Epidauras. Apie kurortą

Informacija apie kurortą, trumpas aprašymas apie

Epidauras

Epidauras kadaise buvo svarbus Graikijos religijos ir medicinos centras, skirtas dievui Asklepijui. Šventovė veikė VI a. pr. Kr.–II a. Vietovė garsi teatru, kuris buvo pastatytas IV a. pr. Kr. pab. ir yra vienas geriausiai išsilaikiusių antikinių teatrų Graikijoje. Epidauro teatre beveik tobula akustika. Čia yra vienintelė išlikusi apvali 20 m skersmens orchestra. Teatre iš pradžių tilpo 6 tūkst. žiūrovų, tačiau II a. pr. Kr. jis buvo išplėstas ir vietų skaičius padidintas iki 12 tūkst. Kiekvieną vasarą Epidauro teatre vyksta antikinės dramos festivaliai.

Orai Epidaure. Kada keliauti?

Gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais jūs greičiausiai patirsite gerą orą su maloniomis vidutinėmis temperatūromis.
Karštas sezonas / vasara yra birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.
Senovės Epidaure sausi orai balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.
Vidutiniškai šilčiausias mėnuo yra liepos mėn.
Vidutiniškiausias mėnesis yra vasaris.
Gruodis yra drėgniausias mėnuo. Šį mėnesį reikėtų vengti, jei jums nepatinka lietus.
Liepa yra sausiausias mėnuo.

Ką pamatyti Epidauro regione?

Senovės Epidaurus Graikijoje yra viena iš svarbiausių šalies archeologinių vietų. Jis garsėja senuoju teatru su nuostabia akustika. Tačiau tai taip pat yra puikus regionas atostogoms. Daug gražių kaimų ir paplūdimių yra netoli senovės vietos, pvz., Pajūrio kaimas Senovės Epidaurus, žavinga žvejybos vieta, kurioje yra keli nedideli paplūdimiai, žuvies smuklės ir studijos. Regione taip pat galima derinti su kelionėmis į Nafplioną, Mikėną ir Porto Heli.

Epidauro senovinė vietovė

Senovės Epidauras: Epidaurus yra modernus miestas, maždaug 3 val. kelio automobiliu nuo Atėnų. Jis priklauso „Argolida“ rajonui ir yra rytinėje Peloponeso dalyje, 29 km nuo Nafplion. „Epidaurus“ yra ramioje aplinkoje, sodriose žaliuosiuose miškuose ir yra glaudžiai susijęs su mitologija ir Asklepios, gijimo dievo ir Apolo sūnaus šventykla. Asklepios šventovė buvo svarbiausias gydymo centras senovėje. „Epidaurus“ skaičiuoja keletą kitų būdingų paminklų, kurie taip pat yra labai unikalūs. Vienas iš jų yra senovinis teatras, paminklas, kurio didybė išlieka iki šiol.
Kitas šios vietos privalumas yra jo akustika, aktorių balsai neturi būti stiprinami, nepaisant 15 000 žiūrovų. Nesvarbu, kokia vieta yra amfiteatre, visi žiūrovai puikiai girdi.
Be senovės Epidauro teatro, yra ir kitas teatras, Epidaurus mažasis teatras, kuris taip pat buvo naudojamas muzikiniams ir teatro spektakliams. Epidaurus taip pat yra apdovanotas unikaliu gamtos grožiu, todėl verta aplankyti aplinkinius kaimus.

Palia Epidaurus paplūdimys Epidaurus: Palea Epidaurus yra pakrantės miestas, kurio pagrindinis traukos objektas yra netoliese esantis teatras. Artimiausias jo paplūdimys vadinamas Gialasi. Į šį paplūdimį nueisite per 10 minučių.Tai vaizdingas paplūdimys, apsuptas vešlių žalių pušų. Kaip įdomi detalė, šalia yra nedidelis turgus ir du restoranai. Be to, skirtingai nuo kai kurių modernių kurortų kaimų, „Palea Epidaurus“ paplūdimys išlaiko tą pačią natūralią aplinką, kaip ir prieš kelis šimtmečius, o tai leidžia turistui glaudžiai susisiekti su ankstesniais vietovės scenarijais. Atsižvelgiant į tai, galime daryti išvadą, kad Palea Epidaurus paplūdimys yra idealus papildymas šiam miestui, pilnam istorinių vietų. Visų pirma, jis atitinka senovinę „Palea Epidaurus“ atmosferą, tuo pačiu metu suteikiant laisvę ir būtiną kontaktą su gamta į kelionę. Todėl, planuojant dieną, verta atsižvelgti į Palea Epidaurus paplūdimį, nes jis puikiai tinka pasivaikščioti be skubėjimo.

Epidauro kaimai yra gražūs tradicinės graikų architektūros pavyzdžiai. „Epidaurus“ regionas garsėja senoviniu teatru, tačiau jis įspūdingas lankytojams su gražia gamta ir tradiciniais kaimais. Atskirai nuo masinio turizmo šie kaimai išsaugojo savo kaimo gyvenimo būdą. Kai kurie viešbučiai ir apgyvendinimas yra aplink šiuos kaimus.

Epidaurus Nea Epidaurus kaimas

Nea Epidaurus kaimas Epidaurus: Nea Epidaurus kaimas įsikūręs Akros kalno papėdėje, 7 km į šiaurę nuo Palea Epidaurus. Iš Korinto ir Atėnų Nea Epidaurus yra pirmasis Epidauro savivaldybės gyvenvietė. Jis skaičiuojamas daugiau kaip 1100 žmonių, kurie daugiausia skiria citrusinių ir alyvmedžių auginimui ir žvejybai. Tačiau kaime yra ir turizmas. Iš tiesų vasarą bendras vietinių gyventojų skaičius trigubai padidėja.
Kaip ir daugelis kitų Graikijos kaimų, tai yra labai vaizdinga tradiciniais namais, šios zonos kotedžai buvo pastatyti šiuolaikinės graikų amžiaus ir siauros gatvės, pastatytos ant Akros kalno šlaito. Tolesniame šlaite randama svarbios Bizantijos pilies griuvėsiai. Tame pačiame šlaite yra gražus tarpeklis, vadinamas Vothilos tarpeklis, žinomas kaip rojus, apsuptas nuostabių kalnų.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP