Gumbet | Apie kurortą

Kurortinė zona nutolusi nuo Bodrumo apie 3 km į vakarų pusę. Dauguma žmonių į Gumbetą atvyksta laiveliu.

Gumbetas mėgstamas dėl savo paplūdimių ir skaidraus it stiklas vandens bei natūralių gėlo vandens šaltinių. Dabar jau nepriklausomas miestas Gumbetas yra labai mėgstamas tų turistų, kurie yra jauni amžiumi arba širdimi. Taip pat tai tinkama vieta tiems, kuriems pabodusios pramogos Bodrume – ir visa tai vos keli žingsniai nuo aktyvaus kurortinio centro.

Dienomis čia tingiai gulinėti tikrai neverta, nes Gumbeto paplūdimiai siūlo įvairiausių užsiėmimų vandenyje: vandens slides, buriavimą, vandenslydį, parašiutų ir banglenčių sportą.

Ką aplankyti kurorte?

  • Visiems turistams taip pat mėgstantiems nardyti įspūdi paliks kaip patys gyventojai vadina didysis rifas, kuris pilnas jūros vėžių, žvaigždių,žuvų ir kitų vėžiagyvių. Tai tikrai bus nepamirštamas gyvenimo nuotykis, kurį prisiminsite visą gyvenimą.

  • Taip pat turistai mėgstantys vandens sportą galės puikiai pasimėgauti juo. Gumbete labai populiaru burlenčių sportas, nardymas, vandens slidžių sportas, vandens dviračiai, žvejyba ir kt. Taip pat jeigu vykstate į Gumbeta su vaikais tikrai visi žinote, kad ir jie norės pramogų. Gumbate yra vandens parkas, kur vaikai galės pramogauti taip pat ir jūs kartu.

 

Poilsinės kelionės Bodrume su Teztour:

mygtukas

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: