Methana. Apie kurortą

Informacija apie kurortą, trumpas aprašymas apie

Methana

Metanos pusiasalis, 23 metų senumo vulkano išsiveržimo metu sukurtas laukinių grožio sinonimas. „Methana“ yra patraukli atostogų vieta, gamtos grožis, vulkaniniai kraštovaizdžiai, nuostabūs paplūdimiai, garsus senovės mineralinio vandens šaltiniai, daugybė kraštovaizdžių, turtinga regiono istorija ir mažas atstumas nuo sostinės. Metana yra viena iš populiariausių Graikijos kurortų. Jo karšto vandens šaltiniai, esantys išilgai pusiasalio pietinės pakrantės, yra vulkaninės veiklos rezultatas. Daugelis lankytojų plaukioja rajono kurortuose, gydosi, taip pat atgaivina organizmą.

Orai Methanoje. Kada keliauti?

Methanoje vidutinė temperatūra labai skiriasi. Atsižvelgiant į drėgnumą, oras labai gražus, bet vasarą karšta ir žiemą šalta, labai maža lietaus ar sniego tikimybė ištisus metus. Jei ieškote šilčiausio laiko aplankyti Methana, karščiausias mėnesis yra rugpjūčio, liepos ir tada birželio mėn. Šilčiausias metų laikas paprastai yra liepos viduryje, kai aukštis yra apie 34,9 ° F (34,9 ° C), o temperatūra naktį retai nukrenta žemiau 78,2 ° F (25,7 ° C).

Metanos lankytinos vietos ir apylinkės

Metanoje yra daug svarbių paminklų. Palaiokastro kalne, netoli Vathi kaimo, gulėjo senovės metanos Akropolis, nuo 4-ojo amžiaus B.C. Pakilus į Kameni Hora kalną, kad pasiekti didžiausią vulkaninį kalderį tarp 30, kurie yra pasiskirstę rajone, po unikalaus kelio per pušynus, alyvmedžius ir įspūdingus lavos formavimus, kompensuos jums nuostabus vaizdas į Argosaronikos įlanką.Puikus tradicinis hidroterapijos klinikos pastatas, kuriame mėlynas ežeras su karštu mineraliniu vandeniu priešais jį, suteikia ypatingą atspavlį Metanos miestui. Steno yra 5 km į pietvakarius nuo Metanos, siauriausioje pusiasalio vietoje. Čia randami senovės sienų griuvėsiai, kuriuos padarė Peloponezijos karo metu, mažą viduramžių Favieros pilį ir Šv. Nikolajo bažnyčią, pastatytą XV a. Toje pačioje vietovėje taip pat galite aplankyti 1973 m. Rastą „balandžių urvą“, kuris yra 250 metrų. Vizitas į Saint-Theodoroi salą, su kuria yra susiję Metanos miestas, yra privalomas. Čia yra homoniminė bažnyčia ir senovės įtvirtinimų liekanos.
„Methana“ pusiasalyje yra įvairūs paplūdimiai su natūraliu grožiu ir mėlynu kristalų vandeniu, smėlio akmenukais, kur galite atsipalaiduoti. Jūs galite paplaukioti Graikijos turizmo organizacijos organizuotame paplūdimyje šalia uosto ir Limnionos paplūdimyje. Šiaurinėje pusėje pirmenybė teikiama Saint Theodoroi ir Saint Nikolaos paplūdimiams, kur yra mineralinio vandens šaltiniai, o rytinėje pakrantėje - nuostabus Almyra paplūdimys tinka tiems, kurie vengia žmonių minios.Metanos pusiasalis, su įvairiais kraštovaizdžiais, istoriniu ir archeologiniu susidomėjimu bei šiltu svetingumu gyventojams skleidžia autentišką grožį, kuris žavi lankytoją.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP