėrybėmis, gazpacho - šalta įvairių daržovių sriuba.

 • Vidaus Ispanijos regione verdamos tirštos sriubos, pavyzdžiui, iš česnakinės duonos gaminama Kastilietiška sriuba, gaminami sotūs troškiniai, pavyzdžiui, cocido madrileno.Tradiciškai maistas konservuojamas sūdant (Ispaniškasis kumpis)arba mirkant alyvų aliejuje (Manchego sūris).
 • Atlanto Ispanijos regione populiarūs daržovių ir žuvies troškiniai, pavyzdžiui, pote gallego ir marmitako.

 • Kiekvienoje užeigoje, kavinėje ar bare jums pasiūlys lengvų užkandėlių - tapas. Kitos populiarios užkandėlės: Tortilla de patatas- omletas su bulvėmis, ensalada rusa - balta mišrainė, delikatesai - vytintos dešros, pavyzdžiui, Fuet,padengta baltuoju pelėsiu, ir kumpis, pavyzdžiui, Jamon Serrano.
 • Populiariausi saldumynai: empanadillas - mažučiai saldūs arba pikantiški pyragėliai, ensaimadas - maljorkietiškas saldus pyragas, crema catalana - desertas su karamele, turron- iš riešutų gaminamas saldumynas, primenantis chalvą arba griliažą.
 • Ispanai labai mėgsta gerti kavą bei garsėja vienu seniausiu žinomu vynu - Chereso, kuris gaminamas specifiniu būdu.

Daugiau apie Tenerifę skaitykite: Tenerifė: pirmas kartas. Amžina šiluma, nuostabūs nacionaliniai parkai ir lankytinos vietos Tenerifėje

Ką verta aplankyti Tenerifėje?

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: