Langkawi | Apie kurortą

Langkavi sala – populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje, netoli sienos su Tailandu. Andamanų jūros apsupta sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Taip pat, saloje apstu pramogų vaikams: Povandeninis akvariumas, "Langkavi 3D meno muziejus", teminis Legendų parkas. Dėl to keliautojai su kuprinėmis ant pečių, vyresni žmonės ir šeimos su vaikais: visi randa sau tinkamą variantą šiame poilsiautojų rojuje. Mes galime pasiūlyti apie 20 skirtingų viešbučių, keletą iš jų galite rasti žemiau.

Orai Langkavi saloje. Kada keliauti?

Langkavi salos klimatas - jūrinis ekvatorinis. Visus metus laikosi karšti orai ir tik retkarčiais būna liūčių, tačiau jos ilgai nesilaiko ir niekad nebūna stiprios. Dėl geros geografinės padėties saloje nebūna didelių audrų su stipriais vėjais, jūra ištisus metus būna rami. Dėl tokio pastovaus klimato čia turistai gali vykti bet kuriuo metų laiku.

Ką pamatyti Langkavi regione?

Erelio aikštė - Datarn Lang, Al- Hana mečetė, Langkavi Kilim geoparkas, Langkavi dangaus tiltas, Telah Tujah krioklys "Septynių šulinių krioklys", Gunung Raya kalnas, Pulau Payar jūrinis parkas, paplūdimiai. Kuahas- sostinė ir didžiausias Langkavi salos miestas. Čia puikiai išvystytas turizmas, miestas garsėja savo viešbučių, parduotuvių, restoranų įvairove. Pagrindinės lankytinos vietos Kuahe: Erelio aikštė - Datarn Lang, Al- Hana mečetė. Prieš leidžiantis į poilsio oazę salos paplūdimiuose, siūlome apsidairyti ir po miesto centrą.

Erelio aikštė ( Datarn Lang )- miesto vizitinė kortelė. Šioje aikštėje stovi didinga 12 metrų aukščio rudojo erelio skulptūra. Šis paukštis yra pagrindinis salos simbolis ir globėjas, manoma, kad jo pavadinimas "Langkawi" ir kilo nuo malajų kalbos žodžio erelis.

Al- Hana mečetė - viena didžiausių ir populiariausių Kuaho miesto mečečių. Ją puošia įvairūs raižiniai ir motyvai būdingi malajų ir uzbekų menui ir architektūrai.

Langkavi Kilim geoparkas. Šis parkas užima didžiulę salos teritorijos dalį, jame galima grožėtis įspūdinga gamta ir gyvūnijos pasauliu: plačios lagūnos, aukšti kriokliai, milijonus metų menančios uolienos. Su apylinkėmis galima susipažinti plaukiant Kilim upe, tai vienas greičiausių būdu. O čia vandeniu prasklendžia ne tik delfinų būriai, bet ir pro turistų katerį gali praplaukti vienas kitas krokodilas. Šiose vietose gyvena ir jūriniai ereliai. Drąsesni gali apsilankyti ir šikšnosparnių oloje, kur vaikštinėdami mediniu tiltu tiesiog jausite, kaip virš Jūsų galvų Jus stebi šimtai žibančių akučių. Šioje oloje įspūdį padarys ir įvairių dydžių bei formų stalagmitai.

Langkavi dangaus tiltas – yra 660metrų virš jūros lygio kabantis tiltas, kuris nutiesia kelią į Gunung Raya kalno viršukalnę. Tai 125 metrų pėsčiųjų tiltas, nuo kurio atsiveria neapsakomas salos peizažas. Iki šio tilto reikia pakilti funikulieriumi.

Gunung Raya kalnas - aukščiausias salos kalnas, kurio aukštis siekia 881 metrą. Jis apsuptas atogrąžų miško ir yra gyvevenvietė tokiems gyvūnams kaip makakos, skraidančios juodos lapės, ragasnapiniai, ereliai ir kiti. Viršukalnėje yra apžvalgos aikštelė su muzieju ir dirbtinio palydovo kontrolės bokštu. Taip pat netoli įsikūręs viešbutis su restoranu, norintiems pasimėgauti tradiciniu maistu ir atsikvėpti.

"Septynių šulinių/baseinų krioklys" ar kitaip dar tarp vietos gyventojų žinomas Telaga Tujuh krioklys. Tokį pavadinimą krioklys įgavo dėl to, kad dėl stiprios vandens srovės susidarė net septyni natūralūs baseinai skirtinguose lygiuose, tekančiose nuo Mat Cincang kalno ( antro aukščiausio kalno Langkavi saloje). Tai be jokios abejonės didžiausias ir įspūdingiausias krioklys saloje.

Pulau Payar jūrinis parkas - viena mėgstamiausių šios salos vietų aktyvaus poilsio mėgėjams. Jame galima išmėginti paviršinį nardymą (snorkeling) ir nardymą gilesniuose vandenyse tarp margaspalvių žuvų. O taip pat, ši vieta garsi savo įspūdingu koraliniu sodu.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: