Ermioni. Apie kurortą

Informacija apie kurortą, trumpas aprašymas apie

Ermioni Graikijoje yra nedidelis pajūrio miestas rytinėje Peloponeso pakrantėje, Argolio regione. Pastatytas ant kalno šlaitų aplink gražų uostą, šis miestas atsigavo per pastaruosius dešimtmečius, nes daugelis atėnų turi namus atostogoms. Tradicinė Ermioni Graikijos architektūra ir gamtos grožis pritraukia daug šeimų, ieškančių ramių atostogų. Mažas uostas yra prijungtas keltu į Pirėją ir Hydros ir Spetses salas. Uosto promenada yra atpalaiduojanti vieta pasivaikščioti ir mėgautis valgiais jūsų atostogų metu. Patogioje vietoje siūlomos dienos ekskursijos į senovės Epidaurus, Porto Heli, Nafplion, Hydra ir Poros.

Orai Ermione. Kada keliauti?

Gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais vidutinė temperatūra yra palanki keliauti.
Karštas sezonas / vasara yra birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.
Vidutiniškai šilčiausias mėnuo yra liepos mėn.
Vidutiniškiausias mėnesis yra sausio mėn.
Vidutinė metinė maksimali temperatūra yra: 69,8 ° Fahrenheit (21,0 ° Celsijaus)
Vidutinė metinė minimali temperatūra yra: 57,2 ° Fahrenheit (14,0 ° Celsijaus

Ermioni kaimai

Yra daug miestų ir kaimų, kuriuos galima aplankyti regione aplink Ermionį. Būdamas Ermioni, lankytojai gali pamatyti kalnų miestą Kranidį, pakrantės kaimus, tokius kaip Thermissia ir Petrothalassa, Kilados žvejų kaimą ir, be abejo, kosmopolitinį Porto Heli kurortą. Kai kurie viešbučiai ir apgyvendinimas yra aplink šiuos kaimus.

Ermioni Kranidi kaimas

Kranidi kaimas netoli Ermionio: Kranidi kaimas iš tikrųjų yra provincijos sostinė Ermionis, kuris yra įsikūręs centro pietinėje Argolio, Peloponeso dalyje. Jos pavadinimas yra susijęs su žodžiu Kranaos, reiškiančiu uolieną. Nepaisant šio vaidmens, Kranidi vis dar yra tradicinis mažas miestas. Daugiausia kelionių objektų yra Mandrakia. Todėl Kranidyje galima įvertinti tradicinio graikų gyvenimo detales, atokiau nuo turizmo ir infrastruktūros. „Kranidi“ yra į pietvakarius nuo Ermioni, Peloponeso šiaurės rytuose. Tai gražiai išsivysčiusi sritis, kurioje yra mokyklų,jaunesniųjų futbolo komandų, bibliotekų, bažnyčių, bankų, policijos nuovadų, vandens bokštas, paštas ir netgi virtualus muziejus.
Jis yra pastatytas ant kalvos, o žemiau yra Kilados kaimo uostas, kuris taip pat yra labai vaizdingas. Nors Kranidi gyventojai atsidavę žemės ūkiui ir žvejybai, šis miestas turėjo tam tikrą komercinę svarbą. Vis dar išlieka tam tikras laikotarpis. Namai yra smulkiai suprojektuoti, jų balkonuose yra geležies ornamentika, o bažnyčios kitaip lieka šiomis sąlygomis. Gatvės vis dar yra siauros ir akmenuotos; šie faktai taip pat prisideda prie ypatingo Kranidi žavesio.

Ermioni Kilada kaimas

Kilados kaimas netoli Ermionio: Kilada yra kaimas, esantis gana arti Ermionio miesto, Kranidi savivaldybėje. Tai vaizdingas ir ramus kaimas, kuriame yra keletas švartavimosi vietų netoliese. Pagrindinė veikla šiame kaime yra žvejyba, valčių remontas. Iš tikrųjų Kilados laivų statyklos yra viena iš nedaugelio likusių vietų Argolidos prefektūroje, kur statomi ir remontuojami laivai.

Ermioni Kineta kaimas

Kineta kaimas netoli Ermioni: Kineta yra nedidelė gyvenvietė apie 3 km į pietus nuo Ermionio ir 90 šiaurės vakarų nuo Nafpliono. Šis mažas kaimas seka tradicinį graikų kanoną tradicijų ir panaudojimo požiūriu, kuris yra būdingas Ermionio bruožas. Visas salos miestas yra gana populiarus turistų tarpe, neprarandant senovės palikimo, tuo pačiu metu tiekiant pakankamai galimybių kiekvienam keliautojui.„Kineta“ išlaiko savo gamtos grožį, apsuptą sodrios žalumos. Tai puiki vieta, į kurią reikia atsižvelgti planuojant ekskursijas po Ermionį, nes jis atspindi tradicinias gyvenvietes.

Ermioni paplūdimiai

Ermionio ir jo apylinkių miestas siūlo puikius paplūdimius plaukimui. Pasinaudokite galimybe tyrinėti pietinę Argolidos pakrantę. Pasinerkite į įvairių Ermioni paplūdimių, tokių kaip Petrothalassa, Kouverta, Thermissia ir Plepi, kristalų vandenis. Žemiau rasite sąrašą su geriausiais Graikijos Ermioni paplūdimiais.

Ermioni miesto paplūdimys

Ermioni paplūdimys: šis nedidelis akmeninis paplūdimys įsikūręs gražiame pakrantės mieste Ermionyje. Krantas kairėje pusėje yra uolėtas, tačiau tai netrukdo vietiniams gyventojams ir lankytojams mėgautis savo krištolo skaidrumo mėlynais vandenimis ir netoliese esančių medžių atspalviu. Buvimas Ermioni mieste reiškia, kad artimiausiu metu galima naudotis visomis galimybėmis, patogumais ir apgyvendinimo galimybėmis.

Ermioni Bisti paplūdimys

Bisti paplūdimys Ermioni: Populiariausi Bisti smėlio paplūdimiai yra arčiausiai Ermioni miestelio paplūdimys, kur miestas staiga baigiasi į jūrą. Iš tikrųjų tai yra pusiasalis, apsuptas medžių. „Bisti“ yra apdovanotas kristaliniais ramiais vandenimis ir yra vienas geriausių žinomų paplūdimių Ermionyje, supančiam kraštovaizdžiui. Bisti yra ypatingai svarbi sritis, susijusi su istoriniais atradimais, pvz., Demeterio, Dionyso ir Poseidono šventyklų griuvėsiais.

Ermioni Kouverta paplūdimys

Kouverta paplūdimys Ermioni vos 9 km į pietus nuo Ermioni miesto. „Kouverta“ paplūdimys tikrai yra puikus pasirinkimas maudytis ir atsipalaiduoti ramioje aplinkoje. Paplūdimys siūlo nuostabius vaizdus į jūrą. Jis yra netoli svarbiausių turistinių vietų Ermionyje, pvz., Kranidi, Kilada ar Porto Heli, kurios lieka nepaliestos ir gražios. Be švaraus, smėlio paplūdimio, Kouverta siūlo lengvą priėjimą prie miesto centro, kur rasite keletą gražių restoranų. Vieta puikiai tinka ir šeimoms, ir medaus mėnesiams. Dauguma turistų mėgsta fotografuoti mėlynąją jūrą nuo smėlio akmenų, idealiai tinka maudytis, eiti pėsčiomis palei pakrantės liniją, arba pasivaikščioti šalyje aplinkinėse vietovėse. Mėgaukitė ramia atmosfera Kouverta paplūdimyje ir šalia esančiame kaime, daugelis turistų įsimyli šią vietą ir grįžta

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP