Monemvasia. Apie kurortą

Informacija apie kurortą, trumpas aprašymas apie

Monemvasijos pilies miestas yra vienas įspūdingiausių vietų Graikijoje. Įsikūręs pietrytinėje Peloponeso pusėje, Monemvasija Graikija buvo viduramžių laikais jūros uolos pusėje. Ši didžiulė jūros uola nėra matoma iš žemyno, kad vietiniai gyventojai galėtų išvengti priešų atakų. Vienintelis būdas pasiekti Monemvasiją buvo valtimi, o vėliau buvo padarytas takas, jungiantis pilies įėjimą į žemyną. Naujas miestas buvo pastatytas žemyne, priešais uolą. Pasivaikščiojimas po pilies miestą yra kelionė į praeitį, o vaizdas į jūrą nuo pilies viršaus yra kvapą gniaužiantis.

Orai Monemvasia. Kada keliauti?

Koks yra geriausias metų laikas vykti į Monemvasiją Graikijoje?
Vidutiniškai šilčiausias mėnuo (-ai) yra liepos ir rugpjūčio mėn.
Monemvasija turi sausus laikotarpius gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.
Vidutiniškai šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis.
Vidutiniškiausias mėnesis yra sausio mėn.
Gruodis yra drėgniausias mėnuo. Šį mėnesį reikėtų vengti, jei jums nepatinka lietus.
Rugpjūtis yra sausiausias mėnuo.

Bendra informacija

Monemvasija Graikijoje yra viena romantiškiausių vietų šalyje. Tai viduramžių pilies miestas, išskirtinai raižytas ant uolos šlaituose. Ši fantastiška vieta iš pradžių buvo pastatyta viduramžių amžiuje ir nuo to laiko buvo nuolat gyvenama. Šiandien dauguma senųjų dvarų buvo paversti svečių namais ir boutique viešbučiais.

Monemvasia kaimai

Monemvasija iš tikrųjų yra suskirstyta į dvi gyvenvietes: Palia Monemvasia (Kastro), viduramžių miestas, raižytas uolos pusėse, ir Nea Monemvasia, modernus miestas už uolos. Abi gyvenvietės siūlo daug turizmo objektų. Kai kurie viešbučiai ir apgyvendinimas yra aplink šiuos kaimus.

Monemvasia Kastro Monemvasias kaimas
Palea Monemvasia kaimas Monemvasia: Palea Monemvasia (Kastro Monemvasias) yra pilies pavadinimas, taip pat aplinkiniai rajonai, kurie sudaro šį miestą. Ši vieta turi viduramžių žavesį, kuris pritraukia lankytojus iš įvairių pasaulio vietų. 6-ajame amžiuje, kai Avaranai įsiveržė į Graikiją, lakoniečiai atrado šį žemės sklypą, kurį jie pavadino Monemvasija. Jie pastatė pilį apsaugos tikslais. Be šios pilies, lakoniečiai pastatė medinį tiltą ir sustiprino sienas. Daugybė senovinių bažnyčių, pavyzdžiui, Agia Sofija, kilusi iš 12 a., Agios Nikolaos, Panagia Chrissafitissa ir Panagia Myrtidiotissa, taip pat žinomos kaip Panagia Ktitikia, sujungia Bizantijos ir Venecijos elementus, taip pat verta aplankyti Palaia Monemvasia. Galiausiai didžiausia ir svarbiausia bažnyčia yra XIII a. Kristaus Elkomeno katedra.

Monemvasia Nea Monemvasia kaimas

Nea Monemvasia kaimas Monemvasia: Nea Monemvasia - tai naujas senovės miesto gyvenvietė, su kuria jį jungia nedidelis takas. Nea Monemvasia taip pat žinoma kaip Gefira. Pagrindinis šio susitarimo bruožas yra tai, kad jis siūlo daugybę pramogų ir pagrindinių poreikių. Tai suteikia turistams galimybę mėgautis senovinių objektų gausa ir moderniais „Monemvasia“ patogumais. Yra nemažai tavernų, barų ir kavinių. Kai kurie iš jų yra puiki naktinio gyvenimo vieta, siūlanti gyvą muziką iki vėlyvo vakaro.

Monemvasia Agia Paraskevi kaimas

Agia Paraskevi kaimas Monemvasia: Agia Paraskevi yra vienas iš vaizdingiausių Monemvasijos kaimų, esančių 7 km į pietvakarius nuo miesto ir netoli kitų kaimų, tokių kaip Nomia ir Agios Stefanos. Šios vietovės, taip pat ir Agia Paraskevi, yra apdovanotos keliais nesugadintais paplūdimiais. Kalbant apie patogius būdus, kaip ten patekti, dažniausiai praktiškiausia yra išsinuomoti automobilį, nes į miestą nėra autobusų. Agia Paraskevi kaimas siūlo glaudžias apgyvendinimo galimybes, daugiausia kompleksų ir gražių viešbučių, apsuptų tikrai gražios aplinkos. Kalbant apie patį kaimą, akivaizdu, kad jame būdinga rami atmosfera. Pagrindiniai Monemvasijos ir jos kaimų ištekliai vis dar susiję su žemės ūkiu ir nebuvo pakeisti turizmo pramone. Agia Paraskevi kaimas išlaiko savo tradicinę atmosferą nepaliestą, suteikdamas lankytojams galimybę patirti ramų graikų gyvenimo būdą.

Monemvasijos paplūdimiai

Monemvasijoje yra įvairių paplūdimių, kuriuos galite aplankyti savo viešnagės metu. Keletas „Monemvasia“ paplūdimių yra organizuojami su turizmo paslaugomis, o kiti krantai yra atskirti. Kai kurie paplūdimiai, kaip ir Pori paplūdimys, siūlo gražų vaizdą į Monemvasijos uolą.

Monemvasia Pori Monemvasias paplūdimys

Porio paplūdimys Monemvasija: Pori yra tik keli kilometrai nuo Monemvasijos miesto, gerai organizuotas paplūdimys su saulės gultomis, gultais ir skėčiais. Netoliese esantis kaimas vis dar išlaiko senovinę atmosferą ir vis dar turi nepaliestą aplinką, todėl turistų gyvenimas yra labai paprastas, pavyzdžiui, prekybos centras, automobilių nuomos agentūros ir platus restoranų, barų ir tavernų pasirinkimas. skanūs žuvų patiekalai ir kiti tipiški patiekalai. Pori paplūdimys turi daug ką pasiūlyti. Tai daugiau nei paprastas paplūdimys. Tai ekskursijos vieta, pati savaime, siūlanti puikų senovės atmosferos ir moderniausių turistų patogumų derinį.

Monemvasia Xifias paplūdimys

Xifias paplūdimys Monemvasija: ilgas gražus Xifias paplūdimys yra 7 km į pietvakarius nuo Monemvasijos miesto. Jis yra netoli Agia Paraskevi, Nomia ir Agios Stefanos kaimų. Visi jie su gražiais paplūdimiais, kuriuose yra puiki galimybė maudytis. Xifias paplūdimys, be visų tipiškų graikų paplūdimių bruožų, turi papildomą pranašumą; jame didžiulės galimybės apsigyventi. Šių apgyvendinimo galimybių egzistavimas palaiko turizmą, kuris užtikrina gerą patalpų ir patogumų pasiūlą. Xifiasas buvo svarbus miestas, vadinamas Xifoupolis. Tačiau mūsų dienomis pirmasis šios srities gyventojas buvo 1957 m. Atvykęs anglas. Tuomet dabartinis Xifias kaimas pradėjo įsikurti, o šiuo metu yra daug britų ir vokiečių, kurie nusipirko nekilnojamojo turto rajone .

Monemvasia Mandraki paplūdimys

Mandraki paplūdimys Monemvasija: šalia Mandraki uosto yra gražus paplūdimys su gražiais švariais vandenimis ir gražiu smėliu. Tai vienas iš artimiausių paplūdimių prie Monemvasijos miesto, jis puikiai tinka šeimoms su vaikais arba tik tiems, kurie nori praleisti laiką su visomis būtinomis galimybėmis. Netoli senovės miesto Mandraki rasite daug patogumų ir vietų apsistoti. Skaidrūs mėlyni vandenys yra puikus pasirinkimas maudytis. Didelis vaizdas į Peloponesą taip pat yra dar viena priežastis vykti į Mandrakį. Čia galite užsiimti vandens sportu ir kita veikla, pvz., Paplūdimio tinklinis, vandens sportas, žvejyba ir kt. Yra restoranų, kuriuose galima paragauti skanių patiekalų už prieinamą kainą. Vietinis saldus medus ir natūralus alyvuogių aliejus yra puikios kokybės. Mandrakyje turistai turi galimybę paragauti šių vietinių lobių ir dalintis jais su draugais kaip suvenyrus. Naktinis gyvenimas Mandrakyje yra tylus. Yra tik restoranai ir vaizdingos šeimos tavernos, kur galėsite mėgautis gražiais vakarais.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP